Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Vaene mees = SUUR NULL!
 
kõiketeadja 19. juuni 2006, kl 09.24
Milline see vaene mees on? Oskab mees naist hoida ,emmata, siis on rikkust küllaga. Raha hakkab naine siis tahtma, kui mehel talle midagi muud pakkuda pole.
 
Dame Ali 19. juuni 2006, kl 09.56
kõiketeadjal samuti huvitav seisukoht - aga kui perel ikka raha pole ja nälg majas - kaua naine kannatab?

see tunne, et "kõik on lollid ja laisad ning mina pean üksi rabama" tapab kaunis kiiresti igasuguse kiindumuse
 
K 19. juuni 2006, kl 10.26
Kui mees on muidu tore, hoolitsev ja suur armastus, ei ole palganumbril küll tähtsust.
Et mitte vireleda, peab ka naine asjalikku ja tasuvat töökohta omama.
 
nõid 19. juuni 2006, kl 11.16
mina olen seda meelt et mees peab olema majanduslikult minuga võrdne või minust üle.miks ma peaksin vedama elus endaga kaasa meest kes ei oska rahaga ümber käia. vaesus on mõtlemise tagajärg.elus saab täpselt nii palju kui ise viitsid vaeva näha.
 
Maris 19. juuni 2006, kl 12.06
ROTID MAHA, ROTID MAHA!
Vaene inimene on rumal inimene, kes ei saa endaga hakkama!
Üks õige naine ei peagi tööd rabama nagu loom, selge see, et mees peab naist üleval.
 
Miski vend 19. juuni 2006, kl 12.19
To:Maris

Huvitav mis sust siis saab kui moest välja lähed - st.vanemaks nats saad?Ise sa ju teenida (mõistuseg)ei suuda ja kesse vanat lolli nartsu libu ka enam raha eest tahab - raha eest pannakse ju noori.Siis hakkad see põhihalaja olema kes vingub, et mehed kõik sead, hästi elavad ainult pätid ning eesti sit* elada jne.
 
kat 19. juuni 2006, kl 12.24
Vaene mees ei ole tingimata null, üldjuhul siiski jah. Mina tahan endale näiteks tarka, head meest ja mehed ,kes on rikkamad on üldjuhul ka targemad, nad teavad mida elult tahavad ja kuidas seda saada. Kui mees aga ei teeni eriti palju ja ma teda tõesti armastan, siis ei mängi raha rolli. Aga ikkagi ellistaks ju rikast meest vaesele. Samuti nagu mees ilusat naist koledale.Loogiline ju.
 
. 19. juuni 2006, kl 13.42
no aga võtke eesti teadustöötajad ntks. nad saavad väga sitta pappi, samas on enamik doktorikraadiga, targad inimesed.
 
igand 19. juuni 2006, kl 17.53
Ideaalis võiks mees olla tugev (mitte ainult füüsiliselt), edukas ja edasipüüdlik. Naine võib olla ka lihtsalt kena inimene ja hea ema, soovitavalt intelligentne ja mitte päris ilma isiklike ambitsioonideta. Kahe eduka karjääriinimese sobitumine on enamasti keerulisem. Mina tahaksin küll, et võiksin end vahel nõrga ja abitu naisena tunda ja end mehe laia selja taha varjata. Aga ma pole loomulikult ka feminist, vaid kodanlik igand.
Jupats007 06. veebruar 2023, kl 12.51
Ütlen siin kohal, et mina olen Mees.
Minul polnud 13a tagasi mitte midagi.
Naisel samuti mitte midagi.
Mul veel olid lisaks võlad kh kaelas .
~100000 Eeku.
Soomes sai tööl käidud.
Sai korter üüritud (naine rasedaks tehtud)
Ja vastutust tuli palju...
Üks hetk naine läks sünnitama.
Olin kõrval jne. Ise mõtlesin, et mis nüüd saab?
Pole mitte midagi.
Pole autot, juhilube ega midagi...
Ja murdusin.
Naine jäi haiglasse ise läksin Lätti poolepeale Kasiinosse. Seal sai 18a sisse.
Ja hopsti üle 14000 lati käes.
Mured olid kohe kadunud.
Aga miks ta pidi minuga olema.?
Nagu siin mainitud "Rottiga"
Väga väga ilus naine...
Kes võis keda ükskõik saada.
Aga see ongi armastus.
Sitast ja tulest koos läbi...
Nüüdseks on meil neli last.
Meil on Omal kolm maja.
Kaks Eestis, üks Lätis.
Lõpetuseks ütlen, et teenin mitte millegiga 2500-3000Euri kuus.
Naine kulda täis ja ise kulda täis.
 
ilus jutt jupats 07. veebruar 2023, kl 15.06
aga ma ei usu sind bro
Jupats007 07. veebruar 2023, kl 15.19
Ei peagi uskuma.
Pole enam minuasi.
Loh..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!