Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kallima hüüdnimed
 
Annika 20. juuli 2008, kl 00.05
Mis hellitusnimed on teil kallimaga suheldes? "Kallis" ja "musi" on suhteliselt tavaliseks juba saanud, huvitav oleks teada, mida veel välja on mõeldud:P :)
 
h 20. juuli 2008, kl 00.19
ei olegi hellitusnimesid. pöördumisel on kasutuses tema pärisnimi või siis lihtsalt "kuule, ...."
ei meeldi need mõmmikud ja kallad ja tibud
 
vanamoor 20. juuli 2008, kl 00.31
vanamees, rsk, siia!
 
ehh 20. juuli 2008, kl 00.48
vana petis
 
Kaval-Ants 20. juuli 2008, kl 01.11
Vanamoor, eit, moor. Õrnusehetkedel ka tussu, tussuke, märake. Kui tusane olen, siis ka kõbi, kõõm ja @!#$.
Moor ei kutsugi mind ühegi sõnaga - virutab lihtsalt kaltsuga vastu vahtimist või luuavarrega ribide vahele ja väljastab mulle käsu.
 
ka niimoodi 20. juuli 2008, kl 01.37
mees naisele/naisest...
omavahel: "tibuke"
õllesõprade seltsis: "seksike"
teiste ees: "pisike"

naine mehele/mehest...
omavahel: "hobune"
sõbrannale: "minu kapp"
teiste ees: "minu rüütel"

(tegemist perega, kus mees suur turske ja naine väike nääpsu)
 
heh 20. juuli 2008, kl 05.42
see hobune ja kapp kolavad paris hasti viimasel:D
mina ise kutsun nimepidi tavaliselt, kuid vahel ytlen midagi armast... tema kutsub mind doida ehk tobuke portugali keeles
 
tähelepanek 20. juuli 2008, kl 10.36
Ja sa oledki tobuke, et sõitsid mingi portugali pässi juurde elama :D Selleks ta nõnda sind kutsub, alateadvus.
 
linnuke 20. juuli 2008, kl 12.08
Nüüd "trulla", lihtsalt väike polster kontidel peal, varem "kont","luukere","pird". Mina mehele "punnkõht", "rekkamees","laste isa", "ajugeenius", "arvamusliider".
 
moon 20. juuli 2008, kl 12.40
tähelepanek
on taas üks õnnetu pihkar. ega see ei aita, kui sa teisi, kes sust õnnelikumad on, sõimad. hullemaks läheb veel...

kutsume mehega ikka nimepidi teineteist.
 
minu 20. juuli 2008, kl 16.00
piiks, musi, kalla,aemsaim,
 
mardikas 20. juuli 2008, kl 19.10
mul mees väiksemat kasvu ja seetõttu - suslik
aga kasutan ka - mees, kallis abikaasa, hellik ja muidugi eesnime

tema mulle - eesnimi, mardikas, musi, maasikas, armsake
 
fffff 20. juuli 2008, kl 22.58
ei pöördugi väga tihti niimoodi nime/hellitusnimega. pärisnime kasutan megaharva, kui niiviisi meelde tuletada. hellitusnimedest olen öelnud kallis ja kallike, aga sedagi vähe.
 
nonii 20. juuli 2008, kl 23.37
minu mees on vahelduva eduga mutionu ja kaka-aadu
 
(; 21. juuli 2008, kl 10.58
Musist tuletatud Muss. :)
 
Katrina 22. juuli 2008, kl 18.08
ma kutsun oma meest loomakeseks, tema mind ka
 
Mario 24. juuli 2012, kl 10.47
Mina oma naisele:Kullake, kalliskivi,pärl,ingel,päikesekiir,valguskiir...neid palju ja muidugi kõige tavalisemad hellitusnimed musi ja kallis.
 
ehh 24. juuli 2012, kl 16.46
abikaasa on kassike ja armuke on jänkuke. kumbki ei solvu kui kogemata kassikest jänkukeseks või vastupidi kutsun.
 
ohh 24. juuli 2012, kl 16.55
vana sokk
 
ehh 24. juuli 2012, kl 16.56
naine olen, ja mitte eriti vana:)
 
Mees 20. detsember 2016, kl 22.20
Abikaasa nimi Carmen see parast siis - Calla ; Carla ; Musi
 
väike pihk 20. detsember 2016, kl 23.17
väike pihk
 
Alu 20. detsember 2016, kl 23.30
vaal, pakkjalg, pakkjalgadega vaal, karvane vaalpakkjalg, ripptiss ja mokalurts.
Mind, aga kutsutakse hellitavalt vanapoisiks:)
 
Alu 21. detsember 2016, kl 11.35
Erilistel hetkedel kutsutakse ka ripptilliks, peerupüksiks, roostes yobimasinaks, mikrotõuguks. Nõgusa seljaga naiste omapärane huumorimeel.:)
 
Lehm Lesk 21. detsember 2016, kl 11.57
Väljamaa härrasmehed kutsuvad vaimustusega, rõõmsalt rõhutaded oooor, sest õ ei häälda välja. Kodumaised ripptilllid kutsuvad kõõm, vana krõõt, või lihtsalt litsiks.
 
impo-Alule 21. detsember 2016, kl 14.29
Alu jälle eskortlese järele õhkamas, nii nunnu:DDDD
naljakas, et võtab ikka ja jälle seda ripptilli teemat südamesse.ju siis ripub nii hästi, et ei saa seda maailmale teada andmata jätta.
 
pole teada 21. detsember 2016, kl 19.08
mis Alul ripub või ei, aga nii mõnelgi naisel ripub siin nii mõndagi ja pole ime, kui meestel ei tõuse selle peale.
 
Infoks 21. detsember 2016, kl 19.34
pole teada Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis Alul ripub või ei, aga nii mõnelgi naisel ripu
> b siin nii mõndagi ja pole ime, kui meestel ei tõu
> se selle peale.

väga täpselt on teada Alu kohta. Agnes rääkis detailselt, mis ja kuidas ja mitu millimeetrit ripub. ei aidanud ka nõgus selg. ega alla 4 cm tilli puhul poleks nagunii erilist vahet, ripub või seisab
 
aga mille peale 21. detsember 2016, kl 21.02
meestel siin tõusma peaks, naised? selliste roppsuu röökurite peale vä?? selgelt läbilõhki näha endiste lõbunaiste peale, kelle repertuaar kordub päevast päeva ainsa vahega, et eri nimede alt? lubage irvitada, miniviineri väärilised:DDD
 
Alu 21. detsember 2016, kl 23.44
Pole minu silm ammu enam ilusat ja prinkis naise tissi näinud, ikka need ripptissid kõikjal.
Pole ime siis, et noku lonti jääb, kui kivid sokkis silma all.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!