Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
hääl
 
my 18. oktoober 2002, kl 12.38
kui palju märkate inimeste kõnemaneeri ja hääletooni?
kas teile ebameeldiva häälega inimene võib olla teile heaks kaaslaseks?
Kas hääle omaksvõtt on ainult harjumise asi nagu välimuski, mis esmapilgul võib natuke kriipida?
 
kaie 18. oktoober 2002, kl 12.45
Jah! Eriliselt magusa häälega inimesed on lääged.Pugejad ja tavaliselt kerglaste elukommetega.Meeste seas on minekut aga omale neid üldjuhul ei taheta.
 
leena 18. oktoober 2002, kl 12.53
Märkan ikka. Meeldivad sügavad madalad hääled, seda nii naiste kui meeste puhul. Naiste puhul ei meeldi "beibelik" kõne - kõrge ja pehme hääl, tihti ei häälda s-häälikut korralikult. Miskipärast teen siis kohe järelduse: stjuupid gööl ja enamasti nii ongi. Meeste puhul on absoluutselt vastunäidustatud vinguv ja teeseldult üleolev kõrge toon, millega räägivad paljud üliõpilased, kes ennast maailmanabadeks peavad.

Nõrkus on põriseva r-i vastu.
 
Jazmine 18. oktoober 2002, kl 12.53
Panen küll häält tähele, nt minu Kallikesel on selline mehelik kähisev hääl, oi kuidas ma seda armastan:)))
Aga alati häirib soome naiste hääl, neil kõigil ühesugune ja nii imelik kuidagi...
No ja eks eestiski ole selliseid tegelasi kelle hääl kuidagi veider, nt Priimägi...prr, Samas Mikiveri hääl on mõnus;)
Nüüd panin küll teemast mööda a mis siis;)
 
alu 18. oktoober 2002, kl 12.53
eriliselt magusat hääletooni tulebki ju kasutada pugemisel. ja miks mitte kerglaseid elukombeid harrastades. a siis nii muidu saab ju ka muid toone kasutada:)
 
paabu 18. oktoober 2002, kl 12.58
Kõnemaneer ja hääletoon on väga olulised. Ebameeldiva häälega inimene ei saa olla heaks kaaslaseks ja sellega ei harju ka.
Samuti on väga oluline inimese lõhn. Mitte ainult lõhnaõli või aftershave, vaid üldine "koos-lõhn", mis inimesega kaasas käib.
 
böö 18. oktoober 2002, kl 13.07
kõige kohutavam hääletoon on maailmas sakslastel, olgu nad ilusad või koledad, aga hääl on lihtsalt vastik.
ja veel ärritab mind väga erinevate ametkondade töötajete vinguv hääletoon, see on neil vist üks töölevõtmise kriteeriumitest.
 
Feliks 18. oktoober 2002, kl 13.07
:) meenub, kuidas mind arvati hääle järgi lühikeseks paksukeseks....:))))ühe raadioreporteri järgi...ta on lühhike ja paksuke..a hääl muga sarnane:)
 
S. 18. oktoober 2002, kl 13.08
ei meeldi selline nunnutav titekas naisehääl. ei meeldi ka kriiskav hääl.

ei meenu küll ühtki ebameeldivana tundunud meeshäält.
 
lolita 18. oktoober 2002, kl 13.10
Ebameeldiva häälega inimesega harjub ära, seda tean omast kogemusest. Mul on tuttav, kes on ligi kaks meetrit pikk, suur ja tugev mehemüraks. Aga esmakordselt tema häält kuuldes tuli naer peale - titahääl. Praegu ei pane tema häält tähelegi, sest ta ise on hea vestluskaaslane, tark, andekas ja muidu mõnus mees.
 
rebekka & pirgit 18. oktoober 2002, kl 13.11
""ei meenu küll ühtki ebameeldivana tundunud meeshäält.""

aikut ja petsi tead? ;-)
 
leena 18. oktoober 2002, kl 13.13
"ei meenu küll ühtki ebameeldivana tundunud meeshäält."

Aga meeste juures ju ei ole ega saagi olla midagi ebameeldivat. Õudsed naised, kes julgevad mehi kritiseerida! Neil kõigil tuleks pea kiilaks ajada ja panna nad kartsa vähemalt kaheks nädalaks. Kust sellised olevused küll tulevad? Jube, kuhu maailm jõudnud on!
 
Feliks 18. oktoober 2002, kl 13.14
Leena: kuhu?
 
leena 18. oktoober 2002, kl 13.19
Kartsa. Kartserisse. Vt TÜ peahoone viimasel korrusel on vana täissoditud karts, kus ülemeelikuks muutunud burshid oma nädalavahetusi veetsid 7 luku ja riivi taga.
 
vuubets 18. oktoober 2002, kl 13.30
Ninnunännu titehääl on jube!!!
 
aramis 18. oktoober 2002, kl 13.31
kiilaspäised tydrikud on kah kenad
 
alu 18. oktoober 2002, kl 13.32
Heldur, ytle nyyd ka sõna sekka:)
 
Miu 18. oktoober 2002, kl 13.34
Mina olen hääle pärast ära armund olnd
Pealegi nägi poiss muidugi mesimagus välja ka veel aga kui tema peale mõtlesin oli ikka hääl see mis meelde tuli. siiamaani heldimusega meenutan vahest kuigi kolm aastat pole näindki teda enam...
 
Kris 18. oktoober 2002, kl 13.43
Leena: kas maailm on TÜ peahoone viimasele korrusele vanasse täissoditud karts jõudnud???:-))))
 
leena 18. oktoober 2002, kl 13.46
 
Kris 18. oktoober 2002, kl 13.50
Leena: -Kust sellised olevused küll tulevad? Jube, kuhu maailm jõudnud on! 13:13

Feliks: -Leena: kuhu? 13:14

Leena:- Kartsa. Kartserisse. Vt TÜ peahoone viimasel korrusel on vana täissoditud karts, kus ülemeelikuks muutunud burshid oma nädalavahetusi veetsid 7 luku ja riivi taga. 13:19

Leena: -kas maailm on TÜ peahoone viimasele korrusele vanasse täissoditud kartsa jõudnud???:-)))) 13:43
 
leena 18. oktoober 2002, kl 13.54
Ikka ei saa aru.
 
Kris 18. oktoober 2002, kl 13.59
No Feliks tahtis teada kuhu maailm jõudnud on ja sinu vastus oli järgmine: -Kartsa. Kartserisse. Vt TÜ peahoone viimasel korrusel on vana täissoditud karts, kus ülemeelikuks muutunud burshid oma nädalavahetusi veetsid 7 luku ja riivi taga. 13:19

sellepeale küsisin mina: kas tõesti on maailm jõudnud...TÜ peahoone viimasele korrusele vanasse täissoditud kartsa:-)?
 
leena 18. oktoober 2002, kl 14.19
Ah nii. Nüüd sain lõpuks pihta. Jumal tänatud.

(pühib laubalt higi)

Aga vastus on jah. Seal ta nüüd pöörlebki. Ilmselt ajas vanade burshide vaim maakera nii pöördesse, et koliski sinna nende juurde üle.
 
Kris 18. oktoober 2002, kl 14.29
Ohh...aga kas ta pöörleb seal nüüd jäädavalt ja ega ta jumalapärast kaks korda kiiremini pöörlema ei hakka...siis on küll jama lahti?
*ohkab kergendatult, et enam ei pea copy - paste kasutama:)
 
leena 18. oktoober 2002, kl 14.32
Jäädavalt või mitte, seda tuleb tema enda käest küsida. Aga tema tujukust arvestades usun, et siiski mitte. Täna burshid, homme võib-olla Kongo hotentotid. Aga päikesepaisteliste ilmadega võtab ta külalisi vastu, siis saab järgi uurida. Tal pidi mingi meiliaadress ka olema, aga ei tea, kas see ikka funktsib.
 
ech 18. oktoober 2002, kl 14.40
kõnemaneer ja hääletoon on VÄGA olulised.
ma nimelt suutsin ülepeakaela ära armuda ühte VÄGA VÄGA VÄGA mõnusa häälega mehesse. õigem oleks muidugi öelda, et esiteks armusin hääldse ja siis avastasin ka kõik muu toreda tema juures. uhh... (ohkab)

ja ka minu maitse järele on madalamad mahlakad hääled nii naiste kui meeste puhul. kui sellise inimese kõnemaneer ka väga kiire pole, siis on 10 points :)
 
Kris 18. oktoober 2002, kl 14.41
Arvestades meie ilmastikku võib vastuse saamine kaugesse tulevikku lükata:-(

maailm@pöörlema.com - on see õige aadress???
 
Kris 18. oktoober 2002, kl 14.44
No on ikka eesti keel mul - vastuse saamise, või siis lükkuda:-)
*itsitades iseenda üle:-))))))))))))))))))))))))))
 
leena 18. oktoober 2002, kl 14.47
See on jah tema n.ö. business adress. Aga on veel maailm@siniroheline.net intellektuaalidele ja loodusteadlastele ja suurkera@world.wl sõpradele. Kindlasti on veel mõni aadress, mida ma ei tea, sest ega selline vip saa piirduda ainult paari-kolmega, need ummistataks kohe ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!