Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kumb linn on parem...
 
nipitiri 03. november 2006, kl 14.26
Vot nii ongi-kumb linn on parem-kas Kiviõli või Põltsamaa...
tooge kõik oma tarkusest positiivsed ja negatiivsed küljed välja..
 
nipitir 03. november 2006, kl 14.30
Muidugi mõtlesin seda,et kummas on parem elada??
 
vastus 03. november 2006, kl 14.35
 
keerub 03. november 2006, kl 14.38
kas teemaalagataja teeb nalja?
 
nii et 03. november 2006, kl 14.42
negatiivsed küljed kiviõli puhul on :
1. asub tallinnast kaugel
2. seal pole sit.tagi teha

põltsamaa puhul on täpselt sama lugu
 
Margit 03. november 2006, kl 14.44
Ei tea suuremat kumbastki. Aga Kiviõli kõlab kuidagi väga õudsalt. Juhtusin vaatama kinnisvarakuulutusi sealkandis. Jube odavalt saaks elamise kätte. Seega mõttetu kant.
 
nipitir 03. november 2006, kl 14.48
jama jah-mul seisab millalgi ees kolimine kiviõli külje alla...No mitte ei taha minna.Juba 12 pikka aastat viivitan...Sõber ehitab ja ehitab seal endale ilusat majakest.Paneb aga oma miljonid hakkama ja tolku ei midagi...Mitte ei suuda teda veenda,et ma ei taha sinna tulla...
Ja ehitamine on maha visatud raha.Ise elan muidugi põltsamaal..:(
 
M 03. november 2006, kl 14.49
ei kumbki, eesti on ainult tallinn
 
saaresinine 03. november 2006, kl 14.53
kuidas saab öelda, et kiviõli on mõttetu kant kuna seal on kinnisvarahinnad madalad? sa ise oled madal & mõttetu.

minu jaoks on põltsamaa üks suur ussipesa, täis erakordselt vastikuid inimesi. positiivne on see, et ta on tartule lähedal (ega tallinn ainuke linn pole)

kiviõli on jälle merele lähedal & ida-virumaa on kõige ilusam maa.
 
geoloog 03. november 2006, kl 14.55
peale selle on idavirumaal maailma kõige imearmsamad diblad, kaevurid, kivisöökaevandused, aids ja libud.
egas odavus pole omaetteväärtus:S on odav sest on ka põhjust. si.tt ongi odav, teisiti ei saaks ju!
 
saaresinine 03. november 2006, kl 14.56
diblad? kivisöökaevandus?
 
nipitiri 03. november 2006, kl 14.59
Ka mulle kunagi ei meeldinud põltsamaa,aga nüüd kus olen toreda töö leidnud ja head kolleegid,oleks kahju siit lahkuda...
Aga oleks hea võimalikult palju arvamusi kuulda,ehk oleks siis kergem otsustada...
 
ma 03. november 2006, kl 14.59
Kivisöekaevandus????
 
arvamus 03. november 2006, kl 15.00
Aga tgl. on vene rahvas ju tiba paremgi,kui eestlane oma kinnise iseloomuga...
 
kah sealtkandist pärit 03. november 2006, kl 15.07
PÕLTSAMAA on suht norm koht. looduslikult kaunis ja logistiliselt heas kohas ehk keset eestit. kui sul ka lapsed, siis paremat ja turvalisemat kanti annab otsida
 
põlts 03. november 2006, kl 15.07
No Põltsamaa peaks ju küll läbi ja lõhki Eesti linn olema? Mul üks tuttav kohe varsti kolib Põltsamaale elama, kuigi ise on 35 aastat Tallinnas elanud.
 
irma 03. november 2006, kl 15.17
Ida-Virumaal soovitaks elamiseks kas Jõhvit, Toilat või N. Jõesuud, viimasest kahest tuleks siis ilmselt mujale tööle käia. Töökohtade valik on aga I. Virumaal, ma julgen väita, Tallinna järel teisel kohal. Kui on vabalt suus vene ja eesti keel, pluss veel mõni võõrkeel, soovitavalt inglise, on võimalik teenida head raha ja teha Eesti mõistes korralikku karjääri. Venelased kaaskodanikena on ka tõesti eestlastest meeldivamad.

Kohtla-Järvest soovitaks suure kaarea mööda käia.

Põltsamaal neid eelmisi võimalusi pole, eelistaks sealtkandist pigem Viljandit, mis on mu meelest üks ütlemata kaunis linnake.
 
nipitiri 03. november 2006, kl 16.43
Tänud kõigile vastajaile...
 
M 03. november 2006, kl 17.01
ütleme nii, et tulevikus (aga vb meievanused seda õiget aega ei näe) pole kohal üldse tähtsust. tööd tehakse interneti teel jne.
 
mina 03. november 2006, kl 17.49
Ise ka P6ltsamaal yles lasvanud. Omal ajal oli normaalne koht elamiseks, oli kuidagi kodune ja soe linnake. Yritusi toimus palju, lastel oli tegevust kyllaga, oli kohti kus valjas kaia...Nyyd on k6ik kuidagi valja surnud...
 
k 03. november 2006, kl 22.19
pole ise kummaski linnas viibinud, aga eelistaksin põhjarannikut, kuna meri lähedamal. Samas kui ise oled Põltsamaalt pärit, siis ei oska sa ehk mere järele nii väga igatsedagi. Ja kui eluase ja töö Kiviõlis olemas, proovi siis sinna minna. Kui miskit viltu läheb, saad vähemalt tõdeda, et põltsamaal oli ikka parem.
 
julms 04. november 2006, kl 01.51
Kiviõli linn on paras pommiauk. Mõned korterelamute vared vist nüüdki veel püsti. Aga ümberkaudsed külad on küll ilusad, kui just karjäärideks ei tehta.
 
k 06. november 2006, kl 09.24
Igal juhul Põltsamaa. Olen seal elanud 18 aastat oma elust, nüüd küll aastaid juba eemal, aga kunagi kavatsen kindlasti tagasi minna. Väga hea asukoht linnal, igasse Eestimaa punkti hea jõuda sealt, väga ilus linn.
 
Tsiteerides vana postitust - ei ole midagi uut siin päikese all... 21. aprill 2021, kl 13.33
saaresinine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu jaoks on põltsamaa üks suur ussipesa, täis erakordselt vastikuid inimesi.
> positiivne on see, et ta on tartule lähedal (ega tallinn ainuke linn pole).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!