Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
eesti mees on tantsulõvi
 
norman 27. oktoober 2006, kl 15.46
bitsh,

mul sulle 1 palve. võta ometi see Aadam ja kyta teda natsa. sygis ja kehvad ilmad, tuju norgus. muidu joriseb siin ja peab korda nagu Endel Lippmaa, aegaajalt kougib oma portfellist välja mõne dokumendi ja kukub midagi jälle ajama.
 
Aadam 27. oktoober 2006, kl 15.49
norman,
mõtlesin,et ei dialoogitse siin sinuga rohkem,et jääme ikka üldise teema juurde,aga see oli mõnus kommentaar.:-)))
 
spets 27. oktoober 2006, kl 15.56
Autor: irw
Aeg: 10-27-06 14:47

selliseid tantsulõvisid kui miskivend olen kohanud. kahjuks ;)
mälestuseks on jäänud sinikad ribides ja haiged varbad.


See jutt näitab, kui tasemel on irw oma tantsuoskusega. Kui naine sul ees koperdab, siis paratamatult astud talle varba peale.
Naised on tõesti uskumatult halvad tantsijad. Mingi aeroobika trenn on pidu nende arust.
 
bitsh 27. oktoober 2006, kl 15.57
.....isaaa, isaaaa, isaaaa, poisid lähevad muuu pärast kaklemaaaa


;) pole paha:):)
 
# 27. oktoober 2006, kl 16.03
mina lihtsalt arrrrrmastaks sind, kui sina olemas oleks
 
jaanat 27. oktoober 2006, kl 16.08
tänapäeva KLUBIS (ma mõtlen hollykat, panoraami, selliseid asju, olgu nad siis saast või ei) tantsitaksegi nn. aeroobikastiilis, igal juhul ei keerutata seal naine kaenlas ringi nagu miski päss kultuurimajas. sellisel tavaliselt viigipüks ka jalas ja valge, täishigistatud särk, endal joogiaurud üle pea. minegi siis kutuurimajja peole, klubitantse vaata kasvõi mtv-st, mis seal tehakse, äkki õpid midagi.
 
bitsh 27. oktoober 2006, kl 16.10
jaanat,
neiukene, sa võtad küll suu liiga täis, mis:)
 
konn 27. oktoober 2006, kl 16.11
jaanat:
:))))))
aga vahepealne variant on ka olemas
 
jaanat 27. oktoober 2006, kl 16.15
selliseid pässe valges särgis on ikka iga kord näha, keerutavad just noorte neidude ümber seal, miski tümpsuloo järgi on ka neil vaja valssi keerutada - siis saab ju rasvased käkesed ümber piha ajada..

kord õnnestus näha kahte paksu neiut omavahel keerutamas, tissid voksusid siia-sinna, silmad kilasid, ju arvasid, et nende kultuurimaja taidlemine miskis pikas mustas ürbis oli superseks :D
 
spets 27. oktoober 2006, kl 16.15
jaanat
Tundub, et sul on internet olemas. Võta lahti <www.youtube.com> ja toksi otsingusse rumba, cha cha, salsa või veel miskit meeldivat ja siis näed, kuidas 'pässid' tantsivad :)
 
jaanat 27. oktoober 2006, kl 16.17
sellist tantsu sa tahaks siis mingis hollykas teha? äkki veel diskoloo saatel? valesse kohta lähed siis inimene, ära sinna mine oma tantsuoskust näitama, imelik paistad
 
konn 27. oktoober 2006, kl 16.17
see polnud enam naljakas. on sul mingid kompleksid seoses kultuurimajadega. tahad sa sellest rääkida?
 
jaanat 27. oktoober 2006, kl 16.19
kompleksid muidugi, mis muud. mida üldse kellelgi on, kaks varianti, kas kadedus v räiged kompleksid
 
spets 27. oktoober 2006, kl 16.20
jaanat
Ma kujutan ette, et hollykas käib üks tõsine aeroobika ja seetõttu ma pole sela ka kunagi käinud. Kui nüüd hästi järgi mõelda, siis ma ei teagi, kus see hollykas asub.
 
jaanat 27. oktoober 2006, kl 16.23
spets, no selge siis. aga kommisid ju miskivenna juttu, kes väitis, et klubis talle otsa karatakse jne, seega mulje jäi, et väidad, kui rõve on klubis tantsida ja kuidas keegi midagi ei oska
 
bitsh 27. oktoober 2006, kl 16.25
jaanat,
sa vist naturaalne blond?
loe 16.20 aeglasemalt läbi ja siis 16.23....
 
jaanat 27. oktoober 2006, kl 16.27
blond ja jube kade ka, et ma seltskonnatantse ei saa klubis tantsida, kuna ma loomulikult ei oska, küll keerutaks seal alles
 
spets 27. oktoober 2006, kl 16.28
Klubides ma ei käi, aga pidusid peetakse ka mujal. Ja siis on naised suht üllatunud, kui nn diskoloo rütmis saab tantsida kuumi latiinorütme. Aga ma käin koos tuttavatega pidu panemas ja meil ei ole sellist probleemi, et üks 'õline' mees üritab käsi ümber piha ajada. Koos on tantsul hoopis teine jume, kui üksinda aeroobitsedes.
 
spets 27. oktoober 2006, kl 16.39
Lisaks veel, et tants on asendatud aeroobikaga Eestis. Kusagil Mehhikos või Brasiilias peetaks sind alaarenenuks, kui sa ei oska sambat, rumbat, salsat.
 
mees 27. oktoober 2006, kl 17.17
üldiselt on jah nii...:))))
see kes mingit vaid hetkel moeolevaid liigutusi suudab teha, peaks millegi tervaga end torgata laskma, mis ehk paneks tal arenema soovi, olla mitmekülgsem.
enamalt on leidnud tõestust ikka see, et kes on kunagi viitsinus õppida peotantsu, ei jää kunagi hätta ka mingite discoliigutustega. hoobilt nüüd muidugi ei suudaks uutmoodi omandada aga...nii paar lugu ja sulanduks juba üldmassiliigutustega sarnaseks.
 
balerunn 27. oktoober 2006, kl 18.24
no logiš. ma lähen kluppi ja kukun piruette tegema ning roonde ja padmaane loopima. küll on vahva, kui rahvast loogu langeb. seeeest oskan jube hästi ju tantsida ja mul pohui kui keegi mu pöiaga vastu lõugu saab, peaasi, et kõik näeksid kui proff ma olen
irw
 
ei usu 27. oktoober 2006, kl 19.37
Miskit vend
ei ole sa midagi peotantsuga tegelenud. sul pole ju raha. kogu su vaba aeg läheb rikka eide jahtimiseks.
 
jaanat 27. oktoober 2006, kl 23.37
balerunn, just nii peabki, tuleb aga diskorütm, sina hakkad seal keerutama sambat :D
 
vanamees 35 28. oktoober 2006, kl 02.02
eh, jah. miskipärast ei meeldi tantsida. kui üldse, siis flirtimise eesmärgil mitte oma naisega. siis ehk on natuke huvitav nö kombata piirjooni, osavust ja paindlikkust.
aga muidu on natuke tüütu niisama vehkida või poognaid tõmmata, ei mingit mõnu ega kasu.
 
balerunn 28. oktoober 2006, kl 03.53
jaanat
mis sambat. ma hakkan pähklipurejat kargama läbi massi. ;)
 
Eesti mees on tantsulõvi 17. mai 2022, kl 17.01
https://www.youtube.com/watch?v=WjsQuf1rGeY

Täitsa Naistevalla omale autode parkimisplatsist tantsuplatsi teinud
 
Agneke 24. juuni 2022, kl 19.33
Rumbaruutu ja valsi põhisamme oskavd kõik, aga valss Ei tule välja, varba peale astumata! Rumbaruut, nagu tantsiks, kaks meest!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!