Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas eesti mehed on ilusad?
 
nõustun Naine45ga 25. mai 2013, kl 20.36
Jah on ilmselt ise kole ja tal on kole mees.
 
Agnes 25. mai 2013, kl 21.38
"Üllatuseks hakkas kole naine minu välimust maha tegema ja sisendama mulle, et ma kuhugi ei kõlba"

Päris põnev oleks teada, mismoodi see sisendamine ja välimuse maha tegemine küll käia võiks? :)
Aga pole ka imestada, kui keegi liigitab inimesi ilusateks ja koledateks.
Okei, paks on paks ja paks on inetu, aga et seda nüüd kellegile ütlema peaks minema..
 
kadri kasuema 25. mai 2013, kl 21.48
kusjuures ei ole paks alati inetu. olen näinud priskeid daame, kes on nii oskuslikult riietunud, et miski ei riiva silma. sama ka meestega, kes lihtsalt on sellised soliidsed oma toekuses. inetuks muutub asi siis, kui paks riietab end nagu kõhnad ja ealiselt on riie sobimatu. inetuks teeb inimese taktitundetus ja maitselagedus.
naise kaal on samuti vanusega erinev - noor naine on tõesti veider vaatepilt, kui tal on ülekaalu. noored inimesed reeglina on saledad. ülekaalulisus on sel juhul mingi terviseprobleem. muidugi ka vanemas eas on see põhiline kaalutõstja. samas on ju geneetiline mälu, mis pärandub - näiteks ameeriklased on harjunud ahnitsema, arvestades nende sissetungi ja meeletut kullapalavikku:D - nüüd nende järglased samuti ahnitsevad, kuigi toitu on külluses.
 
kadri kasuema 25. mai 2013, kl 21.58
aga jah, eesti mehed on ilusad. pole koledaid näinud (ei tunne) ja kui need kusagil ongi, jätan feministidele:D
 
kaval 25. mai 2013, kl 22.47
kadri kasuema on tegelikult kole paks mees.
 
Agnes 25. mai 2013, kl 22.56
Jah, lopsakas naine, kes on kokku tõmmatud korrigeeriva pesuga ja kaetud kenade riietega võib olla kena, kuid korsetipaelade vallandudes ärkab see ilu ellu ja siis räägivad kaasa vaid friigid.
Maitse asi.
Ja maitse asi on ka see, et mees ei pea olema ilus..see kõlab kuidagi pedelikult. Mees, peab olema mees, lõhnav, raseeritud, aga mitte lõuapiirkonnast, tänapäevaselt riides ja omama korralikku sõiduriista ;)
 
Naine45 to Agnes 26. mai 2013, kl 00.25
Näiteks sisendas mulle, et mul kole figuur, kohe otse ütles, kuigi noorena oli mul hea figuur.
Nüüd olen jah tüse ja igati vormist väljas.

Tegelikult sel naisel oli endal oli mehelik, kohmakas ja suur keha, aga ta nautis seda, kui sai mulle sisendada, et ma olen see kõige koledama kehaga.

Kuigi teadsin, et mu figuuril ei ole häda midagi ja ei olnudki häda, nägin kehalt hea välja, nägu oli mul küll täitsa keskmine. Kuna mul oli väga madal enesehinnang, siis sellised alandamised mõjusid mulle.

Kui ütlesin, et koolis koolikaaslased ütlesid, et mul hea figuur, siis see naine irvitas, et EI OLNUD, VÕIMATU. Kuna ta ise ei olnud ilus ega naiselik, siis talle meeldis mulle sisendada, et ma ka ei ole.
See oli ajuloputus.
 
Naine45 to Agnes lisaks 26. mai 2013, kl 00.43
Lisan veel, et olin noor ja sale, hea kehaga, kaalusin 54 kg, praegu kaalun 85 kg. Mu figuur oli siis hea, aga mul oli alaväärsuskompleks, mida see naine tajus.

Sellepärast hakkas ta mulle sisendama, et mul värdja keha. Sest nägi, et minusugusele alaväärsuses vaevlevale kõik mõjub. Muidugi ta nägi, et mu figuuril ei ole midagi viga.

Kuna ta ise oli suur, kandiline, kohmakas, siis ta nautis, kui saab panna kellegi veel viletsamana tundma.
 
kadri kasuema 26. mai 2013, kl 08.15
Agnes
kui tihti sa nende alasti lopsakate naistega kokku puutud? magad nendega või? kus sina tead, millised nad välja näevad riiete all?:D

kaval
kui see sind lohutab, siis sinu jaoks olen kes tahes - kas või kole paks mees:D

naine45
kahju sinust, kui lasid mingil feministlikul mõrral oma enesehinnangu madalale trampida. vähemalt oled sa elav näide, kuidas feminism toimib:D
 
Agnes 26. mai 2013, kl 09.29
k.k (kadri kasuema, mitte karl kindermacher),

Ma olen vägagi hetero, muideks ;) ja jagan oma hinge ja ihu ainult ühe hea välimusega eesti mehega :)

Rannas näeb...ajah, vb ei näe kah, võivad varjata terve vaatevälja :)
 
kadri kasuema 26. mai 2013, kl 09.39
ma ei kujuta ette olukorda, kus naine riietab teist naist mõttes lahti. peab ikka päris haiglane fantaasia olema:D

see siin ma vaatasin vana teema. mulle vanad haisvad teemad ei meeldi:D
 
Agnes 26. mai 2013, kl 10.05
Df on koomas, asi seegi, kui mõni vana üles kergitatakse ja aja tapmiseks võib ju paar sõna kaalu ja madala enesehinnanguteemadele sekka öelda.
 
caliente 26. mai 2013, kl 10.25
kas see on see joonistatud mees? sinu kujutlusvõime poolt joonistatud:p

Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
ja jagan oma
> hinge ja ihu ainult ühe hea välimusega eesti meheg
> a :)
 
juhukülaline 26. mai 2013, kl 12.06
mõned inetud inimesed kipuvad endast kenamaid alavääristama küll. kunagi oli mul üks väga kena ideaalkaalus töökaaslane, kellele teine (paks, buldoginäoline proua)pidevalt korrutas, et "no sinusugust nüüd küll ükski mees ei vaata" ja "nii kõhn ei tohiks keegi olla".
aga teemast - eesti meeste kena välimus on reeglina 35. eluaastaks kadunud. erandeid muidugi leidub, kuid vähe.
 
to juhukülaline 26. mai 2013, kl 15.01
Täpselt nii ongi.
Ma olin noorena sale, hea figuuriga, näost olin keskmine, kaunitar ei olnud näost.
Aga see naine, kes mu keha maha tegi, oli suur, mehelik ja kohmakas.

Mind alavääristades tundis ta rahuldust. Kuna mul oli lapsest peale alaväärsuskompleks, siis mulle mõjus see figuuri mahategemine traumeerivalt.
 
´´´´ 26. mai 2013, kl 16.35
Agnes on tegelikult rasvane paks haisev vanamees.
 
noh 26. mai 2013, kl 17.03
ega sinustki tea, kes sa oled
 
haha 26. mai 2013, kl 18.57
noh tundis ennast puudutatult.
 
hohoo 26. mai 2013, kl 19.05
sina vä?
 
Lumelammas 26. mai 2013, kl 19.10
Suhtlusportaalidest olen tulnud järeldusele, et kõige kenama figuuriga ja ilusaimad mehed on hoopis Serbia mehed, võta või jäta, nii see on,kes ei usu, liitugu või vaadake flirticu lehekülgi, no ei ole võimalik, et nii palju ilu ühte riiki ära mahub.Eesti mees jääb küll oma välimuse poolest teiste varju.Pigem meeldivad veidi paksemad, tursked, laiade õlgade ja paksu kaelaga slaavi/Ukraina mehed.Suured, tugevad ja hellad sellised.Kui ikka kallistab, siis kondid nagisevad.Ilusad, tõmmud ja alfa isased.Aga see on maitse asi.Mulle peenikesed ja kõrendid, haledad ja valged mehed kohe mitte peale ei lähe, olen ise peenike, aga tunne on nagu lapsega kallistaks.Simpel.
 
Tom 26. mai 2013, kl 19.55
ma ei oska meeste ilu kohta küll midagi öelda, aga need, keda mina tunnen, on küll kõik heas vormis ja elus hästi hakkamasaavad inimesed, välimuselt küll üsna erinevad, aga toredad ja targad on nad kõik. Delfi naisteka jaoks on nad küll kadunud mehed, sest rõhuv enamus on neist abielus, aga näiteks soome meestega ma neid võrdlema ei kipuks, pole midagi võrrelda lihtsalt :)
 
alu 26. mai 2013, kl 21.30
võiks luua taoliste teemade ja eesti meeste mahategemise tekkemehhanismi ja see oleks järgmine.

on yks naine. matsakas, tahtejõuetu ja masajalgne. siis on veel mõned taolised. ja on delfi naistekas. ja siis on neil kõigil paar meest kusagil silmapiiril, keda nad ei taha. missiis, et nood ehk lepiks nendega kui lihaga. olles ise kah kaaluga arvestamise väärilised. ylejäänu mehed asjasse ei puutu, missiis, et delfis neid aegajalt piltidel on näha. ja ongi loodud koht, kus on hea kõik eesti mehed panna yhte patta nende kahega, keda ei taheta. ja see toimib aastaid läbi, sest nii nagu naiste vananemine on ka paratamatu nende kaalutõus:)
otse loomulikult on syydi kõiges eesti mees. välismaa omad jäävad esiteks liiga kaugele ja teiseks keelebarjääri taha-seal on head ja ilusad mehed.
Karl Kindermacher 26. mai 2013, kl 21.54
 
P 26. mai 2013, kl 22.31
Minuga on kunagi mõni välismaamees tõsist suhet soovinud. Mu esimene mõte oli, miks ta OMA RAHVUSEST naisi ei saa, peab midagi viltu olema, sest väärt meest oma rahvusest naised ripakile ei jäta.
 
caliente 27. mai 2013, kl 00.50
kõigil segaabielusse astujatel on seega midagi viltu? nina või peenis või mõni muu asi.
järelikult on venelannadega abielluvatel ja tailannadest unistavatel eesti meestel ka midagi kardinaalselt viltu, et OMA RAHVUSEST naisi ei saa:p


P Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minuga on kunagi mõni välismaamees tõsist su
> het soovinud. Mu esimene mõte oli, miks ta
> OMA RAHVUSEST naisi ei saa, peab midagi vi
> ltu olema, sest väärt meest oma rahvusest
> naised ripakile ei jäta.
 
alu 27. mai 2013, kl 01.26
kas keegi teab mõnda eesti meest, kes unistaks abielluda tailanna või venelasega? see väljend unistama abiellumisest kõlab mehe poolelt juba väga ebausutavalt..eesti naisega unistuse abielu aga juba vastikult vaadates seda teemat. seksist jah, pihvist millisega iganes rahvusest olenemata-jaa palun, andke aga ette:) ja unistamine siin ei ole abiks. ikka tuleb kas välja teha, valetada, jätta endast muljet või manipuleerida.
eesti mees ongi ju kole aga see eest osav. ja oma. räägib ära nii mõnegi ilma lõhnamata ja kasina hygieeniga. näib potensiaalne ja mitte nii silmakirjalik, kui komplimentidega hiilgav lääne eurooplane. kes peale kõike seda näib ikka parem koos oma unistusega kosida eesti naine:)
 
to caliente 27. mai 2013, kl 02.26
Kusjuures nii ongi. Kes oma rahvusest vastaspoolt maha teevad, neil lihtsalt ei ole lööki.
 
sirje 27. mai 2013, kl 06.17
arusaamatu ja paneb imestama!
 
Agnes 27. mai 2013, kl 07.56
Asi pole vast mitte niivõrd selles, et oma rahvusest ei saada, vaid selles, et inimesed reisivad ja suhtlevad muu maailmaga ja osade teed lihtsalt ristuvad.
vb loeb siin ka temperament ja ootused. mitte, et seda nüüd alati eestlane ongi, aga keegi suhteliselt jahe, vähekirglik ja pidevalt torisev meesisend ei pruugi olla meie kõigi maitse.
Lööki oma rahvuse hulgas (kl.02.26)..oojaa, verbaalseid lööke ;)
 
Agnesele 27. mai 2013, kl 13.35
Lihtsalt imelik see pidev jutt, kuidas välismaamehi võetakse, nagu neil oma kodumaal kenasid ja sobivaid naisi ei olekski.
Olen ise ka netuke reisinud ja näinud, kui palju ilusaid naisi on teistes riikides.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!