Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas eesti mehed on ilusad?
 
Tom 23. mai 2013, kl 11.50
eks see väljanägemisele rõhumine olegi selline noorte meeste asi, nemad peavad veel naiste pärast võitlema ja seepärast on tähelepanu endale pööramiseks ka rohkem vaja pingutada. 30-50 mehed on juba reeglina saavutanud selle, mille nad on endale eesmärgiks seadnud ja seepärast pole see konkureerimine välisel tasapinnal enam vajalik. elu saab ju ka mõnusamalt elada, kui enda ehtimisega tegeleda. selles vanuses meeste välimuse eest hoolitsemine peakski naiste asi olema, sest nendel on ju tähtis et iluasjake käevangus oleks ;)
 
n 50+ 23. mai 2013, kl 12.12
Kui ma näen mingit vanades teksades, habetunud ning karvakasvanud hallipealist meest , 40-60 vanuses, õllekõht värvli peal ripakil ,seljas vana nahkvest või 20- e taskuga hallikasroheline presendist vest, hakkab mul halb.Mul hakkab seda isetut vanusetut vanakest nähes halb.
 
eena 23. mai 2013, kl 13.22
kus te liigute, et karjade kaupa neid haisvaid ja lohakil mehi näete? mina näen küll päris palju kenasid ja hoolitsetud eesti mehi, töökaaslased näit kõik sellised. põhjamaalased st valged mehed on minu jaoks kordi atraktiivsevamd kui vilavate silmadega lõunamaalased ehk eestis on palju kenasid mehi.
 
loogikavaba 23. mai 2013, kl 14.08
"eesti mehe peamine probleem on naiste rohkus kohalikul "turul""

"naine ei väärtusta ennast isiksusena piisavalt ja arvab, et peab alati "võitlusvalmis" püsima, sest konkurents on tihe"

Olukorras, kus Eestis on pereloomise eas naisi vähem kui mehi ja on noorte meeste ülejääk, igale mehele ei jätkugi naist, on sellised argumendid naljakad. Kui keskealised naised ja eriti pensionärimammid arvesse võtta, siis tuleb jah naisi rohkem.

Noortest inimestest rääkides on aga olukord just vastupidine, just mehed on kehvemal positsioonil, kuna naisi vähem kui mehi ja kõikidele meestele ei jätkugi naist.
 
reaalsus 23. mai 2013, kl 14.25
alu on rõve paks haisev dressides siilisoenguga alkohoolikust eesti mees.
 
heli 23. mai 2013, kl 16.22
eesti mehed voiks deodorandiga tutvust teha...
 
veiko poolõde 23. mai 2013, kl 16.37
täitsa kenad on. välismaa omad on kuidagi kuntslikud aga eesti mehed oma eheduses palju südamelähedasemad. muidugi on välismaalane natuke värskema hõnguga (see juba inimloomuses et muru mujal rohelisem:D), aga eesti mees on ilus. no palju ma neid ikka tean, aga neid keda tean, on väga ilusad. ma koledatega ei suhtlegi:D
 
icc 23. mai 2013, kl 19.43
Eriti ei jää tegelikult, paar korda aastas kohtan mõnda. Minu mees on küll ilus, ta selline tumedama nahaga, mehelik, st talle sobib paari päevane tume habe, oehhh, ta nii iluuuus mul :), pole mingi lakutud ilueedi. Ma ainult vaatakse teda, tark on ka muidugi.
 
alu 23. mai 2013, kl 21.18
"Ei, juttu on üldisest stiilitundest, riietusest, soengust ja trennis käimisest. 99% mehi on kas dressides või suvalistes riietes, pisut paksud, siilisoenguga, isegi, kui nad pesevad."

võiks ju ka eesti naise kohta midagi väga yldistavat halvustavat vastu kirjutada. kuid see oleks nõme. ja see võiks olla siis, kui tahaks kätte maksta või oleks ydini pettunud neis. kui taoliselt mehi kirjeldada, siis on see ilmselt nii. ja põhjust võib ikka peeglist otsida.
 
sam 23. mai 2013, kl 21.30
Kas eesti mehed on kõik muslimid, et nad kannavad saunas pükse?
 
kahjuks 23. mai 2013, kl 21.32
iseloom võiks nati ilusam küll olla!
 
to caliente 23. mai 2013, kl 22.44
Maitse asi, mulle näiteks Hispaania ja Prantsuse mehed üldse ei meeldi, ei ole mu meelest kenad.
 
to mina ka 23. mai 2013, kl 22.58
No ei meeldi tõmmud lõunamaalased, kohe üldse mitte. Laisad ja kavalad on nad ka.
Itaallased, hispaanlased üldse ei meeldi. Mulle kohe ei istu tõmmud.
 
alu 23. mai 2013, kl 22.58
tegelikult on ikka ilgelt teemasse kyll, kui teemas eesti mees hakatakse rääkima välismaa meestest. meeste seltskonnas nt kui kiidetakse BMW häid sõiduomadusi ja keegi hakkab kiitma MB disaini, siis peetakse teda lihtsalt idioodiks:)
 
hahahah 23. mai 2013, kl 23.08
alu on pelmeen.
 
alu 24. mai 2013, kl 00.39
et kui eesti mees on kole ja paha ja pelmeen-a midaimet siis-pange näppu parem. yhtegi võõrkeele oskust taolistel inisejatel nagunii pole, et väljamaa mehele end arusaadavaks teha. google translaatori abil ollakse see kaunis ja ihaldatav eesti naine:)
 
Tõesti 24. mai 2013, kl 00.59
Ma naisena samuti ei mõista seda välismaalaste kiitmise haigust. Esiteks on seal igasuguseid, aga kuna nad on ikkagi teisest keskkkonnast, siis meile jäävad nad võõraks.

Algul võib ilus olla, aga nende arusaamad on ikkagi meist erinevad. Samuti on igas riigis ilusaid naisi küllaga, miks need mehed oma riigi naistelt tähelepanu ei saa ?
Mind paneb eelkõige mõtlema, mis ikka nendel välismaameestel viga on, et oma naised neid ei taha.

Olen mõnel reisil käinud ja küll on palju mujal ilusaid naisi. Sealne mees peab ikka eeleheitel olema, kui oma riigist naist ei leia.
 
Tõesti 24. mai 2013, kl 01.00
meeleheitel
 
to alu 24. mai 2013, kl 01.01
Vingu edasi, väikese nokuga mees!
 
karm 24. mai 2013, kl 01.09
mitte mehed, vaid ärajoonud sead!!!
 
Tõesti 24. mai 2013, kl 12.39
Mujal on ilusaid inimesi sellepärast rohkem, sest rahvaarv on suurem.
Aga ikkagi peavad need välismaised iludused meeleheitel olema, kui mujalt naisi otsivad. Ju siis oma kohalikud kaunitarid neid ei taha.
 
Sirje 24. mai 2013, kl 21.40
Mind paneb imestama, miks tehakse eesti mehi maha?
 
to Sirje 24. mai 2013, kl 21.44
Kuna nad on koledad, haisevad, maitsetud, alkohoolikud jne.
 
Ke 24. mai 2013, kl 22.14
Naised on ka ületöötanud, miks see vabandus ainult meeste puhul kehtiv on?
 
kle 25. mai 2013, kl 08.56
Mis krdi lollakas maania see ilu otsimine on???Krt,kas te elate selle iluga we või inimesega?? Haiged ma ütlen...
 
naine 25. mai 2013, kl 09.03
mehe ilu peitub tema mehelikkuses. maskuliinne mees on ilus: pikemat kasvu, keskmise kehaehitusega, madala häälega, suuremate kätega jne. ja elukogenud. eestis leidub mõni selline ka :)
 
to kle 25. mai 2013, kl 18.02
Ära vingu, luuser! Mis see sind häirib, mida teised inimesed tähtsaks peavad?
 
jah 25. mai 2013, kl 18.08
to kle

Kas sellepärast neid pekiseid sõimadki, et ise kole oled?
 
to jah 25. mai 2013, kl 19.14
Kas selle pärast mingit jura siia postitadki, et idioot oled?
 
Naine45 to jah 25. mai 2013, kl 20.07
Sul on väga hea tähelepanek.
Mul endal oli nooremana tugev alaväärsus ja rääkida julgesin ainult koledate naistega. Sest uskusin, et ma ei ole ilusaid väärt, kartsin ilusaid.

Üllatuseks hakkas kole naine minu välimust maha tegema ja sisendama mulle, et ma kuhugi ei kõlba, et ma olen see viimane. Siis olin küll jahmunud. Seega kui inimene on ise kole, siis ta kohe erilise mõnuga teeb teisi maha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!