Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
õigekiri
 
* 26. september 2005, kl 19.43
kas on ----printsesslikult, või printseslikult?
 
barbs 26. september 2005, kl 19.44
printseslikult. konsonantühend tekib ja seal kirjutatakse tähed ühekordselt.
 
naerukajakas 26. september 2005, kl 19.47
Mille tarvis küll sellist sõna vaja on? Ma vist küll ei leiaks talle kasutust. Aga muidu mina vist kirjutaksin lausa printsessilikult. Ei pretendeeri üldse mingile õigsusele, vaid nii lihtsalt tundub ilusam :)))
 
* 26. september 2005, kl 19.50
to naerukajakas: tõesti naljakas, et mõnel inimesesl on lapsed ja need lapsed käivad kõigele lisaks veel koolis ka, ja kõige suurem nali on selles, et seal õpitakse eesti keelt.............
 
* 26. september 2005, kl 19.51
aga barbsile tänud, ise arvasin ka nii, aga laps jälle teist varianti.
 
naerukajakas 26. september 2005, kl 19.56
Armas tärn: sellest saan ma aru küll, kui tegemist on juhuslikult mingi grammatikareegli õppimiseks ettenähtud sõnaga. Ma just seda mõtlesin, et ise ma sellele küll tarvitust ei leiaks. Ka mu oma pisiplika käib koolis, õnneks alles 1. klassis ja nii tobeda sõnaga pole siiani pidanud kokku puutuma.
Aga nali käis mu enda pihta, kui sa aru ei saanud, mõni lihtsalt vaatab, et sõna oleks piisavalt ilus kirjutamise jaoks.
 
* 26. september 2005, kl 20.00
ega eriti ei saanud jah naljast aru, sest eks sõnavara laiendamine käib ka keeleõppe juurde..........
 
õigekiri 26. september 2005, kl 20.38
naerukajakas
printsessilikult võib ka, grammatiliselt perfektselt on printseslikult. esimene variant ei ole vale ja mulle ka meeldib rohkem, aga need meie sõnasepad on paraku teinud omad reeglid.
 
mõtlik 27. september 2005, kl 08.54
ei ole miski keeleteadlane, ja seepärast küsingi, et miks siis näiteks sõnas marssima (kus tekib ka konsonantühend) jääb 2 s-i ja sõnas printseslikult ei jää?aru ma ei saa.
 
vist? 27. september 2005, kl 10.00
sest printseslik on liitega -lik sõna, marssima aga lihtsalt tegusõna.
 
KEEGl 28. november 2023, kl 19.17
Sest et pärast l, m, n, või r-i saab olla kaks s-i.
 
see on internet keda kotib see pole kool see pole veerimisvõistlus sa mõttetu autist . 29. november 2023, kl 17.28
te nussite mu netiga ja sundisite mind korraks tagasi tulema ja paljastama seda kes olete teie ja kes on teie sõbrad. teie ja te sõprad olete usutatavasti pedofiilid. te lavastasite mind blogija ahistamises süüdi ja ta pere ähvardamises süüdi. ja samas ka ta laste kohta rõveduste rääkimises süüdi. mind mõisteti õigeks. see teile ei meeldi.

ütlesite ka ,et 12 aastased võivad teiste 12 aastastega anaali teha . tegite maha mu mineviku vigu ja ütlesite ,et võite jagada halbu asju.

ei mingeid pseudo ja mitte teemasi. kui ei suuda rääkida teemadest mis päriselt ka loevad siis olge üldse vait.
 
KUUULE AUTIST MA LAULAN SULLE JÄLGI PUNAST HÜPLEVAT TÄPPI 29. november 2023, kl 17.32
LAUL ALGAB . LAULGE KÕIK KODUDES KAASA JEEEEE
SEE TEEMA SSURI 2005 KEDAGI EI KOTI KEEGI EI VASTA SULLE
SEE TEEMA EI OLE RELEVANT KEEGI EI VASTA SULLLE
SEE TEEMA ON ÜLE 10 AASTA VANA INIMESED ON EDASI LIIKUND
SEE TEEMA SURI AASTAL 2005 KÕIK ON EDASI LIIKUND

loodan ,et see laste laul oli lõbus. varsti laulame veel harivaid laste laule mis aitavad foorumi lolllidel autistidel areneda. kui need laulud ka seda ei suuda ,et nad areneksid siis ei suuda seda keegi ega miskit .
 
Bräul Brähnik 29. november 2023, kl 18.51
Mina olengi syndinud 2005, siis lõppes mu lapsepõlv.
 
vahet pole loll pedofiil oled ikkagi 29. november 2023, kl 19.03
Mina olengi syndinud 2005, siis lõppes mu lapsepõlv.

kedagi ei koti autist . sa pole mina. sa ei saa selleks kunagi. kirjuta inimeste nimed õieti . kedagi ei koti . punkt
 
kirjuta mu nimi nagu tahad. vahet pole. see ei muuda midagi 29. november 2023, kl 19.09
see ei muuda fakti ,et oled loll pedofiil. ühe ajurakuga ahistaja ja jälitaja. see ei muuda fakti ,et oled ahistaja ja identiteedi varas. see ei muuda fakti ,et sinu mõttetu eksistents ja elu pöörlevad minu ümber . see ei muuda fakti ,et sa arvad ,et mu tegevused mõjutavad sind , su elu ja su mõttetut eksistentsi. see ei muuda fakti ,et ma võin elus kuhugi jõuda erinevalt sinust sest ma ei pea siin foorumis ajama mingit soga . minu elu ei tiirle foorumis soga ajamise ümber. sa tahad olla mina ja mind ahvida aga karm reaalsus on see ,et sa ei saa minuks ega asenda mind. parimal juhul oled mingi säästu versioon minust. originaal versioon ehk mina ei ole ka eriline inimeste lemmik. seega kes oled siis sina. sa oled rämps ja saast . sa oled näts mille peale astutakse ja mis visatakse prügikasti. su aju töötab tühikäigul. su kiirus on null. su aju on surnud. su mõistus on kadunud. mis mõistus sul pole seda kunagi olnud . sa elad end ja oma mõttetut elu teiste peale välja. see aga ei muuda mitte midagi su elus. kord on sul aeg minna kuhu me kõik lõpuks läheme kuid siis avastad ,et sa pole oma elus miskit saavutand ja sellega miskit peale hakand. ainult undand nende kallal kes miskit saavutada üritavad. see ongi su kurva elu kurb paradoks. sa oled solk sa oled tolmukübe mis kedagi ei koti. sa oled see kerjus kes on tänaval ja kellele parimail päevil keegi ehk 5se sendi annab. see oled sina. sa on perfektne analüüs su mõttetule elule ja veel mõttetutumatele postitustele siin. game over vitch.
 
guljash 30. november 2023, kl 02.10
varsti plahvatad nagu vene pelmeen ja siis saab sust vareenik
 
blabla kedagi ikka ei koti jaaa 30. november 2023, kl 18.58
sa oled ikkagi autist kes teeb pseudo ja mitte argumente
 
räägi ja mögise palju saad. ikkagi oled vaimuhaige ahistaja. üle oma varju sa ei hüppa. punnita veel ehk 30. november 2023, kl 18.59
varsti plahvatad nagu vene pelmeen ja siis saab sust vareenik

räägi oma sõpradest . mina olen 100 protsenti eestlane. vaata ,et sa ise ei plahvata
 
NAISTEKA FOORUMI MODED KAITSEVAD PEDOFIILE JA AHISTAJAID JA SUUKORVISTAVAD NORMAALSEID INIMESI 01. detsember 2023, kl 07.13
https://antinaistekafoorum.blogspot.com/2023/11/foorumi-moded-suukorvistavad-ja.html
 
Modem kuses silma sulle wä, värdi? Höhöö ;) 01. detsember 2023, kl 10.42
Venemeelne vist oled ja selleks ka jääd?!
 
Modem kuses silma sulle wä, värdi? Höhöö ;) sa räägid v ärd ja keeles sest see pole eesti keel mida räägid. ja sa oled ikka pedofiil. ja sa ei ole vaimukas . 01. detsember 2023, kl 12.18
Venemeelne vist oled ja selleks ka jääd?!


sa vist ei ole oma väites kindel. miks muidu küsi ja hüüumärk. ja millal ma olen olnud venemeelne ka. eriti kui kutsun sind ja su sõpru selleks kes olete ehk venemelseteks reeturiteks. eriti kui olen ukraina poolt ja vene ja nende sõdurite vastu.

kas sa tõestaks palun oma väidet. oi sorry sa ei saa sest sa pole oma väites kindel ja sa oled ka anonüümne ahistaja ja pedofiil.
 
tuleeilemeile 04. detsember 2023, kl 02.07
viimane kakleb siin iseesndaga niiet vähe pole. nätaki, vasak käsi on venemeelne, nätaki parem käsi ka venemeelne. ja nüüd läheb kismaks. on ikka vaev lollakas kehas elada
 
Keskmine Munzumuna on ka vene meelne ju.. 04. detsember 2023, kl 14.07
Pyksis neiul prigu, mida pole uurind iga tigu, kaasaarvatud emaga elav pekikõhukandja.
 
vaataaga 04. detsember 2023, kl 18.50
printseslikult...Ka rikas kirjutatakse ühe k-ga, kapis kirjutatakse ühe p-ga ja lukus -kirjutatakse ühe k-ga.
 
kuuule autist kedagi ei koti targuta mujal 08. detsember 2023, kl 08.46
printseslikult...Ka rikas kirjutatakse ühe k-ga, kapis kirjutatakse ühe p-ga ja lukus -kirjutatakse ühe k-ga.


kedagi ei koti autist
 
vale ja sa tead sedaa 08. detsember 2023, kl 08.46
viimane kakleb siin iseesndaga niiet vähe pole. nätaki, vasak käsi on venemeelne, nätaki parem käsi ka venemeelne. ja nüüd läheb kismaks. on ikka vaev lollakas kehas elada

see pole tõsi ja sa tead seda sa loll autist
 
emmm okei pedofiil okei 08. detsember 2023, kl 08.47
ja nüüd läheb kismaks. on ikka vaev lollakas kehas elada
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!