Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kevad käes-aeg oleks armuda
 
nurri 18. märts 2002, kl 20.01
no ja hakkabki varsti kevad!!! mul aga meel nii kurb--nii paha on üksi olla... vaatad, ümberringi vaid armunud inimesed. süda kohe tilgub verd..
 
coff 18. märts 2002, kl 22.16
Vot, mul on eelnevatel aastatel sama tunne olnud. Et nii kui kevad käes on kogu linn armunud paarikesi täis, mina aga ikka üksi. See on täpselt nagu käsukorras, et kevadel peavad kõik olema armunud, jõulude ja sünnipäeva ajal rõõmsad jne.
Tegelik elu on aga teistmoodi. Minul pole ükski suhe kevadel algust saanud. Lihtsalt tundub, et kevadel võetakse kõike hästi kergemeelselt, otsitakse suveks lõbusat kaaslast jne.
Ja see kevadel armumise teooria ei sobi ka kohe üldse kokku kevadväsimuse ja igasuguste eksamite perioodiga.
 
helen 19. märts 2002, kl 09.01
ka enamus minu suhteid on alguse saanud pimedatel talvekuudel. üksainus algas augusikuus ja kestis palju kauem kui talvekuudel alanud. kevadel pole aga mitte üks suhe alanud.
 
Krõõt 19. märts 2002, kl 09.22
Sarnased tähelepanekud. Pikemad ja püsivamad suhted on alanud kõik sügisel või talvel. Kevadised on suvega otsa saanud :(
 
kakuke 19. märts 2002, kl 09.29
Ma alles eelmisel nädalal kurtsin sama asja üle siin foorumis, kus küll leida teda, ainust ja imelist - printsi valgel hobusel!
 
keegi 19. märts 2002, kl 09.50
To:kakuke
Sulle jääb ainult soovitus: loe muinasjutte ja siis öösel unes näed...:)))
 
k 19. märts 2002, kl 10.13
head suhted saavad alguse ikka suve lõpus. kui kevadine armastus kustund ja vaja kedagi, kes lehti aitab riisuda
 
pilvik 19. märts 2002, kl 10.14
muidugi tahaks kedagi meest toredat, tarka, huumorimeelega, ilusat, mehist, tõmmut, hallisilmset, kelle kõrval oleks hea tervitada lähenevat suve ja võib-olla kujuneb romantilisest suhtest rännak läbi elu.:))) ei tea ons selliseid mehi??????:)))
unistada võib ikka!!!
 
Krõõt 19. märts 2002, kl 10.27
Mehed, andke teada, kus te olete, uuuuu!!! :::)))
 
Feliks 19. märts 2002, kl 11.14
No kuda need mehed nüüd niiväga kadund on?:)
Ja mida olete teinud sleleks, et ka reaalis teie tahtmised välja paistaksid?
 
piloot 19. märts 2002, kl 11.14
Peaks vist jahh pruutide seas kevadpuhastuse korraldadama...:))))!
 
kil 19. märts 2002, kl 11.23
piloot, äran'd kujuta ette ;)
 
kakuke 19. märts 2002, kl 11.43
pilvik: me peame koonduma, koos muinajutte lugema, küll siis l
leiame:)
Nii ilus ilm täna, lootus südames suur, küll ta tuleb, ega ta tulemata jää!!
 
S. 19. märts 2002, kl 12.12
mul on vist varsti ära anda üks pikk tõmmu hallisilme tark ja ääretult kena mees.
miinuseks on jonnakas iseloom ja ilmne tuulepäisus.

tuleb vist kevadet üksi vastu võtta:(

või siis üksteisesse uuesti armuda...
 
piloot 19. märts 2002, kl 12.29
S - no mina teda küll ei taha...aga jahh,aias oleks mulda laiali kühveldada küll!
 
piloot 19. märts 2002, kl 12.40
S - ja aed onmul tuulise koha pääl!
 
S. 19. märts 2002, kl 12.44
to piloot

aias on ta asendamatu, kuid tuulega teda sinna ei laseks- pea taas kohe tuult täis...
 
piloot 19. märts 2002, kl 14.20
Ole taga siis rohkem aias...jääb tüütu ja riski aldis asendustöö ära!Ja tuul paitab nii mõnusasti.....e!
 
Dixi 19. märts 2002, kl 14.42

ISSAND!
Piloot on feministiks hakanud, songib lendamise asemel maad ning polegi veel armunud? Ilmas juhtub ikka igavesti hirmsaid asju!
 
Tess 19. märts 2002, kl 15.17
Tervitused Piloot!:)

Kas juba aiatööd?
 
piloot 20. märts 2002, kl 08.39
Tere Tess,
ei ole aiatööd käsil..lihtsalt...kui mõnel vastupandamatu kellegi sorkimise vajadus...siis mingu aeda!Armast kevadet!
 
lexx 20. märts 2002, kl 16.32
Sellega harjub ära, et ümberringi kõik kudrutavad.
Lõpuks on isegi nii, et armumine polegi enam huvitav. Niikuinii läheb mööda. see tunne möödub igatahes üsna kiiresti, ja kesse jõuakski 10 korda aastas armuda ja suhtestuda...kui siis mõni selline ehk jõuab, kel püksikumm statsionaarselt kaduma läinud ;-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!