Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas meest kellele oled palju haiget teinud tagasi võita?
 
Norija 09. august 2004, kl 17.01
Jäta ta siis ometi ükskord rahule, mida ta Sulle paha on teinud, et teda pidevalt kiusad?
Aga kui ikka tahad, siis ära looda, et nädalast-paarist aitab. Pigem aastast-paarist.
 
õpipoiss 09. august 2004, kl 18.47
MÕNI ANDESTAB , AGA EI UNUSTA ; TEINE UNUSTAB, AGA EI ANDEST !
 
karina 09. august 2004, kl 21.17
targad räägivad, et mees unustab, aga ei andesta; naine andestab, aga ei unusta.
Katki läinud vaasi võib kokku liimida, aga liitekohti peita ei õnnestu - need jäävad alatiseks silma kriipima (see pärineb tegelikult minu ämmalt, kes on feng shui fänn), katkisi asju ei peaks hoidma.
Lepi olukorraga ja mine otsi endale uus vaas.
Sinu mehe jaoks oleks see igal juhul parim lahendus, isegi kui ta sinuga lepib ja seda sulle ka kunagi enam sõnades ette ei heida - tema hinge jääks see piinama ja ta ei tunneks end sinuga enam kunagi vabalt. Tahad sa talle keelata täisväärtuslikku suhet?
 
Siiri 09. august 2004, kl 22.15
Ütleks,et milleks sa teda tagsi tahad,kas veel rohkem haiget teha?
Imelik oled tõesti!
 
John Silver 09. august 2004, kl 23.38
Hästi, Marleen, keeraks selle loo nüüd veidi teistpidi, ehk kui mina mehena siia foorumisse kirjutaks midagi sellist :

Elasin oma tüdrukuga koos 3 aastat ja siis kohtasin oma esimest armastust ja asi edenes ja keppisime ja puha ja tegin oma tüdrukuga lõpu ja aga ikka oli selline tunne et see pole see õige asi ja ajasin oma endisele tüdrukule mesise jutuga jälle keele kõrva ja me hakkasime uuesti ja too endine tibi saatis mulle ikka messe ja minu tüdrukule tegi see väga haiget ja aga mina kurat olin ikka nii segaduses, sest ei teadnud kumba võtta ja kumba jätta aga vaat nüüd ma tean et armastan vaid ikka seda õiget ja kuidas nüüd siis temaga ära leppida ...

Marleen, (hoolimata tõsiasjast, et sellist asja ei juhtu, et ükski mees nii siia kirjutaks), on vägagi selge, et ta nülitaks siin elusalt ära. Ja õigusega.

Kuivõrd ma olen võõral territooriumil (s.t. naiste jutufoorumis), siis rohkemat ei ole mul õigust siin öelda. Lisan vaid, et rumalus ei ole iialgi vabandus mölaklusele. Ole sa siis mees või naine.
 
Fee 10. august 2004, kl 09.45
1,5 kuud ja siis vahepeal jälle natuke koos ja nüüd jälle lahus ... või misiganes. john silveriga 100% nõus ja mina soovitaks ennast põlema panna või olla pisut omaette ja areneda.
 
Indrek2 10. august 2004, kl 12.49
Nojah teoreetiliselt jah kui näiteks 3-ndalt korruselt alla kukub ja oma mälu 100% kaotab... siis täitsa võimalik.
 
Karin 10. august 2004, kl 13.17
põhimõtteliselt sul peaks endale esiteks kohale jõudma, et sa ikka totallselt talle siga mängisid ja sul tuleb oma harjumusi muuta, sest sinu mehe asemel mul vasardaks peas mõte, aga järgmise korrani siis....... st sind nagu ei saa enam usadlada, pead ikka kõvasti rabelema ja pugema enne kui mina sinu tagasi võtaks... oled sa ikka nii hea et sind peaks tahtma ja teisi paremaid ei ole?....i doubt, kui ta aga nii arvab, siis ta võtab sinu tagais nii ehk naa, seega ära muretse...
 
mara 20. oktoober 2017, kl 10.22
Pärast 9 aasta pikkust abikaasast koos mu kolme lapsega abikaasaga hakkas mu abikaasa minema koos teiste naiste juurde ja näitas mulle külma armastust, mitu korda ähvardas mind lahutada, kui ma tahtsin küsida temalt tema afäärit teiste daamidega, Ma olin täiesti laastatud ja segamini ajanud, kuni mu vana sõber rääkis mulle armastusarstide nimega DR Goko, kes aitavad inimestel oma suhteid ja abieluprobleeme, tutvustab ta mind selle arsti juurde, kes tõesti mind aitab, kui ma temaga ühendust võtan, sai mu abikaasa tagasi 48 tunni pärast, nii et ta hakkas vabandama, nüüd on ta enam naistega ära minema ja ta on hea ja tõelisega koos minuga. Võtke ühendust selle armastusega arstiga suhete või abieluprobleemide korral ja leidke probleemid, mis teil on raskesti lahendatav, ja panete neile neile püsiva lahenduse. Siin on tema e-posti aadress dr.gokosspiritualcaster@gmail.com, saate lisada teda whatsappile ja viberile +2348056398964 õnnestub teile kõigile
 
hea, et 20. oktoober 2017, kl 18.38
mul seda muret pole. Ei talu üldse meessugu enda läheduses. Lesbi pole aga lihtsalt ei talu. Pole mehi, pole probleeme.
Agne Tamm 20. oktoober 2017, kl 19.53
Paistab, et see lapsepõlvesõber tahtis vaid kepitud naist! Meestele meeldivad kepitud naised! Eriti noortele meestele! Esimese mehega olid teil aga tunded, võib-olla muutub ikka asi jamaks! Pärast? Minul pole ühtegi püsisuhet olnud! Niimoodi korraks,võib paljusid ära võluda ja tutvuda lihtsalt! Ma ei kujuta ette kodu mängimist, võimuvõitlust! Nagu mu vanematel oli! Kaklen ka isaga ja ütleme üksteisele halvasti! Kaklen, see on ülekantud tähenduses! Isal pole olnud ühtegi õde ja minul venda, oleme täielikud egoistid ja enda õigustes veendunud! Nagu naistevihkaja ja meestevihkaja! Küll see on tore! Paljudel on vaid üks laps! Minule on nagu sisse kodeeritud, et peaks olema kolm või neli! Sest meid oli palju! Aga pole viga kui pole ühtegi! Tütart küll tahaks! Aga ega need tütred ka inglid ole! Kasvavad suureks ja muutuvad ülbeks! Hakkavad vastu jne! Lähevad oma teed!
 
judith 30. oktoober 2017, kl 02.08
Minu kirg armastusest ja elust on pannud mind siia võtma, et kõigile öelda, kuidas preester manuka tõi tagasi oma abikaasa, kes on läinud 9 kuuks. See oli kogu segadus ja muret mulle, kui mu abikaasa, keda ma armastan ja armastan, ei armastaks aga pigem otsustasin pigem jääda teise leedi oma tunde arvelt, sest mul ei olnud hullumeelset veenvat põhjust. Kuid see on kogu ajalugu praegu, on preester manuka osutunud vääriliseks, et seda nimetatakse tõeliseks ja valitudks, nagu ta on välja pühkinud mu pisarad, tuues mu abikaasa tagasi minule. Siin on tema kontakt, et jõuda talle lovesolutiontemple1@gmail.com ja ta on ka hangout nägemiskaartide jaoks ... ja Jumal õnnistab teie abi eest.
 
MANDY 10. detsember 2019, kl 11.38
Hankige oma endine abikaasa / poiss-sõber tagasi võimsa ja kiiresti töötava armastuslooga tagasi. ”Dr Edegba on kindlasti parim õigekirjalugeja Internetis ja tema tulemus on 100% tagatud. Olen nii põnevil, et mu mees on tagasi pärast seda, kui ta mu teise naise juurde lahkus. Mu mehel oli suhe töökaaslasega ja ma armastan oma meest nii väga, kuid ta pettis mind oma töökaaslasega ja ma arvan, et see tüdruk kasutab minu abikaasa nõiakunsti või musta maagiat, et panna ta mind vihkama ja see oli nii kriitiline ja kutsumata, ma nutan kogu päeva ja öö, et Jumal saadaks mulle abilise, kes mu abikaasa tagasi tooks! Olin tõesti ärritunud ja vajasin abi, nii et otsisin veebist abi ja sattusin veebisaidile, kus soovitati, et dr Edegba aitab teie endist kiiret tagasi saada. Niisiis, ma tundsin, et peaksin teda proovima. Võtsin temaga ühendust ja ta ütles mulle, mida teha, ja ma tegin seda, siis tegi ta minu jaoks armastusloo. 5 tundi hiljem helistas mulle mu mees ja ütles, et igatseb mind nii väga, oh jumal! Ma olin nii õnnelik ja täna olen jälle õnnelik oma mehe üle ning elame rõõmsalt koos ja tänan võimsat loitsimeest dr Edegba, ta on nii võimas ja otsustasin jagada oma lugu siin. Kui olete siin ja teie väljavalitu ajab teid maha või kui teie abikaasa kolis teise naise juurde, ärge enam nutke, pöörduge abi saamiseks dr Edegba poole. Siin on tema kontakt, siin on tema e-kiri: saatke talle aadressil dredegba@gmail.com
Luis Garcia Quintero 10. aprill 2020, kl 03.45
Ta ei peatu kunagi hämmastama kõiki, kes tema abi otsivad. Ta on vaieldamatult parim oma võimsate loitsudega. Ma tänan teid nii väga, et taastasite minu suhte pärast 5-kuulist lahutust endise sõbrannaga. Lord Zakuza on suur ja võimas loitsimeister, keda ma usaldan. Isegi selles hiljutises kogu maailmas aset leidnud pandeemiakriisis suutis lord Zakuza 48 tunni jooksul oma endise tüdruksõbra oma võimsa loitsuga tagasi tuua, pärast seda, kui maksin ettemaksu 370 eurot, et omandada vajalikud asjad, et õigekiri minu jaoks korda teha ja pärast seda ta lõpetas loitsu ettevalmistamise, tuli mu endine tüdruksõber minu juurde tagasi 48 tunni jooksul ja täna oleme lihtsalt iseenda jaoks parimad. Lord Zakuzaga saate suhelda / abielluda abistades tema e-posti aadressil: ( lordzakuza7@gmail.com ) või WhatsApp-telefonil +17405739483.
 
Cynthia Mendoza 06. veebruar 2021, kl 03.48
Tere! Ma tahan lihtsalt kasutada seda võimalust, et hinnata dr Kadiri Okhaifudedet, kes kasutab oma maagilist jõudu, et aidata mul oma meest teise naise käest tagasi võita. Pärast 3 aastat abielu oma endise abikaasaga. Mu endine abikaasa otsustas jätta mind ja lapsed teise naise juurde. Ma olin nii katki ja ei teadnud, mida teha. Ühel viiendal hommikul sirvisin Internetis, kui nägin postitust selle vahva dr Kadiri kohta. otsustasin temaga ühendust võtta, mul oli nii vedanud, et ta vastas mulle korraga ja sai minu probleemi lahendatud. sõnadest, kui kunagi erilised, ei piisa, et avaldada oma tunnustust dr Kadirile. Ma ütlen, et Jumal võib jätkuvalt õnnistada teid ja teie perekonda ohtralt. Dr KADIRI aitab mind ilma süüdistusteta. Mu armsad, kui loete minu artiklit ja teil on selline probleem, võtke ühendust DR-ga. Kadiri abi saamiseks.

Kui otsite lahendust järgmistele probleemidele;

1. Viljatus, sõltuvus, õudusunenägu, töö / edutamine ja truudusetus
2. kui soovite oma DORORCE peatada.
3. Sa tahad, et naised / mehed jookseksid sulle järele.
4. Raseduse ravimtaimed, mis aitavad teil rasestuda ja sünnitada.

Palun võtke ühendust DR-ga. KADIRI teemal:
WHATSAPPI NUMBER: +2347010543058
EMAIL: Kadiriokhaifuede@gmail.com
 
Proua Claudia Michalski 07. veebruar 2022, kl 18.46
Te ei pea ootama, kuni nad teie juurde tagasi tulevad, kui armastate neid ja hoolite neist nii palju, võtke ühendust dr Sacre'iga, et aidata tagasi tuua teie väljavalitu või endine väljavalitu, kes teiega lahku läks, kui te armastate neid, see on mitte isekus, et nad armastavad sind enne, võib-olla oli see väike arusaamatus, mis tõi teie suhetesse probleemi , Dr Sacre on parim loitsulugeja, kellega rääkida, ta annab teile parimat nõu ja aitab teil suhteid partneri kontaktisikuga parandada, järgides allolevaid üksikasju.
E-posti aadress: sacretempleofpower@gmail.com
WhatsApp või helista: +2349076034359
Jagan seda, et aidata teisi ja mul on teistel oma tunnistuse kaudu abi

Proua Claudia Michalski
 
Agneke 08. veebruar 2022, kl 20.45
What’s App, Kas selle kirjutas Kari Roosi? WhatsApp, what’sApp?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!