Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
karvane naine
 
2 diagnoosi 09. juuli 2006, kl 23.31
1. Tütarlaps nii süütu, et ei tea karvade ajamisest miskit.
2. Sul potentsi probleemid, kui ära vajus.

Rezümee: karvad võib ju ära ajada, aga......ihihihiii
 
vanaisa Piigo 09. juuli 2006, kl 23.37
Selgitan lõpetuseks. Peale keskkooli läksin õppima riiki, kus karvad naise kehal on taunitav nähtus, see tähendabki üheselt hoolitsematust.
Jäin sinna tööle ja kõik suhtedki olid kohalike naistega. Enne seda olin maganud 2 Eesti tüdrukuga. Nüüd, tagasi kodus, 7 aastat hiljem, tahtsin lihtsalt aru saada, kas see on tavaline ja aktsepteeritud.
Teema suletud.
 
mees 10. juuli 2006, kl 01.00
mis näitaja see välismaa on?

ma pole küll eestis ühtegi karva-per-set näinud
 
m20 10. juuli 2006, kl 01.13
kuule vanamehenäss,ära aja noori tüdrukuid taga,kui endal ei tõuse!
 
memm 10. juuli 2006, kl 05.45
Muidu suhtun karvatustamisesse nii ja naa, vastavalt tujule ja vajadusele. Kuid tahaks lihtsalt visata siia sekka ühe väikse kommentaari nendele, kes räägivad pidevalt "puhtusest ja hügieenist" seoses raseerimisega. Nõustun kommijaga, kes rääkis miljonitest bakteritest keha pinnal. Nii umbes kümme aastat tagasi loobus enamik läänemaailma sünnitushaiglaid alakeha kohustuslikust raseerimisest sünnituse eel, sest raseerimine põhjustab lugematuid mikromarrastusi naha pinnal, eriti genitaalide piirkonnas, mis omakorda on soodsaks kasvulavaks võimalike infektsioonide tekkeks. Nii-et pigem on pidev zhiletiga kriipimine või vahatamine vastavalt tänapäeva esteetika (mitte hügieeni) nõuetele hoopis tervistohustav, eriti siis, kui parter kannab mõnda seksuaalsel teel edasikantavat haigust. MItmete silmaga nähtamatute naha mikromarrastuste kaudu võib oma partnerit nakatada ka siis, kui kasutatakse kondoomi.
 
niuhti 10. juuli 2006, kl 05.48
karta on, et saatus mängib pingviinile haleda vingerbussi ja edaspidi saab ta (kui üldse saab) ainult naisi, kel pole mitte ainult võimsalt puhmakasvanud tagumine ots, vaid ka karvane kõht, kaenlaalused, lõug jne.
 
Briccel 10. juuli 2006, kl 08.33
Teemaalgataja väide: "Peale keskkooli läksin õppima riiki, kus karvad naise kehal on taunitav nähtus, see tähendabki üheselt hoolitsematust. Jäin sinna tööle ja kõik suhtedki olid kohalike naistega. Enne seda olin maganud 2 Eesti tüdrukuga. Nüüd, tagasi kodus, 7 aastat hiljem, tahtsin lihtsalt aru saada, kas see on tavaline ja aktsepteeritud. "
Ühesõnaga, saate aru, kodanik käis VäljaMaal ja tagasi tulles eeldas, et kõik eesti naised olid valmis tema tagasitulekuks ja lugesid tema mõtteid st kõik eestlased võtsid hoobilt omaks mingi teise kultuuri.
Nii et kui mina lähen Aafrikasse, magan seal mustade meestega siis tagasi tulles eeldan, et kõik eesti mehed on mustad... Oijah.
 
Dame Ali 10. juuli 2006, kl 09.29
kusagil moslemimaal siis käis see mees...

üldiselt, käi jala - mina küll ei hakka oma sääri iga päev raseerima, sest mingile jopskile ei meeldi "karvased naised", phähh
 
ohmoon olen 10. juuli 2006, kl 09.31
Lugesin kõik läbi ja jäi arusaamatuks kuidas ta midagi nägi, kui tehti pimedas ja teki all.Ja kas peab kohe esimesel korral terve kamasuutra läbi tegema.Jama mees
 
karrm 10. juuli 2006, kl 10.02
see karvafoobia kisub üle mõistuse. täiskasvanud naistel ongi karvad. need, kes siledaid taga ajavad, on mingid kapipedofiilid.
 
icicicic 10. juuli 2006, kl 10.20
vanaisa piigo ostku endale karvutu kummist naine:)))Kui ikka ainult v..u välimus loeb siis ostagi omale v..t,milleks see naine seal küljes peab olema:))))Mis sest,et naine oli ilus,kena tore,aga sinule vajalik kehaosa ei olnud selline nagu peab...kõmm,jalaga ja korras,otsib järgmise v..u,äkki on siledam,varsti otsib mõne 12 aastase,siis on hea olla,karvu pole ja kui tulevad siis otsib uue plikakese...haige vanaisa piigo,mine ravile!
 
artist 10. juuli 2006, kl 10.23
Teemaalgataja kirjutas:
Karvased, 20+ naised, kuna te olete "erilised" tänapäeval, siis tehke sellest tutvuse alguses juba juttu, oma tõekspidamistest ja vaadetest.

Jajah, iga normaalne naine peab rääkima kohe esimesel kohtumisel ausalt välja, kas ta oma karvu ajab või mitte. Ja igaks juhuks üldse andma täpse ülevaate oma anatoomilistest iseärasustest. Juhuks kui tegemist mingi esteedist vanaisa Piigoga. Oijahh. Äkki peaks kandma T-särki kirjaga "Mul on tagumik karvane"?
Ausõna, ma ise ei liigitu sinna karvaste hulka aga no mul on sellest õnnetust neiust kahju küll - jäeti ilmselt lihtsalt niimoodi maha, ilma ühegi selgituseta. Inimene nüüd ilmselt nutab üksi kodus ja põeb. Mu meelest täitsa masendav lugu.
 
artist 10. juuli 2006, kl 10.25
Jah just. Kumminaine oleks lahendus. Mu pähe ausõna ei mahu see, et näe oli neiuga ideaalne klapp ja misiganes ja siis see õnnetu karvane tagumik tõmbas asjale kriipsu peale. Tõesti. Sekspoodidest peaks igasuguseid karvutuid asju saama osta igale maitsele. Keep going!
 
M. 10. juuli 2006, kl 10.27
aga mida teemaalgataja siis teie arvates tegema peaks, kui temale isiklikult raseerimata naised kohe üldse n-ö peale ei lähe? vastikuse alla suruma ja seksima, sest muidu ju neiu "nutaks", nagu nii mõnedki siin väga melodramaatiliselt märkisid? :) inimesel peab olema õigus seksida ainult nende inimestega, kes neile meeldivad, hehe. nii et kui nt mind üldse ei eruta kahvatu nahaga peenikesed mehed, siis võtan endale vabaduse neile korvi anda. mis ei tähenda, et nad oleks kuidagi halvemad inimesed vms. samamoodi ei pea mees magama karvaste naistega, kui see talle ei meeldi.
ära kadumine pärast seksi ei ole muidugi kena käitumine, aga siiski vast valutum, kui tõe rääkimine antud olukorras.

neile aga, kes kurjustavad, et juba kuu aega pärast tutvumist seksini jõuti - kui sa pärast kuuajalist tuvumist ei tea, kas sa mehega seksida tahad, siis on vastus tõenäoliselt "ei taha". kui aga tahad ja tema ka tahab, siis MIKS ennast tagasi hoida?!
 
artist 10. juuli 2006, kl 10.33
Näh, ei no ma ei räägi sellest, et peab hambaid risti surudes kaastundest seksima, kuna muidu neiuke ju nutaks aga kogu see lugu on natuke vildakas.
Kuram, kui sulle ei meeldi kahvatud peenikesed mehed, siis sa ju lihtsalt ei suhtle nendega. Mitte et käid kuu aega ja siis kaebad foorumis, et tagumik oli karvane või mida iganes ja ei sobi.
Ära kadumine ei ole midagi valutum. Aumees ikka selgitab asja ära, mitte ei tõmba uttu niimoodi.
Siis on asi vähemalt klaar ja loole joon alla tõmmatud.
 
. 10. juuli 2006, kl 11.00
Vabandan, ei oska lingiks teha, teadjamad tehke kui viitsite.

http://www.videosgalleries.com/hairy/hp/s3g3/gallery1.php?id=817

Karvane naine on ilus naine:)
 
m37 10. juuli 2006, kl 11.06
tead artist see pole see kui sa pead naisele igal õhtul meelde tuletama näiteks, et urgitse oma mustad küünealused puhtaks, mõni asi võiks nagu elementaarne ka olla...ma ei tea jäägu igale oma arvamus aga ma ei oska hinnata vaid seda ilu, mis kõigile on nähtav, inimene on üks tervik. lahendust ei tea aga ütelda ka talle kuidagi ei tahaks. loomulik, et naine saab rippuva kanni mingite korsettidega seljas prinki tõmmata aga mis saab õhtul magama minnes?? kui just mingi vaimne või füüsiline rike pole, saab ju veidi trenni teha, et ennast vormis hoida, kes siis saab seda kehavaldaja eest teha??? minu arvates on see lihtsalt suhtumise küsimus. mõnele on selline lontis naine vastuvõetav, teisele mitte...mõttetu hukkamõist teemaautori kohta.
 
kuumusest natukene ... 10. juuli 2006, kl 11.56
Tegelikult küsimus pole teemaalgatajas - kui ikka tõesti ei meeldi, mis siis ikka teha (neiust loomulikult on kahju, aga ju nad ikka poleks lihtsalt sobinud). Samuti on tõenäoliselt õlapaeltega kleit ilusam, kui siledate kaenlaalustega ning miks mitte ka piirata bikiinide alt paistvad karvad, aga see kui hakatakse rääkima, et naine (ja AINULT naine) on räpane ja hoolitsemata kui ta kõiki karvu ei raseeri, on ikka midagi hoopis muud ja kurvemat.
 
link 10. juuli 2006, kl 12.21
http://www.videosgalleries.com/hairy/hp/s3g3/gallery1.php?id=817
 
eneL 10. juuli 2006, kl 13.04
m37,
eks ta tõepoolest ole. Saan aru, et mõni aktsepteerib meest, kes tuleb Delfi Naistelehele pärast seksi kaebama ja mõni mitte ;-)
Eks siin tuleb ka keskkonnaerinevus välja - kui oled ikka harjunud tuimade ja kinniste eestimaiste meestega, siis ei tule selle pealegi, et Väljamaised on nii avatud.
Muidugi ma siiralt usun, et teema on väljamõeldis
 
küsimus 10. juuli 2006, kl 13.12
Karvakasvu suguelundite ümber peaks piirama nii mehed kui naised. Üleliigsed karvad ära võtta aga veidi karvkatet peab ikka jääma. Päris paljaksaetud alaosaga naist normaalne mees ei taha, sest muidu tekkivat tunne nagu seksiks alaealisega.
 
a 10. juuli 2006, kl 13.18
Teemaalgataja,

selle asemel, et vaikselt ära kaduda e. maha jätta oleksid pidanud naisele seksi ajal ütlema, et sind karvakasv niiväga häirib.Inimesed, RÄÄKIGE omavahel rohkem.
 
Kah 10. juuli 2006, kl 13.36
Islamimaades on naistel kombeks eemaldada kõik kehakarvad, väljaarvatud kulmud, ripsmed ja juuksed. Enne abiellumist tehakse pruudile eriti põhjalik ettevalmistus - karvad tõmmatakse välja koos juurtega, hiljem naised põhiliselt lihtsalt raseerivad ennast.
Aga mehed on neil karvased - õige mees ei aja isegi habet ära.

Meil Eestis hakkab vist sama trend tekkima...
 
vot 10. juuli 2006, kl 14.28
karvad on sinna loodud selleks, et mikroobid ei satuks organismi sisse. nad on filtri eest. naised, kes ennast paljaks raseerivad, teevad mikroobidele vaba tee ja tekivad igasugused põletikud jne.karvad peavad seal olema.natuke lühemaks ju võib pügada, aga täielikult maha ajada ei tohi.
 
jup 10. juuli 2006, kl 14.35
Mina olen ka poolt, et karvakasvu piirama peaks kaenla alt, suguelunditelt nii MEHED kui NAISED! Ilusam ja hügieenilisem (vaielge, palju tahate, aga ON hügieenilisem). Pissised karvad hakkavad PALJU kiiremini haisema, kui pissine nahk (rõve näide, aga põmmpead ei saa ju muidu aru)
Minu mees raseerib enda kaenlaalused täiesti puhtaks ja piirab karvakasvu altpoolt.Samuti piirab habet ja vuntse (mulle meeldib väike habe ja vunts). Mina samuti raseerin kaenlaaluseid ja piiran altpoolt ning raseerin ka jalasääri.
Ega me enam metsas ei ela tõesti. Ja üleüldse, ma olen ennast raseerinud 18 eluaastast peale ja ma teen seda ENDA HEAOLU pärast, mitte sellepärast, ET NII ON MOES !Nii et siinkohal mingist moehullustusest rääkida on täiesti mõttetu!
 
böö 10. juuli 2006, kl 14.57
yha enam tundub, et mehed ootavad mingit ajakirja või pornoka tydrukut.. teate- see mis seal on ilustatud ja photoshopis muudetud- sellist ei saa te mitte kuskilt. Liiga palju karvu on muidugi kole a no ku isegi natuke ei kõlba siis ei jää muud yle kui ajakirjaga elada!:D
 
M. 10. juuli 2006, kl 15.26
'karvad on sinna loodud selleks, et mikroobid ei satuks organismi sisse. nad on filtri eest. naised, kes ennast paljaks raseerivad, teevad mikroobidele vaba tee ja tekivad igasugused põletikud jne.karvad peavad seal olema.natuke lühemaks ju võib pügada, aga täielikult maha ajada ei tohi.'

karvad omasid kaitsvat funktsiooni siis, kui inimesed palja peega ringi jooksid iidsetel aegadel. tänapäeval, mil kanname pidevalt riideid, sh pesu, ei ole karvapuhmast püksi vaja, et võõrkehi eemal hoida - aluspüksid teevad selle töö ära.
 
XX 10. juuli 2006, kl 15.28
lugesin küll kõik kommid läbi aga vot EI SAA ARU, miks naine peab olema TÄIESTI raseeritud, kuid mees võib välja näha kui gorilla??? ometigi loodus on loonud MEID MÕLEMAID karvaseks!

või arvavad mehed, et naiste kaenlaalused karvad hakkavad rohkem haisema kui nende omad?

teemaalgataja on kindlasti ilusti raseeritud onjää, et sel teemal üldse sõna võtta julgeb? ja jala ja käekarvad on ka maha aetud, lisaks kaenlaalustele, rinnale, seljale ja genitaalidele?
kui ei, siis mokk maha, tõesti!

karvane mees on sama vastik kui karvane naine, või siis vastupidi, sama meeldiv, võtke, kuidas tahate!
 
memm 10. juuli 2006, kl 20.23
Igaühele oma, kellele sile, kellele karvane, mõnele nudist, teisele nunn. Inimesed, rääkige omavahel, nagu keegi siin tabavalt ütles. Kui me suudaks aktsepteerida inimest isiksusena, mitte ainult hukka mõista või fännata, siis oleksid KÕIK paarid õnnelikumad. Inimene areneb igas valdkonnas. Ka sellistes intiimsetes üksikasjades. Kui naine oleks olnud tema unelmate naine, siis oleks ilmselt vanaisa Piibo jumaldanud teda ka täiesti karvasena. Seega taotlegem nende armastust, keda me tõeliselt tahame ja nähkem ka oma arsamate mõismiseks ja nendega harmoonia taotlemiseks rohkem vaeva. See tasub ära. Inimene pole tõuloom, keda mingi pinnapelase iluvea pärast kohe nurka visatakse ja pärast veel põlastatakse ja parastatakse. Karvu on ju NII LIHTNE maha ajada.
 
konn 11. juuli 2006, kl 08.54
No kurat, ega siis täiesti sile ei pea olema.
Need kes siin mitteraaseerimist õigustavad, kas teie arvates on kena, kui ujumispükste servadest mets paistab?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!