Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
häbeme raseerimine
 
anna 08. aprill 2003, kl 12.20

käisin hiljuti võistlemas taanis. minu imestuseks olid seal küll vist enamus naisi täielikult raseeritud või vähemalt väga tugevasti piiratud häbemega. miks meil see nii vähe veel levinud on. olen ise paar aastat praktiliselt täiesti (vahel viguri pärast väikese triibuga)paljas, kuid pelgan pisut, eriti suvel rannas või segasaunas, sest minusuguseid on veel siiski vähe. milles asi?
 
hopsti 08. aprill 2003, kl 12.23
mis neist teistest, palju raskem on sellega hakkama saada, et peab päev raseerima.
 
Puhmas 08. aprill 2003, kl 12.27
Arvan, et asi on torukübaras.
 
lubi 08. aprill 2003, kl 12.30
Kas võistlused olid stripparitel, vettehüppajatel või kergejõustiklastel? Nad kannavad ju nappe püksikuid kole ka ju kui tutt sujuvalt välja vajub.
Ülevalt on ui ja aih alt, aga vuih!
 
Juuli 08. aprill 2003, kl 12.31
Polegi seda teemat kaua üleval olnud.
 
tutik 08. aprill 2003, kl 12.32
tugevasti "piiratud "tutt on vähe kogenud tutt.
 
miisu 08. aprill 2003, kl 12.37
Kas siis päris palas tutt, on süütu tutt väää? :)
 
tutik 08. aprill 2003, kl 12.57
vääga asjakohane küsimus ää, te misu olete ju õigel teel!;-(0)
 
kärts 08. aprill 2003, kl 13.17
ole päris rahulik. mõnikümmend aastat tagasi ei teadnud eestimaa säärte raseerimisest tuhkagi, nüüd kõik kenad siledad.aasta paari pärast peetakse tutti kindlasti inetuks ja ebahügieeniliseks. jõudu raseerijatele
 
safi 08. aprill 2003, kl 13.24
teema igatsusest Helduri (KADUNUD MEES) järele? ;)))
 
kiii 08. aprill 2003, kl 13.29
Ise 5 aastat raseerinud suht-koht paljaks.Enam ei tahaks käia pahmakaga ringi ja mees ei laseks vist voodissegi.Vahel on tunne kui ujumas käin ja näen noori tibisi pygamata alaosaga,et kas nad seksielu yldse ei ela.
 
svips 08. aprill 2003, kl 13.42
"näen noori tibisi pygamata alaosaga,et kas nad seksielu yldse ei ela."

a kus niimoodi ujumas saab käia, et näeb noori tibisi, kel alaosa pygamata? :-p

ja oskad sa nimetada, millist seksielu karvad elada ei lase?
 
loik 08. aprill 2003, kl 14.05
To kii: minu mees ei lase ka voodisse,käib põhiliselt ikka kempsus:))Ja ongi kuivem olla!
 
imestunu 08. aprill 2003, kl 14.14
Näe, Aafrikas panevad naised huule sisse kettakesi, et see seksikalt suureks veiks. Huvitav, miks meil seda veel nii vähe on? Ja teisal pannakse kaela ümber rõngaid, et kael kaunilt pikk oleks, millegipärast meil seda ka kaunis vähe? Ja Inglismaal on naised suhtkoht vormitud, huvitav, miks meil ikka vööjoont taga aetakse? Prantslannad on nii pisikesed, tea kuidas meie hobusekasvu naised üldse tänavale julgevad minna?
 
juuli 08. aprill 2003, kl 14.26
ilus suur puhm ei takista end hästi tundmast, miks peaks lisamuresid tekitama?
 
rukkirääk 08. aprill 2003, kl 14.30
imestunu :)))
 
gorgo 08. aprill 2003, kl 14.35
to: imestunu
12 points!!!!!
 
lilleke 08. aprill 2003, kl 14.48
öökima ajab juba see "suht-koht", tundub, et sel polegi tähendust, lihtsalt topitakse suvaliste sõnade ette. Ilge.
 
lolita 08. aprill 2003, kl 14.51
Minu mehele küll ei meeldi "koera nina", sest see pidi tekitama tunnet nagu last k....ks.
 
Anx 08. aprill 2003, kl 15.07
Olen isegi selle teema üle aeg-ajalt mõelnud, eriti külastades spordiklubide riietusruume, kus tõepoolest naised ju siiski paljalt on. Pooldan ise samuti karvade raseerimist - nii säärtelt, alakehalt ehk siis häbemelt, kui ka kaenlaaugust ja mulle on täiesti arusaamatud hoolitsemata naised, kes tõepoolest käivad ringi kõigepealt suur puhmakas ees ja siis ise järgi. See tundub täiesti ebahügieeniline olevat esiteks, ning teiseks, kuidas mehed seda puhmakat taluvad ning kolmandaks usun, et ka endal oleks end parem raseerituna peeglist vaadata.
 
aljosha 08. aprill 2003, kl 15.43
krt, ma ei saa aru mis see kellegi asi on kas ja kuidas ennast raseeritakse.
kas inimene tahab olla puhmaspõõsa v. vasikaninaga on ju ikkagi tema enese sügavalt isiklik asi.
anna - miks see sulle ÜLDSE korda läheb? ära vaata kui ei meeldi
 
anna 08. aprill 2003, kl 15.47
laseme siis veneaegselt edasi - naistel sääred-kaenlaalused ka raseerimata, meestel täishabe ees? raseerimine on maailmas levinud, ilmselt peame ka meie kord maailmakodanikeks saama
 
paula 08. aprill 2003, kl 15.52
kas inimestel pole muud teha kui teisi passida ja arvustada ?
Küll ei meeldi ühele raseerimata, siis ei meeldi jälle teisele raseeritud ja meikitud inimese. Elage ise ja laske teistel ka elada !
 
paula 08. aprill 2003, kl 15.57
jah anna oled tänu oma raseeritud häbemele maailmakodanikuks vastuvõetud :)
 
aljosha 08. aprill 2003, kl 15.58
anna loogkast lähtudes:

euroopasse saavad vaid raseeritud naised!!!

las igaüks olla nagu tahab- isiklik asi ikkagi. ma eis aa aru, miks seda teemat üldse jätkuvalt torkima peab
 
töllmokk 08. aprill 2003, kl 16.04
Kuidas te küll suudate juukseid peas kanda? Fui, kui ebahügieeniline ju. Igasugu geelid ja vahud ja lakid ka veel juustes, oi ma ei või, paha hakkab, kujutage ette seda mikrofloorat seal. Mismoodi teie mehed teid nende salkudega voodisse lasevad? Jälkus! Ja mis nipiga nii räpased tüdrukud üldse mehele said?
 
imestaja 08. aprill 2003, kl 16.07
Muuseas, kuuldavasti olevat arenenud riikides, näiteks Saksamaal ja Inglismaal naised juba loobunud kaenlaaluste ja säärte raserimisest. Põhjendusel, et kui mulle meeldib olla karvaste jalgadega, siis ka olen. Ja keegi ei köhi. Võibolla oleneb asi sellest mis ringkonnas liigud? Sportlased nagu Sina (sest käisid ju võistlemas) on vast eriolukord, sest treenivad mitu korda päevas ja käivad mitu korda päevas dushi all, pealegi esinevad publiku ees napis riietuses. Aga mina istun kontoris, pikad püksid jalas ja pikkade varrukatega pluus seljas, ja kui end korralikult kasin, niiet üksi odöör mu karvasust ei reeda, siis miks see peaks Sinu asi olema, kus mul puhmad on?
 
elle 08. aprill 2003, kl 16.09
Ise raseerin kah ikka paljaks selline mõnus puhas tunne ei kujutagi ette kui peaks pahmakaga olema.Ja vaesed mehed,kes veel karvamütsidele keelekat peavad tegema.
 
raseerimata 08. aprill 2003, kl 16.24
ellele:

pole põhjust meestele kaasa tunda, teevad keelekat ja kuidas veel ;)

Ei maksa oma tõekspidamisi teistele peale suruda ja teistsugusel arvamusel olijaid maha teha. Ei ihka kõik mehed raseeritud tutte ja ei jää sellepärast keegi seksimata. Kellele meeldib, raseerigu, kellele mitte, käigu karvaselt. Kelle asi see peaks olema?
 
Kristi 08. aprill 2003, kl 16.45
ainus asi, mis küsimärgi tekitab...miks raseerimata naised endast nii välja lähevad? Tegelikult see on tõesti igaühe enda asi, kuidas keegi välja näeb ja kui hästi keegi end tunneb kas siis raseerituna või raseerimata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!