Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mitte nüüd just feministlik teema, aga ikkagi
 
pupsik 15. märts 2002, kl 14.00
pole juba 4 kuud oma mehega suguelu elanud. no pole ju normaalne??
tema kõrvalsuhet eitab, kurdab väsimust.
oeh MINA olen väsinud juba ja tunnen kuis endas hakkab kirg ja iha sexi vastu kaduma:(
vist polegi mingit head soovitust, aga äkki siiski..
 
Rosamunde 15. märts 2002, kl 14.06
aga eneserahuldamine?
 
plika 15. märts 2002, kl 14.07
On võimalik, et su mehel on stress ja hakkab depressiooni langema. Omavahel tuleks tõsiselt ja usalduslikult rääkida.
 
pilvik 15. märts 2002, kl 14.17
järsku on mehel mingi haigus ligi. mehed pidid häbenema kui midagist viga. räägi temaga.
kirge ja iha ära kogu, sest see kogum võib järsku plahvatada kuskil ebasobivas olukorras.
 
Tigr 15. märts 2002, kl 14.18
rääkige!!! muidu tõmbub tema endasse ja Sina pikapeale ka endasse ja lõpuks on teineteise süüdistamine ja lahkuminek.

(muide, Sul üks minu hüüdnimedest - Pupsik:)
 
pilvik 15. märts 2002, kl 14.22
to Tigr
:)))no küll sina oled ikka elu ja ilma näinud inimene. kõik probleemid ja nimed on sinul ka olnud:)
 
iir urus 15. märts 2002, kl 14.23
OMA mehega pole elanud...aga teistega? Oled ikka kindel, et paralleelsuhet pole?Mehe ajagraafik pole muutunud jms.? Haiguse suhtes võivad olla need halvemad variandid... Kuidas mees ikka enne kondoomi peale ajab:(((
 
Tigr 15. märts 2002, kl 14.31
Pilvik: mis norid? ei tohi....urr! :)

kusjuures, hakkasin mõtlema, et suuremal või vähemal määral on vähemalt pooled foorumis käsitletud mured üle/läbi elatud.....ei tea, kas see tähendab, et mul on raske elu? irw.

:)))
 
iir urus 15. märts 2002, kl 14.32
Tigr - vana oled lihtsalt...:)))
 
murel 15. märts 2002, kl 14.38


peaasi on selle pärast mitte vähem naisena end tunda. suuna oma energia mujale kui meeleheitlikule ootamisele ja ahastamisele, et mees Sust "ei hooli".
Su mees ilmselt hoolib Sinust, võib olla lausa väga:-) otsi eilsest päevast neid hetki, kui Sa tundsid tema hoolimist: naeratust, väikest huumorit, kallistust möödaminnes. see ehk on tema praegune viis oma tundeid Sinu vastu väljendada. võta need vastu ja anna tagasi:-)

rääkimisest abi ei pruugi olla, kuigi tavaliselt öeldakse, et probleemist rääkimine on kõige alus. kas Sa arvad, et Su mees ei tea, mis eelnevaga võrreldes teisiti on?

mõni Sinu asemel otsib armukesest abi, mõni mitte. igaühe oma otsus.
 
Tigr 15. märts 2002, kl 14.47
iir urus: mis Sa nüüd.....vanus on inimese peas ja käitumises...ei, NII vana ma ka ei ole :)

:)))
 
liisu 15. märts 2002, kl 14.51
A miks ei ela siis? Mis põhjustel? Väsimus? Siis peab küll tervisega hull lugu olema.
 
käpik 15. märts 2002, kl 15.18
On olnud selline periood ka minu elus... Ammu juba, praegu on kõik OK aga kui vahel mõtlen sellele siis kahtlustan, et tal vist ikka oli keegi...
 
pupsik 15. märts 2002, kl 15.25
thx et vastasite. sry kui kellegi nime ääää pätsasin ja sry kui see teema on juba mingit käsitlemist leidnud.
aga täna olen kohe nii ärritunud selle kõige peale ja tahan kohe ta pikalt kuhugi kaugele saata. no nii nõme on öösiti olla armastatud mehe kõrval ja ise tunda, et sa ei ole kõigi eelduste kohaselt enam atraktiivne, et sind ei taheta.
ja see kõik mõjub tõesti enesehinnangule..
 
ka ilma 15. märts 2002, kl 16.31
njah.
just mõni teema tagasi tehti tähelepanek et mehed ei taha seksi enam.

suguelu on ka see asi, mis minu (meie) voodist mööda hiilib.

kahjuks ei oska ma midagi soovitada, kuidas oleks kõige õigem käituda. võtta asja huumoriga, ehk.
paar kuud veel ja siis võite mõlemad teineteisele taas süütuse kaotada.

tegelikult ma tean kui närvesööv see on. heita oma armastatud mehe kõrvale magama... ilma et teda puudutada saaks. küll ma proovisin teda seksima meelitada. kord romantiliste vihjetega, kord strippi tantsides, kord otse peale roninud ja tegutsema hakanud... siis käratad talle, et kas siin majas keppi ka saab või ei jne. miski ei mõju. siis tekib õeluseuss sisse. tema teatab, et tal kõht tühi, võiksin süüa teha. mina teatan, et ma olen rahuldamatta, võiks keppi teha. teda vägistama ometi ei hakka, armukest endale ka ei otsi.

kui vastu pead, siis ära tema algatustele reageeri. ära lase ei suudelda, kallistada ega midagi. kõige nõmedam ongi ju veel see, et narritakse. saad headööd musi aga heast unest ei tule midagi välja. pidage koos tsölibaati. unusta seks mingiks ajaks.

keegi soovitas eneserahuldamist. tegelikult muudab see veel kurvemaks. umbes nii, et teised söövad õnnelikult pidulauas torti, sinul ka torditükk ees aga pole lusikat, millega süüa. ja nii peadki õnnetult laua alla üksi pori närima minema.
 
pupsik 15. märts 2002, kl 17.12
to: ka ilma

appi kui tuttav tuli ette. ja kusjuures see veel ongi nii, et kui olen üldse turris tujus ja tõrjuv, siis kallistab ja võtab kaissu ja THAT`S IT. tunne on küll nagu narritakse..
oi oi oi loodan, et õhtul talle voobse midagi konkreetselt halvasti ei ütle, olen nii võitlusvalmis täna, et kole kohe.
ja kõige hullem ikkagi on see, et ÄKKI tal on keegi teine?? krt küll.. sry
 
vastupidi 15. märts 2002, kl 21.19
Minule just sobiks selline mees kes suguelust ei hooliks,kuid kahjuks on vastupidi,mina ise jälle oleks hea meelega ilma ,võib-olla ehk siis 1 kord kuus võiks ju....inimesed on nii erinevad ikkagi,leia siis see õige..:(
 
Sass 15. märts 2002, kl 22.23
Katsuge ikka kuskilt mehi leida, kes keppi ka teevad! No ajutiseltki - ei pea ju oma mees olema.
 
K 16. märts 2002, kl 22.25
stopp, naised! mehel pole viga muud kui et ta ei saa aru, miks see naine talle enam ei meeldi. kunagi ju nii väga meeldis.
lahendus: puudub
varu väljapääs: lahku minek :(
sest et armuda on ju tore :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!