Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
LAPSE NIMI
 
ylenna 15. märts 2002, kl 12.12
to 11.35 : kas häbened oma nime, et minu oma kasutad???
 
karin 15. märts 2002, kl 12.13
Aga "plika" lapse nimeks, nii soolane ja märg! Hirrrmuuus!!!
 
ei usu 15. märts 2002, kl 12.14
sa scarlet vassid, sellist nime ei lasta perebüroos läbi, muidu järgmiseks paneb VÕTAPUTS, mina ei usu.
 
ylenna 15. märts 2002, kl 12.14
Anna Minna, Donna Anna...
 
hihii 15. märts 2002, kl 12.20
Staar on meil näitex : Eda-Imes Lutti:)
 
kass 15. märts 2002, kl 12.41
mina olen kuuldnud Ida-Jänes Petti
 
ylenna 15. märts 2002, kl 12.48
 
riinake 15. märts 2002, kl 13.12
Mina tahaks teada kust ja mist see ketter on tulnd.
 
plika 15. märts 2002, kl 13.34
Hei, see plika 11.20 pole mina. Vabandan Karini ees.
 
Indrek 15. märts 2002, kl 13.36
Lihtsalt kohutav mis lastega tehakse....tulge mõistusele.
 
plika 15. märts 2002, kl 13.38
Ma olen Eda- Inese kohta ropumalt kuulnud.
 
plika 15. märts 2002, kl 13.56
mis tegelt ei vabanda ka- Karin on ju nõmeeeee nimi!
 
karin 15. märts 2002, kl 14.02
Aga mulle meeldib kõik mis nõme! Eriti meeldib mulle "plika" - ta on niiii nõmeee!!!!
 
Urrloom 15. märts 2002, kl 14.19
ää seda küll tee, lacoste firma väänab sulle kaubamärgiseadusega siuksed kuuekohalised trahvid kaela et, et... ja ikka dollarites!
ja felis on imho ladina keeles kass...
 
Filoloog 15. märts 2002, kl 15.45
Millalgi filli-tudengitest lapsevanemad pannud oma kaksikutele nimeks REO ja ROE.
 
elevant 15. märts 2002, kl 16.29
feliss on küll ilus ja normaalne nimi. nagu feliksi naisvariant vôi midagi. sarnaneb ka felitsitase ja felitsititaga ning pole ka eestlase keelele ülearu raske.

lacoste unusta ära, ei ole normaalne lapsele firma nime panna. pealegi oleks see pigem poisinimi. kuigi jah, ega polnudki vist öeldud, kumb seda kandma hakkaks.
 
anks 15. märts 2002, kl 21.31
Feliss on ok,kuid kokku panna koos Lacostega küll on liiast...
 
Marina 17. märts 2002, kl 22.21
Ma arvan ,et lapse ema on sama laps kui see keda sünnita(s)b ?
 
Mamma 18. märts 2002, kl 09.31
Pilu-Kelluke või Kaisa-Liisa-Lehvike või hoopis Fe-@!#$-Ita
 
Mamma 18. märts 2002, kl 09.32
See viimane oli felitsita
 
Mamma 18. märts 2002, kl 09.35
Felitsita
 
Feliks 18. märts 2002, kl 09.58
:)) noh tore on küll nimesid väänata....aga siiski...nori meest aga mitte mehe mõtsi ja sama ka nimega...ega nimi meest määri ku imees ise oma nime ei määri.
Pealegi...olen aru saanud, et nimi on sümbol - iga tähekombinatsioon iselomustab omal moel inimest..küllap olete kah märganud inimesi, kellele vaatad otsa ja saad aru et see nimi talle ei sobi. Parateaduste oskajad on väitnud, et nt naised, kes abielludes oma perekonnanime muudavad, muudavad ka osa oma elusaatusest....nenede elu muutub...
Nimed on teatavasti oma päritoluga..pea igal nimel on oma lugu...isegi nendel, nn ebatraditsioonilistel...seepärast ei pea ma päris õigeks, et kuidagi seadusandlusega keelataks teatud nimekujusid....mis Feliksisse puutub, siis minu teada peaks Feliks tähendama õnnelikku....mu meelest sobib mulle küll:))
 
väikeMy 18. märts 2002, kl 16.35
einoh, pane ikka Džiizõz Kraist ja Robert Pervert (rõhk hääldamisel esimesel silbil) :), kui sa kohe kindlasti tahad, et laps lasteaiast ja, veel hullem, murdeeas koolist nutetud silmadega koju tuleks! halasta ometi ta peale!
 
Matross 18. märts 2002, kl 16.48
Täitsa haige oled ketter. Huvitav, miks suhtutakse sellistesse lapsevanematest idiootidesse ülima tolerantsiga, ning nende ogar fantaasia ja ignorantsus jäädvustatakse sünnitunnistusel? Miks on Hispaania nimest Felice saanud Feliss, kas Johnist tuleb Eestis teha Dzonn ja Georg'ist Dzoodz ja Maurice'st Moriiss. Kui tahad lapsele panna firma nime, pane Eesti Energia - ei tast siis nurgas molutajat tule.
P.S. Ärge kauem endi psühhoneurosse arvele võtmisega viivitage!
 
k 19. märts 2002, kl 14.18
Matrossiga nõus. On ju nii palju toredaid eestlasele tuttavaid firmasid, kelle nime võiks kasutada. (N: Tallinna Soojus; EMT; Balti Sepik jne.)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!