Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kuidas haigeks jääda?
 
heh 03. jaanuar 2007, kl 15.15
Kuidas haigeks jääda?
Ma pole 6a haige olnud (mötlen siis grippi) ja no ei jää lihtsalt. Nii tahaks kodus olla, sooja teki all ja pödeda, puhata ja välja magada end......
Aga ei jää lihtsalt. Samas mees körval haige ja tatistab....mina terve kui purikas.
 
no aga.. 03. jaanuar 2007, kl 15.19
gripp on viirus, ära seda taha.
aga külmetuda saab nii, et käi vannis ja mine kohe märjalt õue ja lase end tuule käes ära kuivada. vähemalt nohu peaks ikka saama. või põiepõletiku. mingi ürp tõmba ikka peale kui välja lähed, mudu pistetakse liputamise eest kinni. ja kui tahad niisama "sinist lehte", mine psühhiaatri juurde ja ulu kui raske elu sul on, tahad puhata.
 
arst 03. jaanuar 2007, kl 15.21
kui tahad puhata, võta puhkus. mis siin keerulist?
 
haige 03. jaanuar 2007, kl 15.31
Ära taha haige olla. Ma sain viiruse, pole ka aastaid haige olnud ja praegtugi veel nii halb olla et... Pea valutab, köha, nohu, paks ja soe olemine, väsimus, öäkk..
 
k 03. jaanuar 2007, kl 15.37
mine ilma meigita ja pesemeta juustega arsti juurde, ole hästi uimase näoga ja küll ta haiguslehe annab.
 
Helista perearstile 03. jaanuar 2007, kl 15.58
ja ütle, et oled nii haige, nii haige.
 
no aga 03. jaanuar 2007, kl 16.02
valeta jah arstile. helista hommikul arstile ja ütle, et ilgelt paha on olla, oksendasid mitu korda, tööle ei saa minna. aja saad nagunii paari päeva pärast, siis ütle, et kõikseaeg oksendasid, aga nüüd läks juba üle. ma olen nii teinud, kui veel koolis käisin ja tõendit vaja oli.
 
harakale haigus 03. jaanuar 2007, kl 16.09
Sa juba oledki haige, peast. Selle peale ikka annab tulla, et mees on haige, tahan kaa. Maga välja ennast.
 
Margit 03. jaanuar 2007, kl 16.10
Haigena sa kohe küll ennast välja ei puhka. Nii paha on olla, et sa soovid, et oleksid sa ometi terve. Kogu energia läheb eluspüsimiseks. Vaevaliselt komberdad mööda korterit, süüa ei taha ja ei jõua, nina on kogu aeg kinni, kurk valus, kogu aeg oled nagu udu ees ja uimane on olla. Kas tõesti sa arvad, et see on puhkus??
 
mina 03. jaanuar 2007, kl 16.13
Olin kuskil kaheksa aastat tagasi haige, ainult palavikus.Pidin otsad andma, kõik kohad valutasid, palavikku neljakümne ligi.Mõnusast olekust ja väljamagamisest oli asi väga kaugel.
 
mine 03. jaanuar 2007, kl 16.13
psühhiaatri vastuvõtule ja kurda oma probleeme. Üleväsimus on küll ka ikka piisav põhjus. Edu Sulle ja mehele tervenemist. Ning ära karda, haiguslehel diagnoosi ei näidata.
 
n 03. jaanuar 2007, kl 16.38
Selleks, et vanasti mitte kooli minna, kui oli vastik kontrolltöö, tegime nii, füssaõpski soovitas teinekord mõnele kaastundlikult, et soolaga hõõrud laupa ja kaenlaaluseid, saad endale palaviku ja halva enesetunde mõneks ajaks. Mõikab. Selle aja sees saad juba perearsti juures ära käia või koju kutsuda.
 
ära taha 03. jaanuar 2007, kl 16.39
haige on nii jube olla. ma mõtlesin ka eelmine aasta, et saaks ometi puhata kasvõi 1 päev.. ja siis kui haigeks jäin, siis oli nii halb olla.
sa ju EI PUHKA, kui sul on kogu aeg paha olla, neelata ei saa, pea on paks, toit alla ei lähe ja und ka ei tule.. ikka palju hullem kui tööl käia.
 
Vastik 07. oktoober 2013, kl 20.07
ärge mitte mingil juhul põiepõletiku tahtke,mul oli ja jube nõme oli olla jookse muudkui vetsu vahet.
 
Loog 08. jaanuar 2014, kl 19.16
Koolist kysid tire käaest: Kas ma v6in endale vaba päeva?!

Sa oled ss hull arst!
 
ä-ä 13. jaanuar 2014, kl 15.17
Ära pigem taha
 
holllallaa 14. jaanuar 2014, kl 10.59
Kui vastupanuvõime viirustele tugev, siis lihtsalt ei jäägi. Eespool olev soovitus külmetusega kaasa aidata ei aita suurt midagi, sest tegelikult külmetus ilma viiruseta ei tee suurt midagi.
Saunast saab ju kogu aeg paljalt väljas jahtumas käidud ja ei tee see mingit nohu ega põiepõletikku.
 
marleen 01. detsember 2014, kl 17.03
Söö soola ja ole sama aeg radika juures nii jääd ruttu haigeks.
 
Mingi suvakas 16. mai 2018, kl 23.28
Koige parem viis kuidas teeselda palavikku on nii et mul endal on elektrooniline kraadiklaas ja koige parem seda petta on nii et sa votad kyynla, paned polema ja soojendad natuke selle kohal oma otsaesist ja see tootab uskuge mind
 
Võõras 16. veebruar 2021, kl 16.28
Ma olen haige ja see on väga vastik
 
Vastaja 16. veebruar 2021, kl 16.35
Kui tahad palavikku siis pane soola kaenla alla ja mine magama.
Hommikul on sul palavik ja paha olla.See töödab ma vannun

Kui sa tahad haige olla siis võid proovida aga kui tööle
tahad siis ma ei soovida.
 
Agneke 20. veebruar 2021, kl 15.56
Ajagi näpud kurku, oksenda mitu korda! Aga ma olen nii palju häid asju söönud, kahju oksendada! Lähen ujuma! Seal võib ka haigeks jääda! Aga mis siis!
 
Opus... 21. veebruar 2021, kl 15.36
Haigeks jääda on talvel lihtne- vedeled natuke külmas meres, jões jne ning ongi haigus käes, aga loodetavasti MITTE peaaju põletik!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!