Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
unustamatud hetked!
 
Sun 10. aprill 2002, kl 16.00
Tõstaks vahepeal üles ka ühe positiivse teema ja mitte üldse seotud meeste ja naiste vaheliste suhetega. Nimelt oleks põnev teada, millised momendid on elus Teile eriliselt võrratuid emotsioone tekikatnud, näiteks mingi koht, mingi tegevus, olla õigel ajal õiges kohas. Situatsioon mis meenub ka aastate tagant mingi erilise värelusena, et see hetk oli midagi minu jaoks, mida iial ei unusta. Nagu juba enne mainisin jätame välja armumised ja suhted.
 
Naine 10. aprill 2002, kl 16.01
Laste sünnitamine.
 
Tigr 10. aprill 2002, kl 16.07
Avastus, kuiväga ma oma isa austan ja armastan, ehkki ta juba aastaid välismaal elab ja temaga isiklikest asjadest rääkinud ei ole...
 
kassikakk 10. aprill 2002, kl 16.08
Sama siin! Lapse sünnitus.
 
Mirell 10. aprill 2002, kl 16.09
Elu ise kogu oma värvikülluses!
 
Tess 10. aprill 2002, kl 16.11
Jah, ikka laps.
Vähemal määral kaugemale ulatuvad reisid.
 
minny 10. aprill 2002, kl 16.12
Siiani veel pole midagi erakordselt meeldejäävat saavutust, mis lausa värinaid tekitaks. Loodetavasti on need "värinad" kõik veel ees. Kuid kindlasti ühinen ka Naise arvamusega (kuigi endal veel lapsi pole).
 
sandra 10. aprill 2002, kl 16.14
No lapse sünnitus on otseselt suhetega seotud! Ja üldse enamus selliseid hetki kipuvad olema suhetega seotud:)
:))) Mulle meenud aegajalt kuidas ma väga järsust ja kõrgest mäest hakkasin jalgrattaga alla sõitma ja siis poole mäe peal mulle teatati, et rattal pole pidureid:))) Vot see tunne, mis elus ja tervena alla jõudes tekkis ei unune mul kunagi:))))
 
Feliks 10. aprill 2002, kl 16.14
hulgi.....neid on palju...heldimushetked maleva- ja õpetajaajast, erilised õnnestuumised palliplatsilt, Niernadifilmi laul ja pilt koos, kevadine pilt eestimaast, fjordid, kuumaõhupalliga lendamine, jnejnejne
 
täpi 10. aprill 2002, kl 16.16
ülikooli lõpetamine. just see hetk kui läksid peale ülikolerasket eksamit, peale mida ei osanud isegi oletada mitte, kas said läbi või mis, tagasi ruumi kus komisjon teatas "hea!"
 
LaTetra 10. aprill 2002, kl 16.17
Kaunid looduse ilu ja harmooniaga ühekssulamise hetked.
 
Miisu 10. aprill 2002, kl 16.25
Ikkagi seostub see lapsega - minujaoks oli unustamatu see päev, kui sain teada, et ma LÕPUKS OMETI last ootan. Nutsin suure häälega õnnest. Sda muidugi õhtul kodus, üksi olles, arstikabinetis suutsin oma emotsioone taltsutada.
Unustamatud hetked tähendavad ikkagi suhteid ja tundeid. Vaid ilusast päikeseloojangust mererannas ei piisa, et just seda aastaid hiljem mäletada.
 
Naine 10. aprill 2002, kl 16.26
No muidugi abiellumine.
 
Psycho 10. aprill 2002, kl 16.40
Lapsepõlvega seotud mälestused: enda väljamõeldud mängud, vanaema ja vanaisa armastus ning hellus.
 
LaTetra 10. aprill 2002, kl 16.45
Kui saad unustamatu elamuse kas kunstiteosest, loodusest või kasvõi mingist erilisest seiklusest, siis jääb see küll kauaks meelde. Mul on mitmeid kustumatuid mälestusi loodusest, kusjuures üksi. Aga kustumatult kifte mälestusi on ka purilennukiga lendamisest, purjetamisest, ratsutamisest, muusikast...
 
Scarlet 10. aprill 2002, kl 16.48
Abiellumine, laste sünd, langevarjuhüpped ja siiski ka üks päikesetõus. Peale mere äärde maja ostmist esimest korda "oma" panga peal esimene neoon-oranz päikesekiir kell pool neli öösel kinni püüda - see võttis seest õõnsaks ja oli nii ilus, et pisar tuli silma.
 
Mustukene 10. aprill 2002, kl 17.02
Mälestused kõige ilusamast lapsepõlvest - kõik need talvised ja päikesepaistelised laupäevahommikud, mil meie õega põrandal Salvo klotsidest maju ehitasime, ema pani rõdule pesu kuivama ja jahe õhk koos päikesekiirtega lastetoa põrandal segunes.

Või see, kuidas isa meid lasteaeda viies kelgu ees jooksis ja meie rõõmust kilkasime.

Või hoopis see, kuidas me õega koos vannis olles isa läbipaistva särginööbi järele sukeldusime, mille tagajärjel vannis üsna varsti ainult 5 cm vett oli (suurem osa sattus uskumatul kombel põrandale :)). Ema sai muidugi alati hirmus pahaseks, nagu nendel kordadelgi, mil me toolidest, linadest-tekkidest pesupulkade abil koridori piraadilaeva või kindlust konstrueerisime ja kõik muidugi koristamata jätsime.
 
Sippsikk 10. aprill 2002, kl 17.16
2000. aasta suvi ja purjejahiga reis Pärnust Kihnu. Vapustav elamus, sest sõit algas ülimõnusalt, kuni...
Pärnu lahest välja jõudes kiskus laeva miskipärast 40 kraadisesse kreeni ja nii me kamp siis rippus, oigas ja värises kes millegi , kellegi külge klammerdunult 5,5 tundi kord ühe ja kord teise külje peal. Kokku oli meid 16 inimest. Ja Kihnu oli silmapiiril nagu pensioniiga, mida lähemale arvasid jõudvat, seda kaugemale tema ujus. Ohh, lõpuks külmunutena ja hammaste plagisedes (õues oli õhusooja 22 kraadi) kohal ja mõnusad äraolemised saarel leevendasid natsa haigeid käsi ja jalgu ja kuivatasid märgi riideid, põhiliselt pükse.
Pool kampa otsustas, et tagasi ei tule mitte mingil juhul sama transpordiga ja suundusid reisilaevaga Liu sadamasse. Vapramad, nagu mina, jäid ja otsustasid elu võtta täie panga eest. Aga tagasisõit kompenseeris kõik üleelatu ja jättis mällu kustumatult kaunid hetked 3,5 tunnisest laevadekil päevitamisest ja pikniku pidamisest. Hurraa, varsti on suvi ja merele kisub....
 
A 10. aprill 2002, kl 17.16
Loomine - kunst, ilu loomine oma kätega.
 
kröömike 10. aprill 2002, kl 17.19
Uku Masingu "Rapanui ehk kajakad jumalate kalmistul"
 
eh! 10. aprill 2002, kl 17.20
 
tolerant 10. aprill 2002, kl 17.20
Mulle meenuvad pilved, lennukist vaadatuna. Olin siis ehk 4-5-aastane ja kuigi praegu tuleb lennukiga kaunis sageli lennata ja näen neid pilvi igasuguste ilmastikuoludega, on ikkagi siiani nii selgelt meeles just see pilvemaastik, mida lapsena nâgin ning mis hinge kinni jâttis oma müstilisusega.
 
tolerant 10. aprill 2002, kl 17.25
Oi, meenus veel, et kunagi andis Tampere teater Vanemuises külalisetenduse "Mozart". See oli selline elamus, mida ma kunagi hiljem ega varem teatrist saanud pole. Positiivne siis ikka. Ükski samateemaline film pole lâhedalegi oma mõjult pâäsenud.

Ja siis meenub veel, kuidas esimeses klassis kâies ning hirmust hiljaks jâäda kihutasin sellise hooga kodust minema, et koolis alles selgus, et olin kombinees kohale ilmunud. Ja sedagi ei mârganud mitte ma ise, vaid klassijuhataja :)
 
free 10. aprill 2002, kl 17.38
Väärtfilmid ja kontserdid. Viimasena Pugatshova esinemine Tallinnas. Võimas. Oh ja sii Piimedate öö festivali avamine. See konsert on unustamatu. Selline harmoonia et süda jääb seisma ja alles pärast tuleb meelde et hingata on ikka vaja kah ;-)
 
eh! 10. aprill 2002, kl 17.44
 
Rocky 10. aprill 2002, kl 18.23
Mulle meenus kohe kolm asja - "Duran Durani" kontsert linnahallis (see oli varem). Minu lapsepõlvekodu (seal kus sai sõpradega lollusi teha ja kus elu veel võrratu näis.) Ning viimane - mu venna pulm.
 
Ulla 10. aprill 2002, kl 18.38
Mäed. Kaukaasias südasuvel liustikul ukerdamine. Jäime pimeda kätte ja tulime tuldud teed tagasi. Muidugi hommikul läksime uuesti, et üle kuru jõuda. Laskusime alla järsust seinast. Mu kaaslane läks ees. Kartsin, et talle mõne liikuva kivilahmaka pähe kukutan. Alla jõudsime jälle pimedas. Vaevu leidsime kivide vahel nii palju siledat maad, et telk sinna ära mahtus. Hommikul leidsime sealtsamalt lähedalt imelise järve - nii erksinine ja puhas. Võrratud mäed!!!
 
extrasenss 10. aprill 2002, kl 18.46
kui asjad lähevad täpselt nii nagu ma seda arvasin. ja nad lähevad!
 
lill 10. aprill 2002, kl 19.11
bulgakovi meister ja margarita-kirjeldus margarita lennust yle moskva ning tema vastuvõtust nõidade poolt
 
olimpiada moskovjevna 10. aprill 2002, kl 19.29
eesti võit eurovisioonil 2001 :-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!