Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Üks vana asi...
 
Lee 09. aprill 2002, kl 17.01
Sattusin eile ühe vana teema (suvi 2000) alt kommentaare lugema ja sealt tuli välja, et kuskil samal ajal pidi toimuma mingi Delfi kommenteerijatele mõeldud maskeraad-ball. Kas see siis tõesti toimus ja kui paljud Teist seal kohal käisid?

Endal on küll hästi tihti tekkinud kiusatus, et tahaks Teist paljusid silmast-silma näha aga tean samas, et siis kaoks hetkega ka suur osa kogu asja võlust…
 
Tigr 09. aprill 2002, kl 17.06
Lee: kusjuures kargas mul just eelmisel nädadal selline idee pähe, et mis siis oleks kui teeks hoopis ühed toredad suvepäevad foorumi rahvale....tuleks istuks lõkke ääres, mängiks murumänge ja tegeleks muu huvitavaga....arvan, et oleks tore...
 
Karamell 09. aprill 2002, kl 17.42
Idee iseenesest hea, aga mis siis kui mõned siinkirjutajad on tegelikus elus vihavaenlased või keegi on kellegi mehe armuke olnud vms. Siis läheb ju suuremaks kätshiks seal lõkke ääres.
Anonüümsus ongi siin foorumis asja võlu, kõik on väga avameelsed olnud - vaevalt see alati silmast silma kohtudes kasuks tuleb.
Aga samas; miks ka mitte ?
 
tsinna 09. aprill 2002, kl 18.40
Idee: äraarvamine. Oleme kokkutulekul oma reaali-nimedega (või mingi teise aliasega) ja siis õhtul toimub pidulik äraarvamisvõistlus. Kes kõige rohkem internetinimesid tegelikega kokku viib, saab auhinna. Nii lahe oleks, kui mind peetaks kellekski, kellega ma siin alailma vaidlen.
Kes kardavad end avalikustada, ei pea ju tulema. Mina isiklikult olen oma VÄGA isiklikke probleeme paljastanud teiste nimede all.
Tegelikult oleks lahe, kui selguks, et oled siin foorumis oma mehe armukesele korduvalt takka kiitnud. Või mõne vastiku töökaaslasega peaaegu sõbraks saanud.
Muide, kui paljud teist siin on reaalis tuttavad? Mõne inimesega on jutu sees välja tulnud, et temagi aeg-ajalt siia eksib, aga aliaste "reetmiseni" pole veel jõudnud.
 
Tigr 09. aprill 2002, kl 18.52
Mina paari inimest tean, kellega kõigepealt foorumis ja siis pärielus kokku saanud....ja paar tuttavat olen naljalugudega ka siia kirjutama ehk meelitanud, ehkki ei tea, mis aliastena nad kirjutavad...
 
elevant 09. aprill 2002, kl 19.03
aga millega ma tõestan, et ma elevandi nime all kirjutasin?
 
Tigr 09. aprill 2002, kl 19.14
ei peagi tõestama....milleks midagi tõestada, kas niisama ei või head seltskonda nautida?

ja ei PEA ju hakkama arvama, et kes või mis...leiaks lihtsalt uusi sõpru...ja mõnele võibolla TAHAD ise paljastada, kes Sa foorumis oled...
 
nightwoman 09. aprill 2002, kl 19.22
tühjad rinnasildikesed võiks kuhugi lauakesele panna. igaüks kes soovib teatud persooni in real life näha võib kirjutada oma lemmiku sinna kaardikesele ning õhtu jooksul võib ju end paljastada sooviv isik selle kaardikese rinda kinnitada.
kuigi - kes ütleb, et just see kuju on õige X, kui tegelik X istub ehk kodus ja ei viitsi üldse kuhugi sellisele üritusele nina välja pista? pärast paksu pahandust...
 
Tigr 09. aprill 2002, kl 19.29
ikkagi oleks tore minu meelest, aga võibolla olen siiski lapsik veidi :)
 
dima 09. aprill 2002, kl 19.52
oi kui kole oleks...:))))) Asiselt mõeldes tuleks välja umbes sama, mis mõni aeg tagasi naistelehe särkidega - kõik rääkisid, aga tegudeni ei jõutud.
 
elevant 09. aprill 2002, kl 20.13
kahtlane värk...hakkavad minu nime varjus tegutsema...
 
anne 09. aprill 2002, kl 22.48
olen mõelnud seda,et huvitav oleks teada,palju siinkirjutajatest on ärakadunud kooliaja või üldse noorukiea tuttavaid,kellega vanu häid aegu heietada ja praeguse elu kohta pärida.aga kahjuks saladuseks see jääbki.
 
ketu 09. aprill 2002, kl 23.02
minu meelest rikuks see kogu mõnu ära. Kui ma tahan loodusesse minna ja õlut juua, helistan ma oma tuttavatele, kui ma tahan naistejuttu ajada, lähen naistelehe foorumisse. Tavaelus ju ei viitsiks rääkida teemal kuidas võidelda tselluliiduga või kas vanusevahega suhe kestab. Lisaks sellele on kirjutajad ilmselt vanuses umbes 14-60. Tavaelus on raske sellist seltskonda mõnusasti koos hoida. Pealegi oleks ju naisi rohkem kui mehi ja see on ka jama...
 
Spunk 10. aprill 2002, kl 03.50
Praegu veel õhtud jahedad.Ehk kutsub sass enda juurde sauna :p
 
Feliks 10. aprill 2002, kl 08.08
...ahvatlus oleks suur jah.....meenub, et sügisel (või oli see mullu suvel) oli üritus teha väike ühine jalgrattakohting Pirital....kas läkski paar inimest..kui sedagi..:(
 
Robin 10. aprill 2002, kl 08.59
Ei tea kas ikka on mõtet kokku saada, praegu on nii mõnus siin vestutada, ja mingi ettekujutus on ka teist juba tekkinud, ei tahaks seda mõnusat harmooniat rikkuda.......vähemalt minu arvamus........
 
PatsientNR128 10. aprill 2002, kl 09.41
No mina küll sinna ei tule ei taha nagu pekksa saada:)
Irw Lõkke ääres muru mänge mängida. Kes se kakuke tahaks olla kas on vabatahtlike(vahukustuti tuleks kaasa võtta)
 
sandra 10. aprill 2002, kl 10.38
Mõte on intrigeeriv, aga pärast vist kaoks asjal kogu võlu.
 
lexx 10. aprill 2002, kl 11.19
pärast saab ju uue nime võtta :-)
 
onu bella paradiis 10. aprill 2002, kl 12.14
muidugi minna!
kohtume enne jaanipäeva kuskil-miskis kohas vasakut kätt teisest teeotsast 100m paremale.
 
fille 10. aprill 2002, kl 13.26
nojah, Feliks :( küll, aga miks sa ise ei läinud? või läksid?
 
Feliks 10. aprill 2002, kl 13.29
Fille:
a: polnud toona korras jalgratast
b: ei viitsind suht jaheda ilmaga nii pikka maad sõita
c: samal ajal oli endla võistlusmäng

kui need asjad oleks klappind, siis oleks ilmselt poja kaasa võtt ja läind...ei mul pole häbeneda suurt miskit:)
 
ketu 10. aprill 2002, kl 19.49
issand kui igav, poja kaasa, siis oleks see ju pereüritus kahvel... Kindlasti paneks sa veel shortsid ja rihmikud ka jalga :).
 
Feliks 11. aprill 2002, kl 08.03
Ketu: mispärast pereüritus kohe...või mida Sa tahaksid muga sellisel hetkel peale hakata?:))
 
ketu 11. aprill 2002, kl 17.55
Ei mingit hetke. Oled minu jaoks nii kui nii lootusetult vana, kui sul juba laps on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!