Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Süütu mees (27)
 
Andres 19. oktoober 2006, kl 13.13
Olen 27 ja programmeerija ning ikka süütu. Olen paks ja kole, ja ma ei teagi ühtegi tüdrukut.
 
to andres 19. oktoober 2006, kl 13.14
siis sul on küll hästi läinud ju..
 
netikiisu 19. oktoober 2006, kl 13.14
ja mina olen ka paks ja kole, prillidega süütu neiu (25) ja ainult netis olen meest näinud, või noh, mehe pilti...
 
üks teine mees 19. oktoober 2006, kl 13.14
aga kuule pillet ja katit ikka tunned ju? Ajakirja kaanelt Pamelat või Liisi oled ikka pannud ju?
 
Andres 19. oktoober 2006, kl 13.28
Mismoodi?
Ma ju ei tea neid ja kui ma isegi keskkooli ajal meie klassi meeleheitlikust meheotsijast poiss tüdrukult ei saanud, siis Pamela Andersson ei tule küll minuga välja. Pealegi on tema kuulus ja ilus, kuigi suured rinnad on meie ainus ühine omadus...
 
Andres 19. oktoober 2006, kl 13.40
Mida ma tegema peaks?
Palun aidake.
 
troll 19. oktoober 2006, kl 13.51
programmeerijad teenivad ju nüüdsel ajal sellist pappi, et igal quasimodolgi peaks beibedest järjekord ukse taga olema :)
 
riina 19. oktoober 2006, kl 13.51
Osta kumminuku, selle peal saad algul harjutada. Siis mine juba diskoteeki aga enne kinni panekut ja vaata millised tibid kõige rohkem täis on neile löö külge ja mõne ikka otsale saad. Nii ei kulu raha väljategemisele jne. :) edu!
 
Andres 19. oktoober 2006, kl 14.02
Ma ei julge, nad naeravad mu peale. Mul pole isegi päris elus sõpru, ma ei julge inimestega rääkida.
 
Mx 19. oktoober 2006, kl 14.07
siis suredki süütuna :P
aga bordelli võid ju ikka minna , minu teada seal vist korvi ei anta.
Aga suhtlema peab õppima , kui ei küsi , siis ikka ei saa ka :)
 
berta 19. oktoober 2006, kl 14.43
andres, see, et sul on huumorimeel, on väga hea omadus. küll mõni tibi liimile läheb, ära ainult karda suhtlemist. oled tark poiss ja usu sellesse. pole ju vaja mingeid lolle beibesid, kes omastarust maailma nabad. otsi omasugust. kõigi naiste jaoks ei ole välimus primaarne.
 
yks mutt 19. oktoober 2006, kl 17.58
Aga proge omale midagi, sellest võib uus Skype või Playtech lõpuks välja tulla. Sellest tuleb veel eesti Nokia
 
kats 19. oktoober 2006, kl 18.28
võta mind:P omale naiseks siis,saame koos sinu süütusest ka jagu.
 
A-38 19. oktoober 2006, kl 23.00
kle Andres,
sa oled kas liba või ma-ei-tea-mis.
ma tegelen ka IT-ga, pole ma veel näinud sellist inimest, kes suudaks samal ajal olla: 1.süütu ja 2.rääkida sellest delfis.
maga kaineks.
 
;)) 20. oktoober 2006, kl 01.26
kõigepealt saa saledaks. kaota oma pekk ära. rasvast põrsast ei taha küll keegi. vbolla ainult mõni sama rasvane naissoost põrsas. aga sellist sa ju ise ei tahaks ;))

hakka tervislikult ja vähe sööma. siis vaata edasi.
 
keete 20. oktoober 2006, kl 23.36
Kõigepealt. Ära põe oma välimuse pärast. Liikumine ja sport tuleksid muidugi ainult kasuks, aga välimus ei ole see kõige olulisem. Pealegi on su vanus juba selline, et sa ei vaata ju enam 17-aastaseid tibinaid, kes võib-olla tõesti just selle järgi endale sõpru valivad. Ole sina ise, ära püüa jätta muljet, nagu oleksidki "kuum kutt". Võlts käitumine on läbinähtav. Kui oled programmeerija, peaks vist mõistusega ikka kõik korras olema. Proovi tasapisi hakata suhtlema. Esialgu kolleegidega (äkki tuleks kasuks töökoha vahetus?), sugulastega, naabritega. See annaks vast natuke julgust juurde. Kõige olulisem on, et saaksid kõigepealt sõbraks iseendaga. Kui sa ennast ei armasta ja kohe tembeldad ennast koledaks, paksuks, nohikuks, siis võetaksegi sind sellisena. Ja lõpetuseks. Ära püüa armastust "osta". selles mõttes, et peaksid selgeks tegema, kas naine või tüdruk läheb sinuga välja ainult sellepärast, et teed talle igalpool lahkelt välja ja külvad üle kingitustega (ei, ei, see ei ole tavaline, et sellel lastakse juhtuda või elatakse boyfriendide kulul). Ära ole liiga lahke, aga rahaga koonerdada muidugi ka ei maksaks (selles mõttes, et võtta ikka kohtingule minnes kohvikuarve maksmiseks vaja minna võiv summa alati igaks juhks kaasa ja ka vahetevahel kingitud lilleõis teeb naise südame soojaks).
 
Raks 12. märts 2022, kl 12.50
Mine kusagile, kus leidub prostituute, nemad ikka raha eest on nõus sind aitama.
 
Rakspoiss 12. märts 2022, kl 14.43
Kulla viimane, 16 aasta jooksul on süütusest lahti saadud.
 
Tiit! 25. märts 2022, kl 18.24
Kes meest ei proovi siis pole ka kogemusi naistega.
 
Agneke 28. märts 2022, kl 16.14
Ema meil virises, et ta paks! Ujuma! Ujuma! Ujuma! 2-3 kordsed ajad! Ja mitte lobiseda seal jalgupidi vees! Vaid Ujuda! Kukerpallitada, kasvõi! Käi kätel! Või sujuvalt ! Kuidas soovid!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!