Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
vermox ja rasedus
 
detu 27. detsember 2005, kl 17.40
vabandust, et valet foorumit risustan, aga kuna siin liigub rohkem inimesi, siis ehk oskab keegi ka nõuga aidata.Küsimus siis selline, et mis ussirohtu peaks siis vermoxi asemel võtma??? Lugesin ravimi infolehelt, et raseduse puhul on rohi vastunäidustatud. Oskab ehk keegi aidata? Kas tõesti piisaks ka vaid küüslaugu ja kõrvitsaseemete söömisest???
Oleksin väga tänulik kui keegi oskaks nõu anda. Mure sellest, et oleme paar kuud juba üritanud last saada ja ehk nüüd see kord on õnneks läinud. Rasedustesti tegemiseni on veel nädal paar aega, aga ei tahaks riskida ju...Ja usse ka ei taha niikaua pidada kuni test tehtud sab :( Ehk siis on olemas mingi rohi, mida saavad ka rasedad võtta.
 
hmm 27. detsember 2005, kl 17.46
kust need ussid tulevad? ja mis augus need ussid elavad?
 
plesspea 27. detsember 2005, kl 18.14
Kui väike olin märkas õde kempsupotis solget. Ema andis mitu päeva järjest kõigile lastele teelusikatäie köömneid. Suhkruga läks alla küll.
Pakendis on infoleht. Loe!
Vermox oli vist Ungari toode aga kas Poola ei teinud mitte pyrantel'i.
Ma võin ka eksida - kuid mitte selles, et käsi tuleb pesta! Ja ära söö toorest kala ega verevahus liha, eriti metslooma liha!
user_5082a0 19. mai 2024, kl 07.03
Vermoxiga on ikka nii, et võtad ühe tableti (kõik pereliikmed, ka need, kel kaebusi pole), siis kümme päeva jälgid väga hoolega hügieeni - kätepesu, öö- ja voodipesu vahetus, triikimine, korralik dušš õhtuti-hommikuti jne. Ja siis 10 päeva pärast võtad teise tableti - see peaks siis puhta töö tegema. Kass, jah, ei pea üldse osaline selles ussivärgis olema, neid saab kõikjalt.
Aga see, et nad ära ei kao - no ega kohe esimesel päeval küll mitte, aga kolmandaks päevaks ei tohiks küll enam mingit muret olla. Vermox on ikka väga tõhus ravim - https://euhealth24.com/et/drug/vermox
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!