Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
üks salajane jutt ...
 
moonika 08. november 2004, kl 14.28
ma nii igatsen ta järele... Meie suhtlemine katkes väga imelikult ja kõik jäi lõpetamata, kuigi jutt jäi, et tema võtab ühendust. Kardan, et ta pahandas mu peale, aga meie suhe oli nii imelik, et ma lihtsalt ei tea mida teha:( On päevi, kus suudan rahulikult olla, aga siis tuletab mõni asi teda mulle jälle nii teravalt meelde et tahaks nutta ja hing on nii haige, et ei saa kusagil asu :(

Nüüd on sellest juba 4kuud. Kui ma vaid teaks kas ta kadus ära sellepärast, et ei tunne midagi enam minu vastu või meie "kunagi omavahel tunnetest ei räägi" suhtes pahandas minu peale ja nüüd tahab mulle kätte maksta selle eest, et talle haiget tegin ...

Kas mehed mängivad selliseid mänge? Kui ma vaid teaks kas ta igatseb mu järele kas või murdosagi sellest, kuidas mina tema järele... See, mis meil oli, oli nii ilus ja nii eriline ja nii vinge, et ... et ...

Oh oskaks ometi keegi mind aidata :(
 
Marju 08. november 2004, kl 14.38
Mu söbrannale tegi "ineline" mees sedasi 2korda!!! See pole mees ega asi. Kui tahas imeline ta oligi, sa parem avasta, kui julmalt ta sinuga käitus ja lase ajal leevendada valu ja las sinu leiab keegi, kes sinust ehtsalt hoolib jne. Mees, kes nii läheb, ei ole mitte midagi väärt.
 
sort 08. november 2004, kl 15.00
see mies on siukest sorti, ära loodagi et ta end enne 50 aastat muudab
kui viitsid, võid niikaua oodata
 
Andres 08. november 2004, kl 16.07
Tuletan meelde põhitõde: Inimene ei muutu vaid kohaneb. Kas sa Moonika oled valmis tema järgi kohanema? Küsi seda endalt. Ma usun, et mees kindlasti igatseb su järgi ja samamoodi nagu sina on ta kahevahel oma maailmas kas ja kuidas ühendust võtta. Segased olukorrad näitavadki ära kes on kes ja mis on mis. Vahel on eemaloldud aeg isegi kasulik.
Aga nüüd tegutse. Küsi, uuri, suhtle. Usu mind, see töötab täiesti.
 
värske kurk 08. november 2004, kl 16.57
nu miks sa siis ei küsi ta käest. ma ei saa aru siinsetest soigujatest kes mõtlevad, et uvitav miks ta tegi seda ja misk ta tegi toda. no seda küsitakse tegija käest, siinsed nupumehed ainult oletavad ja oletamisega ei jõua küll mitte kusagile.
 
Serena 08. november 2004, kl 19.47
Kui mees väga tahab, siis surub ta alla ka oma solvatud eneseuhkuse. Mehed määratlevad oma sihte märksa kindlamalt kui naised. 4 kuud on päris pikk aeg, et Sulle õpetust anda. On võimalus, et ta on Su päriselt maha kandnud. Või arvab, et Sina oled sedasama temaga teinud. See, et Sa ei suuda temalt otse aru pärida, näitab, et Sa kardad vastust. Sest Sinu tunded tema vastu on tugevad. Tean, mis tunne see on, kui keegi tuleb ja puudutab hinge...ma ei usu, et tegid talle haiget meelega, ilmselt "mänguhoos" ununesid reeglid paika panemata. Seda juhtub teineteise tundmaõppimise perioodil. Astu Sina esimene samm ja otsi ta üles. Pea meeles, et igal unistusel on oma hind. Loodan, et ühel päeval saad Sa veel õnnelikuks. Muide: meestele meeldib selgus naise tunnete osas, ehk ta ei teagi veel?
 
kah õnnetu 08. november 2004, kl 20.55
mul samamoodi praegu. ükspäev mõtlen et mida krt, ei hakka mina ka tõmblema kellegi pärast aga teine päev valan pisaraid. ei oska ega suuda ka midagi ette võtta. kõik oli ometi nii selge ja ilus ....ei saa aru mis juhtus ja selgitusi ka ei jagatud, lihtsalt mindi ja kõik. aga olen otsustanud et põen ja igatsen ükskõik kui kaua aga ise ühendust enam ei otsi.
 
Andres 09. november 2004, kl 11.49
No miks ometi ei saada aru, et see uhkus ongi see mis kõik asjad metsa keeravad. Mina ei mõtle ja ma tean, et paljud mu tuttavad mehed samuti, naistest mitte grammigi halvasti kui ta julgeb tundeid näidata. Just tegin katse ja rääkisin sellest paarile tuttavale ja mõlemad vastasid, et see hoopis lähendab palju rohkem, kui see mingi uhkus kus nutetakse patja ja ei juleta rääkida oma tunnetest.
Loomulikult on lahkumineku põhjuseid erinevaid ja alati ei toimi see asi, aga kui midagi ikkagi hinges on ja see ebameeldiva emotsioonina väljendub siis näitab see ju ilmekalt, et asi pole ju läbi. Hing annab ju ise märku ja me inimesed oleme nii rumalad, et ei oska seda kasutada. Suhe on läbi siis kui sa lähed ära ja sul ei ole mingeid emotsioone enam. Lihtsalt pole ja kõik.
Kukkusin nüüd siin filosofeerima, paljud naised nüüd sööksid mu elusalt ära aga noh sain arvamust avaldada taas. Päikest teile.
 
Huinjaajutt 10. jaanuar 2021, kl 14.55
Elasid kord ühes Maarjamaa Vaeste Patuste Alevis valges villas paha päkapikk kuri võõrasema ning Lumivalgeke ja tema tütar Tuhkatriinu. Igatahes oli päkapikuprintsil tegemist dilemmalise valikuga lausa murega et kas edasi mürada kurega või hoopis Neitsi Maarjaga. Kuigi neitsiks pidada teda nojah... Vahemärkusena olgu öeldud et eks neid printse ole ka igasuguseid. Kes tuleb valgel hobusel aga on ka juhtumeid kus kuningatütrest printsess peab teeääres hääletama et mõni pisike printrihakatis ta oma pasakarva bemariparsa peale võtaks ja abielusadamasse sõidutaks. No nii kuna Kalevipojast kasukäbist polnud tolku selle pordupaari puruks peksmiseks otsustas Viinakuningas va eesel isiklikult et lõpetab selle häbielu seal ära ja toob oma valge lauguga mära kes oli mustlase moodi aetud ära ja tolle varsa musta tukaga suksu keda ka kõlbas suksutada juba sealt pisikese isaselt tiirase poni juurest ära. See kinu oli seal aiaäärses puiesteel selline rahvateater ja kammajaa et keski kurat es saand aru mis ajahetkel teda sääl oorati vai millas ruunati. Ja selle märaga oligi selline seis et kuna ta elas oma varsaga pisikese poni juures et oligi siis selle poni mära antud ajahetkel ehk lühendatud Boney M. Nojah äratoomine ei õnnestunud esiteks tõrjus paha pöialpoiss ta veekakuriga lossi müüride taha ja pärast viisid kurjad ketikoerad ta kaheksateistkümmneks päevaks maakonnakeskuse Ifi lossitorni vangikambrisse. Kuna ülekaaluga polnud kunnil probleeme siis läks tema kinnimajja kui kilu ja välja tuli kui silguniisana rapitud räim sest seal

Jumbu poolt on kõik taevased väed
Kolla homme vangi läeb
plaksuvad Juppidel rõõmust käed
head teed tal minna
ja mitte niipea tulla
Kolla tegi palju pattu
siis ta kinnimajja sattus
vangimajja läheb Kalev
pedesi seal terve malev
ei see lugu ole vale
Kolla berse päris sale
naeris terve alev
kellelgi ei olnud temast hale
sai ta nikku ikka siingi
ei vajanud ta enam pikka blondiini
ning alates sellest tunnist
oli jälle maailmas juures berse mis oli vägistaud mnnnist
15 magamata ööd
ta berse kallal tehakse seal tööd
küll on ikka feeling
kui zitaauku viilid
on tunne et sul zitaaukus on siilid
ta savisse sattus
ja pededesse mattus
see oli ta saatus
Junsu hüppas rõõmust lakke
et Kolla võeti pedeväkke
Kollal hell oli pepu
kui pede sinna torkas oma näpu
lükkas düra õieli
Kollal jalad laiali
seal Kollat kepiti nii et berse vahtus
suur pede düra sinna mahtus
Kollal aetakse seal maha berse pealt villad
kui ta tahab olla lilla
kannikas peab olema kiilas
kui ta seal pedena hiilgaks
naeris terve linn
kui tal tehti seal tinn tinn
on see vast lugu
Kolla zitaaukus tehti sugu
Kollal lööb nüüd bersekell
pärakas on nikust hell
suur pede teda keppis
Kolla sellega ka leppis
tal seal taha raiuti
nii et berse kasvas laiuti
niikaua ta seal keppi sai
kuni bersse mahtus vai
seal on nüüd meie pagan
kel pannakse eest ja tagant
tal tehti rivi
ei viska ta enam naiseärandaja aknasse kivi
tal pandi takka
kuni zittumine jäi vakka
Kolla bersenahk on kui samet
tal on seal ju kukeamet
ta on seal kui linnuliha
teeb see talle hirmsat viha
kui rahuldatakse tema pepuga suguiha
kuid mis teha
kui tal on nii seksikas keha
oh sa väike Kolla oled siin me nashi
nõnda laulis kambris 10 bederassi
nõnda laulis kambris see pedesalk
varsti Kollal berses palk
Kollal häda suur
ootab teda puur
ei saa Kollat kinni panna
sest ta ennast kätte ei anna
tuleb ta vägisi sinna kanda
Kolla istus vangitornis Juntsu rõõmust naeratas
ta Kalevit parastas
eks sa veel varasta
Kolla istus vangitornis Jupi õudsalt naeris
saavad nad Blondiga olla nüüd paaris
Kolla istus vangitornis needes mõttes Jupatsit
kuidas üks mees võib olla nii zitt
Võltsblondiin kingiks talle oma witt
ei see jutt
pole muinasjutt
vaid ikka täitsa tõsijutt
sest rahvasuu ei valeta
vaid seda elu seletab
ning kui seda lugu loeb ka kaamel
võib ka tema öelda aamen
 
Agneke 10. jaanuar 2021, kl 19.31
Lumivalgekest ma tunnen, tuhkatriinuks ennast ei pea! Lühikesed mehed pidid andekad olema, aga mis siis! Ole edasi kirjanik!
 
Agneke 10. jaanuar 2021, kl 19.55
Tuhkatriiniuks nimetasime ju pesumasinat! Valge maja oli koolimaja??
 
Agneke 10. jaanuar 2021, kl 20.46
Oli jah valge maja, väga valge, suured aknad olid!
 
Jopa Kolla 10. detsember 2023, kl 16.48
Jah tõesti see Kolla olgu jumal talle armuline lahutas seal Puiestee rahvateatris meelt nii endal kui teistel
https://www.imdb.com/title/tt21353352/?ref_=fn_tt_tt_1
https://www.imdb.com/search/title/?companies=co0481815
 
Ropp Raivo 11. detsember 2023, kl 01.29
Hea anaalseks aidanuks alati! Ei siis mees kusagile jookse.. Sest neid naisi vähe, kes seda põlleveerust pakuvad!
 
ropp raivo sa oled autist ja su sõbrad kellele muljet avaldad on 11. detsember 2023, kl 07.28
ühe teema ponid ja pedofiilid kes viskavad ka su bussi alla. oi nad juba tegid seda loodan ,et oled rahul sa loll autist looser pervo.
 
uimaeivõi 12. detsember 2023, kl 01.52
kohalik autist poni ja muidu pervo rullib end bussi alla koos sõpradega

väga naljakas. haa haa
 
Just, Mundzu on sinna end rullimas! 12. detsember 2023, kl 01.57
 
kohalik autist keerab kõik teiseks ja ei saa millestki taas aru sest on vaimuhaige 12. detsember 2023, kl 07.20
kohalik autist poni ja muidu pervo rullib end bussi alla koos sõpradega

väga naljakas. haa haa

sa vist ei saand mu posti mõttest aru aga sa oled vaimuhaige pedo seega ma ei imesta

just munzu on loll vaimuhaige ja pedofiil
 
uus siin 15. detsember 2023, kl 00.01
a sa ise oledki ju see mundzu loll vaimuhaige pedofiil. siis milles probleemid?
süüdistad siin ennast pidevalt?
vanematele esita küsimusi, miks nad sinu vaimse tervisega õigel ajal ei tegelenud.
 
teeskleja taas teeskleb oi kui cute 15. detsember 2023, kl 07.20
a sa ise oledki ju see mundzu loll vaimuhaige pedofiil. siis milles probleemid?
süüdistad siin ennast pidevalt?



ma ei ole munzu. ma ei ole vaimuhaige ega pedofiil. seda oled sina oma sõpradega. ma ei süüdista ennast . miks sa taaskord mõtled asju välja. kas ma pean taaskord ütlema mida sina ja su sõbrad tegid. okeiii sajandat korda

1 sa ja su sõbras lavastasid mind blogija ja ta laste ja pere ahistamises süüdi
2 sa ja su sõbrad ütlesid ,et 12 aastased võivad teha teineteisega anaali
3 sa ja su sõbrad tegite mu mineviku vigu maha ja ütlesite ,.et võite ise anonüümselt pahasi asju jagada.

ma armastan end korrata,,,,

vanematele esita küsimusi, miks nad sinu vaimse tervisega õigel ajal ei tegelenud.


ma käin psühhiiaatri juures. soovitaksin sul sama teha sa vaimuhaige ja pedofiil ja teeskleja. mina ei tee selliseid asju siin foorumis nagu eelpool mainisin. mina ei ahistaj blogijat ega ta lapsi . nende vägitegudega oled sa ja su sõbrad hakkama saand. teeskle palju tahad . faktid ei muutu .
 
Kuule lollakas, kuule ja pane hästi tähele, kui näiteks alaealised otsustavad omavahel seksida (sealhulgas kasvõi oraali või anaali teha), pole see seadusega keelatud. 15. detsember 2023, kl 09.48
Jõudis kohale?
 
ei jõudnud kohale . lapsed ei peaks teineteisega seksima ja alakad ka mitte . jõudis kohale sa loll pedofiil. 15. detsember 2023, kl 12.03
Kuule lollakas, kuule ja pane hästi tähele, kui näiteks alaealised otsustavad omavahel seksida (sealhulgas kasvõi oraali või anaali teha), pole see seadusega keelatud.


kuule pedofiil. alaealiste asi pole omavahel seksida. selle normaliseerimine ja julgustamine on pedofiilia . kui mitte otseselt siis kautselt. ehk ei ole see seadusega keelatud aga selle normaliseerimine ja julgustamine on MORAALSELT VALE . palju asju pole ebaseaduslikud aga on moraalselt valed. LAPSED EI PEAKS SEKSIMA TEINETEISEGA PUNKT.
 
taaskord milline mitte pedofiil 15. detsember 2023, kl 12.04
õigustaks laste ja alakate omavahel seksimist. nad teevad seda kahjuks alakad ja lapsed. aga autist. küsi endalt seda kas nad peaks seda tegema. kas on õige seda normaliseerida ja julgustada . vastus on ET EI. jõudis kohale. aga kaeva oma enda hauda veel sügavamaks. aitäh ,et andsin mulle veel püssirohtu juurde. well played man.
 
ja kuule vär djas 15. detsember 2023, kl 12.24
me ei kuula sind ja ma ei võta sind tõsiselt kui sa solvad mind sa roojane argpükslik anonüümne äsparist taun . sa homo vibi andev luuser . sa mõttetu mitte midagi saavutav sopakoll kes end teistepeal välja elab kuna ise millegiga hakkama ei saa. sa kõnts kes normaliseerib alakate vahelist seksi sa veider ja pervo vibi andev tobu. ma võin ka solvata.

sa si tt aga kordad sama asja mu kaalu kohta. JAH MA OLEN PAKS JA MA VÕIN OLLA ORIKAS a ma pole mingi kahtlane kes õigustab seda ,et alakad oma vahel seksivad . tahad veel hüpata või. krdi inimrämps ja solgihunnik.
 
Rõõmus pingviinike 15. detsember 2023, kl 12.31
ja kuule vär djas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> me ei kuula sind ja ma ei võta sind tõsiselt kui s
> a solvad mind sa roojane argpükslik anonüümne äspa
> rist taun . sa homo vibi andev luuser . sa
> mõttetu mitte midagi saavutav sopakoll kes end tei
> stepeal välja elab kuna ise millegiga hakkama ei
> saa. sa kõnts kes normaliseerib alakate vahelist s
> eksi sa veider ja pervo vibi andev tobu. ma võin k
> a solvata.
>
> sa si tt aga kordad sama asja mu
> kaalu kohta. JAH MA OLEN PAKS JA MA VÕIN OLLA ORI
> KAS a ma pole mingi kahtlane kes õigustab seda ,
> et alakad oma vahel seksivad . tahad veel hüpata v
> õi. krdi inimrämps ja solgihunnik.


Hea kaasinimene-osta kuusk, pane sellele ilusad ehted külge. Rüüpa glögi, naudi head toitu, jaluta ja hinga mõnusat värsket talveõhku. Kakled asja eest teist taga. See inimene provotseerib sind. Kas sa aru ei saa?
 
sa ei saa aru miks ma siin olen ja mis siin toimub ja ma ei kuula sind. 15. detsember 2023, kl 12.48
Hea kaasinimene-osta kuusk, pane sellele ilusad ehted külge. Rüüpa glögi, naudi head toitu, jaluta ja hinga mõnusat värsket talveõhku. Kakled asja eest teist taga. See inimene provotseerib sind. Kas sa aru ei saa?



ma ei kuula sind . sa taas ei saa aru mis siin foorumis toimub ja miks ma siin olen. las ta provotseerib. ma vastan tõega . kallis kären ma saan aru mida see inimene teeb. ma ei ole eile sündind. see ei ole sinu sõda . hoia eemale. ära oma pead vaeva sellega kas ma käin värskes õhus või ei. minu elu ei keerle selle foorumi ümber.
 
sa ei saa aru mis toimub ja mis on kaalul ja mis on toimund 15. detsember 2023, kl 12.50
see on sõda ja ma võidan selle. kui see inimene mind provotseerib siis see ütleb paljugi selle inimese kohta. taaskord sa ei saa aru mis siin toimub . seega hoia eemale. lõpeta oma mitte sõprade kaitsmine. sina ei tea mis mu elu on või ei väljaspool foorumit seega ära tuututa mine tee seda teist ja kolmandat. ma olen ehk neid asju teind. oled ehk kuulnud terminist multitasking. sa ei saa aru mis siin päriselt toimub.
 
mom please help me please save me. 15. detsember 2023, kl 13.43
no kus su kõvad provokaatorid nüüd on. miks nad mind ei provotseeri. kus nad on nüüd. lasevad end täis. nad teevad seda naguinii sest nad on anonüümsed a ma mitte.nad olid ju nii kõvad mehed kus nad on siis....
 
Kommentaaator 15. detsember 2023, kl 14.46
Härra või proua ju ei õigustanud, vaid mainis et kui alaealised omavahel seksivad, siis see pole seadusega keelatud..
 
sa vist ka ei saa aru sa lolll autist sa loll autist 15. detsember 2023, kl 14.50
Härra või proua ju ei õigustanud, vaid mainis et kui alaealised omavahel seksivad, siis see pole seadusega keelatud..

see kõlab õigustusena . sa KA EI SAA ARU . kõik mis ei ole seadusega keelatud pole alati hea ja õige . taaskord alakatel pole mingit põhjust seksida. ei ole vaja seda õigustada ,normaliseerida kaitsta ega alla mängida . mitte ükski normaalne täiskasvanu ei tee seda . saad sa AUTIST ARU .
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!