Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mida teie teeksite?
 
Igal oma arvamus 06. aprill 2006, kl 16.38
Avaldaks siis ka arvamust (kõrvalt vaataj seisukohast). Minul on isa selline nagu kallis teemaalgataja kirjeldab. Ja vastupidiselt mõnedele eelnevatele kommentaaridele sinu mehe aadressil olen kindel et ei ole mingi lüka-tõmba mees vaid tõesti hea südamega. Ongi nii et kuigi nad on minu emaga lahutatud ja elab ka väga toreda naisega koos, kui ema midagi tahab siis on ta alati abis. Sellised inimesed lihtsalt võtavad enda kohustuseks asju mis neile üldse kordagi ei lähe. Oleme sel teemal rääkinud (kuna minu arvates kasutab minu ema isa lihtsalt ära) ja isegi imestan kuidas ta praegune naine nii leplik on, aga ju siis on kaks väga hea südamega inimest kokku saanud!
Mina arvan, et oma meest sa teistmoodi mõtlema panna ei suuda. Julm, aga sa armastad ju oma meest, muuda parem ise oma mõtlemist! Lihtne öelda, raske teha aga ega ta sind siis selle võrra vähem armasta kui oma eksil abiks käib.
Päikest sulle!
 
giga 06. aprill 2006, kl 16.39
ra, tõesti oled õel. ja allaheitlik. küpsetad mehele kes sind maha jättis kooki.
 
Madli. 06. aprill 2006, kl 17.18
16.38-le
Jah. Aga tänu nendele "teenetele" ei tea ma mida toob homne, ülehomne päev. Ta lihtsalt "unustab". Ma ei saa planeerida tulevikku, ühiseid tegemisi mis talle ka meeldiksid. Oleme mõlemad kunstiinimesed ja ühiseid huve ning tegemisi oleks oi kui palju... Alatihti ilmneb tõke. On kokku lepitud asju, millest ma mitte midagi ei tea kui ei küsiks: "mis sa esmaspäeval teed" nt.
Olen mõelnud kolmanda variandi peale. Kolida ära ja kohtuda mehega siis, kui ta aja selleks LEIAB.
Saaks hingerahu ja ei peaks seda tramburaid pealt vaatama. Lastest muidugi kahju, näevad isapoolse kooselu purunemist. Emapoolseid oi, teab kui palju... see inimene ehitab iga uue mehega "pesa", räägib abiellumisest, lapsed kiinduvad ja siis jokk.
 
naised on idioodid 06. aprill 2006, kl 17.28
"Mehed tulevad ja lähevad ,laps jääb! Mõtle selle peale. Lahku mehest, korralda oma elu ja kindlasti sünnita laps"

Kuulge mida te soovitate siin naistele lollust: lahkuda mehest ja laps saada!??? Lapsed tuleb ikka koos meestega saada ja koos üles kasvatada.Kellelegi kuradile ei ole järjekordset üksikema juurde vaja! Naised unustage oma egoismus hetkeks ja mõelge-kas laps tahab isata kasvada? Ei taha! Maha lasta need vabatahtlikud üksikemad.
 
matrjoška 06. aprill 2006, kl 17.38
No see on nüüd ikka tõeline äärmus ,et kohe maha lasta .
Elus on igasuguseid juhuseid ja me ei saa võtta kõike must valgelt ...
 
Heh 06. aprill 2006, kl 18.07
Vaat seda olukorda tahaks päris näha, kus Madli ise mehe asemel eksile appi läheb:)) Ma pakun, et eks on nördinud siis ehk? Tegelikult võiks see eks ju ka teisi oma eelmisi mehi appi kutsuda, aga kas ta teeb seda?
 
pro 06. aprill 2006, kl 18.27
Ra - õel ja rumal ka pealekauba, kes oma mahajäetuse kibestumust laiendab kõigi "teise ringi" naiste peale. Ra-suguste naiste meelest on "teise ringi" naine alati süüdi, ükskõik, mis asjaoludel "esimese ringi" lõpetamine toimus. Võid kindel olla, et mees tegelikult sinu juurde tagasi ei igatse, vaid ohkab kergendatult, et ei pea sinuga koos elama.
Madlile - sinu mehe eksil on tõenäoliselt perfektselt omandatud õpitud abituse sündroom, mul endal on sarnane kogemus. Sellised inimesed ei võta kunagi vastutust oma saatuse ega tegude eest, vaid delegeerivad selle alati teistele, tekitades neis pidevat süütunnet. Nende ebaõnnestumistes on alati süüdi teised, ja sellega on nad enda meelest ära teeninud piiritu kaastunde ja abistamistahte. Kuna eksi sul muuta ei õnnestu, pea üks tõsine jutuajamine oma mehega. Võibolla pole tõesti paha mõte ise kaasa minna (näiteks kui vaja autoga kusagile sõidutada). Vaata, kuidas talle meeldib, kui sina eesistmel istud. Selge on see, et kui sa midagi ette ei võta, jätkub see eksi (või sinu mehe) surmani. Kui eks just püsivat hooldajat ei leia. Mina lasin sellisel "abitul" eksil meie suhte lõplikult ära rikkuda, sina ära lase endale liiga teha.
 
Madli. 06. aprill 2006, kl 18.44
pro., sul on õigus. Ega talle minu kaasa tulemine ei meeldi. Sõprade juurde viimise-toomise himu kadus tal just nimelt selle tõttu. Kunagi tunnistas ex mulle kui nägime - oli veidi shvipsis, et "mis sul viga, sul ju mees olemas". Tundub, et ta tahaks ilmarahva ees peret mängimas käia.
Sõbranna helistas ja arvas, et mul on vaja samamoodi "sigatsema" hakata. Minna, elada oma elu ühes korteris koos elades. Aga kas ma oskan? Võib ju proovida, anda mehele maitsta sama kaigast mis mulle pakub. Ennast valmis meikida ja siis teatada, et lähen sõbrannaga baari, näitusele vms. "Oi, kas ma ei öelnudki sulle?" stiilis. Pole minu moodi, aga kaotada pole ju ka mitte midagi.
Rsk., manipuleerimine pole minu rida, samamoodi valmis inimeste "ümber kasvatamine", sellesse ma ei usu. Aga kaotada pole ka mitte kui midagi. Peale lootuse ûhisele ausale elule inimesega, keda armastama oled õppinud.
Ühesõnaga olen kurb ja ummikus. Aitäh mõistvate vastuste eest teile kõigile, kes vaevaks võtsid minuga kaasa mõeleda.
 
Patsidega 06. aprill 2006, kl 19.08
Minu siiras "kaastunne," Madli.Väga vastik olukord. Ja üsna tuttav teema- sellega või sarnasega põrkuvad vist paljud naised kokku. ja loomulikult on asjal mitu tahku. Esiteks miuidugi peab uus naine olema sada prossa arusaaja ja alati valmis olema, et ta mees exi juurde lendab, kui vile käib. Sest on ju ometi lapsed, eks. Ja õige-õige, PEAB lapsi aitama ja nende elus osalema. Paraku aga on üks ports sehkendajaid exnaisi, kes arvavad, et mees ka neid igal võimalikul moel toetama peavad. Ja muidugi just siis, kui omal mingi suhe mingi muu mehega parasjagu tuksis on ja.. no natuke lohutust ja õrnusi kulub ikka ära! Ja siis siia lisaks veel ports neid mehi, kes iga sõrmenipsu peale kohale tormavad ja autot aitavad remontida, kruve keerata, lambikuplit panna, osutavad trantsporditeenuseid, tulevad kätt hoidam ja mida kõike veel. ja põhjus on lihtne- ta on ju mu laste ema! Loogišš! Ja ega siis lapseemaga magamine pole ju ka petmine! Kus sa sellega!
Tead- ega polegi midagi teha- võta või jäta... Lihtsalt nii on, et exid tunnevad omi (endisi) mehi läbi ja lõhki, teavad kuidas meelitada, kuidas haiget teha ja kuidas manipuleerida. Endised mehed on nagu tagavarakaart tagataskus. ja enamasti on mehed seda üsna hea meelega.Järelikult- tahavad. tahavd suhelda, tahavad enamat, kui lihtsalt laste pärast.Tundub nagu oleks lapsed siin lihtsalt mugav ja vettpidav põhjus. Piire ei tunne muidugi keegi. Ja seda, et on VÄGA suur vahe lastega tegelemisel ja nende heaolu eest seismisel ning eksnaise poputamisel- seda vahet ei taipa asjaosalised ise nähagi. Seda näevad ja tunnevad need hädapätakast uued naised. Nemad peavad aru saama, et jälle on vaja ja nii jääbki. Mees läheb lennult oma exi juurde kapiust ette kruvima kuid seinakontakti teie magamistoas pead sina ise korda saama..
 
Madli. 06. aprill 2006, kl 19.30
Patsidega... nii ongi...
Ja nüüd võite kõhud kõveraks naerda.
Mees sai teise lapse algraseduse ajal exnaiselt seenhaavandi, millele järgnes ümberlõikus.
Tema jaoks on see midagi koledat siiamaani.
Kohutav saatus mehele, eks ole? Saad soovimatud lapsed, kaotad tilliotsa. Mida veel?
JA SEE EI OLE NALI.
 
Naeran nii, et munad märjad 06. aprill 2006, kl 23.22
Naeran tõesti kõhu kõveraks;)))
Mees laseb ennast rõõmsalt kalli raha eest spets välismaale sõites viljatuks lõigata, aga kohutav saatuselöök on hoopis see kui kaotab exnaist "abistades" tilliotsa. Oi, mai või:))))))))))
Ei tea, misse halb saatus mutku selle mehe suguorganeid mööda käib:)))
 
.. 07. aprill 2006, kl 00.31
Tubli Patsidega! Ja suur aitäh Sulle! Kahtlesin siiani, et äkki on viga minus! Sa ütlesid kõik ära mida ma aimasin, aga uskuda ei julgenud. Sa oled hea!
 
keeks 07. aprill 2006, kl 09.47
njah. see Madli viimane postitus oleks võinud olemata olla. tahtsin kah midagi kirjutada, aga nüüd läks isu ära.
 
samas olukorras ex 07. aprill 2006, kl 10.16
olen kindel, et mees in oma exnaises kinni. Vastupidiselt mina ei palu, ega nõua midagi. Saan ise hakkama ja olen igati tegus ja ok. Ei taha meest tagasi võrgutada, ei kasuta teda ära. Lapsed vajavad abi ja siis ISE kutsuvad oma isa appi, mina ei ole see, kes seda teha käsib. Eksivad need, kes arvavad, et exid ainult tahavad teiste elu ära rikkuda. Selline segasumma suvila see kahe pere kooselu ongi ja mina ei usu , et see kunagi paremaks läheb. Vahe on selles, et exnaine ja lapsed on selles elus nagunii ja ära kaduda ei saa. Järelikult peab teemaalgataja tõesti endale selgeks tegema, kas ta soovib sellist elu jätkata sest kellelgi ei ole õigust nõuda, et teised elaksid nii, et sinul hea oleks. Sina oled rahulolematu ja sinu valik on , millist elu sa endaöle soovid.
Olen korduvalt mõelnud, et nendel uutel naistel ei ole endast lugupidamist eriti, sest sellisel juhul peab kas tõesti väga vähenõudlik olema või siis iseenda maha salgama.
Nii nagu üks sellise mehe laps kirjutas, saad ainult iseenda mõtlemist m,uuta või siis uut elu alustada ilma nende inimesteta, kes sinu elu segavad.
P.S. Mees jääbki tihti oma esimest naist armastama, noorpõlve armastus on sügav, sinna ei ole midagi teha.
 
k 07. aprill 2006, kl 10.41
loen seda teemat siin ja tekkis küsimus, kui vanade inimestega tegu on? lihtsalt huvi pärast ..
tilliotsa kaotamine on muidugi tipp :)) teemaalgatajale kindlasti kohe mitte lõbus, aga lugejale ... no uskumatu lugu :)
 
lugeja 07. aprill 2006, kl 10.57
Ümberlõikamine ei ole tilliotsa äralõikamine, vaid teatud osa eesnaha eemaldamine, Madlil on need asjad sassis. Ja peab ikka rumal mees olema, kes ennast ringitõmbaja naise kõrval viljatuks laseb opereerida. Tundub, et üks kunstiinimene elab siin oma fantaasiaid välja.
 
dea 07. aprill 2006, kl 11.03
Lugesin ja tekkis mulje, et kirjeldet mehel on jumala kama kaks, kellega ta parasjagu koos elab, kui seda esimest perekonda enam ei ole.
Tema on enda jaoks uue pere tekkimise välistanud ja on leidnud naise, kes selle kõigega veel nõus ka on.

Armastus, see võimas vägi, tõstab kas olgu või mägi....


Milleks olla sellise inimese kõrval, kelle jaoks sa oled igavene teine, igal ala? Mida annab see, kui oodata laste täisealiseks saamist, lapsed on ju ka siis lapsed?
See tagasi tegemine on üks mõttetu asi, iseendale teed haiget.
Parem otsusta, kas ja kuidas edasi. Mina läheks küll edasi, oma eluga. Ja kui mees teatakset talle ei sobi minuga koos edasi liikuda, siis pole midagi teha. Üheksa aastat on pikk aeg vegeteerimiseks.
 
keeks 07. aprill 2006, kl 11.25
kui lapsed suuremaks saavad, tekivad neil veel girlfrendid ja boifrendid ka, neid ju samuti vaja kantseldada. ja siis lapselapsed... eksnaine ei kao selle mehe elust iialgi ja ega mees seda tahagi. mehed on reeglina sellised elukad, et nad teevad asju, mis neile meeldib. kui eksnaine ka manipuleerib, siis "osavasti", sest mehel pole selle vastu midagi.

sinuga ei seo seda meest aga midagi, ühel heal päeval apdeidib su lihtsalt noorema vastu ja kogu moos.
mida aeg edasi, seda raskem normaalset partnerit enda kõrvale leida, järgmisel kandidaadil võib vabalt olla eksnaine 3 lapsega. niiet hinda veidi seda olukorda ja tee siis edasised plaanid.
ps. kui seda meest niiväga armastaksid, siis tema tillilugusid sa siin ei räägiks kogu delfile. pole ju raske kellegil siin ennast ära tunda.
 
deaga nõus 07. aprill 2006, kl 11.25
meestel on tihti savi pärast esimesest naisest lahku minekut, kellega nad elavad, sadu näiteid ja meeste enda sõnu. Südames on ja jääb ilmselt esimene naine, vahet pole, millina ta nende uute naiste arvates on. Kellel on üldse õigust hinnangut anda teise inimese kohta, milliste kriteeriumite alusel: Kas sina teemaalgataja pead ennast teistest paremaks, antud juhul exnaisest. Sa ei ole parem , oled erinev ning sinu valik on sinu elu. Mine siis ära teiste elsu, kui sa sellega rahul ei ole, hakka oma iseenda elu elama, saad õnnelikumaks kindlasti.

Üks lugu: üks nainearmuke pere kõrvalt oli 9 aastat, samal ajal mees tegi omale naisele veel kaks last, aga lubas lahutada kogu aeg. Lõpuks: üllatus üllatus, lasi jalga kolmanda naisega. Edu sulle iseendast lugupidamise üles leidmisel..
 
moon 07. aprill 2006, kl 11.56
kui sul juba selline küsimus on tekkinud, siis järelikult on asi jama ja mida kaugemale sa otsustamise lükkad, seda hullemaks läheb. seda on vist raske teha küll, aga soovitaks sõbranna juurde kolida ja vaadata mis saab. see ei välista ju suhte jätkamist, aga vähemalt saad asju veidi kaugemalt vaadata ja järele mõelda. sest tõesti, elu on liiga lühike, et halva suhte käes piinelda.
 
suurupist 07. aprill 2006, kl 12.54
Mina ei suhtle sellest päevast peale oma eks mehega ( olime abielus ja meil ka laps ) kui leidsin endale uue kaaslase . No mind ei huvita , alguses ta küll helistas aga olin vägagi reserveeritud , nüüdseks ongi nii , et jah pojaga nad suhtlevad ja käivad läbi kuid meil pole küll millestki rääkida jne . samas on ka temal uus naine ja ma ei kujutaks ettegi , et peaksin nende eraelu "surkima" ja ei läinud me lahku suure tüliga jne . loomulikult tänaval kohtudes tere ikka ütlen ja kui rohkem aega võib ka kohvi juua aga see on ka kõik . Ja ma tean ka seda , et vaevalt minu praegusele kaaslasele meeldiks see kui ma pidevalt oma eksmehe abi paluksin jne . Ta ütles , et ta tunneks ennast üli äpuna . tahtsin lihtsalt vahelduseks miskit muud kirjutada .
 
Madli 07. aprill 2006, kl 15.12
Vabandan oma 19.30 postituse pärast. Tunnistan: kummutasin juba kella kahest saati, olin kenasti segi ja hakkasin lambist mingit jura ajama. Häbi mulle, häbi! Palun andeks.
Täna vestlesime. Mees arvas alguses, et olen armukade. Aga see ei ole tõesti nii, ta sai lõpuks aru. Mul vaja ka ruumi hingata. Samamoodi on vaja ju kaht inimest suhet arendama. Muidu jääb ju asi poolikuks.
Lubas ennast parandada, ja tunnistas, et ta on lihtsalt selline tüüp, kes ei oska ei öelda kui keegi midagi palub. Ja see on tõsi. Talle meeldib inimesi aidata.
Ega tallegi meeldiks kui ma enda eksi juures käiksin suppi vaaritamas, kardinaid valimas ja tube koristamas. Nõme ju.
Aitäh teile, sain teilt palju abi.
Ja enam täis peaga arvuti taha ei istu. Tõsiselt. Pärast häbene silmad peast...
 
keeks 07. aprill 2006, kl 15.44
 
Ra 07. aprill 2006, kl 15.55
No ja sai minagi asjata urjutada- mitte keegi ei oma õigust teise inimese kohta öelda, et moor jne...Olge õnnelikud!
 
Lex 08. aprill 2006, kl 11.16
Madlikene, Sinu kuppel kihutab liiga kiiresti, paistab, et ise ka ei suuda enam järge pidada, et mis ja millal oli. Mine ja leia üles oma eneseväärikus ning hakka elama. Arumaeisaa kuidas inimesed nii madalad on ja ennast avalikult haletsema hakkavad. Jaluta minema ja alusta uut elu, ning tee seda võimalikult tervet tilli omava isendiga.
*imestab jätkuvalt, et ikka veel leidub selliseid "jalamatt naisi"
 
JULIA GIOVANNI 13. oktoober 2020, kl 21.06
minu nimi on Mariana ja olen Mehhikost. Ma tahan kasutada seda võimalust, et öelda, kellele keegi siiani kommentaari loeb, et tänada dr Tundet selle eest, et ta aitas mul oma tütre mehe tagasi tuua, pärast seda, kui mu tütar oli segaduses ja ta arvas, et ta ei saa kunagi oma meest tagasi, pärast seda, kui abikaasa jättis ta oma kahe lapsega üheks aastaks, mul vedas, kui üks mu sõber Diana tutvustas mulle seda võimsat maagilist meest, kes aitab mul oma võlujõuga mu tütre mehe tagasi tuua tagasi tema juurde ja ma luban talle, et panen maailma kuulma rohkem džinnimehest, kes ei nõua inimeste heaks töötamiseks raha. kui teil on raskusi või teil on rahaprobleeme või teil on haigus, ärge muretsege enam ja võtke palun ühendust dr Tundega tema e-posti aadressil toye816@gmail.com või helistage talle või helistage talle numbril +393510651312, ta üllatab teid. tänan teid siin iga keha ja Jumal õnnistab teid kõiki
Tervitades
Mariana.
AureaRea 15. detsember 2020, kl 09.35
Soovitan teil tungivalt oma mehega sellest rääkida. võib-olla ta ei tunne teie poolt või äkki võtate selle esile aegadel, mil tal pole tahtmist rääkida, võib-olla peaksite ka tema suhtes avatum olema, eriti kui ta on tõesti kena, nagu te ütlete. aga kui tunned end tõesti ärakasutatuna, siis peaksid mõtlema, kas saad ikkagi temaga koos püsida või mitte.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!