Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
palgasoov
 
dess 19. aprill 2007, kl 15.03
Sain uue töökoha, ja küsiti mis palgasoov siis oleks, ütlesin palgasoovi, pärast teistega (kes täpselt sama tööd tegema hakkavad) rääkisime et palju keegi küsis, tuli välja et küsisin 1500/2000 krooni vähem, kas ma nüüd saangi teistest vähem palka? Või saavad ikkagi kõik täpselt sama palka, töö on ju sama... Kas peaksin palgasoovi muutma :D?
 
Musi 19. aprill 2007, kl 15.05
 
hull 19. aprill 2007, kl 15.07
ma arvan, et eks sa ikka selle saad, mis sa küsisid. sa võid ju juurde küsida, kui ennast tõestanud oled.
 
dess 19. aprill 2007, kl 15.08
No kõik me teeme sama tööd ja mina saan siis kõige vähem? Ohsaissand:), ma arvan et kohe kui tööle asun peaks seda palgasoovi muutma.
 
ilus 19. aprill 2007, kl 15.10
ma ei tea, ei oskaks üldse midagi pakkuda, üks saab sama töö eest 10 ja teine 20tuhat. ma pole selgeltnägija ju. firma peaks ise ütlema töövestlusel, mis nende nr-d on. kas nad sulle midagi ei öelnudki? ma sellisesse kohta ei kandideerikski. krt, see personalipoliitika on väga keeruliseks tehtud.
 
ehh 19. aprill 2007, kl 15.11
ei saa sa muuta enam, sellepärast sind ju võetigi, et vähem tahtsid.leping ja puha.
 
appi 19. aprill 2007, kl 15.12
ise küsisid, ise saad. minu ülemus ütleks selle peale: mis sa vaatad teiste rahakotte? peale katseaega oleks mõistlik küsida. see ei ole ...kuidas öleda... ilus küsida kontekstis" aga teised saavad rohkem". Loevad sinu oskused, varesemad kogemused ja olemasolev haridus.
 
tere ise ka 19. aprill 2007, kl 15.14
asjad on ikka niipidi, et inimene peab ise teadma, kui palju ta väärt on.
 
dess 19. aprill 2007, kl 15.15
ei võetud sellepärast et ma vähem tahtsin, koht alles avatakse ja kõik on uued lihtsalt neil oli vaja igaühe käest mingit numbrit, tööle võeti enne palgasoovi küsimist :D keeruline jahm.
ei ole ka haridus, hairdustee alles poolik, tegemist on lihtsa tööga, kogemused olid on kõigil olemas ka jah. ei ole paremaid halvemaid kõik on noored ja terved ja tublid ja koht alles avatakse kõik alles hakkavad tööle seal
 
ilus 19. aprill 2007, kl 15.19
ma olen muidugi eluvõõas, aga kas te kõik käite vestlusel ja pakute numbreid nagu turul? firmal peaks olema mingi palgaskaala, mis on teile teada (on kirjas juba kuulutuses, või selgub töövestlusel. keegi ei tahagi teada, mida Anni saab tegelikult- et saab siis 2tuhat rohkem hea töö eest) ja sealt edasi on siis juba vaieldav või kokkuleppe küsimus. sul siis isegi vedas, teemaalgataja, panid hästi täpselt tegelikult. ära rohkem midagi nõua. kui katseaeg läbi, siis vaatad edasi. vaata parem leping üle.
 
tere ise ka 19. aprill 2007, kl 15.41
to ilus:
no näiteks:
vestlusel küsiti, palju palka tahad - ütlesin numbri.
öeldi, et kohe maksaksid nad 2 tuh vähem, aga kuna ma ilmselt olen küsitud summat väärt, siis kas ma olen nõus tööle tulema ja 6 kuu pärast tõstetakse see 2 tuh + inflatsioonitõusu võrra.

nüüd on 6 kuud möödas ja lepingulisa uue numbriga allkirjastatud.
 
to dess 19. aprill 2007, kl 15.59
Mina arvan, et nad vaatasid kui kõrgelt keegi ennast hindab. Kui te seal kõik sama tööd teete ja samas koguses ning sama tööaja siis tasu on ikka kõigile üks. hk nad võtavad sealt mingi keskmise siis: oletame, et sina tahtid 7000.- teised 9000.- ex siis hakkavad 8000.- maksma.
 
dess 19. aprill 2007, kl 16.05
Selge, selge. Aitäh, arvan et sain targemaks ;)
 
raamat 19. aprill 2007, kl 16.38
Delfikate keskmine palk on üle 20 000 kuus. Kui kavatsed siin kirjutama jääda, siis juhindu sellest numbrist.
 
ebadelfikas 20. aprill 2007, kl 14.09
Minu palk ei ole nii suur, mul on kõigest 15 000, kas ma saan nüüd disklahvi? Ja sedagi koos lisalepingutega, muidu veel väiksem
 
Palgatu 03. august 2022, kl 15.31
Mis sa siin ikka soovid eks need saavad kes oskavad teisi inimesi ekspluateerida oskavad aga kui oled aus proletaarlane teisest eestist siis on ikka tühjad pihud nagu kadunud Graps juba laulis olgu jumal talle armuline
 
RAHASTAMINE CHARLY KERKIR 03. august 2022, kl 17.03
RAHASTAMINE CHARLY KERKIR
Tere kõigile
Suur tänu Jumalale CHARLY KERKIR minu teele tagasi toomise eest.
Kõigi oma rahaliste vajaduste jaoks või kui teil on rahalisi raskusi, võtke lihtsalt ühendust selle imelise CHARLY KERKIR ga ja olete täiesti rahul.
See suurepärane mees on mind just aidanud väikese summaga 55 000 € ja see on minu jaoks enam kui piisav.
Ta on südamega mees, tänu sellele imelisele mehele sain ma oma elatustaset ja võlga tõsta.
Kui vajate väikelaenu, võtke nendega ühendust ja te ei pea pettuma.
E-post: charlykerkir@gmail.com
Aitäh

Märkus
Kui te pole EESTIST, siis hoidke eemale
 
lime 04. august 2022, kl 01.22
mõnel inimesel on ehk ka vajadused teised ja raha üldse ei huvita. kobistab oma töönädala kusagil toidupoes ära ja on õnnelik, et saab lihtsalt nelja seina vahel istuda ja kiluvõileiba süüa. tema jaoks on stress kuhugi reisida ja lõhe lihtsalt ei maitse. cuggi kott tundub talle maitselage (mida nad üldjuhul ongi). inimene ei tunne diskomforti ja on õnnelik.
kes tahab kulukamat elu, peab siiski haridusele rõhuma.
no võib ka regulaarselt loteriipileteid osta, äkki kukub õnn õuele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!