Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
ex-mehe uus naine
 
lõbus 07. oktoober 2005, kl 18.56
täna on naistekas nii lõbusaid komme,reede õhtuks hea lektüür.Vt. ka uuemaid. Näit. mitte mõrd vaid sõel jne.
 
peaaegu ütlengi 07. oktoober 2005, kl 19.33
Mis on normaalne? Väga suhteline mõiste.Igaühele oma normaalsus.
nele suguses seltskonnas olen ka olnud,kuid see meenutab midagi hipilikku, kuid miks mitte. Paraku on sellises seltskonnas ikka kellelgi veidi kehva. Kogetud.Ja kui siin nn.täiskasvanud jagavad, kes on kelle omand, siis omavahelise jagamise käigus on unarusse jäänud elu õied ja tulevased pensionäride(meie) toetajad - lapsed.
 
Lilleke 07. oktoober 2005, kl 19.36
kellegi kommentaar siit : (Mina pole kunagi aru saanud nendest, kes oma ekselukaaslase ellu kogu aeg nina topivad ja siis ohivad, et ekselukaaslase uus naine on mõrd, kuna ta ei arva temast hästi.
No ei peagi ju arvama kui sa oma nina kogu aeg teiste ellu topid.

Teie suhe oli minevikus!
Saa sellest üle!
Ela oma elu ja lase oma eksil oma elu elada!

Endal pole alandav käia ja kontakti eksiga otsida?
Loomulikult jääb mulje nagu oleksid meeleheitel ja tahad väga oma eksi tagasi saada.)---TÄIESTI ÕIGE JUTT !!!!!!!!!!
 
sama 07. oktoober 2005, kl 19.45
teema foorumis perekond.Autor on üsna sassis, kui igal pool oma muret kurdab. Armund vist. Ikka EX-sse.
 
Ivan Marko 13. märts 2019, kl 00.00
Tere kõigile! Ma kaotasin oma abikaasa teise naise peale pärast nelja-aastast abielu. Meil oli armas abielu, kuid ta alustas suhteid kaastöötajaga, kes jälitas teda. Ta elab oma töö lähedal ja keeldus minuga rääkimast ega koju tulema. Ma olin nii laastatud ja leidsin raske toime tulla. Ma olin väga mures ja vajain abi. Nagu ma internetis sirvisin ühel päeval, leidsin Amberi kommentaari, mille kohaselt DR PRINCE IDIALU aitas tal lahendada oma perekonnaprobleeme, taastada purunenud suhted jne. Niisiis, ma tundsin, et peaksin talle proovima. Ma võtsin temaga ühendust ja ta tegi minu jaoks loitsu. 28 tundi hiljem tuli mu abikaasa minu juurde ja vabandas valede eest, mida ta tegi, ja lubas kunagi seda uuesti teha. Sellest ajast alates on kõik tagasi normaalseks. Mina ja mu perekond elavad taas õnnelikult uuesti. Kõik tänu DR PRINCE IDIALU'le. Kui teil on vaja õigekirja ratast, mis suudab loitsu tõeliselt toimida, soovitan teil temaga ühendust võtta. Ta ei vea sind. Annan teile 100% garantii, et ta teid aitab. Tema e-kiri princeidialu@outlook.com või helista või mida +1(845)731-5643 TÄNKE TE PRINCE IDIALU.
 
Simon Patchin 11. juuni 2021, kl 16.46
How To Get Your Ex Lover/Partner/Boyfriend/Girlfriend/Wife Or Husband Back

I was married for 16 years to a loving mother and wife. We had 2 children together who are now 11 & 13. I reconnected with an old girlfriend from college on Facebook and we began an affair and I left my wife. The woman I had an affair with is a wonderful woman and I love her too and our kids had begun accepting the situation and my wife has kind of moved on, but not in love with the man she is seeing. I thought I fell out of love with my wife and I felt terrible about what I did to her - she is a good woman and I don't know what came over me. I decided to try and get her back and I was recommended to Lord Zakuza for help to get reunited with my wife and within 48 hours after I made contact with Lord Zakuza my wife decided to work things out with me and now we are back together with our children living as one happy family. I really don't know the words to use in appreciation of what Lord Zakuza did for me but I will say thank you sir for reuniting I and my family back. For those in trying times with their marriages or relationship can communicate with LORD ZAKUZA through the below informations.

Website via: lordzakuzaspells.com
WhatsApp/call/text: +1 740 573 9483
Email: Lordzakuza7 @gmail. com
 
Archie 10. september 2021, kl 03.14
Good day to you, here is a quick one, just in case you are desperately in need of a trustworthy spell caster to help revive your crumbled relationship. Here is one that is truly versatile, compassionate and reliable when it comes to spell casting.. Doctor Abolo spelling home is the right choice for you. Contact and explain to him and I can assure you that the rest would be complete magic, my love life was on the verge of collapse until I ordered for a love spell while all due procedures were properly followed, I am a living witness that Doctor Abolo spell magic does work that is why i'm using all medium to let the world know of this great witch doctor who brought back peace and unity to my home, Talk to him today and have your emotional setbacks wiped out totally.
You reach him at these contacts! Abolospell@gmail.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!