Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
hääl
 
leena 18. oktoober 2002, kl 14.48
 
Kris 18. oktoober 2002, kl 14.54
Ega sa juhuslikult kursis ei ole tema pöörlemis kiirusega TÜ peahoone viimasel korrusel?:-)

Proovisin maili saata aga ei lähe läbi.
 
klaabu 18. oktoober 2002, kl 14.57
Ma ikka mõtlen mõne naisinimese kõrvu kriipivat häält kuulates,et milline see tema mees küll olla võiks ja mismoodi hääl kuumade tunnete tekkimist mõjutas,sest sellise häälega...No andke andeks.Mul endal huvitav hääl.Kui oleme nats pikemalt mõne inimesega suhelnud(olgu siis juuksur või tööalane kontakt)tuntakse mind hääle järgi momentselt.Ei teagi teeb see mind õnnelikuks või mitte ja mis mu hääl siis nii oluliselt teistest erineb?Selline madal ja sensuaalne,on õeldud.
 
Kris 18. oktoober 2002, kl 15.01
Madalama häälega naised pidid voodis paremad olema.
*kuidas tean, ei kommenteeri:-)
 
leena 18. oktoober 2002, kl 15.08
Olen kuulnud, et umbes 2000 km/h pidi olema. Kui ta eriti hoogu satub, pidi auditooriumites ikka päris kõvasti võnkeid tunda olema. Aga meil...võib olla on see vana jobu jälle meiliaadressi muutnud, et austajate parvest pääseda.
 
Kris 18. oktoober 2002, kl 15.12
Tore...siis jõuab ehk palgapäev kah kiiremini kätte:-)
 
galdunja 18. oktoober 2002, kl 17.02
klaabu,
loomulikult jääb su hääl meelde, kui oma krimbleid pinistad
 
Mrs. X 18. oktoober 2002, kl 17.13
Mulle on ikka öeldud, et mu hääl pidavat olema soe, sensuaalne, pehmekõlaline, aga samas- natuke lapselik. Ajades telefoni teel ametiasju, kysitakse pidevalt: vabandust, aga kui vana te olete? Olen proovinud teadlikult häält muuta.....soliidsemaks või nii...aga see kukub kohutavalt võltsilt välja. Olen hakanud juba selle mõttega harjuma, et mulle helistavad inimesed mõtlevad alguses, et on sattunud mingi 15-aastase erootikatelefonineiuga vestlema....kuigi vahel on see ysna segadusttekitav.
 
my 19. oktoober 2002, kl 13.58
"Madalama häälega naised pidid voodis paremad olema.
*kuidas tean, ei kommenteeri:-)"

paremus voodis on muidugi pehmelt öeldes äärmiselt suhteline, aga mingi loodusteaduslik seletus sellele hääle-seosele on. vähemalt üht sellist arutluskäiku mööda:
nimelt - madalam hääl tähendab pikemaid häälepaelu. mis on iseloomulik neile inimestele, kelle kehaindeks e. ülemine pool vs. alumine pool on ülemise poole kasuks. st. ülakeha on suhteliselt pikem kui alakeha. sellise kehaehituega inimestele on omane kõrgem libiido. nii meeste kui naiste puhul. naised seejuures on 'orgastilisemad' st. orgasm on kergem saabuma - järelikult teavad nad seda ka tahta ;-)
 
Diagnos pannakse hääle põhjal 09. detsember 2021, kl 18.08
2021 nr 8
 
Diagnos pannakse hääle põhjal 09. detsember 2021, kl 18.09
Imeline Teadus nr 8 2021
 
Agneke 09. detsember 2021, kl 19.09
Soome naised ütlevad kõik välja nii nagu on , kiiresti , emotsioonideta, kümalt, kuivalt, soravalt!
 
Ka mina 11. detsember 2021, kl 17.57
Olen ühte mehesse hääle tõttu armunud olnud. Minevikus, 90-date aastate algupoolel. Oli Vikerraadios tollal kuuldemäng "Viitemikser" igal laupäeval. Ja 1 mees "tinistas" mind ära oma häälega. Tema nimi oli Mart Puust. Hiljem selgus, et ta oli tollal ligi 50-aastane juba. Ja piltidelt teda nähes ka, oli välimus vastiolus häälega. Hääle järgi pidasin teda "Viitemikserist" Jokker Joosut mänginuna kõige rohkem 30-aastaseks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!