Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
tark naine- kas müüt?
 
vero 22. märts 2002, kl 15.35
Tahaks kangesti teada saada, mis on meestel tarkade naiste vastu? Kui on midagi? Kas selline naine kuidagi alavääristab meest? Minu arust peaks vastupidi tegema uhkeks...
 
LaTetra 22. märts 2002, kl 15.46
Tark mees tunnebki tavaliselt uhkust oma targa naise üle, aga rumal muidugi mitte. Ja tõeliselt tark naine ei lase ennast kunagi mehest targemana välja paista, kui ta seda isegi on.
Tarkade naiste vastu on ainult ebakindlatel ja kompleksidega meestel pretensioone. :)
 
Non e giusto 22. märts 2002, kl 15.50
Aiuto, milline jutt!
 
kay 22. märts 2002, kl 16.01
monele mehele jalle kohe meeldib kui naine talle suhu vaatab@~{
 
chameleon 22. märts 2002, kl 16.01
Alguses pole neil midagi vastu, alles hiljem hakkavad virisema, et mis sa targutad.
 
tibi 22. märts 2002, kl 16.13
latetra, et mees tunneb uhkust küll, aga ainult niikaua, kuni naine temast targem ei ole, nii või? maitea..kui mina mõnda asja tean mehest paremini, ma küll suud sellepärast kinni ei hoia ja lolli ei mängi. teisi asju teab ju jälle mees paremini.

aga selles osas on küll õigus et tarku naisi kardavad vaid rumalad ja alaväärsuskompleksiga mehed, neil peab siis olema kaenlas mingi megabeib kelle põhiline lause on "kallis, sa oled niiii tark!" kui mees on ise intelligentne ja endaga hakkama saav, tahab ta reeglina, et ka ta partner lugeda-kirjutada oskaks.
 
Tix 22. märts 2002, kl 16.45
Olen oma mehele kolmas kooselukaaslane ja teine ametlik abikaasa. Ennast lolliks ei pea. Samas võin käsi südamel öelda, et oma mehe eelmiste naistega võrreldes olen ma lausa vaimupuudega. Olen uhke naissoo ja nende meeste üle, kes valivad tarku naisi.
 
Marit 22. märts 2002, kl 18.07
Oleneb, mida tarkuseks peetakse. Paljude arvates on tark naine, see, kellel on kõrgkooli diplom ja rabab karjääri teha. Ma ei julge küll koduperenaisi rumalaks pidada. Kui naine on sellise elu valinud, on õnnelik pere eest hoolitsedes, lapsi kasvatades, siis why not.
 
Pipi 22. märts 2002, kl 18.17
no see on nyyd kyll shovinismi kullafondist et tark naine endast vähem targa mehe kõrval ärgu oma tarkust välja näidaku. häbi lugeda...
 
kay 22. märts 2002, kl 19.10
sellist asja nagu tarkus ei saagi yhtse moodupuu jargi vaadata....
 
Siret 22. märts 2002, kl 20.00
Tjah, mul on nii välimust, kui piisavalt mõistust ja arukust, seda ei eksponeeri, aga suud ammuli kuulavaid/vaatavaid mehi olen näinud küll ja küll, kes ei saa aru, kuidas saab ilus naine ka ülemõistuse tark olla. Meeste tähelepanust puudu pole jäänud, kuid kõige parem on ikkagi oma kena ja tark mees, kelle lõpuks ka leidnud olen - lihtsalt ei salli nõrku ja labaseid, vaimse mõttemaailma defitsiidis vaevlevaid mehepoegi. Olen anine, kes tahaks enda mehe üle uhkust tunda ja tajuda tema tugevust nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Ja tõepoolest, need mehed, kes ei oma alaväärsuskomplekse ja mdalat ego - oskavad hinnata ka naise tarkust ja ilu ning ei jookse karjudes minema.
 
iir urus 22. märts 2002, kl 20.05
...piiksub, vurruotsad vaevu-vaevu uruaugust (palun mitte segi ajada urruauguga) - oh oleks vaid selliseid tarku ja ilusaid
sireteid rohkem, poleks meil muret rumalate meestega - saavad
tarkade - ilusatega suheldes kah kohe targemaks:)))
 
Ben London 22. märts 2002, kl 22.28
Üks targa inimese (sealhulgas naise) tunnus on, et tema kohe mitte oma tarkust esimesel võimalusel demonstreerima ei hakka, liiatigi siis seda suisa niisama üles kiitma. Ja veel üks targa inimese omadus on mitte esitada lolle küsimusi. Sellised naised meeldivad meestele küll, ma arvan
 
female 22. märts 2002, kl 23.35
Londoniga suuresti nõus. Erandiga. Et lolle küsimusi võib esitada küll :)...kui pole end eelnevalt targana väljanäitusele pannud.
 
ulvik 23. märts 2002, kl 00.30
Eks lolle peab ka olema,muidu ei paista ju targad välja!Ja kes
julgeb öelda,et ylikool teeb targaks?!Tark naine ei targuta kui
ta juhtumisi lolli mehega peab suhtlema.
 
naine 23. märts 2002, kl 15.18
mina jälestan vaimupimedust nii meeste ja naiste puhul ja ei saa muidu, kui pean mõne sarkastilise märkuse viskama
 
aili 23. märts 2002, kl 17.45
Olen hakkaja, nutikas ja laia silmaringiga- tuttavate arvates tark. Mees tundus abielludes ka küllaltki tark. Aastate möödudes sai tasapisi segeks, et olen oma mehest nutikam.See ei meeldi talle mitte üks põrm. Pikas perspektiivis ei meeldi meestele,et naine targem on. Lühikese aja kannatavad nad kuidagi ära .Või ei saa nad kohe aru. Igastahes on mul veelgi sarnaseid kogemusi.
 
Marina 23. märts 2002, kl 19.09
To Aili :Rumalad mehed kardavadki tarku naisi, sest võivad omadega jänni jääda.Ja miks peakski tark naine rumala mehega kohtuma ,see pole lihtsalt võimalikki.
Rumalus kahjuks ei piirne ainult vaimsusega...
 
female 23. märts 2002, kl 21.03
appike...kõik nii selge...
Siit maalt algab tarkus...ja sealt rumalus. Kas nõnda igav ei hakka?
 
Feliks 25. märts 2002, kl 08.12
Meestel...mul eiole tarkade naiste vastu midagi..vastupidi..mul on aint targad naised old. Pigem peletavad lollid
 
poja 25. märts 2002, kl 08.31
Tark naine on elukogemustega naine (mitte seksuaal)ehk naine, kes on käinud ja näinud.
 
Naine45 25. märts 2002, kl 11.13
Praeguses eas võiks öelda, et tarkus (elukogemus) tuleb aastatega. Eks 20-stel on kõigil meri põlvini ja ego palju suurem kui IQ,aga aastatega muutuvad prioriteedid ja ellusuhtumine.Kas alati tasubki oma tarkust välja näidata???
 
Kaisa 25. märts 2002, kl 11.59
Nõus Londoni ja Feliksiga,aga ka LaTetra jutus on iva-mõelge selle üle!
 
kil 25. märts 2002, kl 13.35
to chameleon - tark naine ei targuta!
 
chameleon 25. märts 2002, kl 13.48
kil: tavaliselt nimetavad mehed targutamiseks juba seda, kui naisel lihtsalt asjast oma arvamus on ja selle välja julgeb öelda. Ja jumala eest, kui see arvamus veel mehele sisimas tema omast õigem tundubki! Seda hullem targutamine see siis on.
 
robin 25. märts 2002, kl 17.03
nõus chameleoniga, ega ikka tavaline eesti mees ei soovi küll, et naisel omad arusaamad ja tegemised on.
Ikka veel arvavad paljud, et kui on olemas ilus näolapp ja keha milleks siis veel ajud, kõndida ja naeratada saab ju ka ilma......
 
Fööniks 25. märts 2002, kl 17.04
kil ja chameleon: mis vahe on targutamisel ja vaidlusel?
 
lexx 25. märts 2002, kl 18.34
Tark inimene on see, kes on õnnelik, ja õnnelik on ta siis, kui ta oskab ka teisi õnnelikuks teha.
Targal võivad olla küsimused, aga tal ei ole probleeme. Võivad olla mured, aga ei ole muretsemist. Tark ei pea oma tarkust vaidluste ega paberitega tõetama, ta ütleb, mida ei saa ütlemata jätta ja vaikib sellest, mida ei pea ütlema.
Tõenäoliselt on ainsaks vajalikuks tarkuseks oskus armastada - iseennast ja teisi,- osata muutuda paremaks ja aidata muutuda neil, keda armastatakse. Sest muutumiseta lakkaks ka armastus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!