Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas eesti mehed on ilusad?
 
caliente 27. mai 2013, kl 16.55
olen ise mitte ainult natuke reisinud vaid ka mõned aastad välismaal elanud, seega võrdlusmaterjali statistikaks on ehk veidi rohkem kui turismibussi aknast väljavaadanul.
hispaanias, uk-s, prantsusmaal ja itaalias nägin tõeliselt pilkuköitvaid naisi vaid suurlinnades ja sedagi üsna harva. väikelinnades ja maakohtades domineerivad pahatihti tugevalt ülekaalulised, rasvaste salkus juustega, täielikult hoolitsemata välimusega maitsetult riides naised. kusjuures just noorte naiste kohta käib see. kõige kummalisem, et enamasti on neil käekõrval päris kena välimusega, sale ja sümpaatne meesisik.

jäi mulje, et välismaal ilusaid naisi lihtsalt kõigile ei jätku. kes kodumaise vaalaga ei lepi, seabki ilmselt pilgud kaugemale.
minu briti abikaasal oli muide inglannadest austajannasid piisavalt, kes kohe oleks ta ruumikasse majja sisse tahtnud kolida. ka eelmine naine oli kohalik proua. tema aga miskipärast polnud nendest vaimustatud vaid hoopis suvalisest eesti plontist:p
selline kohapeal elanu arvamus. aga eks nädalalõputuristidel on alati asjadest selgem ettekujutus ja adekvaatsem informatsioon:D
 
vastuseks teemaalgataja küsimusele 27. mai 2013, kl 18.25
Ei ole ilusad, enamasti hoopis koledad.
 
to caliente 28. mai 2013, kl 00.30
Reisidel olen ikka ringi kõndinud ja hämmastavalt ilusaid naisi näinud.
Mis maakohta puutub, siis ka meil Eestis on maal sinu kirjeldatud naisi. Nii et teeb välismaaga sama välja.
Isegi Kairos kõndides tuli vastu kaunitar kaunitari otsa ja ilusa kehaga veel. Liibuvad riided olid seljas, figuur hästi näha.
 
mina 28. mai 2013, kl 04.41
Mis kuradi komme on eesti meest maha teha. Siin on kaks varianti: kas kirjutavad siin paksud , rasvas, koledad naised kes oma enesehinnangu tõstmiseks mehi maha teevad kuna keegi neid ei taha
või on need ülemukitud, üleni võltsid, tundetud enesearmastajad, kellega kõik tahavad koos olla aga võimatu on koos elada(ära arva et kui mees(eriti välismaalane) tahab sind panna, et siis oled kohe midagi väärt-vastupidi kallike).
See et Eesti mees on noorena ilus ja hoolitsetud, ja hiljem keskea poole seda pole, siis minu arust tähendab see seda et tema naine ei pööra talle piisavalt tähelepanu. Mitte üksi naine ei tohiks lasta oma mehel muutuda selliseks nagu teie siin mehi kirjendate.
 
Kui 28. mai 2013, kl 07.20
paksu tagumikku ja suurt kõhtu ilusaks pidada siis küll.
 
sina 28. mai 2013, kl 09.03
Siin on üks variant: postitaja mina 04.41 on paks, rasvas, kole meees, kes oma enesehinnangu tõstmiseks naisi maha teeb kuna keegi teda ei taha.
 
mina 28. mai 2013, kl 09.57
:D:D:D tegelt... olen noor, täiesti tavalise kehaehitusega naiserahvas, kes arvab et naised on tugevama iseloomuga, paremad ja targemad kui mehed(andke andeks mehed) ja kui su mees käib ringi viimased kaltsud seljas, haiseb ja röhitseb, samal ajal istub teleka ees sügab oma kotte ja nõuab süüa, siis andke andeks naised aga kujutan ette missugused teie siis olete. Mehed ei ole nii arukad et teavad mis neile hästi sobib ja mis mitte. Kui sina oma mehele ei ütle et see vale mis teed, siis ela sellega ja ära vingu.
Kui mees on vallaline siis on tema ema juba midagi valesti teinud või on tal lihtsalt elust pohh....
 
to kui 28. mai 2013, kl 15.03
No kuule, paks tagumik on reeglina naistel,sest naistel koguneb rasv sinna. Meeste rasv koguneb kõhu peale, siis neil suur kõht ees.

Mina
Olen ka naine ja usun, et mehi teevad maha need naised, kellest kenad mehed TÕSISELT huvitatud ei ole. Kenasid mehi on küll, milleks vinguda mehe paksuse või käestlastud välimuse kallal.
Normaalsele naisele ei tekita sellised mehed mingit probleemi, sest normaalne naine saab väärt mehi.

Mehi kiruvad naised on ise allapoole keskmist.
Ma ise olen ka jämedate reitega ja suure tagumikuga, selge see, et kena mees ei peagi vaatama täiesti vormist väljas naist.
Väga lapsik oleks nüüd mehi kiruma hakata.
 
sirje 28. mai 2013, kl 15.06
arusaamatu
 
Üks mutt 28. mai 2013, kl 20.12
Nooremana on kenasid rohkem, vanemaks saades vajuvad osad ära.
Naised samuti muutuvad vanemaks saades inetumaks, paksemaks, kaob nooruslik sära. Ainult naised rohkem pingutavad dieetide, kosmeetika, riietega, sest milline naine tahab välja paista luitunud ja vana.
 
naine 29. mai 2013, kl 09.57
Viibides tihti välismaal ja saabudes koju naudin alati Tallinna tänavapildis inimesi, nii mehi kui naisi. Eranditult kõik on ilusad!
 
mina 30. mai 2013, kl 09.17
mul on vanemaid meestuttavaid kes minuarust lähevad vanemaks jäädes isegi paremaks, nagu veinid :D
No mul muidugi ka see sama asi mis "naine" mainis, et elan välismaal ja siin pole mitte ühtegi ilusat mees ja kõigil kellel natukenegi nägu on käivad riides ja käituvad nagu meteroseksuaalid. Väga naiselikud mehed on siin(Hiina).
Eesti mees nende nagade kõrval on ikka tõeline mees :)
Nii et, Eesti mees, oled vähemalt hiinlastest peajagu üle , nii pikkuselt kui välimuselt :D
 
P 30. mai 2013, kl 19.39
Kõige rohkem rikub välimust alkohol.
 
sirje 30. mai 2013, kl 22.05
eesti mehed on üsna koledad.
 
vot 30. mai 2013, kl 22.07
mina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis kuradi komme on eesti meest maha teha. Siin on
> kaks varianti: kas kirjutavad siin paksud , rasva
> s, koledad naised kes oma enesehinnangu tõstmiseks
> mehi maha teevad kuna keegi neid ei taha
> või
> on need ülemukitud, üleni võltsid, tundetud enesea
> rmastajad, kellega kõik tahavad koos olla aga võim
> atu on koos elada(ära arva et kui mees(eriti välis
> maalane) tahab sind panna, et siis oled kohe midag
> i väärt-vastupidi kallike).
> See et Eesti mees o
> n noorena ilus ja hoolitsetud, ja hiljem keskea po
> ole seda pole, siis minu arust tähendab see seda e
> t tema naine ei pööra talle piisavalt tähelepanu.
> Mitte üksi naine ei tohiks lasta oma mehel muutuda
> selliseks nagu teie siin mehi kirjendate.


see on sirje!
 
sirje 30. mai 2013, kl 22.30
vot on väikese nokuga mees.
 
:) 30. mai 2013, kl 22.41
sirje on väikese nokuga mees :)
 
:( . 30. mai 2013, kl 23.13
:) on väikese nokuga mees.
 
ah 31. mai 2013, kl 01.38
ära vaidle
 
ha 31. mai 2013, kl 01.55
ah on väikese nokuga mees.
 
mina to vot 31. mai 2013, kl 03.48
On mul põhjust teise nime all kõneleda. Ja minuarust Sirje arvab et eesti mehed on koledad. Kas sa loed kuskilt minu tekstist välja et mulle ei meeldi eesti mehed. Mul endal on eesti mees ja väga rahul.
 
Päris Sirje to mina 31. mai 2013, kl 17.15
Arvan samuti, et jube nõme on oma rahvusest mehi maha teha.
Peamine välimuse rikkuja on aga alkohol.
Ise olen 85 kg ja peaksin teiste välimuse kohapealt suu kinni hoidma.
 
to Päris Sirje 31. mai 2013, kl 17.53
Kas arvad, et oled ainus Sirje nimega isik Eestis, et endale sellise nime panid? Ja miks ei või ma rahvust kritiseerida? Kui sa seda ei kannata, siis ela omas mullis edasi ja ära vingu.
 
Tom 19. juuni 2013, kl 03.58
millegipärast on nii, et peale abiellumist lähevad mehed paksuks. ma olen vaadanud omi sõpru, kõik kes nooruses naise võtsid, läksid peale seda üsna ümaraks. nüüd, paarkümmend aastat hiljem on oma esimestest naistest juba reeglina lahutatud ja kehakaal on jälle normaalseks muutunud :) teine naine enam paksuks millegipärast ei aja. paar sõpra on aga püsinud kogu aeg vallalised ja nende kehakaal on silma järgi otsustades ikka samasugune, kui nooruses. seega võib teha vaid ühe järelduse, eesti meeste liigses kehakaalus on süüdi nende naised.
enda kohta võin ka tegelikult sama tendentsi täheldada, peale lahkuminekut on 15 kg nagu peoga pühitud ja seda ilma mingi erilise dieedi või näljutamiseta. äkki saab veel niimoodi oma nooruses kiidetud kauni tagumikugi tagasi :)
 
nojah 19. juuni 2013, kl 06.57
mehed on üldiselt arvamusel, et naised peavad ilusad olema, aga mehe välimus ei loe. Seepärast peetaksegi Eesti mehi koledateks, mitte, et nad kõik 100% koledad oleks. Vaadake kasvõi seda LHV foorumi asja, harju keskmised õllekõhuga 40ndates jorsid kommenteerivad ilusaid naisi (jah, isegi übertibid on nendega võrreldes ilusad), et jälle pole eit nende jaoks piisavalt pandav.
Teiseks on pidev temaatika, et peab meelega kole olema, ei tohi enda eest hoolitseda, muidu oled pede. Hoolimata, et geelipoisi ja ossi vahele mahub palju erinevaid variante ja esimesed on nagunii mõlemad ebastiilsed, sest neil pole isiklikke maitse-eelistusi. Tegelikult ongi 99% meestest ja naistest sellised, kes ei oma maitset või loomulikku oskust ise riideid kokku sobitada, kujundada vms,tibid kopeerivad samamoodi enda stiili.
 
ise o0led 19. juuni 2013, kl 07.00
ise oled loogikavaba, kõik naised pole "turul" ega huvitugi meestest või seksist, meeste puhul on sama asi. Nõmedad on hoopis need, kes kõiki paari panevad.

loogikavaba Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "eesti mehe peamine probleem on naiste rohkus koha
> likul "turul""
>
> "naine ei väärtusta ennast i
> siksusena piisavalt ja arvab, et peab alati "võitl
> usvalmis" püsima, sest konkurents on tihe"
>
>
> Olukorras, kus Eestis on pereloomise eas naisi väh
> em kui mehi ja on noorte meeste ülejääk, igale meh
> ele ei jätkugi naist, on sellised argumendid nalja
> kad. Kui keskealised naised ja eriti pensionärimam
> mid arvesse võtta, siis tuleb jah naisi rohkem.
>
>
> Noortest inimestest rääkides on aga olukord j
> ust vastupidine, just mehed on kehvemal positsioon
> il, kuna naisi vähem kui mehi ja kõikidele meestel
> e ei jätkugi naist.
 
sirje 19. juuni 2013, kl 19.43
Enamik eesti mehi on koledad.
 
.n. 20. juuni 2013, kl 12.19
mulle eurooplased üldse ei meeldigi, meeldivad hoopis Afriklased, sest nad on palju kenamad. ei lähe lihtsalt peale valged m.
 
.n. 20. juuni 2013, kl 12.21
ja samas türklased on ka kenad, aga eestis jah patserrivad ringi enamus maitsetuid ja välimuse eest mittehoolitsevaid isaseid. nende poole isegi ei vaata mitte.
 
to n. 20. juuni 2013, kl 12.57
Kui türklased ja aafriklased su käest raha nuiama hakkavad, et anna ja anna, tal no money, kas siis ka kenad on veel ?
Türgi ja Aafrika meestel see Euroopa naistelt raha küsimise komme, võib-olla jah väga noortelt tüdrukutelt äkki ei küsi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!