Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kuidas nibusid varjata?
 
kata 19. juuni 2004, kl 10.19
mul on mõned sellised õhukesed topid, mida hea meelega kannaks suviti, kui palav on (juhul, kui palavaks läheb muidugi :( )

Aga ma ei saa sinna alla rinnahoidjat panna - õhuke riie ja ma ei taha, et rinnahoidja läbi riide selgelt välja joonistuks. aga Samas ei taha ka, et riidega kokkupuutest ergastunud nibud kumaksid läbi. Kuidas olukorda lahnedada?

Ja ärge tulge rääkima, et oi, nibud nii seksikad ja meestele meeldib. Linna peal jalutades tahaks meeldida kõigepealt iseendale.
 
sv 19. juuni 2004, kl 10.23
Vat see on küll reebus jah!
Paned laia plaastriläraka tissi otsa, iisi. Iseasi, kas see on kena/mugav/meeldiv. Parem saa oma nibukompleksist üle või kanna paksemaid riideid, vapsee laps vist alles.
 
Margus 19. juuni 2004, kl 10.24
Ära siis mine linna peale jalutama.
Mine hoopis jalgrattaga sõitma
 
tramm 19. juuni 2004, kl 10.48
mina küll ei näe mõtet milleks peita. kui juba tahad liibuvaid särke ilma rinnahoidjateta kanda, siis paratamatult tuleb ka nibusid näidata.
 
mann 19. juuni 2004, kl 10.50
siiski-siiski, endal võib tõesti ebamugav olla, mina saan sellest küll aru. ja ise olen kleepinud ka plaastrit ribakese peale, kenasti silub rinna ümaraks ja no problems!
 
onu Vanja 19. juuni 2004, kl 10.55
Ärge olge nii komplekside käes!
Ja mis juhtub kui kui kõnnid tänaval rinnanibud kikkis?
Mitte miskit hullu... võiksid uhke olla et rinnad kikitavad.
Õnnetu võiks olla vast sel juhul kui rinnad ripuvad... ja sel juhul võiks kah optimisti kombel asjale vaadata: aga vaata kui ilusti ripuvad!
 
kopsurohi 19. juuni 2004, kl 10.55
Kanna ihuvärvi rinnahoidjat, see ei joonistu topi all nii tervalt välja, aga nibu pressib maha.
Kui pole rinnahoidja kandja, siis 35selt ei maksa kurta, et rind on lõtv ja veninud.
 
piloot 19. juuni 2004, kl 11.03
kuule kata - kui sa järgmine sügise lasteaia vanemasse rühma lähed,siis seda muret sul enam ei teki :)
 
kata 19. juuni 2004, kl 11.59
Arusaadav - siin foorumis käib koos vaid lasteaed. Abi loota küll pole! Ma olen 23 aastane ja ei taha, et mingid klemmid mu tisse himuralt jõllitaksid aga nagu puhvaikat ka suvel selga ajada ei taha!
 
Värdi 19. juuni 2004, kl 12.19
Kuidas sa väldid ülejäänud kehaosade "himurat jõllitamist"?
Parandzhaa oleks sinu puhul ehk sobiv lahendus. Selle all võid üleni paljas olla ja mõnus tuuleõhukene vihiseb lõbusalt kannide ümber...
 
plika 19. juuni 2004, kl 13.17
Minul on ke see kompleks tekkinud. Teate,millised perverte on tänaval liikumas.
Ma käin täiesti tavaliselt riides: teksad, kostüümi püksid vahel, seelikud (mitte ultra mini), palju on ka sportlikke riideid. Ja oi kui mitu korda on meesterahvas mööda kõndinud ja käe tagumikule pannud. Ja välimuse järgi ei oska ma neid kuidagi liigitada. On olnud ülikonnas pintsaklipslasi (üks krabas kannika päise päeva aja pronksi tänaval pihku ja ütles: oi kui hea) on olnud ka selliseid n.ö. töömehelikuma välimusega mehi. Aga nad kõik on tundunud üle 30 aasta vanad.
See ei ole mingi nali. Kui sul ikka 2 nädala jooksul 3 korda tagumikku katsutakse, siis kipud oma keha tänaval varjama küll. Ja tissi katsumist ei tahaks küll provotseerida.
Võimalik, et olen perverdi magnet.
Omal õnneks ülilahe elukaaslane olemas.
 
n 19. juuni 2004, kl 13.32
plikale ; Tead vanasõna- ega peni ei jookse, kui lita ei haise!
 
fdsa 19. juuni 2004, kl 14.00
on ju olemas õmblusteta ja ihuvärvi rinnahoidjad? aga muidu jah plaaster aitab ;)
 
t 19. juuni 2004, kl 14.21
spetsiaalseid selliseid abivahendeid on täiesti olemas aga ma ei tea kus neid eestis leida. niikaua kui ilmuvad ajab jah tavaline plaaster asja ära.
 
dresseerija 19. juuni 2004, kl 15.37
tagumiku- ja tissikrabamise korral tuleb karabajale mesimagusa ja naeruse häälega hõigata: oodake! pidage palun kinni! kui ta siis teiega silmitsi seisma jääb, tuleb teda natuke aega pea viltu kelmikalt vaadata, et ta valvsus haihtuks, ja siis HÄSTI ootamatult munadest krabada, kõvasti pigistada, jube lõust ette manada ja koleda häälega BÖÖÖ!!! möirata. ja siis minema jalutada nagu poleks midagi juhtunud :))
 
super 19. juuni 2004, kl 21.27
väga hea, dresseerija!!!!!!!!!!!!!
 
to T 19. juuni 2004, kl 23.13
selliseid nibukatjad müüakse Ülemistes asuvas poes, mis asub otse Cartini vastas teisel korrusel.
Kahjuks poe nime ei mäleta.
Ilusad ihuvärvi lillekesed :))
 
kallis kata 20. juuni 2004, kl 00.38
..sirvi vähe katalooge ja leiad abi:) Sa pole ju nii loll, et ei tea ja ei orienteeru pakutavas valikus? Saime aru, et külmast/erutusest/midaiganes oled sexikas tüdrik:)Lahenda see probla delikaatselt, kuigi meestele meeldivad trimm nibud:)Saad jalutama minna küll kui soovid, ilma mingi kikitamiseta:)
 
rinnatu 20. juuni 2004, kl 16.30
veab, kui saab kanda traksidega toppe ja ei pea pesu alla panema.. mina seda kahjuks endale lubada ei saa.. liiga väiksed :( oeh..
 
1 22. juuni 2004, kl 09.12
minu kogemustest krabatakse pigem "korralikult riides" naiste kanne, ultra minis tibist hoitakse rohkem eemale või on see vaid juhuslik kokkusattumus olnud.
 
extra hard 28. september 2022, kl 16.51
https://www.yaga.ee/kirke-tedrema/toode/idbk0pthaig
 
Kõige parem viis varjamiseks. 28. september 2022, kl 18.09
Apteegis on müügil sellised konnasilma polsterdused auguga kettad. Ostke neid mõned paarid ja pange need nibu peale ning kleepige plaastriga rinna külge.
Kui mõni jobu soovib näpistada, siis ta jääb mõtlema, et oli see alles nibu, nii suur ja nii kõva!?
 
See suur, et... 04. oktoober 2022, kl 16.53
Aga milleks neid varjata?
 
Kah õige! 04. oktoober 2022, kl 18.30
Miks varjata seda, mida loodus on andnud! Las piiluvad ja vaatavad need, kes on asjast huvitatud!
Ilusat ja kaunist looduse loomingut on patt peita!
 
Luua templi ordu suurmaag TOOMAS 05. oktoober 2022, kl 20.02
TERE!

TERE, ÄRA VIRISE. KÕIKIDEL INIMESTEL ON NIBUD! ÄRA KANNA ÜLDSE RÕIVAID. MINA EI KANNA JUBA AASTAID RÕIVAID NING TUNNEN ET MU NIBUD ON KASVANUD SEETÕTTU KORDADES! TISSID?
KAS SAAKSIN PALUDA PILTE PROBLEEMIST, ET SIND LÄHEMALT ASSISTEERIDA SU MUREGA!?

SUURMAAG, TOOMAS
 
tean 15. oktoober 2022, kl 07.54
6a5ded6444b9dd379c6744202d0eadf5__1_.jpg riietu nii ja ei keegi vaata esialgu nipsikuid
 
viga 15. oktoober 2022, kl 07.57
https://www.upload.ee/image/14584070/6a5ded6444b9dd379c6744202d0eadf5__1_.jpg
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!