Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
vaatan naisi
 
zola 26. märts 2003, kl 12.55
mulle meeldib kohutavalt tänavatel ilusaid inimesi vaadata, eriti naisi...ilm on ka nii ilus!
 
hmm 26. märts 2003, kl 13.02
Mulle jällegi meeldib mehi vaadata!!!
 
merill 26. märts 2003, kl 13.11
ma vaatan mõlemaid- ei tea, mis haigus see peaks olema
 
nõutu 26. märts 2003, kl 13.20
mina ka :) see pidi kirjanike haigus olema, nemad näevad lihtsalt asju kahe silmapaariga..
 
Styg 26. märts 2003, kl 13.29
mina ka ikka kohe kõiki vaatan :)
 
tavaline mees 26. märts 2003, kl 13.36
Mina vaatan tänaval saabastes ja seelikuga naisi ja kujutan samas ette, milline pesu neil võiks olla või kas kannavad sukki või sukkpükse hoopis. Miniseelikud lasevad oletusi teha antud valdkonnas.
 
tsiki-briki 26. märts 2003, kl 13.51
to tavaline mees
praeguse ilmaga ei kanna keegi sukki, tainas selline..
 
ehhhh.... 26. märts 2003, kl 13.59
mina ikka kannan.... 10X mugavamad kui sukkpüksid:)
 
muhv nõudmiseni 26. märts 2003, kl 14.02
Mina kannan ka alati ja iga ilmaga ainult sukki, ka 30 kraadise külmaga, sest sukkpükse ei talu silmaotsaski!!!!!
 
Minni 26. märts 2003, kl 14.12
Ei talu sukki, ainult sukkpükse kannan.
 
Klea 26. märts 2003, kl 14.19
Ikka ja alati sokid, seniks kui veel jahedad ilmad.
Ja vaatan naisi nii eest kui tagant ja meestega sama lugu ja mõtlen, kas tal on mees/naine olemas ja kuidas temaga voodis olex.
Mõnikord ikka mõtlen, et kuidas ma võin ikka nii juhm olla, et sellised mõtted pähe tulevad, aga nende vastu ei saa, ja fantaserida mulle meeldib:
 
Pilleriin 26. märts 2003, kl 14.21
aga mina kepsutan õues juba põlvikutega ringi!
 
mutt 26. märts 2003, kl 14.40
nii vahva, tulin just linnast, selline situatsioon: jalutan viru tänava kandis, teeääres mehed, lähen mööda ja 1 kisab kõva häälega: kurat kus sellised naised talvel olid.
Ic
 
mutt 26. märts 2003, kl 14.42
nii vahva, tulin just linnast, selline situatsioon: jalutan viru tänava kandis, teeääres mehed, lähen mööda ja 1 kisab kõva häälega: kurat kus sellised naised talvel olid.
Ic
 
albundy 26. märts 2003, kl 14.50
jälestan kui inimesed mind tänaval vaatavad.
krt, omaette rahuloleva naeratusega ringi käimine võib ju veider olla kuid ebamugav on kui mõni inimene peaegu kaela katkestab seepärast
 
irma 26. märts 2003, kl 15.09
Sama siin. Mulle ei meeldi, kui mind vaadatakse. Tahan anonüümsust. Eestlaste hulgas seda saavutada on raske, eestlased v.a. Tallinnas, kus inimesi suht rohkem, ei häbene teisi jõllitada, mokk töllakil. Näiteks venelaste puhul, kelle hulgas muidu kollektiivsus nagu rohkem IN, pole sellist barbaarset kommet tähele pannud. Samamoodi mitte näiteks rootslaste, soomlaste hulgas.
 
irma 26. märts 2003, kl 15.13
Veel. Näiteks kui ikka täiskasvanud keskealine "daam" kohvikus sõbrannat müksib ja kõva häälega lõugab, et näe, neeger, kui viimatinimetatu parajasti möödub, siis sorri vaan...

Sms mulle ka meeldib ilusaid inimesi vaadata, aga ikka nii, et see inimene ise ei näe ja kui märkab, siis ruttu naeratan, mitte ei jõllita otsa.
 
tavaline mees 26. märts 2003, kl 15.17
Mul on üks nägus väga naiselik venelannast sõbranna, kes lõviosas oma garderoobi õmbleb ise ja tohutult naudib, et teda kõikjal meeste pilgud ja mitte ainult, saadavad. Ta justkui saab energiat eluks kanndes väljakutsuvat riietust, lastes rinnahoidja õlapaelal aegajalt paista ning niigi lühikese seeliku lõhikust sukasreval välgatada. Ja ta teab väga hästi, et teda vaadatakse, kommenteeritakse või isegi jõllitatakse.
Ja paljud mehed, kes teevad näo, et neid ei huvita sellised naised, vaatavad talle ikka salamisi järgi ja mõtetes unistavad millestki...
Tom3 08. mai 2021, kl 15.06
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!