Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
huvitav tähelepanek
 
njah 24. märts 2002, kl 16.29
mul nagu püsiühendus ja nagu teate siis juba olen sõltuvuses sellest foorumist... ja selgus tõsiasi, et nädalavehtusiti pole naljalt uusi teemasid oodata... kas te, naised, käite netis töö juures või nädalavahetusiti teil lihtsalt puhkamis-tuju??
lihtsalt huvitav oleks teada.. :)
 
tsinna 24. märts 2002, kl 16.37
Aga sa njah pane ise mõni huvitav teema üles!
Enamus käib netis tõepoolest töö juurest. Kui natuke seda kommijate kontingenti jälgida, siis on paari nädalavahetuse ja õhtuga selge, kellel on kodus (ka) arvuti ja kellel ainult tööl.
Ja lõpuks on nädalavahetusel ka põnevamaid asju teha kui umbses toas arvuti taga istuda!
 
female 24. märts 2002, kl 16.45
püsiühendusel ja sõltuvusel seos???
püsiühendus ammuigi...mil sõltuvus tuleb? :))
 
Tigr 24. märts 2002, kl 17.11
mina külastan foorumeid küll rohkem tööajast, kuid kuna hetkel kirjutan ka bakalaureusetööd ja avastasin, et töö juures keskendusmisvõime suurem, siis enne töö kallale asumist lõõgastan ennast ikka delfisse sisse logimisega.
kodus küll ka püsiühendus, kuid tähelepandamatult kasutan arvutit kodus vaid haruharva....ilmselt põhjuseks, et 5 päeva nädalas olen sunnitud seda niikuinii tegema.
 
female to Tigr: 24. märts 2002, kl 17.14
Jaksu! :)
 
vaidleja 24. märts 2002, kl 17.19
vähekesi on igav vaielda, kambakas on huvitavam.
 
Tigr 24. märts 2002, kl 18.41
Aitäh, female.....jaks kulub ära, eriti nüüd, kus juba õige kiire hakkab.....
 
aili 24. märts 2002, kl 19.40
Olen netis uustulnuk, aga juba praegu tundub, et siin paisatakse välja ainult halbu emotsioone. Tigedust, ja kibestumust on vääga palju. Aga uudiste kommijate hulgas on tõeliselt vaimukaid isiksusi ka. Jõudu neile. Endal on mul aega palju ja samuti püsiühendus. Nii, et jälgin mangu.
 
female to aili: 24. märts 2002, kl 19.47
Aga sa võid erandi teha... Paisata kõik halb mõne lähedase kaela (kui just vaja "paisata")...ja siia tuua see helge ning vahva?
 
square 24. märts 2002, kl 20.28
:)))))))vot nii teemegi;)))))
 
Titia 24. märts 2002, kl 20.51
minul kodo püsikas, a juurde ei pääse koguaeg, sest jah, kohustused! ja nädalavahetuseti muidugi veel lõbu IRL
 
njah 24. märts 2002, kl 21.07
teemegi siis nii, et kõik laovad peale oma murede ka oma rõõmud lagedale...ja ilma häbenemata...
midagi teeb rõõmu-kohe meile teatama...!!
 
tout va bien 24. märts 2002, kl 21.56
juššt, ja nimex võix saada Prozaci nurgake...
 
elevant 25. märts 2002, kl 09.11
kodust, aga tööajal, sest teen tööd kodus
 
potsa 25. märts 2002, kl 09.53
ikka kodus ka püsi, aga mul pole küll mingit sõltuvust. käin siis, kui aega on, kahjuks nädalalõppudel on alati muud tegemist. tegelen samuti kursusetööde-ja projektidega + töö ka veel. a mõnikord on siin päris huvitavaid vaidlusi...
 
mehike 25. märts 2002, kl 10.01
ma arvan, et siia kirjutama sunnib ainult see kui tahad ennast välja lülitada millestki, või kokku võtta enne millegi kallale asumisel. Ja emostinoonidel kas halvad või head ei ole sellel mingit vahet. Ainult et kui on head emotsioonid siis juba tegeled millegi füüsilisemaga.
 
sandra 25. märts 2002, kl 11.13

"Ainult et kui on head emotsioonid siis juba tegeled millegi füüsilisemaga."
Mhmhh? Omast kohast õige, et füüsiline tegevus ja head emotsioonid on omavahel seotud. Näiteks kui ma trenni teen, on kohe enda tubliduse nii hea hea meel.
Aga mina rõõmustan küll juba väikeste asjade pärast. Vist sellepärast, et eluke on enam-vähem korras (ptüi-ptüi-ptüi!). Ja siis teebki rõõmu hommikune linnulaul ja tööleminek, ja töökaaslased on mõnusad.
 
sandra 25. märts 2002, kl 12.06
Nojah, ma olen küll eelmise kirjutaga( 11:13 )enam vähem nõus, aga see ei olnud mina??????
 
ylenna 25. märts 2002, kl 13.48
A minul oli nädal aega koolivaheaeg ja veetsin selle yldse linnast eemal, kus polegi arvutit.Pysiyhendus on kah, aga päris sõltuvust mitte.Aeg-ajalt tuleb tahtmine sõna sekka öelda, kyll mitte tihti.
Ilusat kevadet teile!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!