Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ei saa olla nii äpu!!!
 
n24 01. detsember 2004, kl 12.52
See ei ole lihtsalt võimalik, kui saamatu ma olen! Ma pingutan kõiges ja alati ma põrun, kusjuures enne põrumist ma ei korruta endale, et oi ma kukun nüüd läbi, mulle endale tundub, et kui vaeva näen ja pingutan, läheb kõik hästi. Kuni siiani olen veel vastu pidanud, kuid nüüd hakkab juba vaikselt kompleks tekkima, et kas ma siis mitte millegagi hakkama ei saa? Ma oleks nagu neetud, totaalne kobakäpp ja ma ei saa aru, milles probleem on. Ükskõik, mille ma ette võtan, olen ma alati viimane- nt käisin kunagi ratsutamas ja võistlustel jäin alati viimaseks- osavõtjaid oli üle 50. Ka pillimäng ei tulnud absull välja, kuigi harjutasin palju. Siia kirjutama pani mind ahastus, et mind lasti ülilihtsa töö pealt lahti, kus lihtsalt ei ole võimalik midagi valesti teha! Ja nüüd isegi pilatesetrennis vaatasin, et treener läheb juba tigedaks minu parandamisest, kuigi ma omast arust tegin nii nagu teisedki. Ja need on ainult mõned vähesed näited. Mis arvate, milles võib asi olla? Viga ei saa selles olla, et ma liiga kõvasti või liiga vähe üritaks, vähemalt mulle endale küll nii ei tundu, pingutan sama palju kui teised, aga mind saadab alati ebaedu. Siiani olen sellest hea tujuga üle saanud, aga nüüd kisub aina nutusemaks..
 
hark 01. detsember 2004, kl 12.59
See ei ole lihtsalt võimalik, kui saamatu ma olen!

on küll, kui sa just ise üles tunnistasid... tead, ära püüa, ära pinguta, lase asjadel omasoodu kulgeda... küll näed kuidas kõik hakkab minema...




(kuhugile, kusagile...)
 
pepe 01. detsember 2004, kl 13.01
Minul sama lugu, aga ma ei lase end sellest heidutada kuna tean milles viga. Ma ei jää ühele alale piisavalt kauaks, et selles parimaks saada, huvid on lihtsalt nii laialivalguvad. Sa ise oled ka ju mitme asjaga tegelenud, oleksid sa ühele alale truuks jäänud, oleksid sa nüüdseks võibolla oluliselt parem. Hobuse seljast kukkudes, tuleb sinna ikka tagasi ronida.
 
to n24 01. detsember 2004, kl 13.02
Oota oma aega.
Seni tee seda, mida tegema PEAB. Igalühel on oma karisma olemas!
 
n24 01. detsember 2004, kl 13.03
Olen proovinud mitte pingutada, aga ega sellest ka abi ole, nt põrusin pillimängu eksamil, pärast seda pidi kontsert tulema, harjutasin vähem ja mängisin nii mööda, et kõndisin poole loo pealt lavalt minema, õnneks oli see ainult omaõpilaste kontsert, aga ikkagi..
 
kuukulgur 01. detsember 2004, kl 13.08
sa pole mitte saamatu, vaid sin tuleks vallanadada töölt, sest töö ajal ei tegelda kõrvaliste asjadega!!!!!
Hakka tööle, siis tuleb ka armastus ja hakkad hakkama saama asjadega, millest undki ei näinud.!!!! TÖÖÖÖLe!!!!!!!
Kelle südametunnistus on must?! Kes kasutab asutuse arvuteid töö ajal???! Kes on ära teeninud oma kolleegide ja ülemuste hukkamõistu??!!!!
 
iris 01. detsember 2004, kl 13.10
Sa keskendud liigselt sellele, mis on valesti läinud. Mõtle nüüd selle peale, mis sul korda on läinud, mis su elus hästi on. Pane kasvõi punkthaaval kirja plussid ja miinused. Ja vaata enda ümber ringi - kindlasti on palju inimesi, kellel on ajad palju halvemini kui sul, kõik teevad ju äpardusi. Ära põe.
 
soodake 01. detsember 2004, kl 13.23
to kuukulgur: ja mis sa ise siin teed siis...:D
 
tjahh 01. detsember 2004, kl 13.31
mulle tundub,et sa ise kutsud need ebaõnnestumised endale kaela. ses mõttes, et kardad, kardad, karda...ja juba leiabki sind keegi, kes tunneb: olen sellest äpust üle. ja vähe on neid, kes sel juhul oma üleolekut näitama ei hakka.

nagu trenniski. treener leidis sind ja hakkas sinu peale kulmu kortsutama, sest sa ise kutsusid ta enda juurde oma ebakindlusega.

püüa käituda ENESEKINDLAMALT. kindlasti ei ole see lihtne. aga ma usun,et järjepidev enesekindluse harjutamien annab tulemusi. lihtsalt sunni end olukordadesse, kus sul tuleb näidata iseteadlikkust, enesekindlust ja üleolekutki. algul väikeseid asju...hiljem suuremaid.

koerad tunnevad ära, kui inimene neid pelga ja ründavad...inimene ka ju loom

palju jõudu ja edu:)
 
to sooda 01. detsember 2004, kl 13.33
Ja sinu klaviatuuri järgi saan faile lugeda ja lisada!!!!!!. Pane nüüd, sooda, oma põlvekesed ilusti kokku, muidu näen ühte koletut vaatepilti!! Vot jah, nii on juba ilusam, aitäh, et mõistlikult suhtusid ja nüüüd , rutttu- EXELISSE!
 
poStikana 01. detsember 2004, kl 13.33
ah, mida Sulle ikka soovitada, võta ntx. midagi sellist ette, mis on vastik, mida sa oled siiamaani öelnud, et ma selle alaga KUNAGI - neverever, tegelema hakkan... Tõiselt, vaimselt, füüsiliselt - ja uskumatu, vot sellega saad raudselt hakkama. Tead...uuri Murphi seadusi rohkem, sealt saad head ideed, kuidas äpust...no...ee, mitte postikanaks, aga kasvõi kass Arturi ja Leopoldi parimaks sõbraks saada:P
* meenutan siin heldimusega hetke, kuidas üleeestilisel rividrillivõistlusel me totaalselt põrusime, kuna vaatamata mu 2 nädalasele trummipõristamisharjutustele mitte essugist välja ei kukkunt:PPPP
 
Nele 01. detsember 2004, kl 13.36
Olen ka paari sellist näinud, juba 40-ndates eluaastates, aga ikka sama lugu. Minumeelest iseloomustab neid inimesi jube perfektsionismitaotlus, olgu see töö või õpingud või perekond või korter. Näiteks nad pesevad banaane, söövad kohukest ja banaani lusikaga, pesevad iga pereliikme järel vanni keemiaga üle, kui midagi ostma hakkavad, käivad läbi kõik linna poed ja helistavad sugulastele teistesse linnadesse, et mis asi seal maksab jne. Siis ei jäägi elamiseks aega ja kui nii jubeda ponnistuse peale miski nihu läheb, on masendus platsis.
 
soodake 01. detsember 2004, kl 13.44
to kuukulgur:...oota, mismoodi koletut? Kui oled naine, siis mis seal sul koletut on...kui mees, siis on küll sinuga kehvad lood!((:
*mul on jalg üle põlve muide koguaeg olnud!:D
 
to n 24 01. detsember 2004, kl 13.48
Mis oleks sinu 3 soovi kui sa püüaksid kuldkala?

Kas sul on l ähiplaanid, misa realiseerid pärast tööpäevalõppu?
Mis need on, minna pöffi....
.osta pesupulbrit..
kann õlut pubis... mis need on???
või on kaugemale ulatuvad plaanid???
Minna edasi õppima, omandada haridus???
Või kas ütleb sulle keegi teine, mida sa pead tegema?
Kui sa töö ajal juurdled sellisel teemal, siis võiksid seda ka perearstile kurta? Probleem võib olla tõsine!!!!!!
 
kiisumiisu 01. detsember 2004, kl 14.01
no võibolla oled sa püüdnud alati tegeleda asjadega, milleks sul eeldused puuduvad, nt. seetõttu et see tundub moodne või et kõik sellega tahaksid tegeleda vms. sinu anded ilmselt peituvad mujal.
kui sa ei ole edukas ratsutamises, võimlemises, pillimängus, siis võib sul olla nõrk koordinatsioon, rütmitaju puudumine nö kehaline/käeline tegevus sulle ei sobi. see võib tulla sellest, et sul on häiritud või nõrk ajutegevus, mis vastutab keha liigutuste eest. ehk on sinu ala rohkem vaimsete võimete rakendamine nt. nagu kirjutamine, mälumäng, male? äkki on sul hea värvitaju, suur empaatiavõime, analüüsivõime vms.
kas see ülilihtne töö kust sind vallandati oli ka pigem selline mis nõuab liigutuste täpsust, kiirust?
katsu endale leida selist tegevust, kus sinu tugevad küljed esile tulevad. loodetavasti sul neid ikka on?
kindlasti saab ka aju koostööd kehaga kuidagi treenida aga kuidas, seda peaks juba spetsialistidelt küsima.
 
Kunst @!#$ 01. detsember 2004, kl 14.03
Erinevad teadvuse tasandid reguleerivad üksteist valesti. Ja sulle tundub see meeldivat, ehk vajad meest kes sulle korralikult voodis .. annaks. Mõni noor mees, kellel energiat voodis palju, näitkes mina ehk kui sa just kole või kes teab mida ei ole :)
 
to n 24 01. detsember 2004, kl 14.06
see on isiksusehäire, kui tahad teha seda, milleks puuduvad eeldused,
kuid ole sina ise, teema algataja
Kuid aidsi probleem on tõsisem sinu omast, usu iseendasse
 
to saadake 01. detsember 2004, kl 14.09
no mis, ma, tüdruk, ütlesin sulle!! Ikka oli vaja veidi sättida või nii?????
 
nipitiri 01. detsember 2004, kl 14.25
kui mina läheks hobuse selga või püüaks klverit mängida, ma raudselt oleks viimane, aga vaat mina teen seda mille mul eeldusi on ja tead väga hästi tuleb välja
sa otsi ka üles see mis sinu andekus on ja arenda seda
 
hrhr 01. detsember 2004, kl 15.33
Blondiinid, rahunege maha =)
 
kuule algataja 01. detsember 2004, kl 16.26
no kirjuta, teema algataja siia, kolm asja, mida sa teed väga hästi
( nina torkima- selliseid asju pole vaja)
aga
mängid klaverit, loed vms.
 
t 01. detsember 2004, kl 16.34
mul jälle on praeguste töökaaslastega nii. kohe alguses suutsin äpu moodi käituda, paar prohmakat teha ja nii jäi. ja nüüd ei saa millegagi hakkama. tööasjad nagunii aga ka muud. no isegi kui mõni töökaaslane autosse istub saab minust mingi eriti koba tibi kes vastu poste tagurdab. olen muidu väga hea kokk aga vaat neid ei julge õhtusöögile kutsuda, nagunii jätks kõik tooreks ja soolaks üle ja kõrvetaks ära..
 
ümberlõigatudalgaja 01. detsember 2004, kl 17.03
pole lihtsalt võimalik, kui saamatu ma pole! Ma ei pinguta kõiges ja alati ma saavutan tulemuse, kusjuures enne ei korruta endale, et oi ma kukun nüüd läbi, mulle endale tundub, et kui vaeva näen ja pingutan, läheb kõik hästi. Kuni siiani olen veel vastu pidanud, kuid nüüd hakkab juba vaikselt kompleks tekkima, et kas kõik hakkabki kogu aeg n-ö iseeenesestmõistetavalt hästi minema? Ma pole mingi kobakäpp ja ma ei saa aru, milles probleem on?? Ükskõik, mille ma ette võtan, olen ma alati viimane- nt käisin kunagi ratsutamas ja võistlustel jäin alati viimaseks- osavõtjaid oli üle 50.
Ma olin rõõmus ja õnnelik, kuna ma kohtusin nii meeldivate inimestega. Ma nautisin ilusate hobuste jooksu ja võistlusemelu. Mulle oli tähtis osavõtt, mitte võitmine.
ei saa ju kunagi olla niimoodi, et võistlustel keegi ei peaks olema viimane. Et ainult kontsentreeruda ühele erialale, siis sa pead ellele pühenduma, Ja et olla esimeste hulgas, siis tgegele ühe alaga päevast päeva ja andunult, sa saavutad paremaid tulemusi. Tahtejõudu saad ise kasvatada, mitte keegi teine ei saa seda sinu eest arendada. Alusta või metsajooksuga kui tahad tahtejõusdu arendada.
Ka pillimäng ei tulnud absull välja, kuigi harjutasin palju. Siis võtsin endale repetiitori, ma maksin palju raha ja valmistusin andunult. Ma tundsin, et ei taha muud kui iseendale mängida, Mängida kui tuju kurb ja siis kui tuju hea. Ma saavutasin selle. Ma mängin juba suure naudinguga lugusid, mida varem polnud võimeline.
Siia kirjutama pani mind ahastus, et mind lasti ülilihtsa töö pealt lahti, kus lihtsalt ei ole võimalik midagi valesti teha!
Ma astusin oma juhendaja juurde ja vaatasin talle silma ju tunnistasin, et näe, jah, juhtus nii
kas seda annab mingi tähtajalise töötegemisega ära lõpetada, ilma , et mind lahti lasta. Ma hakkasin enda eest seisma.
Vaata, vahel on nii, et mõnedele inimestele ei tarvitsegi meeldida su hea tuju, ka sel juhul kui sa old väga hästi toiminud.
Kuid sul on võimalik valida inimesi, kelle läheduses sul on kerge olla. Kes kuulavad sind ja sina neid. See pole võimalik, et terve maailm saaks omavahel hästi läbi.
Ära usu, et kui maksad nõuandjale, sa sellest ka abi saaksid.
Kui sa maksad advokaadile, ei tarvitse ka protsessi võita. Sa õpi ise võitlema.
Kas sul on motivatsioon, miks sa teed ühte või teist asja / ratsutad,jne(
kui teed selleks, et kellelegi näidata...
siis lõpeta päevapealt... hakka tegema asju, mis on su südametunnistusele oluline, ära tee midagi teistele näitamiseks,
soovitus; ole sina ise.....
ja vabanda, et kasutasin su juba alustatud kommi väikeste muudatustega.
Nii väikesi muudatusi too oma tegevustesse sisse,
ära esita endale kõrgendatud nõudmisi.
See on haiglaslik ja tule sellest ise välja!
 
n24 01. detsember 2004, kl 17.07
Ei teegi midagi hästi, kunagi kirjutasin hästi kirjandeid ja lugesin soravalt:), aga keskkooli minnes olid kirjandidki kolmed:( Söögid on ka suht maitsetud, isegi, kui täpselt retsepti järgi teen. Ma tundun küll juba suure irisejana, aga täpselt nii ma ennast nüüdseks tunnen, kuigi muidu olen alati väga optimistlik olnud. Lihtsalt peale seda vallandamist hakkasin mõtlema, et mis siis üldse kunagi hästi on läinud ja ei leidnudki midagi. Üks asi tuli veel meelde, et koertekoolis käisin ja minu koer ei saanudki diplomit, sest ma ei suutnud teda kuulekaks treenida. Täielik kino:)
 
n24 01. detsember 2004, kl 17.09
OK, case closed. Ma muutusin juba endale nõmedaks.
 
soodake 01. detsember 2004, kl 17.22
to n24: noh, said ennast välja elada...tubli! Nuta väike peatäis ka ja ongi üle!:)
*ma ei viitsinud päevagi muide oma koeraga koertekoolis käia! Tubli oled!(masendust sul küll muide pole)
 
uss 01. detsember 2004, kl 18.56
sa vähemalt juurdled enda üle...:) ja pole need asjad nii hullusti kindlasti mitte. terve hulk inimesi ebaõnnestub ja soperdab sinust 100X rohkem, ise seda endale tunnistamata, mõeldes, et on parimad.. Usu lihtsalt endasse. Võib-olla aitaks sul end tugevamalt tunda ka õige inimene kõrval. ise muutusin sellise inimese kõrval enda arvates lausa kõikvõimsaks, enne olin samasugune... isegi rasedate võimlemises naerdi mind välja, hobuse seljast kukkusin juba 2. trennipäeval... jne
 
miilu 01. detsember 2004, kl 20.03
Nõustun ussiga - asjaolu, et Sa suudad jätkuvalt asja
suhteliselt "vabalt" kirjeldada, näitab, et ei ole Sa nii tumba midagi, ja küllap on tegemist lihtsalt hetke tagasilöögiga!

Lisaks tahtsin seda öelda, et need kes kuulutavad, et tegele sellega, mille suhtes sul andeid on - siis pidage meeles, et töökohti ei jaotata selle järgi, kuidas anded inimeste vahel on jaotatud. Elik, kõik ei saagi OMA valdkonas parimad ja silmapaistvalt andekad olla, sestap ongi
olemas selline hall mass, kes asjad päris tuksi ka ei keera, aga kes millegi poolest eriliselt ei hiilga kah :) Mitte et nad siis mingitpidi lollid oleksid.

ja veel - see, et inimene enesele teadvustab oma probleemi - see ei ole ainult blondide tibide teema - seda peaksime me kõik (blondid, brünetid, shatäänid, punapead, rohepead, lihtsalt pead) tegema!
 
n24 01. detsember 2004, kl 21.49
Probleemi nagu enne ei olnudki, lihtsalt, kui nii easy töö pealt lahti lasti, siis tekkis tunne, et kuhu siis üldse kõlban? Muuseas, inimene on kõrval, ja veel selline, kes on igas asjas väga tasemel, see tekitab ka vahel äputunnet. Samas, vbla see ongi minu anne, et nii erilise inimese ennast armastama sain ja nii pikka aega:) Aitähh kõigile, kes vastasid.
eid_15411e9adcd78a 22. detsember 2016, kl 03.34
lugedes seda esimest ennem kui kõveralt mõtlema hakkad annan omast käest nöu.iga asi peab läbi mõeldud olema.minul juhtus korra nii läksin ja mõtlesin et teen ka lõpu.nutsin aga mitte piisavalt et uppuda pisaramerre.toppisiin siis paela kaela ja hyppasingi alla (oh kurjam nööri ja oksavahelist pikkust ma ju ei mõõtnud) ja arva edasi mis juhtus (katkine jalaluu) ja ikka elus ,siitka järeldus ära tee midagi ilma läbimatta ja veel parem läbirääkimatta .alati on keegi kellejaoks oled tähtis
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!