Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
igor volke!!!!
 
kats 13. detsember 2006, kl 08.53
palun, kes teab, kuidas saada ühendust Igor Volkega!!!!!!!! tel. nr. meili aadress, palun!!!!!! Väga vaja! ei ole ma lolliks läinud....
 
a 13. detsember 2006, kl 10.26
räägi meile ka.
 
ilus 13. detsember 2006, kl 10.43
Keegi ei ütlegi, et oled lolliks läinud. Kas nägid UFO-t?
Ma olen ka näinud.
http://www.nlib.ee/763?char=V

Aga kas just tema?
 
kats 13. detsember 2006, kl 11.07
Tänud!
Nagunii keegi ei usu, ma ise ka ei usuks, kui keegi räägiks, et nägi, inimlik ju.
Mu poeg, kes absoluutselt ei usu ufodesse nägi täna öösel, lendas üle maja....tahakski teada, kas täna öösel veel keegi nägi või registreeriti kuskil, et ta ei arvaks, et ta hulluks läks. poeg on 22 ja oli täiasti kaine, kui öösel tuppa tormas ja meid vaatama kutsus. aga nagunii keegi ei usus, alati on nii, et ei ususta...
 
a 13. detsember 2006, kl 11.16
kus kandis?
 
kats 13. detsember 2006, kl 11.17
männikul
 
ilus 13. detsember 2006, kl 11.30
Männikul? Päris lähedal siis.
See, kes pole näinud, ei usugi. Kui poleks näinud kunagi, ei usuks ka.
 
. 13. detsember 2006, kl 11.32
mu õde on ka näinud
 
ilus 13. detsember 2006, kl 11.36
Milline aparaat lendas õhus? Kirjelda, lihtsalt huvi. Ma olen näinud sigaretikujulist Maardu kandis taevas. Olin pubekas, aga selgelt meeles, nagu oleks eile vaadanud taevasse.
 
kats 13. detsember 2006, kl 11.37
missugune see oli, mida õde nägi
 
kats 13. detsember 2006, kl 11.38
ümmargune, hästi suur, oli peaaegu meie koduõue suurune, hästi madalalt lendas, peaaegu katuse kohal, tuled ringlesid vastupäeva
 
. 13. detsember 2006, kl 11.38
kostivere kandis, sigarikujuline
 
kats 13. detsember 2006, kl 11.39
ja mürin selline, mis ei sarnanenud ei kopterile ega lennukile
 
. 13. detsember 2006, kl 11.40
täiesti hääletult lendas
 
alu 13. detsember 2006, kl 11.45
muig.

"kostivere kandis, sigarikujuline"

kas munad olid kah kyljes?
 
. 13. detsember 2006, kl 11.46
alule
ei.
aga sinul?
 
alu 13. detsember 2006, kl 11.52
vaadake, armsad UFO nägijad, lugu selline, et maapeal on piisavalt sellist sõjatehnikat (made in usa) mida enamvähem iga eesti naine peaks eksimatult ufoks. ise ei julge pidada, kuna isegi TM lugemine ei anna täielikku ylevaadet maapeal leiduvast mehitamata lendavast luureaparatuurist.
 
Blond 007 13. detsember 2006, kl 11.53
kas tel pilte on tehtud eilsest ufost?
 
. 13. detsember 2006, kl 11.56
alu
sa ikka pead iga teema all kaagutama?
mine otsi parem oma munad üles.
 
alu 13. detsember 2006, kl 11.59
noo, miks see munade jutt nii valus koht on? või on puudus neist majas?
 
. 13. detsember 2006, kl 12.06
alu
munajuttu kukkusid sina siin veeretama.
tule parem heaga kapist välja.
 
electra 13. detsember 2006, kl 12.10
nägin ka ja tuled tõesti tiirlesid vastupäeva.
 
mari 13. detsember 2006, kl 12.12
Kidas selline kogemus teie elu on muutnud? Kuidas nüüd elust tervikuna mõtlete, mida teistmoodi teete?
 
electra 13. detsember 2006, kl 13.02
midagi ei muuda, tuttavatele ka ei räägi, niikunii ei saada aru.
 
T. 13. detsember 2006, kl 13.52

Kostivere ja Joelahtme kandis pidi yldse paris palju kummalist olema, energiavaljad ja mis koik veel. Ise nagin seal nii ~12 aastat tagasi kummalist nahtust mida mu vanavanemad vaitsid olevat ennemaltki nainud - oli soe ohtune sygisaeg (nii kampsuni-ilm), paike juba loojunud ja taevast pilvede vahelt (me maja kohal), paistis alla punakas kuma, nagu paikesekiired vahest poolpilvisel paeval pilvede vahelt. Ma enam ei maleta kuidas see algas, lopuks vist lihtsalt hajus ara aga silmapiir oli paikeseloojangust vastassuunas samuti punane. ma tean jah et ebaloogiline lugu aga ma ma ise oma peaga ju maletan - tihtipeale nyyd motlen kas ikka oli voi ei olnud - aga mu vanavanemad kinnitavad ja meid lapsi oli mu maja ees hulgim. Tahaks hirmsasti monega yhendust saada kes vast ka maletaks ja kinnitaks toda kummalist juhtumit. Tegemist oli siis Joe 1 asuva majaga.

-T
 
T. 13. detsember 2006, kl 13.57

Kordan veel - tegemist ei olnud paikeseloojanguga, paike oli juba ammu lainud, need kiired nagu yhest punktist tulid alla, korgelt me maja kohal aga mis seda valgust pohjustas, ma ei tea - pilved olid ees. Kogu lugu kestis nii umbes 20-30 minutit

-T
 
alu 13. detsember 2006, kl 14.18
samas saan inimeste soovist UFO't näha aru. kes ei tahaks kuulsaks saada. pommuudis, et keegi Kostiveres ON näinud ja kõik usuvad, tuunistavad, vaatavad tunnustavalt, imetlevad, I.Volke kirjutab tast raamatu, mida loeb terve maakera.

aga veidraks jääb (samas inimlikult mõistetavaks) see piiratud nägemus mingist tundmatust lendavast objekstist. tase jääb enamvähem ammunähtud multifilmide tasemele, kus see objekt on kasvõi sigrikujuline, mingi mystilise keerleva valgusega, illuminaatorist välja vaatamas roheline mehike. ja justnimelt mehike:)

et aga kuidas ei kyyndi mõttevõime selleni, et mingid ufod on ehk ammu juba meie sees, voolavad meie veres rakkudena, mida me ei tea ega oska eristada. või et äkki on hoopis kogu meile teadaolev universum mõõtmetelt ainult mingi molekul kellegi supikausis.

dimensioonid.
 
kats 13. detsember 2006, kl 15.04
kle, aluke, ma ei taha kuulsaks sada, seepärast ei räägi ka sellest kellelegi, tahaks lihtsalt selgusele jõuda, oli see ufo?
pilti ei jõudnud kahjuks teha, selle ajaga oli ta juba läinud, kui tahtis fotokat võtta...
juba seepärast ei räägi kellelegi, et keegi nagunii ei usuks.
 
to electra 13. detsember 2006, kl 15.05
kas sa nägid ka eile öösel, kuskandis??????????????????????
 
;) 13. detsember 2006, kl 15.13
kats
küll usuvad. ära muretse ;) pole sina esimene ega viimane, kes näeb selliseid asju.

aga alu mure on muidugi mõistetav - ta kardab, et kuna pole ise ufot näinud, siis kaotab oma positsiooni delfi esimese munajoodikuna. eks kardab, et nüüd tuled ja tõukad ta troonilt ;)
sa ju ufot näinud ja puha. uus kohalik kuulsus ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!