Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
valimistulemused
 
irma 14. juuni 2004, kl 09.58
Tegelt peaks selle hea kogemuse rubriiki panema. Aga tõesti, kui ma eile kuulsin, millised on EP valimiste tulemused, olin küll nii rõõmus, et vähe polnud. Ainult et sotside asemel oleks võinud 1 koha veel saada Reformierakond või Isamaaliit.

Aga muidu: v. hea.

Mis te arvate?
 
qqq 14. juuni 2004, kl 10.00
Normaalsed tulemused, valiti tuntud ja häid poliitikategelasi.
Olen rahul.
 
meees 14. juuni 2004, kl 10.01
Isamaaliit sai ühe hääle rohkem, kui pidanuks.
 
Undiin 14. juuni 2004, kl 10.03
 
qqq 14. juuni 2004, kl 10.04
Jumal tänatud , et ei valitud Erki Noolt ja Carmen Kassi.Vaju või häbi pärast maa alla.
 
alu 14. juuni 2004, kl 10.04
midagi ei arva,...kui ennastki yllatab, et sedavõrd kama on kogu tulemustest, poliitikast, poliitikutest, valimiskampaaniast (parim oli Gräzin, nyrim Parts ja tema buldooseripartei), euroliidust...

*aga head rõõmustamist!:)
 
alu 14. juuni 2004, kl 10.07
tegelt rõõmustan mina ka, a selle yle, et Williams sai eile poodiumikohale:))
 
daah 14. juuni 2004, kl 10.09
a williams sai disklafi ju... või nägin unes seda?!
 
alu 14. juuni 2004, kl 10.13
vat selle yle ei rõõmusta ja tõttöelda ebameeldiv yllatus, kui polnud asja jälginud enam peale finaali eile...:(((((
 
zxc 14. juuni 2004, kl 10.25
Aga irma lemmik Rahvaliidust Janno Reiljan ei sanud üldse löögile, irww
 
Kuits 14. juuni 2004, kl 10.53
Marko Mihkelson oleks võinud Savi või Padari või Oviiri asemel sisse saada. Muidu aga hiiglama hea!
 
qqq 14. juuni 2004, kl 10.54
Marko Mihkelsoni tunnevad vähesed.
 
Kuits 14. juuni 2004, kl 10.59
Kahju jah, et vähesed tunnevad. Välispoliitikas üks pädevamaid inimesi. Pikka aega Venemaal veetnud ja vanka nippidega üsna hästi kursis.
 
plika 14. juuni 2004, kl 11.01
Irmaga nõus, olen ka tulemustega rahul.
Hääletasime elukaaslasega mõlemad Isamaaliidu poolt.
 
irma 14. juuni 2004, kl 11.17
Alu, nojah, aga Beckham sai selle eest kottida, niiet vähe polnud.

:)))))))))
 
MS 14. juuni 2004, kl 11.42
jummala rahul, hääletasin isegi ilvese poolt. vähemasti hääl ei läinud kaotsi nagu parlamendivalimiste ajal - olin loll ja valisin võrno:SSS
 
h 14. juuni 2004, kl 12.48
Hääletasin oma isa poolt aga tema pole Ilves.
 
üks 14. juuni 2004, kl 13.15
Mina andsin hääle Kelamile ja olen tulemusega rahul!
 
teine 14. juuni 2004, kl 14.23
Olen irma ja kuitsiga ühel meelel
 
Elanor 14. juuni 2004, kl 14.31
Olen ka väga rahul. Ei oleks osanud arvata, et nii hästi läheb - sotsid (ise andsin oma hääle Ilvesele) said kolm kohta, Isamaa ühe, Res Publica ja Rahvaliit mitte ühtegi! No paremini annab minna. Kuigi jah, keskid ja reform oleks võinud üldse ilma jääda. Aga noh, vähemalt Vilja ei saanud. Kui nüüd just Oviir ei loobu. Ja Savi valijatest ei saa üldse aru - kõige jobum reformar ju!
 
irma 14. juuni 2004, kl 14.42
Elanor, olen 100% nõus, et T. Savi näol on tegemist reformipartei ühe kõige jobuma esindajaga. Oleks tahtnud näha pigem Ansipit või Ojulandi valituna, aga neil on õnneks parematki teha. Mis puudutab Keski, siis mõtlesin ka, et Kesk oleks võinud mandaadist üldse ilma jääda, aga kui kuulsin, et valituks osutus Oviir Savisaare asemel, siis...no polegi ju paha.

Aga kuulates raadiost Vilja reaktsioone stiilis ahh, ma ei või, päriselt said ka sotsid kolm häält, no määri trammi, tuli küll selline mõte pähe, et natuke enesevalitsust ei teeks poliitikule küll paha, isegi kui ta on Vilja Savisaar.
 
dea 14. juuni 2004, kl 14.45
Lisaks sellele, et Isamaa ikkagi mandaadi sai, oli parim nali Oviiri või keskide esimese ja teise numbri üle (oli ta jukolmas nimekirjas?) Näis, kuidas esidemagoog Sepp seda tõlgendab :)
 
dea 14. juuni 2004, kl 14.46
*võit* oli algselt kavas kirjutada :)
 
irma 14. juuni 2004, kl 14.48
Dea, aga kesse Keski teine number siis oli? Marika Tuus? Heimar Lenk? :)))) Aga sellest jamast annab küll isegi nii heal demagoogil, kui seda on preili Sepp, välja keerutada. Kahju, et ei ole õhtul kodus ja ei saa tema ponnistusi jälgida.

Aga Isamaa mandaat oli ka minu jaoks eilse õhtu best of.
 
dea 14. juuni 2004, kl 14.50
Mu mäletamist mööda oli keskidel esimene Viljake, teine Eesmaa ja kolmas Oviir. Kindel ei olnud, aga valmiskomisjoni leht näitas ka sellist järjestust. Ehk keegi parandab, kui eksisin. :)
 
irma 14. juuni 2004, kl 14.52
Dea, arvan, et Sa ei eksi, ka mul on Eesmaa kui Keski teine number kuskilt kummitama jäänud.
 
Kuits 14. juuni 2004, kl 15.07
Ega muud kui keskide valijaskond andis oma hinnangu füüreri ja ta perekonna susserdustele! Ja valis Oviiri, kui kõige lähema kandidaadi Kreitzbergile - kes ju tegelikult sisevalimised võitis.

to Irma: see "määri trammi" oli päris hea! Kas sa elad trammitee ääres ja su und häirib öine trammiliiklus?
 
irma 14. juuni 2004, kl 15.14
Kuits, tegelt, kui päris aus olla, siis elan kesklinnas ja seega olen pidevalt arvukate trammide, trollide jms. rünnaku objektiks. See on karm, aga õnneks on meie aknad hoovi poole.
 
hea meel jah! 14. juuni 2004, kl 15.23
on jah,irma,hea meel,et Evelin Int-Lamboti mees kõige enam hääli sai.Hea meel on,et Reinsalu nutu-nutu salaja teeb,kuigi paistab jube asjalik alati.Ennustan ka edaspidiseks sots-dem.-dele Eestis edu,järgmistel riigikogu valimistel !Elagu pisut vasakpoolne Eesti!
 
irma 14. juuni 2004, kl 15.28
No ütleme, et antipaatia Int-Lamboti vastu ei kaalu üles rõõmu, et Isamaaliit sai mandaadi, ja et kõige populistlikumad parteid
jäid mandaadist ilma, pean silmas Res Publicat, Rahvaliitu ja sedaosa Keskerakonnast, mida esindavad Savisaared, Eesmaa, Lengist rääkimata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!