Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Siga!
 
Muhkel 17. aprill 2002, kl 10.42
Teema "Miks?" tekistas huvi teada saada, et kas teil on olnud teinekord vastupandamatut soovi kellelegi "käru keerata" / kas olete kellelegi teadlikult "käru keeranud" ja mis te ise sellega saavutanud olete või kuidas ennast tundnud olete?
 
kanake 17. aprill 2002, kl 11.01
 
Ling 17. aprill 2002, kl 11.04
Vahest tekib küll tahtmine teha mõne sigaduse inimesele, kes mulle ei meeldi, kuid enamasti pisiasjade suhtes. Ja üritan seda tahtmist mitte tähele panna, sest üks kord teen mina temale sigaduse, teine kord teeb tema minule. Üritan ikka elada reegli järgi: käituge inimestega nii, kuidas tahate, et nemad teiega käituksid vms.
Õnneks pole ma eriti kättemaksuhimuline, muidu oleks endal ka raske kogu aeg vihane ja solvunud olla. Ja ma ei tahaks, et mind kirjeldades keegi ütleks: "on ikka nii ebameeldiv inimene, alati vihase näoga, ülbe tüüp jne."
 
hanna 17. aprill 2002, kl 11.06
Kõik heateod, mis lähedastele teinud, olen saanud karistada.Ei ole veel ise kellelegi käkki keeranud, kuid mõttes mõlgutanud küll. Praegu haudun plaani: nädalavahetustel, kui meie pere maale sõidab, käib majaomanik salaja meie korteris dušši all.Nüüd teen sellise triki, et panen šampoonipudelisse musta tinti, ja tavaliselt kasutab see naine meie pesemisvahendeid, nii et loodan, et järgmine kord koju tulles, leiame majaomaniku mustade käteja peaga!Huvitav, kuidas ta seda siis meile selgitab, irw
 
ronja 17. aprill 2002, kl 11.21
tavaliselt tuleb "käru keeramise" tahe siis, kui keegi teine on seda eelnevalt sinuga teinud. Siiani olen hakkama saanud ilma tagasitegemiseta. Kunagi ei voi teada, kas see oli teise poolt ettekavatsetud voi mitte;)Ise olen ka vaid puhtast lollusest voi tegelikult(yhe korra)siirast mittehoolimisest keeranud.

Aga saada keeratud tunne on ikka kohutav, seepärast vast lepin parem sellega mida ma ei saa, kui sellega, et saan, aga mis hinnaga!
 
mari 17. aprill 2002, kl 11.26
mulle juba mitmendat päeva tundub, et mingi väga suures igavuses laps kirjutab neid teemasid siia- mis on olnud kõige jubedam elamus, kas tahad käru keerata jne jne. mis selle asja mõte on??
 
leena 17. aprill 2002, kl 11.30
Olen tahtnud küll, see on ju inimlik. Aga ainult kättemaksuks, mitte niisama heast peast. Aga arguse ja laiskuse tõttu ei ole ma ühtki neist plaanidest ellu viinud. Teine asi on see, et kõige suuremaks löögiks neile inimestele, kes sulle käru on keeranud, on see, et sul läheb hästi.
 
ha-ha 17. aprill 2002, kl 11.31
Mulle see hanna idee meeldib:) ise olen küll selline suht heake ja kellelegi pahasti ei taha öelda ega käkke keerata, aga samas, kui ikka tead, et keegi pidevalt sulle mingit käkki keerab, siis mis teha, kui vahel tekib tahtmine samaga vastata. kindlasti aga ei poolda sellist tagasitegemise viisi, kus keegi võiks füüsiliselt kannatada saada. pean silmas siis võimalikke terviserikkeid jms.
 
Beggy B 17. aprill 2002, kl 11.35
Hanna: võid proovida ka näiteks palsami asendamist karvaeemalduskreemiga, siis on pea sinine ja karvutu.
 
sandra 17. aprill 2002, kl 11.41
No lausa uskumatu! Kohe keegi ei ole ja ei taha jne. Huvitav kellele te siin muljet avaldada püüate?:)))))
 
Ling 17. aprill 2002, kl 11.50
Ei avaldagi kellelegi muljet, lihtsalt oleme siin kõik nii kenad ja head, pole midagi parata - don't hate us because we're nice :))
 
hanna 17. aprill 2002, kl 11.54
to Beggy: ei, tänan.Minu huumorimeel ei lähe sinu omaga paraku kokku.
 
sandra 17. aprill 2002, kl 11.57
Oh, ega ma vihkagi:) lihtsalt nalja teeb kui hästi inimesed oskavad endale valetada:)
 
ylenna 17. aprill 2002, kl 11.58
Ja mis sinu "kärud" siis oleks, Sandra?
Muide, ütlus:teed teisele head, saad sitta vastu pead, on igatahes õige!
 
Ling 17. aprill 2002, kl 12.03
Noh, tunnistan ausalt, üks minu ülemustest on minu arust niiiii vastik, no on lihtsalt selline libe tüüp ja vahest tekib tahtmine tema tee sisse aevastada näiteks :)) Aga ega see eriti tark tegu pole, liiga lapsik minu arust. Nii et keegi pole siiani kannatada saanud :)
 
sandra 17. aprill 2002, kl 12.08
ylenna: no näed siis kui sa seda usud, siis ehk oled ka vähemalt tahtnud mõnikord "käru keerata".
aga ise ma olen seda küll teinud ja kohe täiesti teadlikult, sest minu enda edaspidine käekäik sõltus väga suuresti sellest kas panna üks inimene paika või jääda veel aastateks kannatama:)Ja kui midagi sellist teha siis pole seda ka mõtet väikselt teha vaid hoop tuleb anda vaenlase kõige nõrgema ja talle olulisema punkti pihta. nii, et hoidke oma sõbrad lähedal ja vaenlased veelgi lähemal:))
 
leena 17. aprill 2002, kl 12.10
A kui ma tõesti ei ole käru keeranud, miks ma peaksin siis valetama, et olen.
 
malle 17. aprill 2002, kl 14.51
Aga kuidas siis keerata? Üks inimene tegi mulle niii suure sigaduse, et ma ei saa enne rahus surra, kui tagasi teen!
 
cat 17. aprill 2002, kl 15.03
to:malle
Kättemaks on magus asi. Olgem ausad, teine kord tahaks tagasi teha küll.
 
Pantaloone 17. aprill 2002, kl 15.14
keerasin, letaalselt, nii talle kui endale. enam kunagi nii ei tee. asi TULEB sulle ringiga tagasi, see on fakt.
 
niux 17. aprill 2002, kl 16.26
Kättemaks ei tule tagasi mitte ringiga, vaid see tuleb tagasi iseenda kaudu - sest suhtumine on hävitav, mitte loov
 
hiir 17. aprill 2002, kl 16.47
Teate mis. EI OLE võimalik, et heateo eest saab karistada. Point selles, et kui teed enda meelest kellelegi head ja tema keerab sulle käru, siis järelikult TEMAL seda 'heategu' vaja ei olnud. Ma olen ka näinud selliseid, kes tulevad ise heast tahtest appi ja siis teatavad: aga nüüd pead sina midagi minu heaks tegema, kuna mina sind ju aitasin. Heategu!?!? Tänan, ei. Heateoks nimetatakse siiski midagi sellist, mida teisel tõepoolest vaja on, mitte seda, mida ta kellegi teise arvates vajab.
 
kajacas 17. aprill 2002, kl 17.06
nonoh hiir, kes seda siis selgitab, mida tõepoolest vaja on? Inimene ise seda tõenäoliselt ei tea, muidu poleks üldse probleeme olemaski. Kui sa takistad näiteks pätil tema kuritegusid tegemast, kas talle siis tundub, et tal oli seda vaja? ;-)
 
khj 17. aprill 2002, kl 17.07
mudu olen ea inimene a oma viriseva-vinguva matemaatikaõpetaja tahax kyl ära kägistada!
 
ylenna 18. aprill 2002, kl 08.08
to Hiir: kyllap oled veel liiga noor ja näed asju must-valgelt!
ON, ON nii, et iga heategu saab karistada.Kahjuks...
 
Eeva 18. aprill 2002, kl 10.32
Aga mina helistasin öösel ühele naisele ja nõudsin tema meest-ütlesin,et ma ei tea kes teie olete,aga mina olen selle mehe armuke!Las nääklevad nüüd!
 
ehee:) 18. aprill 2002, kl 16.55
kõik mis teed teed endale
te siis ei tea
teed kellelegi kurja - tuleb omale mitmekordselt suurema kapaga kraesse (millalgi)
teed heateo - saad samuti kapaga - sõltub juba inimestest ja olukordadest kas saad selle kapatäie head või halba
 
Elsa 18. aprill 2002, kl 16.59
Heategu on see kui ei oodata tasu. Tehakse sellepärast, et tahetakse, et teisel parem oleks. Minule ei ole küll enamik heategusid halvasti tagasi tulnud (ainult üks on), kõik teised on ikka hästi tagasi tulnud. Meil on sõprusringkond, kus üksteist väga hoitakse ja aidatakse. Kui keegi abi vajab, aitan alati ja sellepärast, et ta on tore inimene ja hoolib minust nagu mina temast. Ja sageli juhtub, et mul on mõne aja pärast ka endal abi vaja...Ja hästi tore tunne on kui tead, et tullakse appi hea meelega ja selleks, et rõõmu teha, mitte sellepärast, et heategu tasuda. See on meil nii kestnud aastaid, kes seda enam mäletab, palju heategusid keegi kellelegi teinud on, hästi palju küll :) Mul on fantastilisi kogemusi ka tööalaselt, kus tegin hingega ja vaimustusega ühele firmale tööd (oLi tore töö) ja firma juht maksis selle peale omalt poolt jällegi nii heldelt, et ma olin rabatud, ehkki ta oleks võinud maksta palju vähem. Meil ei olnud mingit kokkulepet summades. Selliseid lugusid juhtub palju. Ja arvan, et kui keegi heategu kurjalt kasutab, tuleb see talle tagasi. Kord õpetasin ühes firmas oma erialatööd (kitsas valdkond) ühele inimesele, kes hakkas mind välja sööma kui oli töö selgeks saanud ja ihaldas minu kohta endale. Lahkusin sealt, see oli väga ebameeldiv, hiljem aga läks sellel noormehel selle töökoha peal üsna viletsasti ja kaua ta seal ei püsinud. Paar seakat, mis mulle on tehtud, olen tagasi teinud :) Aga ka vaid siis kui olen "vastu seina", st. tuleb reageerida ja midagi teha, ära kõndida ei saa.
 
Liisu 18. aprill 2002, kl 17.02
Kuule Eeva sa oled ikka tõeline vastik hiir! Loodan, et saad samasuguse telefonikõne kui tulevikus oma kõige kallima kaisus magad ja mõni supikukk n.ö. nalja teeb.
Aga tegelikult, miks sa oled nii kindel, et nad nüüd nääklevad, mulle näiteks selline asi korda ei läheks. Ühmaks ainult mehele, et "mingi armuke ajas sind taga" ja magaks edasi.
 
Eeva 18. aprill 2002, kl 17.56
Just oleks vaja,et naine mehe kallal irisema hakkaks.Naisel liiga hea elu-istub kodus,sõidab Mustangiga,mees teeb kõik ette taha ära.Kui mehele tervitusi saatsin ja ka tema autoga sõita tahtsin,ütles see mees,et käigu ma tead ise kuhu-ühesõnaga söögu ma sitta!No ma siis keerasin ka sitta!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!