Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
peod Kadrioru lossis
 
BarbarElla! 19. jaanuar 2006, kl 09.39
No mis siis halba oli?Eesti maine teie arust pees vää?
Ega nemad syydi pole, et nende staatus selline on.Nagu normaalsed lapsed tahvad nad ka pidu panna- minu teada mingit pubekaseksi videoid seal ju ei filmitud!Ja kas polnud ka Eestimaad tutvustav videoklipp algselt selline labrakateemaline?
Noh ?Käisin teatris ykspäe ja seal nägin Ingridit koos lastelastega-toredad ja viksid pliksid olid.Täpselt nagu mina vanuses 13-15 .Nõutud hetkel nohik ja teisel hetkel metsik partygirl.Mina ei leia siin mingit jama, või te arvate ,et Arnoldi lapselapsed peavad juba 5 aastasest peale jahuma Wittgensteinist, Foucaultist.
 
madrus 19. jaanuar 2006, kl 09.40
on Kersnas pettunud, nigu paparatso.
 
? 19. jaanuar 2006, kl 09.41
kes ja kus on laste ema? ehk presidendipaari tütar.
 
massuurikas 19. jaanuar 2006, kl 09.47
Ma ka ei tea ,kus laste ema on , ja polegi suurt tähtsust .. kui on otsustatud ,et lastel on parem vanavanemate juures ju siis nii ka on . See ,mis otsused võetakse teistes peredes vastu pole otseselt kellegi asi . On tore kui lapsel on võimalik valida eluasemeks parem koht ... aga nii muidugi arvan mina. Ja ühinen siinkohal ka BarbarElla´ga .
 
www 19. jaanuar 2006, kl 10.37
Kui joovad naabri Mari lapsed tema korteris, siis on see tema pere asi ja kui joovad presidendi lapselapsed näiteks oma ema-isa korteris Tarus või kuskil mujal siis on see ka presidendi pere eraasi aga kui joovad 13-15 aastased lapselapsed presidendi ametikorteris Kadriorus siis see ei ole teps mitte presidendi eraasi. Ja ei näe siin küll kuskil laimu, kui ilmsiks on tulnud väga vääritu tegu, mis tegelikult toimunud on. Väga inetu lugu igatahes.
 
inime 19. jaanuar 2006, kl 10.48
Nõme küll mida tehti aga sellest ei peaks telekas pasundama. See on ikkagi pere siseasi, ma usun, et need tüdrukud said ikka karistada selle eest korralikult, loodan vähemalt, lollakad sellised, ei oska mõelda või mis neil viga on.
Presidendist on kahju, vaja nüüd lapselaste sigadusi hakata teistele seletama ja põhjendama.
 
ei 19. jaanuar 2006, kl 10.49
jõua ära imestada seda, et nad said seal mitu korda läbustada. pärast esimest korda oleks võinud korra majja lüüa. kui Arnold ei saa lastelastega hakkama, kuidas ta siis riigiga toime tuleb. ei tulegi. mis võttis siis lapsed kasvatada kui hakkama ei saa.
peol ja peol on vahe. ega ikka ei ole normaalne küll kui 13-aastane selliseid pidusid organiseerib. arvab, et kui on presidendi lapselaps, siis võib riigile kuuluva hoone ära lagastada. eks neid rahaga kasvatatakse, tähelepänu ei jagu. nüüd on vaja uuesti kandideerida, et ikka raha jätkuks lastelaste "hellitamiseks". tutkit! ma loodan, et seda uimerdavat vanameest enam presidendiks ei valita.
 
nõid 19. jaanuar 2006, kl 11.03
mind valdasid kahte sorti tunded. esiteks oli kahju presidendipaarist kes lapselapsi kasvatama peavad. ja teiseks tekkis küsimus et kus nende laste vanemate mõistus on et ise omi lapsi ei kasvata. kui uskuda meediat siis on presidendipaaril tunduvalt tähtsamaid kohustusi ja tegemisi kui lapselaste kasvatamine. teiseks tekkis mul küsimus et kuidas presidendipaar omi lapsi on kasvatanud kui nende tütar oma lastest ei hooli.kuivõrd isa oli ju väimees siis järelikult on ema nende tütar.kui ikka olla presidendipaar siis pole neile kõik seesama lubatud mis lihtsurelikele arvan mina.ma ei tunne neile kaasa sest kui president ei tea mis ta oma kodus toimub kuidas ta saab siis üldse olla kursis sellega mis riigis toimub.
 
massuurikas 19. jaanuar 2006, kl 11.05
Siin juures kummardan kõigi vanemate ees ,kes teavad täpselt milline on see õige kasvatusviis ja saavad julgelt öelda ,vot nii mina pole õnneks vigu teinud . Veel kord sügav kummardus Teile.
 
Mall 19. jaanuar 2006, kl 11.13
Lapsed tahtvat vanavanematega elada. Võib-olla. Võimalik on ka variant, et presidendipaar avaldas väimehele survet, et lapsed nendega elaksid, sest sellise jobu-isaga ei saagi lapsi jätta. Rüütel on eestimeelne vaatamata oma punasele minevikule. Talle ei sobi väimees, kes nimetab Eesti riiki väikseks ja tühiseks. Talle ei sobi isa, kes ütleb, et 13-aastane elab oma elu, mis ei puutu teistesse.
 
to mall 19. jaanuar 2006, kl 11.24
pane põlema ennast, värdjas mutt. ta ei öelnud ju selles mõttes väike ja tühine, vaid maailma mastaabis või kõiksuse kõrval. aga sa niikuinii aru ei saa nii keerulistest asjadest:D
 
Tavaline inimene. 19. jaanuar 2006, kl 11.25
Pidasin seni presidendist väga lugu, aga nüüd ei tea enam. Kui ei suuda jälgida, mis toimub kodus, mis siis veel riigist rääkida. On muidugi pere sisene asi, kuidas lapsi kasvatada ja mida neile lubada, aga asi pole praegu selles. Kadrioru loss on riigi esindusloss, riigi sümbol ja selline läbustamine on häbiks tervele riigile. Arvasin seni, et lossi turvateenistus on tasemel, aga võta näpust. Kui lapsed tahavad õppida negatiivsetest kogemustest,nagu nende isa arvas, siis ei tohiks nad elada presidendi residentsis.
 
hmm 19. jaanuar 2006, kl 11.34
turvajatel on ka ilmselt oma tegutsemispiirid: saates öeldi ju, et turva tuli ja küsis ühe poisi käest "mis teie siin teete" ja kõrvalolev presitendi lapselaps ütles, et "ta on minuga". ilmselt ei saanud turva poissi seepeale minema peksta? ;)
 
Mall 19. jaanuar 2006, kl 11.45
totutajale 11.24

Viisakus on tarkus, ebaviisakus rumalus.

Ma ei pane ennast põlema, ma ei ole värdjas.

Eesti riik ei ole tühine mitte mingis mastaabis.
 
Lenna 19. jaanuar 2006, kl 11.54
Mallele
No kui laiemalt mõelda, siis ikka oled küll väike nii sina kui Eesti riik - tolmukübemed :) Tuleb lihtsalt osata laiemalt mõelda ja oma väikekodanlikust mättast kaugemale näha. Nii mõtles saates esinenud papi ka ja tema ütlemine polnud halvustav.
 
dea 19. jaanuar 2006, kl 12.00
Aga mul on Rüütli perest päris kahju. Ei ole neil lastel õiget kodu ja isegi labraka pidamine saab negatiiseks meediasündmuseks. Kindlasti on noori, kes kunagi pole pidutsenud(ma pole selliseid oma ihusilmaga näind, a siiski), aga enamus lapsi ei pea elama sellises klaasmajas ja käima nööri mööda. Endal ilmselt viskaks ka mingil ajal katuse maha ja vaataks, kuhu piiri annab venitada.
Ega midagi, jõudu vanavanematele selle supi seedimisel ja lastele soovitaks pidusid panna nädalavahetuse Tähtveres.
 
Mall 19. jaanuar 2006, kl 12.11
Lenna, võib-olla ei halvustanud papi Eesti riiki. Olgu. Aga missugune lause minu tekstis viitab minu väiksusele ja väikekodanlikkusele?
 
krantsu 19. jaanuar 2006, kl 14.26
haukusin juba mõnes sarnases teemas, rohkem nagu ei viitsi, aga üle mõistuse käib see küll, et nii paljud õigustavad 13-15 aastaste alkoholitarbimist, täislakkumist ja mida veel! Kujutage ette-13!!!- see ei ole ju normaalne! Ja kui kuskil mõni alkouimas alaealine kuriteo toime paneb, karjub see praegune õigustaja kõige kõvemini, et kuidas sai selline asi juhtuda? Vale suhtumine teil, õigustajad, ükskõik, kelle laps see 13 tüdruk ka ei oleks, joomist selles vanuses nüüd küll miski õigustada ei tohiks.
 
n 19. jaanuar 2006, kl 14.38
minulgi kahju Rüütlitest. Ise nad pole millegi negatiivsega meedia tähelepanu alla sattunud, vastupidi, igati ontlik ja peret väärtustav paar olnud. Nüüd siis selline jama lastelaste poolt kokku keeratud. No 15-aastasel peaks ikka niipalju mõistust juba olema, et võiks aru saada, mis sellised peod vanaisale kaasa võivad tuua. Oleks nad kusagil mujal pidutsenu, poleks ükski koer haukunud.
 
Kärnas ja Kerrsand 11. august 2023, kl 16.58
Sigadus mis oli tellitud rehvformilt
 
Huvitav - kuidas nyyd olukord lossis on??? Oskab keegi kommenteerida!! 12. august 2023, kl 02.18
Mis te arvate? Kas turvad näiteks WC-s onaneerivad ja sekretärineiud mastu-mastu masturbeerivad? Ehk isegi on uued imevidinad, Lelo sonarid tööajalgi tupsis vôi anupsis??
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!