Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
MiNU Elu
 
irww 20. märts 2008, kl 22.40
myy jäi hätta
 
tüdind 20. märts 2008, kl 22.40
aidsihaigeid on ka päris palju ja neil on ka paljus sarnaseid jooni.
äkki oleks aeg selliste mõnitamisele üle minna?
mu meelest on juba liignüri see neljakümbiste kottimise teema. sest keegi peale väikse myy enam ei viitsi selle üle naerda ka, eriti.
seega see tsirkus justkui põles juba maha ja klounid võiksid laiali joosta, sest pealtvaatajaid napib.. sest kui 2 klouni ise nalja teevad ja ise naeravad, on justkui lame või maeitea
 
väike myy 20. märts 2008, kl 22.40
krdi pähkli andsid mulle nüüd närida, ylane:)

stiil justnagu sobiks - alu mis alu. aga see inimlik toon ajas pikaks ajaks segadusse. mai leidnudki teemat üles, et mis kontekstis alu nii öelda võis...

aga oletame, et alu oli sel hetkel kirgastunud suure doosi südamlikkusega ja siis väidan 60% tõenäosusega, et see oli alu:)

stiil klapib 100%, aga see inimlikkus...icic:)? ehk oli tegemist nooremapoolse naisterahvaga, et alult nii südamliku vastuse sai?:)))
 
ylane 20. märts 2008, kl 22.43
novat nii, et kunagi ei tea mis hoog alul peale tuleb ja mida ta siia kirjutab. ta vist juba paar aastat siin kirjutab ühte ja sama, nüüd läheb 3 või
 
väike myy 20. märts 2008, kl 22.45
kulla tüdineja,
see, et sina oled alust tüdind, ei ole mingi näitaja:). alu teemad on nii in, et lausa võõrad isikud esinevad ta nime all ja teevad teemasid. ja kommentaare jagub.

aidsihaigus ja kirjutamise stilistilised sarnasused on ikka väga meelevaldne võrdlus. umbes selline nagu võrdleksid konna ja sipelgaid nt. erinevad nähtused, erinevad meetodid sarnasuste leidmisel.
 
boor 20. märts 2008, kl 22.47
siin on enamus alust tüdinenud ja see on juba näitaja. alust tehakse teemasid sest teda tahetakse kiusata ja segada.
 
? 20. märts 2008, kl 22.49
te tarbite sama ainet või, myy ja alu? ah et alu on IN
irrw
 
väike myy 20. märts 2008, kl 22.50
delfi naistekas ongi muutunud viimase paari kuu jooksul kohutavalt igavaks. sellest on kahju. varem oli siin huvitav mõtteid vahetada, nüüd on ainult mingi palagan, lollitamine ja tühised teemad. alu on siin mu viimane meelelahutus:). muidu enam ei käikski delfi naistekas:).
 
aga 20. märts 2008, kl 22.52
ega sa ei peagi käima, on ka muid foorumeid, muidugi kui sa keeli ei osak siis valik pole kuigi suur.
 
irw 20. märts 2008, kl 22.53
tõesti, väike myy, sinu ´mõttevahetus´ teemal - eesti mehed on värdjad ja välsmaamehed on super.. võtab tummaks.
alu ja sina - ajugigantide mõttevahetuse tipp ja täpp, tõesti
 
irw 20. märts 2008, kl 22.54
sest neidsamu komme sööte üleüleülehomme

tõesti booooooring
 
väike myy 20. märts 2008, kl 22.54
aga, inglise, vene ja soome keelt loen ja kirjutan küll. palun kirjuta siia mõnede huvitavamate foorumite lingid. delfi naistekas hakkab täiega ammenduma.
 
väike myy 20. märts 2008, kl 22.56
irw, sellest hoolimata käid siia foorumisse regulaarselt irvitamas? et miks siis? kui on niiiii kohutavalt booring?
 
voh 20. märts 2008, kl 22.57
see oleneb sellest, mis teema sind huvitab

peale delfi ma ei käigi eriti foorumites, kuigi nendel saitidel on ka foorumid olemas.

www.rockabillyfever.com
www.tickle.com
www.yahoo.com
www.grab.com
 
irw 20. märts 2008, kl 22.58
ei käi irvitamas.
irvitan vaid teiesuguste üle.
siin on normaalseid inimesi ka ja päris palju. rohkem kui teiesuguseid. seepärast käingi.
kui alu ja sina oleksid siin foorumis need mõttehiiglased ja arvamusliidrid (nagu mõnes teises foorumis need kõige suurema suuga tegelased kipuvad olema) siis ma muidugi siin ei käiks.
 
irw 20. märts 2008, kl 23.00
btw väike myy, egas sa tõemeeli arva, et mul on see nimi patenteeritud?
 
tänan 20. märts 2008, kl 23.02
sorry et vahele segan, ega sa see voodimurede irw pole.
 
väike myy 20. märts 2008, kl 23.04
irw, ma lugesin halvast kogemusest neid eestlastele omaseid tunnuseid. üks neist oli sõna "normaalne" kasutamine igas kontekstis. misasi on normaalne? kes ütleb, kes või mis on normaalne? mõne rahvuse jaoks pole terve eesti rahvas normaalne. minu jaoks on inimesed, kellel on lahtrikesed "normaalne" ja "ebanormaalne" lihtsalt arenematud. maakelli öeldes - matsid. irw on kahtlemata arenematu inimene. kui seda muust järeldada ei saa, siis soovist võhivõõrale silt kaela visata võib seda 100% tõenäosusega väita.

voh, vaatan su foorumid kohe üle:). tänud:)
 
irw 20. märts 2008, kl 23.15
tänanile
ei ole.

väike myy
ah et siis arvadki, et irw on pühalikult üks ja ainus.
uskumatu.. sa oled veel lollim, kui ma arvasin.
a kui leidsid sõna -normaalne- nn jahimeeste teema alt, siis olen hea meelega sinu silmis arenematu. see on mulle komplimendiks - olla sinu mõistes mingi arenematu eestlaslik paaria, kes jälestab hobikorras elusolendeid piinavaid ja tapvaid inimesi
tnx ;)
 
kiibitar 20. märts 2008, kl 23.18
väike myy ja alu on nagu
kuradike ja sass
veterinaar ja kult
 
;))))DDD 20. märts 2008, kl 23.21
pisi-alu läks vist ära tudile;)kännud&mammud teki all ;DDD
 
irw 20. märts 2008, kl 23.22
muideks ma kardan, et enamus inimesi on sinu mõistes eestlaslikud arenematud matsid, sest usun, et enamus inimesi arvab, et kiiluda aastaid kinni mõttesse - neljakympised on värdjad või et eesti mehed on värdjad - see on tobe. et mitte öelda ebaNORMAALNE
irrw
 
alias 20. märts 2008, kl 23.32
odooot..
alu alias myy vihkab neljakümpiseid ja myy alias alu vihkab eesti mehi?
kas tõesti ongi noorelt ja kenalt mustaverd myylt võetud mingi eesti mees mingi neljakümpise paha moori poolt?
oimaivõi kui naljakas see oleks. aga makes sense
 
milles küss? 21. märts 2008, kl 00.12
normaalne pelmeen ju?! Või mis?
Sellised on, meite Eestis looduskaitse all ja neid tuleb eriti hoolsalt hoida...ja, kui vaja, annad ka noorematele naistele pasunasse, et ei ihaldaks sinu pelmeeni - sina ju hoidsid ja säästsid ning kiidusõnugi jagasid põhjendamatult.

Aa, kui liig kergelt pelmeeni nooremale (või kellele iganes) loovutad, siis pelmeen kooleb ää liig järsu ennesehinnangu languse tõttu või... veel hullem...jääb delfisse igavesti kummitama
 
originaalsus my ass 21. märts 2008, kl 03.10
miks nii haledalt pihi.netist kopeerida, ah?
 
urr 21. märts 2008, kl 05.13
nõme ja lame
 
nimi 21. märts 2008, kl 09.55
Mina olen seda texti kuskilt ennegi lugenud-ei see ole alu looming.
 
teada 21. märts 2008, kl 16.45
vahet pole et tekst on mujalt võetud aga alu elu on ikkagi selline
 
kratt 22. märts 2008, kl 02.29
viimasel kommenteerijal ilmselt õigus, välja arvatud see "ärijutt".
alu pidi poole kohaga kojamees ju olema.
 
ddd 24. detsember 2011, kl 15.52
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!