Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
1971 sündinud Neitsi või 1967 sündinud Sõnn
 
Mait 08. aprill 2002, kl 13.22
Tahaksin tutvuda, et teada saada, kas horoskoopidel ka mingi tähendus on. Kust leida eelpoolnimetatuid? Võib ka 12 aastat nooremaid, kui nad vanusevahet ei põe.
 
Named 08. aprill 2002, kl 13.25
numeroloogia loeb, mitte horoskoop...

Tutvu siis juba t2pselt samal aastal ja p2eval syndinud inimesega.
 
Tigr 08. aprill 2002, kl 13.30
ee, mis paneb Sind arvama, et just nendega sobima peaks?

Mina olen Ahv-Vähk :((
 
cat 08. aprill 2002, kl 13.33
Kas 1967 sündinud Kaljukits ei sobi?
 
sõnnitar 08. aprill 2002, kl 13.41
Mis tähtkujust ise?
 
kassikakk 08. aprill 2002, kl 13.41
Isiklik põhjalik horoskoop loeb (kõikide planeetide seisud ja nurgakraadid sünnihetkel), näiteks kuivõrd tugevad on Päike Neitsis omadused, kui tõusumärk on Veevalajas ja Kuu Amburis?
Astroloog Mang, kes endale sebis täpselt sobiliku horoskoobiga daami, pidi pärast mõningast kooselu tõdema, et loeb ikkagi inimene, mitte horoskoop, sest inimese teha on oma elu antud piirides positiivseks või negatiivseks elada. Edu Sulle igal juhul :)
 
liisu 08. aprill 2002, kl 13.49
Mina juhtumisi tunnen hästi minuga samal aastal ja päeval sündinud meest ja meil pole küll miskit ühist ega vähimatki külgetõmmet.
 
Tigr 08. aprill 2002, kl 13.55
Minu kursusevend oli minuga samal päeval sündinud, samal aastal, emad olid meil ka palatis vist koos......ja pean tõdema, nagu Liisugi, et meil polnud peale samade õppeainete midagi ühist..
 
Mait 08. aprill 2002, kl 13.58
Ise olen kaljukits. Ei noh tean, et mulle meeldivad:

a) hingeliselt vähid
b) vaimselt neitsid,
c) seksuaalselt skorpionid ja kaksikud.

Aga lihtsalt ühes uuemas horoskobis oli öeldud, et partnerina pidavat mulle ideaalsed olema just nimetaud.
 
<> 08. aprill 2002, kl 14.02
kas siin on kedagi, kes oleks 1970 a jäär?
 
Tigr 08. aprill 2002, kl 14.06
Mait: kui Sa oled Kaljukits, siis õrnahingeline Vähk on Sinu jaoks liiga õrn.....oled otsekohene ja järsk ning Vähk Sinu kõrval piinleks vaid pisaraid valades identiteedikriisis - ta ei tea, mida tema vastu tunned ning see, et oled tema kõrval, ei ole tema jaoks piisavaks vastuseks....

Vähk on Sinu vastand, igas mõttes....ja temaga koosolemiseks peate mõlemad kõvasti pingutama.
 
kil 08. aprill 2002, kl 14.10
olen vähk ja elan koos kaksikuga. no mõtleme täpselt yhtemoodi! (kuigi tegelikult see ei peaks yldse nii olema). ja hingeliselt saab rohkem haiget pigem tema(!) kui mina...
 
sõnnitar 08. aprill 2002, kl 14.18
Seda ma just arvasin, et sa kaljukits oled. Enda kogemusest selle aasta sõnn (mina)ja kaljukits moodustavad tõesti hea paari, sarvilist elu, mida teised ei mõista. Edu otsimisel.
 
Kata 08. aprill 2002, kl 14.20
haa, mina olen neitsi, aga mitte 71.a. väljalase, vaid paar aastat vanem mudel. ja mulle räigelt meeldivad kaljukitsed ja sobivad ka. ning mul ongi parasjagu üks kaljukits käsil....
 
johnny 08. aprill 2002, kl 14.31
mu tagasihoidliku arvamuse järgi on kogu see astroloogiavärk sobivuse suhtes täielik jama.loeb ainult inimene ise. ja sellistele , kes hakkavad vestluse käigus uurima mu sünniaastat ja tähtkuju olen siiani maininud, et olen madagaskari mudamölakas. :) Vaadaku siis ise mis selle infiga pääle hakkavad.
 
laila 08. aprill 2002, kl 14.48
1981.aasta Neitsi
 
Ling 08. aprill 2002, kl 15.00
Mul on üks tuttav noormees, kes on sündinud minuga samal päeval ja samal aastal. Meil on tõesti väga palju ühist, minu arust isegi liiga palju. Meile meeldivad ühesugused asjad, värvid, filmid, muusika jne. Me mõlemad eelistame teed kohvile. Nii tema kui mina ei joo õlut, vaid eelistame veini. Ainult et tema elab Helsingis, mina Tallinnas, temal on nn. girlfriend, mina olen hetkel vaba.

Aga muidu olen ka lugenud, et Kaljukits ja Sõnn moodustavad lausa ideaalse paari. Ei tea, olen ise Sõnn, aga pole veel ühegi mees-Kaljukitsega kohtunud...
Sõnnile sobib ka Skorpion, nende kahe vahel peaks olema väga tugev füüsiline tõmme...

Ei usu neid asju eriti, aga huvitav on ikkagi.
 
Skiso 08. aprill 2002, kl 15.07
Olen 1971-sest aastast neitsi :( Aga mis tähendust Sa otsid? Mulle kahjuks kaljukitsed eriti ei meeldi, sry.see minu eelarvamus lihtsalt... mulle meeldivad lihtsalt mõned inimesed, eriti kui nad on veel mehed, aga see pole reegel :)))
 
Mait 08. aprill 2002, kl 15.15
Oh neid eelarvamusi küll... Selleks ma ju siinkohal kirjutasin, et neid kummutada või siis vastupidi!
NB! Olengi mees, ja kahjuks see kipub nagu reegel olema... Teoreetiliselt võin ennast ka naiseks mõelda, kui väga tarvis...
 
puu 08. aprill 2002, kl 15.21
mina olen 71 neitsi
 
eneL 08. aprill 2002, kl 15.33
Võiksin ka arvata, et astroloogia on jama, kui mulle pidevalt Kaalud teele ei sattuks. Niisiis usun, et mingi sarnasus sama tähtkuju inimeste vahel eksisteerib. Ise olen Ambur ja peaksin ideaalselt sobima Lõviga. Kahjuks pole ükski lõvi teele jäänud. Andke mulle mõni Lõvi, küll ma teda kontrollin :-)
 
kuu-uurija 08. aprill 2002, kl 15.42
kas keegi kaladega kah sobib? Või on äkki häid/halbu kogemusi sellesinastega? üritan vett enne proovida kui ujuma hakkan sellisega koos :)
 
kassikakk 08. aprill 2002, kl 15.56
kuu-uurija, peadki Kaladega koos ujuma, et teada saada, mis või kes ta on ;) Mu jaoks on üks selline vastupandamatu, kuigi reaalselt ja mõistusega võttes täiesti sobimatu :( Ise olen Neitsi (1974)
 
muri 08. aprill 2002, kl 16.11
Minul on head kogemused kaladega. Ise olen lõvi ja ei tohiks veeasukatega kuidagi sobida. Kala valab minu suured ja kuumad ideed tihti külma veega üle, see teeb kurjaks küll. Hiljem selgub et kalal oli siiski õigus. Koos oleme olnud 10 aastat. Horoskoobi järgi sobiva mehega pole kohtunud.
 
kil 08. aprill 2002, kl 16.21
minu eelmine mees oli kalad ja ma võtan teda kui elu kõige jubedamat, valusamat, mõttetumat jne kogemust. kuid tema on just see inimene ja ma olen surmkindel, et on ka mulle sobivaid kalu kusagil olemas.
aga - ma ei usu eriti horoskoopidesse! ma hoopis usun, et ta on selline tänu kasvatusele ja sõpradele (sealt ju tulevad mõtlemine ja harjumused). seega, kui sul, kallis kuu-uurija, kalad silmapiiril on, siis unusta see tähemärk yldse ära ja suhte temaga, kui indiviidiga, mitte "kalaga!! ja nii yxkõik, mis inimesega.
minul on väga hea klapp olnud just nendega, kes horoskoopiliselt-numeroloogiliselt mulle yldse ei sobi!
 
Eliis 08. aprill 2002, kl 16.40
Mait, mis aastal sa sündinud oled ja mis kuupäeval?
 
kröömike 08. aprill 2002, kl 17.46
Kui horoskoobid ei oleks soolapuhumine, siis oleks ju lihtne suhelda küll. Õpid kaksteist märki ära ja lased erinevate inimestega suheldes aga õpitul teostuda. Lihtne eks?
Inimene kannab oma lastetuba elupäevad kaasas, teda muudab sõpruskond, töö, haridus. Maidukene, kui sulle sobib hingeliselt üks, kööki teine ja magamistuppa kolmas naine, siis kuidas Sa seda ühildada mõtled? Suhtled netis vähiga, süüa teeb ema ja sängis pead ainult ja ainult kepiks mõeldud naist?
 
lexx 08. aprill 2002, kl 19.25
ma olen ikka arvanud, et inimene enne ja horoskoobid pärast...
aga suhtumine, et proovida kohe kuupäeva järgi õiget inimest leida - see on lahe, vähemalt paar korda tasub vaeva näha ;-)

kõik muud kriteeriumid, mille järgi otsitakse, on ka ju üsna laest ja lambist - ikka otsitakse oma ideaali, esitades pealtnäha uskumatuid nõudmisi, ala aktiivne ja tasakaalukas, tagasihoidlik ja edasipüüdlik, truu ja vallatu, paljukogenud ja ikka vaba...
 
hm 08. aprill 2002, kl 20.16
Aga ma 1967 a Neitsi...?
Peab ikka imu olema, et sedasi otsida :).
 
hanka 08. aprill 2002, kl 20.31
Olen 1971 aasta neitsi. Huvitav kohe kellele on nii raske iseloomuga tähtkuju esindaja peaks sobima ???
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!