Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
ilastavad mehed
 
Tüdruk 12. aprill 2002, kl 13.04
Kuidas te suhtute sellesse, et mehed, kes mööda tänavat käivad, kogu aeg rögastavad tänavale. Olen tähele pannud, et tänaval on peaaegu võimatu käia, ilma et kellegi röga sisse ei astu. Oh my good, kas siis tõesti ei anna midagi selle vastu ette võtta?!!
 
Elmar 12. aprill 2002, kl 13.06
Pane tähele, et enamasti ilastavad venekeelt kõnelevad kodanikud.
See neil geneetilises koodis, mille on pärandanud mongoli-tatari hordid, kes suhtlesid omal ajal kaamlite ja kaubakaravanidega.
 
Indrek 12. aprill 2002, kl 13.09
Eks see rögastamise tihedus ole ikka selle ajupotensiaaliga pöördvõrdelises seoses.... jääb üle ainult sellistele kaasa tunda.
 
Kiriloo 12. aprill 2002, kl 13.12
Minu välismaalasest sõber ei saanud aru, et mis probleem see siin küll on...kas üleüldine tervisehäda või...Mõnes kohas ei saa meetritki astuda, ilma, et ei oleks ohtu kusagile sisse astuda.
 
leena 12. aprill 2002, kl 13.13
Minuga ühes majas elab palju venelasi. Neil on see komme, et nii kui ilmad soojaks lähevad, istuvad nad väljas ukse ees. Seda teevad noored-vanad, mehed-naised, kõik. Kui ma hiljem koju tulen, pean tatilärakate vahel tippima, sest maja ees on nendest ookean ka siis, kui pole juba kaks nädalat sadanud. Ma hakkan sellega juba harjuma, varsti vist enam ei pane tähelegi. Alguses ikka paar korda küsisin, kas peab nii palju tatistama, aga mind vahiti selle peale mõistmatult. Sellega võitlemine on vist enam-vähem lootusetu.
 
suss 12. aprill 2002, kl 13.15
kummikud tuleb muretseda... :(
 
Feliks 12. aprill 2002, kl 13.16
....ma suudan küll tänaval käia ila sisse astumata..ei tea kus Sa tüdruk küllkäid...ei tohiks üks tütarlaps sellistes kohtades käia üksinda:)
Mis Sa pärid, kas Sa ise ei tea suhtumist või ootad, et keegi kirjutaks, et väga ilus on?:(
 
Undiin 12. aprill 2002, kl 13.34
Kole. Väga inetu. Minu kogemus aga nätiab, et ei ole need ilastajad sugugi ainult vene keelt kõnelevad kodanikud midagi...Igasuguseid on. Huvitav, mis paha asi see suus on, et peab aina välja sülitama?
 
mannu 12. aprill 2002, kl 13.45
"päävad" Stockmannis on ikka normaalne, seal on myyjatel nii kiire et aega ple isegi puuksu lasta .Olin isegi hetkel seal ! Eskalaatoripeal sõitis minu ees yks myyja, lasi siis endaarust hästi vaikselt puuksu - jube pilv lõi näkku kohe .Myyja vaatas veel tagasi ka ja naeratas .Meil mehega jäi kohe suu lahti , tõsti - stockmanni myyjatel on "hullud päevad!!!"
Vaesed myyjad , ma loodan et nad ikka pissil jõuavad korralikult käia...
 
tüdruk 12. aprill 2002, kl 13.45
Indrek:
Tuleb välja, et elan siis lollide riigis!
 
tüdruk 12. aprill 2002, kl 13.48
Feliks:

Käin näiteks Roosikrantsis ja Tartu mnt ja Vanalinnas. Aga äkki Feliks tuleb ja kannab mind siis niikaua süles, kui mul on jälle välja minna tarvis?
 
Feliks 12. aprill 2002, kl 13.52
Tüdruk: kui tõesti muud moodi ei saa..kas just kummikud..aga on saadaval ka kalossid - sellised päris kenad, mis sobivad ka kõpskingale..peaaegu:)))Ei tule mina Sind kandma...Tallinn on nii tüütu..oeln seal kandis aastaid eksisteerinud ja hullu pole seal miskit...ära tee sääsest elevanti.
 
Kiriloo 12. aprill 2002, kl 13.56
Tatti on igasugust- on head tatti ja paha tatti!
 
tüdruk 12. aprill 2002, kl 14.08
Feliks:

Sul võib õigus olla. Kui kalossid kõpskingale peale tõmban, siis võin päris seksikas välja näha!! Nagu kondoomi tõmbaks kingale, et haigused ei leviks....
 
mari 12. aprill 2002, kl 14.18
mannu, oeh, tükk aega pole nii naerda saanud! kohe pisar tuli silma:)
 
Ulakas naine. 12. aprill 2002, kl 16.42
Kaloss näkku sellistele ilastajatele!
 
mercantile 12. aprill 2002, kl 17.37
naljakas oli,Elmar!ihii!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!