Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas eesti mehed on ilusad?
 
vari 03. august 2008, kl 11.39
kui käite tänaval, kui palju jääb teile silma ilusaid mehi? ma ei mõtle siin noormehi, vaid ikka 30-50 aastaseid eesti mehi.
 
n34 03. august 2008, kl 11.48
enamus on kenad, kuid kas eestlane või venelane, ei tea sest ei kõnele võõraste meestega tänaval
 
meelespea 03. august 2008, kl 12.05
enamus on koledad, kenasid ja atraktiivseid, mis silmale meeldiv vaadata on vähe. Loiud, kõhukad ja räpased enamuses, jube milline higihais igal pool lokkab. Jube, aga igihaisused on ka paljud naised. Vuihh, milline räpasus.
 
Annika 03. august 2008, kl 12.15
ei ole. kenasid ( mehed pole ilusad) on väga vähe.
 
tean 03. august 2008, kl 12.21
vana tõde, aga ilu on tõesti vaataja silmades. räpasus - see on muidugi üheselt väkk!
 
emis 03. august 2008, kl 12.46
mis mõttes ilu on vaataja silmades? Eestis vaadates tänavapilti, võiks heal juhul 5-t protsenti mehi ilusaks nimetada.
aga minge näiteks Hispaaniasse ja tänavad kõik selliseid "kompvekke" täis, et aina imetle ja imesta. see on minu erapooletu nägemus.

kunagi sai paarile hispaania sõbrale tollal populaarset rate.ee saiti näidatud ja nemad küsisid täiesti siira üllatusega, et: "kas Eestis ilusaid mehi polegi??"

no more comments:p
 
mina ka 03. august 2008, kl 12.48
emisega nõus! lõunamaa meestele jääb kohe pilk peatuma, aga eesti mehed on hall mass. Ei halvusta, aga nii ta kahjuks on.
 
Armas 03. august 2008, kl 13.33
Kahjuks enamik mitte. Pilti rikuvad õllekõhud, halb kehahoiak, maitsetud riided, kehvad hambad ja higihais.
Puhtusega on eesti meestel kikka päris kehvasti. :(
Samas 20 aastaste kuttide seas on ilusaid väga palju! On stiilseid ja huvitavaid. Usun, et asi ei ole nooruses, vaid põlvkonnas. Nõuka-aja põlvkonna mehed (ja naised ka ehkki vähem) ei oska ega taha enda eest nii palju hoolitseda.
 
sopsu 03. august 2008, kl 14.22
Mehed on hoopis kemamad kui naised.Kas sellest veel aru saanud ei ole?
 
linnuke 03. august 2008, kl 14.36
Eestis on palju kenasid mehi, aga Soomes on koledad.
 
toriseja 03. august 2008, kl 14.41
teema on ülestõstetud,kuid mõned arutavad oma siin oma kihelevaid genitaale.see pole koht selle arutamiseks kui ei meeldi viska sea ette.
 
maria29 03. august 2008, kl 14.45
Minu meelest kultiveervad väga paljud "välismaa" mehed seda müüti, et eesti naised jube ilusad ja eesti mehed jube koledad. How come??? Kus see loogika on? Kõik ju eesti emade-isade lapsed!?
Pealegi siin mainite nne kehva riietust-higihaisu (väga halb:( ) jm, aga kas need 2 asja nt muudavad inmese näojooni v kehaehitust? Tegelikult ju mitte. Et kui ei meeldi, siis ei meeldi j kõik ikkagi onju. Pesemineja uued riided ei tee ju koledat ilusaks.
Igatahes minu meelest on eesti mehed enamus küll kenad.
Ei meeldi pruunid silmad, vihje siis hispaania-itaalia jm-dele.
 
eesti mees 03. august 2008, kl 15.21
aitäh maria29 :))
 
n31 03. august 2008, kl 15.25
maria29,
ma ei leia et see müüt on,
eesti naised käivad kosmeetiku-juuksuri juures, epileerivad, kreemitavad, värvivad, tihti vähemalt korra nädalas trennis ja seda köike on ka eesti naises näha. Eesti mees alates 30 on tüse ja hall. Ja maitsetult riides on paljud. Higihais, riietus, loomulikult muudavad inimese väljanägemist, ehk et kas siis on hoolitsetud vöi mitte. Ma pakuks küll, et lause kehti: ei ole koledaid inimesi, on hoolitsemata inimesi, hoolitsemata on ka tüse inimene. Ma olen mitu aastat selle peale möelnud et kuidas küll nii et eestis on nii palju ilusaid naisi, aga mehed on körval " näotud".
 
maria29 03. august 2008, kl 15.26
Aga Sa võta heaks, eesti mees :PP
 
teele 03. august 2008, kl 15.28
Tõsi ta on, et ainus mees, kellele vaid peale vaadates mul iial põlved nõrgaks on läinud, on üks 'keskmine eesti mees' (ja mitte esimeses nooruses).
 
Liblik 03. august 2008, kl 16.22
Mehe puhul ei ole väline ilu tähtis. Kui ta oskab õigesti käituda, siis sellest piisab. Vot selles suhtes jääb eesti mees n itaallasele kõvasti alla.
 
ette 03. august 2008, kl 16.50
me räägime siin üldiselt, et kas eesti mees on ilus(kena), mitte tema käitumist. Lähed mööda tänavat ja pilk jääb kohe peale. Aga minuga pole seda küll juhtunud tükk aega:(
 
Undiin 03. august 2008, kl 17.02
Vat ei tea, kas see on sellest, et praegu hooajal liigub massiliselt turiste, mis muudab linna üldpilti, aga täna just vaatasin, et kenasid inimesi on nii meeste kui naiste hulgas palju. Räägin Tallinna vanalinna keskpäevasest ajast.
Või siis äkki tegi pühapäev inimeste meeled rõõmsamaks, sättisid ilusamad riided selga ja tulid linnavahele perekondlikult patseerima:) Ei läinud ju õlale koputama, et rahvust küsida. Tavaline lääne-eurooplane näeb üsna sama välja, hispaanlased-itaallased on muidugi eristatavamad. Kusjuures, paljud hispaanlased siiski mitte (kui nad vait juhtuvad olema), nende seas on igasuguse välimikuga inimesi.
 
never ever 03. august 2008, kl 17.07
Ei ole kena. Mulle on kogu aeg valismaa mehed meeldinud ja arvamus ei ole 15 a jooksul muutunud. Asi ei ole ju ka ainult valimuses vaid ka suhtlemises ning kaitumises.
 
eelistan 03. august 2008, kl 17.32
eestimaist.
 
urood 03. august 2008, kl 17.36
eelmisele: muidugi eelistad, kuna sul pole muud võimalust:P
 
sõna sekka 03. august 2008, kl 17.49
tulin just rootsist ja selveris üllatusin meeldivalt: on küll eesti mehed ilusad! minu maitse ei ole samuti need pruunisilmsed lõunamaised kommipoisid. eesti naised on loomulikult kenamad kui põhjamaade suguõed - seda sajanditepikkuse veresegamise tõttu.
eesti on üsna ok koht elamiseks, eesti söök on minu jaoks parim, aga meie poliitika ja riigijuhtimine on küll allapoole igasugust arvestust ja 16. saj bojaaririigi juhtimise tasemele seisma jäänud. rääkides eesti poliitikutest, kes on valdavalt mehed, siis need on küll koledad kui öö.
 
jajaaa 03. august 2008, kl 17.59
kui siin mõned naised leiavad et mehed on kenad, siis vist tegmu ikka linnameestega. Vaadake maamehi, jubedad igatahes, enamus ära joonud.
 
hm 03. august 2008, kl 19.26
Ma ka ei fänna lõunamaa mehi ja pruunid silmad ei meeldi, aga kui nii üldiselt rääkida, olin hiljuti Saksamaal ja seal lennujaama bussis just mõtlesin, et kus on alles kenasid mehi karjakaupa, Eestis sellist vaatepilti ei näe.
 
.. 03. august 2008, kl 21.51
mis mis?
reisige euroopas (või ka p-ameerikas. ei ole seal ainult paksud) ringi.

meeste rüht, nahk ja hambad on juba ilusamad. ja see loeb palju!

eesti mehe välimus pole kiita, kuna nad ei hoolitse enda eest ja joovad liiga palju :)
 
e 03. august 2008, kl 22.28
kahjuks on eesi mehed koleda ja hoolitsemata.pilk pole peatunu väga ammu mõnel.
 
nasty bitch 03. august 2008, kl 23.24
nad on lihtsalt ennast ära joonud, ületöötanud ja lollid. Krt ei oska siis ilma alkoholita molutada?
Sõidavad ennast surnuks ja jätavad naised välismaa meestele ...
 
sellel on kaugemad tagamaad 04. august 2008, kl 00.01
Ma arvan ka et probleem ei ole selles, et eesti mees on sündinud kole, vaid eesti mees on üle töötanud ja eelköige ei oska tulemustandvalt puhata- löögastuda. Nädalavahetusel tömmatakse tina täis ja kogu moos, spordiga üldiselt ei tegeleta. Asi aslgab mötlemisest. Eesti mees ei teadvusta endale, mida teha selleks et kauem säilida, et ka " pingeline "elu pakub röömu, nimelt kui osata tervislikult löögastuda.
 
kepin vaid ilusaid mehi 04. august 2008, kl 00.44
mulle meeldivad valged inimesed tumedatest enam, seega minu silmis on need italiaanod lihtsalt jubedad, rääkimata nende libedast ja võltsist olekust.

eesti mehed on vägagi kenad, kui nad ei jooks ennast juba 35+ eluaastaiks paksudeks higistavateks õllemonstrumeiks.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!