Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Euroopa Liit ja tuumapommid
 
Tank 10. aprill 2007, kl 20.19
Kust kohast võiks lugeda EU ametlike seisukohtade ja tegevuse kohta tuumapommi küsimuses?
 
Duum 06. mai 2022, kl 18.52
Tänapäevased tuumapommid on termotuumapommid, milles suhteliselt väike tavaline tuumapomm on sütikuks. Tavatuumapommid saastavad, kuna tekitavad radioaktiivseid elemente. Kuid neid ei kasutata enam põhilise relvana, sest esiteks pole nad paarikümne kilotonnise TNT ekvivalendist suuremaks skaleeritavad ja teiseks on eesmärk tekitada purustused peamiselt lööklainega. Termotuumakast aga saad matrjoska põhimõttel ükskõik kui võimsa pommi teha. Tsernobõliga ei maksa võrrelda sest termotuumareaktsiooni tulemuseks on ainult heelium. Video maailma suurima, 50 Mt TNT ekvivalendiga termotuumaka plahvatusest kusagil Novaja Zemlja kohal. Mõned tunnid hiljem olid teadlased ilma kiirguskaitsevahenditeta otse plahvatuse koha all uurimas tulemusi
 
Võitlev Sõna 14. juuni 2022, kl 19.40
Ajakirjanike küsimusele: "What Will Biden Do If Putin Goes Nuclear?" järgnes mõtlik vaikus ja ebamäärane jutumula ehk üldpildis pole kellelgi halli aimugi, mis siis saab ja Biden ise ka ei tea, lihtsalt välistab sellise võimaluse. Tõenäoliselt ei teeks USA ega NATO mitte midagi, kui venelased kasutaks tuumarelva Ukraina territooriumil (Experts say a nuclear response is unlikely but not impossible...Biden and Western political leaders would have to weigh a response that would avoid triggering a full-blown nuclear conflict with Russia, while still imposing a heavy cost on Moscow.) ehk hakkavad heietama, heietama ja heietama vastukäikudest.. Kõige äärmuslikum reaalne vastukäik oleks Bideni poolt kättemaksuks ja hoiatuseks Valgevenet tuumapommitada (oma varasemates kommentaarides on mitu korda hoiatanud, et enne, kui Venemaa ja USA totaalses tuumasõjas karvupidi kokku lähevad, hävitatakse tuumapommitamistega tõenäoliselt puhvertsoon Balti riigid ning USA ekspertide väljapakutud tuumakonflikti lahenduse variant viitabki kaudselt sellele). Kokkuvõtteks: The United States would need to avoid any kind of nuclear escalation in the interest of the U.S. and its allies, but also for “global survival,” she said...ehk pigem tõmmatakse saba jalgevahele ning hakatakse külitsi lähenedes ja alandlikult niutsudes ennast vastu Putini jalga nühkima.

Mina olen unes näinud et Eestist jääb ainult must maa järgi

https://www.google.ee/maps/@58.9043534,24.5205595,3a,75y,120.8h,92.03t/data=!3m6!1e1!3m4!1s0wUq5bW1qGtrBIxiEzJ2YQ!2e0!7i13312!8i6656
 
viimasele 16. juuni 2022, kl 02.45
mine künna venemaa musta uudismaad, äkki tärkab seal ka mingi inimlikkuse alge
 
Madis978m 16. juuni 2022, kl 21.22
Eestist jääbki varsti suitsev plekk kui Reform, Sotsid, E200 ja reeturlik Isamaa istuvad võimul. Viimane aeg on panustada EKRE võimule saamiseks ja siis pääseme tuumalöögist.
 
Dimitov 17. juuni 2022, kl 02.00
Mina valima ka Ekre kes austab rahvusi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!