Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mida ühist
 
Sippsikk 12. aprill 2002, kl 13.49
Mitte õpetajasse aga lõpuklassi poisisse, ise olin 7.s Ja see noormees oli küll nagu noor jumasl minu jaoks.
Kummaline, minu jaoks on 35 aastane mees poisike kui Teie jaoks vanem meesterahvas. Ja mõtleme siis edasi mis ta võiks olla 15. aastase plika jaoks, kes kõigest hingest püüab täiskasvanuna välja näha.
 
Minake 12. aprill 2002, kl 13.54
Tüdrukud võivad ju olnud armunud olla õetajasse või filminäitlejasse. Vot sel vanemal inimesel võiks mõistus keelumärki näidata. Olen ise ka õpetaja olnud ja minusse oli 9. kl. poiss armunud; ema käis koolis kurtmas, et poiss hüüab mind unes, tundides ta mitte ei püüdnudki seda varjata. Kutsusin ta kord enda juurde ja ütlesin täopselt kui vana olen ise, mu mees ja lapsed ja et sobin talle emaks. Punastas ja jätkas samas vaimus. Ainuke hea asi oli, et õppis minu ainet ja käis pidevalt veel järelaitamistundides. Kooli lõpetmise järel jäi see asi sinnapaika. Vanemate meeste eest olen alati põlglikult eemale hoidnud, sest olen teadvustanud endale, et see on ebavõrdne suhe (suhelda isa-ealisega) ja mulle vastik.
 
undiini sarnane 12. aprill 2002, kl 14.06
Ka mina olin 17 kui oli suhe 32a mehega (1. tõsine suhe üldse!). Tol ajal ei häirinud mind tema abielu ega muu, olin lihtsalt armunud. Muidugi teadsin, et see suhe kaua ei kesta, kuid seni kui kestis, paar kuud, olin väga õnnelik ja tema ilmselt ka. Siiani on ilusad mälestused.
Muide, kui tutvusei, valetasin enda vanuseks 21, ja tema kohta arvasin algul, et on 28.
 
original undiin 12. aprill 2002, kl 14.16
plikade vanemad peaksid ühendust võtma nende pedode naistega. koos annab ehk midagi ette võtta.
 
caprice 12. aprill 2002, kl 14.54
Ma käisin ka 15-16 aastaselt läbi 26-30 aastaste meestega. Mulle meeldis nende seltskonnas olla. Endavanustega ma peaegu üldse ei suhelnud, nad tundusid nii rumalad ja lapsikud. Vanemate meestega oli poole huvitavam koos olla. Ühe mehega ma isegi käisin mingi paar nädalat ja siis sain aru, et mis ma sellise tüübiga ikka peale hakkan (õnneks, et ma temaga voodisse ei jõudnud). Aga enamasti panime ikka koos pidu - nendega sai alati klubisse sisse, osteti juua, sõidutati igale poole... Õnneks ei kestnud see periood kaua.
 
anonymous 12. aprill 2002, kl 16.00
Nojah, mina olin ka 16 kui suhtlesin 31 aastase naisega.
Kaotasin ka süütuse... ja meie suhe ei seisnenud ainult sexis.
Ilus mälestus... võib-olla meenutangi seda ka vanaduses kui kõige ilusamat ja tunneterohkemat suhet.

Nüüd kindlasti kritiseerige.. et vanuse poolest sobiks emaks jne. ja et mul olid kõrvatagused kindlasti märjad ja ei teadnud mis on tunded jne.

Ilusat kevadet teile!
 
LaTetra 12. aprill 2002, kl 16.03
Niipalju kui tunnen ja tean noori, siis tüdrukuid on kahesuguseid, kellele meeldivad vanemad mehed: ühele osale neist tarkuse ja mehelikkuse jne poolest,mida omaealistel kuttidel veel ei ole ja teistele rahakoti ning auto jms. pärast.
Meesõpetajasse pole ma never armunud olnud ja endast hulga vanemad mehed ka ei tõmba.
 
Krõps 12. aprill 2002, kl 16.06
Mehed tahavad keppi noore liha käest ja tunnevad ennast väga uhkelt, et nii noortele tibidele veel peale lähevad. Samas aga otsivad noored kutid omale "õpetajannasid" vanemate naiste hulgast, kes pidavat ka muud moodi etemad olema kui omavanused tibid.
 
caprice 12. aprill 2002, kl 16.23
mul oli 14 aastaselt 22 aastane tudengineiu,alati pakkus kohvi ja süüa oskas teha ja muudki.pärast käisin tal pulmaski...
 
caprice 12. aprill 2002, kl 17.03
see viimane pole küll minu kirjutatud...
 
sandra 15. aprill 2002, kl 15.38
Feliks: seisan käsi püsti:))) Mina olin 16 ja õpetaja 33. Vaeva tuli palju näha, aga kätte ma ta sain:))) Ja pealegi kes see ikka tahaks süütust mingile kohmakale omavanusele poisikesele kaotada?:)
 
Minake 15. aprill 2002, kl 16.03
Sandra on ka üks, kes end alla hinnanud on, kes lepivad vanapoiste või second-hand meestega.
 
Feliks 15. aprill 2002, kl 16.11
Tubli andra, et tunnistada seda julged..siinses seltskonnas:)

Minake: mis et 33 ongi vanapoiss vä?!:)))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!