Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kehade kummardamine
 
viis 17. aprill 2002, kl 12.52
Loen ja loen ja kokkuvõttes saan asjast nii aru: meeste meelest pole küll välimus tähtis, aga ilus ja sale peab naine olema. Ning naised, kel on tselluliit pangu endale parem pomm alla (seega siis 90% naistest peaks seda tegema)
 
vitamiin 17. aprill 2002, kl 13.01
Oh ei ole see asi nüüd nii hull ka. Mul ka natuke tselluliiti, muidu olen sale ja pole veel mina tundnud oma polstrite pärast kurvastust. Maitseasi, nagu kõik siin ilmas. Mõnele meeldivad justnimelt prisked araabia tõugu naised.
 
mati 17. aprill 2002, kl 13.02
nagu naistele pole suurus tähtis, aga pikk ja jäme peab olema;-pp
 
no nii 17. aprill 2002, kl 13.05
Kustkohast sa seda välja loed ? Kui naised oma tselluliiti pidevalt meelde ei tuletaks ei paneks seda üldse tähele.
 
dee 17. aprill 2002, kl 13.06
No aga samas vaata enda ümber ringi - päris paljudel paksematel naistel on normaalsed, head mehed. Eks üks jutt ole see, mis siin räägitakse, aga armumine on ikka midagi muud, kehakaal ei ole nii määrav ju. Ise ma ei pööra mingit tähelepanu sellele, kui keegi tuleb jutuga, et pikkusel 175cm max kaal olgu 55kg vms.
 
cat 17. aprill 2002, kl 13.23
Kui paljud paksud on saanud mehele? Enamus naisi on olnud saledad abiellumise ajal, aga hiljem on kilod juurde tulnud. Olgem nüüd ausad, suurem võimalus partnerit leida on ju tegelikult saledatel.
 
dee 17. aprill 2002, kl 13.37
cat: hmm.. mina tean ikka küll päris paljusid, a nad on toredad inimesed ka.
 
dee 17. aprill 2002, kl 13.40
Aga see teema ei vanane küll kunagi - ikka keegi kaevab välja ja hakkab sama jutt otsast pihta.. Ühed ütlevad, et paks on normaalne olla, teised, et kõik paksud tuleks mingile kaugele planeedile toimetada..
 
175/74 17. aprill 2002, kl 15.23
Kui juba abielus ollakse, on mees naise kehaga harjunud ja ei pane tsellukat tähelegi, õigemini ei tee sellest numbrit. Minu virina peale oma keha kohta lausus mees, et on jah aga mis siis -teda ei häiri.
 
tervises jüngers 17. aprill 2002, kl 15.25
on olemas sellised mõisted nagu tervislikkus ja lodevus.
Seal on palju vähem vaielda. Kes natukenegi hoolitseb oma toidulaua ja keha eest, ei saa olla lodev. Ja kes ei hoolitse, sel võib küll välimuse poolest kõik korras olla, aga suhtumine on ikkagi lodev.
 
naiselik 17. aprill 2002, kl 15.28
minu mees ütleb, et nüüd kus ma olen "üle saanud" oma tütarlapselikust kõhnusest(172/50), nüüd 172/60, olen hoopis ilusamaks muutunud ja tagumik on ka palju parem. rinnad ka suurenesid pisut pärast lapse imetamist
 
mareen 17. aprill 2002, kl 15.46
Olen suurte rindadega ja laiade puusadega. Huviliste puudust ei ole esialgu veel märgata.
 
Naine25 17. aprill 2002, kl 16.37
suurte rindadega ja laiade puusadega on ju ülinaiselik ning seksikas. Võtme nt. Marilyn Monroe, Gina Lollobrigida,Anna-Nicole Smith jt kuulsused-kõiki iseloomustab naiselikkusest pakatav keha.
 
tree 17. aprill 2002, kl 16.44
aga väikeste rindade ja laiade puusadega?
 
ronja 17. aprill 2002, kl 18.16
lugu selline, et ega mees koer pole, et konti himustab, tal on ikka naist vaja;)Vot nii ytles yks mu hea tuttav
 
ketu 17. aprill 2002, kl 19.03
täna linnast koju tulles tulid mulle kask tüdrukut vastu. Mul olid strech teksad jalas ja Jesus milliste nägudega nad mu jalgu vaatasid! Need on mul ikka saledad. Ja üldse kui midagi lühikest selga panna, siis eriti just naised vahivad suu ammuli. Point: just naised suhtuvad teiste naiste välimusse väga kriitiliselt, meestel on suht ükskõik, peaasi et naisolevus oleks rõõmsameelne ja lõbus.
 
kass 18. aprill 2002, kl 09.43
unustage ära mis asi see tselluliit on, mulle meeldis mingis ajakirjas ilukirurg Pree väjend tselluliidist ja selle ravist-
see on üks väljamõeldud nuhtlus rikaste meeste prouadelt raha välja pumpamiseks. kui sa oled tegus ja pidevas heas füüsilises toonuses ei teki iseenesest mitte midagi.
 
Naine25 18. aprill 2002, kl 09.45
to: Autor: tree

-"aga väikeste rindade ja laiade puusadega?"-

laiad puusad on igal juhul seksikad, kuid siin võib tekkida probleem,et keha on proportsioonist väljas-ülemine osa peaks ikka olema enam-vähem sama ümbermõõduga.
Visuaalselt aitaks muidugi see,kui naine kannaks büsti suurendavaid rinnahoidjaid,geeltäidiseid,polstreid või mida iganes.
 
Tix 18. aprill 2002, kl 13.09
Mul on nii 10 ülekilo ja ma ikka olen 40. aasta kanti vana kaa. Ei mingit tselluliiti. Jooksu nii paar korda nädalas mõned kildid ja jala treppidest...ja nii 20 aastat.
pole hullu midagi, natuke sporti ja ei pea mingi tsellu pärast muretsema. Alternatiiv on imekallid imekreemid.
PS. ööklubitantsudest jääb tsellu vastu võitlemiseks väheks. Ikka veidi sporti.
 
BB 18. aprill 2002, kl 17.40
Imekallid imekreemid üksi ei aita kedagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!