Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
On keegi neegriga maganud?
 
fff 28. august 2003, kl 10.15
Huvitav, kas keegi teist on neegrimehega (naisega) maganud?
Ja kuidas oli?
Või hoopis jaapanlasega? Või lihtsalt teise rahvuse partneriga?
Meeldiv kogemus või mitte?
 
Minni 28. august 2003, kl 10.29
Sellele esimesele küsimusele vastan küll elu lõpuni eitavalt.
 
chik 28. august 2003, kl 10.40
@Minni - eriline rassist :/
 
piloot 28. august 2003, kl 11.05
Ei ütle!
 
litsakas 28. august 2003, kl 11.09
Neegriga- jah. Ja polnd ta valgest mehest erinev sugugi. Ainult pimedas toas oli raske üles leida.
 
rrir 28. august 2003, kl 12.30
olen asiaadiga.
 
malviina 28. august 2003, kl 13.31
`Mammamiia mis kysimus.
Mis vahet kes on mis ja mis on kes.Vaevalt et värv siin mingit rolli mängib vöi pilusilmsus.Igayhele on kuskil keegi.
Kujuta ette et mingi tummanahalime kysiks kas olete maganud eestlasega.So what?
 
Kätlin 28. august 2003, kl 13.38
Mina ise ei ole aga mul üks sõbranna küll on neegriga maganud (laulja).Nime ei avalikusta!
 
tiiger 28. august 2003, kl 13.55
Mine metsa!
 
Üits tidrik 28. august 2003, kl 14.03
Maganud olen kreeklasega, polnud küll mingit erilist vahet, kuna valin ka keevalisemaid eesti mehi. Neegrit olen kättpidi teretanud ainult, jube külm käsi oli.
 
fff 28. august 2003, kl 15.33
Teglkt küsisin mitte rassistlikult vaid huvi pärast, on mingi vahe meie külmade ja lõuna maade meeste vahel!
 
undu 28. august 2003, kl 15.38
olen maganud jah neegriga ja kohe kolme erinevaga aga ei oska mitte midagi erilist neis näha. Ma ei tea äkki mulle sattusid lihtsalt viletsad neegrid!?
 
mitte neeger 28. august 2003, kl 15.43
äkki küsid teise NEEGRI käest
 
k. 28. august 2003, kl 15.52
Mina olen küll tumedanahalisega (neegriga) maganud! Ja ei erinenud ta kuidagi valgest mehest!!
 
kiisela 28. august 2003, kl 16.36
mitte ei julge neegriga magada,saab pärast ei te millise haiguse ....
 
Hermione 28. august 2003, kl 16.47
Olen küll. Mingit vahet ei olnud. Mees nagu mees ikka, till püsti.
 
kristina 28. august 2003, kl 16.58
Ma ei ole neegriga maganud.
 
who 28. august 2003, kl 17.05
Aint suudelnud. Hea oli, aga see vast rohkem inimeses endas, mitte nahavärvis kinni.
 
... 28. august 2003, kl 23.53
teab, proovis. Ainus vahe oli see, et tal küll pikad sõrmed, aga liigutab neid ainult koos. Nagu tõstaks kätega putru kausist suhu. 1kõik kuhu käe pani, olid sõrmed liikumatud! Väga veider!
 
albiino 29. august 2003, kl 09.32
nojah...joel de luna siin kunagi magatas poolt linna...kogemusi peaks nii mõnelgi olema...
 
dec 01. september 2003, kl 15.45
on proovitud jah nii mõneldi korral..;) vahet pole muud kui et ilusama kehaga kui kohalikud mehed..icc ,kuna viicivad enda eest hoolitseda enamasti.. ja kui kedagi peax huvitama siis...on küll suur jah..samas ka kõige väiksem m...mida näind olen kuulus samuti neegrile..
 
Negru 06. aprill 2020, kl 20.17
Hiinlased panevad neid neegrirojusid iga päev tööle ja maksavad neile palka. Aga neeger on sedavõrd loll ja saamatu et tema töö toodab suuremjaolt kahjumit Muidu täidsa toredad inimesed. Lihtsalt see et meie kultuuri tase on nende jaoks liig
 
Pat 23. mai 2020, kl 15.24
Vana sõbranna (muidu väga korralik ja väheste meestega enda keha jaganud), aastaid tagasi proovis üht Aafrika migrant. Läks pärast suguhaiguste kontrolli ja tal tuvastati HIV. Kahetseb nüüd elu lõpuni. Seega teinekord mõne stereotüübi uskumine võib päästa sinu elu...
 
Ka kogenud 24. mai 2020, kl 14.12
2 korda kohtunud neegritega. Nemad ju pidid olema valgetest meest romantilisemad ja kirglikumad. Kuid mina küll neis kahes selliesid tunnusid ei rajunud. Niiet see on vaid müüt, et nemad pidavat olema niivõrd head! Kuid enam seda ei juhtu! See oli suur viga, et usaldasin neegreid! Nendel on pealegi sperma eriliselt jälgi haisuga! Seal ei aita hügieen midagi! Minu jaoks on neeger edaspidi aut intiimsuhte puhul!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!