Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
vene tüdrukute maitse
 
üliõpilane 11. aprill 2002, kl 16.56
parima pildi vene totsidest saab ühistransporti kasutades, ainult vaata ja imesta-njaa, enamus neist ilmselt meigib ja riietub ilma peeglita. kohe hea on selline tagasihoidlik eesti tüdruk olla
 
Naine25 11. aprill 2002, kl 17.06
...mu õpilaste hulgas on mitmeid venelannadest tudengeid-isegi naisena pean tunnistama,et nad jäävad positiivses mõttes silma: ilusate pikkade juustega,alati kenasti meigitud-lakitud,naiseliku riietusega ja sealjuures mitte ülbed/bravuurikad,vaid palju tagasihoidlikumad ja püüdlikumad.
 
kiisuk 11. aprill 2002, kl 17.57
minu kogemused on pärit ka nagu üliõpilasel ühistranspordist
ja tõesti muudkui vaata ja imesta neid
 
trk 12. aprill 2002, kl 00.31
mõnel vist boyfriend vene tüdrikuga jalga lasknud et nii kriitilised ollaxe...ega see eesti naise hallus ja ühenäolisus ( ja õelus? )ka eriline väärtus pole...
 
Feliks 12. aprill 2002, kl 08.12
mis vene tõdrukud...erinev kultuuritaust ja kombestik ja temperament ja..ja mis asi see vene tüdruk siis on? Nii nagu pole enam puhat eestlast järgi, pole ka puhast venelast - on tatari-mongoli juurtega segarahvus....lisaks on venelased vähemalt minu kogemuse järgi sotsiaalselt veelgi kihistunumad kui eestlased..nii majanduslikult kui seisuslikult. Ei ole võimlik võrrelda vene (traditsioonidega) aristokraatide järeltulijat ja talupoegade järglast...loomulik, et neil on maitse erinev, ja erinevalt see väljendub ka nende väljanägemises. Mina küll ei julge erilist järeldust teha välimuses - kui siis aint temperamendis - see on jah eesti keelt kõnelevatest naistest suht äkilisem. Kas ta parem on või mitte - nii ja naa - ja kuidas kellelegi. Ja minul rahvuslik eelistus puudub - olen rahul selle inimesega, kes mulle parasjagu sobib kultuuriliselt, iseloomult, harjumustelt ja igasugu teistel parameetritelt - kellega ma enasyt hästi tunnen - rahvusest sõltumata.
 
piloot 12. aprill 2002, kl 09.08
Oooo jaaa!The best!Õppisin seal (vene)maal lennukoolis ja ka teenisin seal kokku 8a!Ja siis veel õiendate,et miks ma selline olen...KRT,juba võttis kõvad tükid sisse!
 
kanake 12. aprill 2002, kl 09.49
Teate mis, töötasin ka paar aastat koos ainult vene keelt kõnelevate kolleegidega (tatarlased, juudid, tshetsheenid, valgevenelased, ehk siis rahvuselt mittevenelased). Ausalt, mulle meeldis. Vot ei tea, aga soojus ja südamlikkus ja külalislahkus kaalus selle "värvilise väljanägemise" küll üles. No öelge mis te tahate, aga riietuda nad julgesid ja kui läks tantsulkaks, siis hoidke alt! Pigem saada "venelaselt" hoop näkku kui eestlaselt nuga selga.
 
minni 12. aprill 2002, kl 10.19
Mu meelest on hea, et meie tänavapildis on nii eesti kui vene maitset tunda, venelaste kahtlemata elavam stiil rikastab pilti, ja seda heas mõttes.
Ja loomulikult on meie stiilid erinevad, temperament on ju teine. Ja inimestena on venelased soojemad, lahkemad, lihtsamad ja kompleksivabamad kui eestlased.
Eestlaslik stiil ja loomus on ka mulle lähedasem, kuid meeldib ka vene oma.
 
nadja 12. aprill 2002, kl 11.05
Tõesti, vene aristokraadid ja nende järeltulijad on väidetavalt kõige intelligentsemad maailmas. Neid pole küll enam palju järel.....
 
Feliks 12. aprill 2002, kl 11.07
Nadja: ja nendega suhtlemine..see on (vähemalt minu kogemuse järgi) tõeline elamus:)
 
üliõpilane 12. aprill 2002, kl 12.30
a huvitav, miks te mehed siis meid, eesti naisi, kimbutamas käite, kosige kohe mašad ära-olete hulga õnnelikumad ja ei pea kogu aeg kurtma kui hallid ja igavad me oleme. on ju hea mõte
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!