Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
stringid
 
karts 29. aprill 2004, kl 15.27
paljud kannavad stringe teksade all ning naba paljastavat pluusi - ja siis kui kummarduvad, paistab string kenasti teksade alt välja. jõle, või kuidas?
tahaks teada, kuidas on võimalik kanda stringidega pesukaitset? ma saan aru, et on spetsiaalsed sellekujulised pesukaitsed olemas, kuid ma ei kujuta hästi ette, kuidas nad segama ei jää.
ja üldse, kuidas te mehega intiimsemaks muutudes (kui see juba riideid seljast kiskuma hakkab) oma pesukaitsest vabanete? jätate ta "jahtuma" ja tormate WC-sse?
no ja need meeste stringid on superjäledad.
 
Halja 29. aprill 2004, kl 15.31
Ega see riiete seljast rebimine nüüd nii äkki ikka ei käi, kaitse saab mõni minut enne ikka ära võtta. Eks see ikka ette tunda ole, et nüüd läheb tõsiseks :-) Ja lõpuks, harjutamine teeb meistriks. Korduvalt suurema maadlemise raames salaja endale käsi püksikutesse lükatud (mees võib seda ka teisiti tõlgendada ja see meeldib neile :-)) ) ja pesukaitse vaikselt pihku tõmmatud. Ja siis vaikselt kotti või taskusse libistatud :-)))
 
t 29. aprill 2004, kl 15.32
ei kannagi pesukaitset v.a. päevade lõppedes ja kui innapoole mehega juba kisub et varsti võite hakata riidest lahti võtma siis mingi hetk võib ju tõesti kemsus ära käia. parimad pesukaitsed on need..libresse vist..sellised hästi väikesed, just parajad ka stringidele, mitte need spetsiaalsed stringi omad.
 
võrukael 29. aprill 2004, kl 15.33
Proovi õige ise kanda pesukaitset stringidega ja saadki aru, et ei sega ! Seletada küll ei oska, "kuidas" ei sega.
 
Kirsi Moos 29. aprill 2004, kl 15.35
Miks see kaitse peab seal olema? Kannan stringe, kaitse järgi pole mingit vajadust. Kui tavalised alukad teksade alt välja paistavad, kas see on siis ilus?
 
võrukael 29. aprill 2004, kl 15.36
Peale "reklaami" meeste pole õnnestunud stringidega meest kohata- pean siis seni sind uskuma, et on "superjäledad" .
 
Pille 29. aprill 2004, kl 15.43
Kui mulpäevi ei ole, siis pole ka voolust ning pükste all ei kanna ma seega suvel ka alukaid, milleks? Seeliku all üldiselt küll, lõhikuga või mini alla alati.
 
Nöörijupp;) 29. aprill 2004, kl 15.44
Kannan hipster-stringe, kummardumisega ei ole mingeid muresid;)
Pesukaitse - ei sega absoluutselt.
Intiimsetes olukordades - lasen mehel keskenduda rinnahoidja haakide avamisele ning ise sel ajal püüan stringidest (koos pesukaitsega siis) vabaneda;)
 
valge mees 29. aprill 2004, kl 15.51
Püksid (olgu millised tahes) ei käi naiste jalga. Saage ometi ükskord aru!
 
Kirsi Moos 29. aprill 2004, kl 16.00
Kuule valge mees, proovi ise praeguse ilmaga palja tagumikuga olla! Või tõmban seeliku jalge vahelt kokku? Aga siis ju ka omamoodi püksid.;)
 
varaan 29. aprill 2004, kl 16.29
Stringe ei kanna.

Nabapluuse ei kanna. Ka suvel mitte. Kui napis riides olla (koduõues,rannas vms sobivas kohas), panen rannariided, aga tänaval või tööl palja nabaga ei käi. Ei häbene oma välimust, lihtsalt ei meeldi ennast tänaval liigselt paljastada ja kõik.

Pesukaitset igapäevaselt ei kanna.Kui iga päev puhtad alukad panna, siis läheb sidemeid-kaitseid vaja ainult päevade ajal.Kui mees eelmängu alustab, siis hoiatan teda,et ma ei ole päris puhas sealt alt ja siis on tema oma asi, kas ta jätkab või ei.

Nii et olen vaba sinu poolt nimetatud probleemidest,:)
 
D 29. aprill 2004, kl 16.34
Tänu selle teema algatajale sain ka vastused mitmetele küsimustele, mis mul mõttes tekkinud on.
 
ann 29. aprill 2004, kl 17.11
a mind huvitax hoopis, kuidas te üldse saate stringidega käia, kas teil ei hõõru persevahet? Mul on küll väga ebamugav olla ja kisub kui stringid jalas on.Sellepärast ei kannagi neid.Lisaks sellele näeb minumeelest tagumik nendega kuidagi ERITI suur välja,kui pole midagi muud enam peal(ehkki muidu on harju keskmise suurusega).
 
Blaa-blaa 29. aprill 2004, kl 17.19
Kust sellised idioodid tulevad, kes ikka ja jälle mingit stringi problmeemi lahkavad. Sellistele kanadele tuli otsa.
 
h 29. aprill 2004, kl 17.37
kui on seksikas keha on stringid väga ilusad
stringid ei hõõru- palju ebamugavam on kui tavalised püksikud pepuvahele lähevad
 
oliivia 29. aprill 2004, kl 21.41
mida teema,võiks nagu ise ka mõnele küsimusele vastuse välja nuputada,ei pea alati siin küsima kõike...
 
:) 29. aprill 2004, kl 22.25
kui ikka pesu õige suurusega on, ei hõõru küll kuskilt midagi.
 
Cati 30. aprill 2004, kl 01.27
käin vist stningidega u.6a vms.
valus ple;)
pesukaitset ei kanna;)))
 
valge mees 30. aprill 2004, kl 08.14
to: Kirsi Moos
Võid panna kasvõi mitu seelikut üksteise otsa. Ja enne kui suur suvi tuleb ja päris soojaks lähebv võid ju ka pikemaid seelikuid kanda. Aga püksid ei sobi mitte, ka mitte seeliku all.
 
Juku 17 30. aprill 2004, kl 11.19
Aga miks need meestestringid jäledad on. Mina kannan juba aastaid ja väga mugav on:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!