Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mees kui keha
 
naine 25. märts 2002, kl 13.43
vot nüüd läks küll tiit leili, aga kui mehed arutavad vahetpidamata naise rindu ja jalgu ning kui naine üritab vihjata, et tal peale selle ka muud leidub, siis on ta momentaalselt loll, paks, vihane femmar
 
tiit 25. märts 2002, kl 13.43
Äi ma pole Tartus saunas käind ega Sipsu pehmet naba näind...:))))
 
tiit 25. märts 2002, kl 13.44
Tere tulemast klubisse, naine....:))))
 
naine 25. märts 2002, kl 13.47
kas vihaste paksude femmarite klubisse?
 
tiit 25. märts 2002, kl 13.49
Nu, Naine, ise vihjasid, et midagi muud leidub KA. Et mida pakume?:)))
 
naine 25. märts 2002, kl 13.56
selline klubi, kus peale keha uuitakse ka aju?
 
sipsu 25. märts 2002, kl 13.58
Tiit, aga Sa tule Tartusse...mine Aurasse, vedele kolmes saunas ja käi massööri juures ja siis veel saunas ja mullivannis...milles küsimus...joo õlut ja küll on elu ilus...jeee, päikest ja hingematvat armastust Sulle;))

*silitab oma pehmet saba
 
tiit 25. märts 2002, kl 14.05
Jee, täna Sipsu heas tujus:)) Aga ma pole ju esimene mees, keda Sa Tartusse meelitad - noh, et ikka sauna ja masseerima ja...
Aga õlut näe, ei tohi juua - tulevad sangad ja kõhud ja mis kõik veel:)))
Aga Naine, aju uurivad HOOPIS TEISED SPETSIALISTID.:) Muidugi
laiemas plaanis on Sul õigus, mehe elu ongi pühendatud naiste uurimisele,kuigi läbinesti tundma ei saa neid iialgi...
 
sipsu 25. märts 2002, kl 14.23
"Aga ma pole ju esimene mees, keda Sa Tartusse meelitad - noh, et ikka sauna ja masseerima ja..."

Sipsu sobrab mälu soppides ja ei tule ettegi, et oleks kedagi kutsunud Aura keskust kaiffima...Sina oled ikka esimene...*moos moos
On jahhhh hea tuju, ma juba armunud siin...nädalat kaks;))
 
vovik 25. märts 2002, kl 14.24
Mulle näiteks meeldib üldse igasugu ilusaid asju, nagu hullavaid koerakutsikaid, troppi kogunenud mootorrattaid, läikivaid autoajakirju, akvaariumikalu või sääri vaadata. Miniseelikut selga pannes tuleb sellega kui paratamatusega leppida. Pealegi vaatan ma siis sääri, mitte naist.
 
arina 25. märts 2002, kl 14.27
tiit...
jutt käib praegu mehe kehast.aju olemasolu on nii elementaarne,et seda ei tasu eraldi vooruste hulka lugeda :))
 
Minuke 25. märts 2002, kl 14.32
Mul pole kunagi olnud mingit kindlat ettekujutust,et vot nii ja naasugune peab olema


muidugi meeldib pikk ja tugev ;)aga sisemus mängib ikkagi suuremat rolli kui välimus
 
sipsu 25. märts 2002, kl 14.38
Ja vovik, mis need siredad sääred sulle siis jutustavad;))
 
Mutt 25. märts 2002, kl 14.47
Suure kõhuga mehega on ikka keff sexida küll!
Aga suure...-ga...mmmmmmmm!!!!!
 
vovik 25. märts 2002, kl 14.50
sipsu: ei suurt midagi. On teised niisama vallatud. Ei julge ligemalt uurida ka, äkki polegi meeste jaoks, on hoopis hommikuseks peegli ees või töö juures teiste naiste jaoks kekutamiseks välja näidatud.
 
sipsu 25. märts 2002, kl 14.54
aaa sa Vovik uuri ikka...aga ää katsu...seelikud lähevad jahh lühikeseks...
 
arina 25. märts 2002, kl 15.07
sipsu,muide..mul pani oma mees täna autopesulas käe põlvele..:))
ehh
 
naine 25. märts 2002, kl 15.23
no ma miniseelikut ei kanna, nii et mul on lootust, et säärte asemel märgatakse mind:)
 
sipsu 25. märts 2002, kl 15.46
Arina: vauuu...see juba on midagi...;))
 
robin 25. märts 2002, kl 15.54
Arina: No selle üle võiks ju ainult uhkust tunda...
Sellised impulsiivsed käigud on väga head suhte elavdajad......
 
sinilill 25. märts 2002, kl 15.59
Aga mulle meeldib mees, kelle puusanukist saab kinni v6tta :-)
 
njah 25. märts 2002, kl 16.27
mees peab olema pikem kui mina..
siis laiade õlgadega, tugev (et ikka sülle jõuaks võtta), soovitavalt tumedad silmad, aga käivad ka hallid..
no ühesõnaga, niuke nagu minu mees praega!
 
Otto 25. märts 2002, kl 18.58
Nii.. nii kallid naised. Miks ikka suurem ja karvasem, ah ? Atavism äkki? Et toob suurema toob suurema tüki mammutist kindla peale ära
Arina.. vot mul jälle selline lugu, et naine iga kord oopis pahandab kui autos käe põlvele panen :-e
Võib olla viga selles, et pole piisavalt suur ja karvane?
 
Tigr 26. märts 2002, kl 08.31
ei mina küll karvast meest taha.....
 
eh 26. märts 2002, kl 08.35
Näiteks mina küll tahan suurt ja karvast (mitte heledad karvad). Aga nagu selgub, on lootust igasugustel meestel. Siiski ei märka, et keegi eelistaks väga lühikest. See on siis vast ainus tõsiseltvõetav puudus?
 
kassikakk 26. märts 2002, kl 08.44
Eks lühikestel meestel lühikesed naised :) Ma saan aru, et armastus ei hüüa tulles, aga ikkagi kuidagi naljakas on näha paari, kui naine ei ulatu mehele isegi õlani. Ise eelistaks pikkuse vaheks kuni 15cm - mugavam silmast silma suhelda :) Ja karvased mehed on aut.
 
Tigr 26. märts 2002, kl 09.02
kassikakk: kui see vaid nii oleks, et lühikestele lühikesed ja pikkadele pikad.....

mu vend ja isa mõlemad kaks meetrit pikad, ema ja vennanaine ei ületa kumbki 170 piiri, vennanaine on eriti tillu...

ja mina tõmban lühemaid mehi ligi nagu magnetiga.....täitsa nuhtlus mõnikord...

meeste raiskamine, ma ütlen, tõesõna :)
 
piloot 26. märts 2002, kl 09.08
Oi,mida ma pean lugema...oma mehega autopesulas...kas siis tõesti võõraid enam pole? Vaatamata kevadele lasevad tüdrukud küll lati madalale...ja siis veel...only 20cm...minu katus lendas küll asjata minema!
 
arina 26. märts 2002, kl 09.14
piloot
alati võib erandeid teha...aint et põhjus peab väga hea olema :))
 
tädi anni maalt 26. märts 2002, kl 09.16
jalad!...jah, just jalad...kas looduse poolt või treeninguga saadud, vahet pole, aga pilk liimub kinni küll, isegi sündsusetult kauaks, sest enamasti on ilusate jalgade omanikul ka ülevalpool naba mõned vaatamisväärsused...paraku või hoopis õnneks! saab kõike seda näha suhteliselt harva...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!