Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
30 aastene kes elab vanematega..
 
tiia 24. juuli 2006, kl 12.28
kuidas suhtete sellisesse mehesee või naisesse?
 
L. 24. juuli 2006, kl 12.30
mugav inimene ehk, võimalik et elatakse kallis rajoonis ja oma majas, kes ikka tahaks kuskil nelja seina vahel korteris elada. PÕhjuseid võib olla mitmeid, pealegi võib-olla saadakse vanematega nii hästi läbi, et on tore koos elada ;)


Sinu teema viitab kuidagi negatiivsusele- eksole ?
 
telefon 24. juuli 2006, kl 12.32
Las elab, kus tahab. Suhtuma hakkan alles siis, kui inimesest rohkem tean.
 
Dana 24. juuli 2006, kl 12.37
Arvan ka, et ühest suhtumist ei saa olla. Võib olla palju erinevaid põhjusi, miks koos elatakse. Võib-olla elatakse ka ainult ajutiselt.
Enda tutvusringkonnas on näiteks koos emaga elav 35pluss naisterahvas. Vägagi mugavasti elab, koduste tööde jms.-ga ei ole muret, saab kogu oma aja enda hobidele pühendada. Ei, kade ma pole ja ise seda elu ei tahaks. Aga midagi halba ma temast seepärast veel ei arva ju.
 
teadja 24. juuli 2006, kl 12.37
tean paari sellist. üks elab väga suures majas ja tal ka isiklik sisse-ja väljapääs. tema on normaalne inimene. teine oli totaalne hädapätakas - ei maksnud üüri, ei ostnud ise kaupa, lasi vanemate kulul liugu kuni need ta välja lõid.
 
Margit 24. juuli 2006, kl 12.40
Ainult vanusest hinnangu andmiseks ei piisa.
 
tulirebane 24. juuli 2006, kl 12.54
Et pälvida austust visakan ema välja majast ? Kõik suhtuvad poole paremini..
 
Styg 24. juuli 2006, kl 12.58
ma elan ka koos vanematega. vanust 26. ei näe põhjust tekitada probleemi seal, kus seda ei ole.
 
to tulirebane 24. juuli 2006, kl 13.00
ja selliseid lapsi pole mitte vähe!
 
to styg 24. juuli 2006, kl 13.12
sa oled luuser
 
stygile 24. juuli 2006, kl 13.14
Päris kindlasti ei ole sa luuser. On tore, kui inimesed saavad oma vanemate ja lastega hästi läbi.
 
mees 24. juuli 2006, kl 13.22
kui ikka 25 aastane ei elu omaette on väga kahtlane...

ise elan omaette juba alates 21 eluaastast,
 
njah 24. juuli 2006, kl 13.25
kui on oma maja ja ruumi palju, siis on ok.

aga kui väikses korteris, siis ei ole väga ok (mõtlen just mehi, sest olen ise naine). tundub, et mees ei tahagi iseseisvuda või miskit sellist.

kui naine või mõni mees, kellest ma huvitatud pole, elab koos vanematega, siis see ei tekita mingeid tundeid. elagu.
 
täiseas naine 24. juuli 2006, kl 13.26
aga mina elan vanatädiga,sest ta ei saa enam üksi hakkama. olen ka siis luuser.
 
no kuulge 24. juuli 2006, kl 13.26
Minul olid ja on siiani vanematega veatud suhted! See, et ma 21 aastaselt eraldi elama kolisin, küll ei näita, et ma oma vanematega läbi ei saaks.
Jah, minu arust on ka 30selt emme-issi juures elav inimene LUUSER (olenemata soost). Ta võib suurt palka saada ja kasvõi pea peal käia, aga fakt, et see inimene jagab endiselt vanematega peavarju, teeb ta luuseriks. Tulge mind nüüd piiratud maailmavaatega, rumalaks, kibestunuks, ajukääbikuks, naiivseks sõimama ja lõpuks soovitage ka endale elu hankida, siis oleks täiskomplekt...
Mis sind, Styg, takistab endale oma eluaset soetamast? Kas oled memmekas, kes endiselt emme tiiva all ripub ja kuidagi oma elu elama hakata ei taha? Või su ema arvab, et sa oled endiselt ta väike tütar ja seega tunneb kohustust su eest hoolitseda?
Vabandage tõesti, aga ma ei saa suhtuda normaalselt inimestesse, kes emme-issiga koos elavad ja on sealjuures vanemad kui 24 (näiteks)
 
teemaarendaja 24. juuli 2006, kl 13.31
aga kuidas suhtute 30 aastasesse naisesse, kes on abielus endast 8 aastat noorema mehega ja kasvatab väikseid karvaseid koeri sest mees pole nôus veel isaks saama?
 
mees 24. juuli 2006, kl 13.35
 
ei saa aru 24. juuli 2006, kl 13.39
Teemaarendaja informeeritus on hämmastav. Koom lugu muidugi. Kui see liba pole.
 
marh 24. juuli 2006, kl 13.42
Paljud kes tootavad riigiametnikuga lihtsalt ei suuda omale korterit osta, samas voib vanematel olla piisavalt suur elamine, et valja kolimine pole motekas.
Ei nae probleemi selles ja pohjusi voib olla mitmeid.

Kui olen vaba ja vallaline siis pole ju vahet, samas kui pere siis puudleks omaette ikka elama. Monedele sobib jalle kooselu vanematega ja kui on toredad vanemad ja labisaamine hea ei tohiks ka probleemi olla.

Asi ikka inimeses rohkem, mitte selles kus ta elab, kellega elab jne.
 
teemaarendaja 24. juuli 2006, kl 13.58
ei ole liba
 
dea 24. juuli 2006, kl 13.59
Kuidagi ei suhtu, iga inime ise teab, kus ja kellega või kelleta.
Mina ei tahaks, aga teiste inimeste tegudel ja tahtmistel on enamasti neile endile piisav põhjus, mida kõrvaltvaataja ei peagi aduma.
 
naine28 24. juuli 2006, kl 14.07
Saan vanematega hästi läbi, aga omaette kolisin kui olin 18 ja keskkool läbi, ei kujuta ettegi, et oleks pidanud vanematega koos elama, noorel inimesel ikka oma elu ja käimised, paha oleks kogu aeg olnud aru anda, kus käisin, miks nii kaua, miks nii hilja, kelle kaasa tõin, ema on mul parim sõbranna ja et me eraldi elame on ju palju parem!
Neid kes 30-set ikka ema-isa juures elavad, no sorrry, kas nohikud voi luuserid...
 
aga eesti lipakas 24. juuli 2006, kl 14.11
eesti lehmad peavad ju luuseriteks mehi, kes elavad vanematega.
eesti lipa kas tahab ju meest kellel on kõik olemas.
eesrti lipa kas ei suudagi endale midagi osta

p.s elan oma majas. loe uuesti oma makjas mitte päranduseks või kingiks saadud majas
 
dea 24. juuli 2006, kl 14.13
Millest selline viha, 14.11?
Kas isegi see, et sa korstnaga kutt oled, ei ole aidanud naist leida?
Katsu rahuneda ja ära kõiki inimesi oma mätta kõrguselt mööda.
 
mees 24. juuli 2006, kl 14.15
Reaalsus on see, et Tallinna keskmine brutopalk on kuskil 6-8 tuhande ringis. Huvitav mismoodi sellest ennast, autot ja korterilaenu üleval peetakse? Reaalsus on ka see, et enamus inimesi ei saaks pangast laenu. Praegu on kinnisvaralaenuga koormatud inimesi vaid umbes 15-20 protsenti. Nemad võivad siin laiata, et neil kõik olemas ja kõik teised täielikud luuserid.
 
Pille 24. juuli 2006, kl 14.19
Ei tea miks arvatakse, et kui elab vanemate juures, siis kindlasti vanemad peavad üleval. Kas te selle peale ei tule, et võibolla on vastupidi, laps peab vanemaid üleval. Mõned vanakesed ei saagi üksi hakkama, tervis halb jne. Korteri ostmine tähendab laenu võtmist, aga kõik ei taha võlgu elada. Üürimine on üldse raha tuulde loopimine. Miks mitte siis elada koos vanematega ja raha koguda.

Ise ei saaks nii elada, sest suhted lähevad sassi, aga muus osas poleks probleemi. Loomulikult sel juhul maksaks ise omad söögid ja kulud kinni ja aitaks majapidamist korras hoida. See oleks ka vanematele odavam variant.
 
Styg 24. juuli 2006, kl 14.19
just-just, luuser mis luuser. sest ma ei saa 50 tuhhi palka ja ma tõesti ei suuda mingit korterit üürida ega pangalaenu maksta. ja sellepärast olen ka luuser, et ma siin perifeerias ei ole suutnud hankida sellist töökohta, kus 50 tuhhi makstakse. ja veel suurem luuser olen selle pärast, et Tallinnasse elama ei koli.

aga ma olen oma luuserliku eluga rahul.
 
Kadri 25+ 24. juuli 2006, kl 14.22
Mina elaks küll vanemate juures, kui nad Tallinnas elaks. Üür sööb palgast (kätte5500) ikka suure osa ära. Laenu ei anta nagunii ja ei tahagi. Vanemate juures oleks vaid kom.maksud ja neil poleks küll absoluutselt selle vastu midagi.
 
aida 24. juuli 2006, kl 14.22
Et ainult elukoha järgi saabki 30-aastasest midagi arvata? Tõsi, ise ei tahaks vanematega koos elada, see veel puudus, aga miks kohe hukka mõista neid, kes seda ühtedel või teistel asjaoludel teevad? Eluasemete hinnad tõusevad, aga sissetulekud ei tõuse, vähemalt mitte sama kiiresti. Siis on loogiline, et püütakse ära elada võimalikult väheste kuludega. See toob mõnikord kaasa ka eluaseme jagamise vanematega.
Kui juba siltide külgekleepimiseks läks, eks sildistame siis need ka ära, kellel pole 21-aastaselt miljonilist pangalaenu ja kellel pole 18-aastaselt autot.
 
kaasavaraga 24. juuli 2006, kl 14.22
Aga mida siis teha kui teie 30ndaks sünnipäevaks saab ema 70nd, ta abikaasa on surnud ja tal on juba kergeid probleeme mäluga ning üksi olles ta lihtsalt nö. käib maha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!