Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas tujusõrmused on feigid ?
 
eh 22. september 2008, kl 16.16
Naljakas on see, et räägitakse eks et tujusõrmused on feigid.

Täna poes proovisin ühte. Alguses muutus hetkeks roheliseks, siis kohe selliseks oranziks, ning MIDA oranz tähendab? :) - ''orange (a state of wanting something)''

+ siis värvid muutusid koguaeg (ma muide väääga muutlike tujudega), a üldiselt jäi selline oranzikas/ kollakas/ rohekas.

Et on siis feigid või ei ole? :/

Ei saa samas olla, minul on vähemalt mitu põhjust selleks, et ei ole. Need ei saa ju niii kiiresti muutuda. Sellesmõttes, et 5 sekundiga nii varieerusid nende kolme variandi vahel + ma tõesti nii kogu hingest tahtsin seda (siis polnud raha kaasas, a siiski), oranz seda näitaski.
 
oeh 22. september 2008, kl 16.19
irww mul käivad tujupäkapikud, kui tuju hea, siis toovad kommi, kui tuju halb, siis ei tule üldse :(
 
to 22. september 2008, kl 16.27
no,tuju saab muuta tegelt teiste poolt.pah tuju on teisel-siis ise oled lahe ja lõbus jne tõmbad kaasa nagu teise.
 
jjjj 22. september 2008, kl 16.27
äkki reklaamitrikk,et ostaksid :DD
aga ma ei tea pole üldse kokku puutunud nendga.aga tahaks näha.kust saab ?
 
sõrmus 22. september 2008, kl 16.35
minul igatahes see sõrmus toimis. tormisele merele minnes algul oli pruun ja pärast must. tagasitulles oli meri rahulik ja mina rahulik, sõrmus sinine
 
Kadri 22. september 2008, kl 16.53
Naiivne oleks arvata, et nad tujule reageerivad :)

Ma pakun, et tõenäoliselt reageerivad nad temperatuurile. Samas inimese psüühilised ja füüsilised näitajad on omavahel seotud, seega võib kivi värvus peegeldada ka vaimset olekut.
 
t 22. september 2008, kl 18.27
irw keegi ei saa ju TÕSISELT arvata, et need tujusid näitavad?? loomulikult on tegemist temperatuurikõikumistega, sh mitte vaid kehatemperatuuri vaid ka välisõhu
 
Albert 22. september 2008, kl 18.46
Naljakas on see, et räägitakse eks et tujunaised on feigid.

Täna proovisin ühte. Alguses muutus hetkeks roheliseks, siis kohe selliseks oranziks, ning MIDA oranz tähendab? :) - ''orange (a state of wanting something)''

+ siis värvid muutusid koguaeg (ma muide väääga muutlike tujudega), a üldiselt jäi selline oranzikas/ kollakas/ rohekas.

Et on siis feigid või ei ole? :/

Ei saa samas olla, minul on vähemalt mitu põhjust selleks, et ei ole. Need ei saa ju niii kiiresti muutuda. Sellesmõttes, et 5 sekundiga nii varieerusid nende kolme variandi vahel + ma tõesti nii kogu hingest tahtsin seda (siis polnud raha kaasas, a siiski), oranz seda näitaski.
 
einoh 22. september 2008, kl 19.19
tähenärijad, sõnanärijad
 
feik 22. september 2008, kl 19.44
milleks meile üldse enam eesti keelt vaja on?
ei imestagi, et inimene kes emakeelt ei oska, ongi ühtlasi nii loll, et selliseid küsimusi esitab.
 
a 22. september 2008, kl 19.48
millises poes neid sõrmuseid müüakse?
 
keegi 22. september 2008, kl 20.14
loitsukelleris, vanalinnas

ja on tõesti feigid, see läheb lõpuks lillaks, kui see sõrmes pole. (või kui ta on sõrmes liiga kaua, siis läheb ka)
muidu muudab tõesti värve;)
 
äh 22. september 2008, kl 20.18
mul see sõrmus ammu sahtlinurka visatud
 
päh 22. september 2008, kl 20.34
ja peab ikka loll olema, et seda üldse osta!
 
Jinny 22. september 2008, kl 20.49
Need tujusõrmused võiksid vähemalt hõbedast olla- 1 oli ja raibe lagunes mingi 2 kuuga ära .
 
arvab 23. september 2008, kl 00.28
Tujusõrmused on sellised laste lõbustamiseks mõeldud asjakesed ... kummaline küll, et täiskasvanud inimene selliseid tõsiselt võtab?
 
. 23. september 2008, kl 00.47
miks loll? miks sahtlinurgas?
minule nt lihtsalt meeldib, kuidas see klaas/kristall värvi muudab. kaunid värvid ju!
kahju ainult, et keegi neid nn kive ilusasse sõrmusesse ei paiguta.
 
h 23. september 2008, kl 08.45
See tujusõrmusekivi muudab värvi vastavalt temperatuurile. Võib ju ette kujutafa, et kui meeleolu muutub ja süda peksma hakkab ja veri kiiresti ringi käib, et siis muutuvad ka sõrmed soemaks ning kivi muudabki värvi :)
Mulle ka meeldiks seda kivi nt hõbesõrmusel näha. Hõbedaga koos praegu nagu nii müüakse ka klaasist kivikesi. Miks mitte siis värvi muutvat.
 
Mann 23. september 2008, kl 09.08
Yves Rocher andis neid umb 10 a tagasi tellimustega kah kaasa. Nad reageerivad kehasoojuele.
 
temp 23. september 2008, kl 12.38
jah, sõrmus muudab värvi vastavalt temperatuurile. Tujudega pole siin suurt pistmist midagi.
Hõõru käsi soojaks ja pane siis sõrmus sõrme- kohe on "oi kui hea tuju" näitaja. Siis pista käsi lumme ja siis uuesti sõrmus sõrme- "oi kui deprekas sul on"
Kuna keha reageerib meeleolule samuti temperatuuriga, siis osaliselt seda ka sõrmus näitab. Aga no andke andeks- KES siis sellist asja tõsiselt võtab???
 
Margit 23. september 2008, kl 21.29
See on seotud temperatuuriga. Tumesinine-väga soe, roheline- keskmiselt soe. Oranz-pruun- leige. Must- külm. Mul on lapse lutipudel selle indikaatoriga :)

Ja tujuga on ehk niipalju seost, et mida heatujulisem inimene on, seda soojemad on ta käed. Sest siis on inimene tavaliselt aktiivne, liigub ja veri käib hästi ringi.
 
Janne 14. november 2011, kl 22.23
 
Tupsu 27. november 2011, kl 17.45
Minu arvates on need tujusõrmused jamad. Nad olevat sellised jah, et muudavad temperatuuri suhtes oma värvust. Mul oli neid 2 üks ühes teine teise käe sõrmes, mingi paremal käel oli lilla ja vasakul roheline.......
 
Inimene 14. aprill 2016, kl 19.09
Mu ema käis ostmas ja tall töötas aga ta ütles et kui sõrmus juba esimene kord ei töötas siis sa ei meeldi sõrmusele aga see ei tähenda et see face on
 
Tembule 14. aprill 2016, kl 19.13
Jaa aga kas sa ise oled seda proovid või on see kuulujutt
 
no tõesti 14. aprill 2016, kl 22.52
Ehetena on ju huvitavad, aga päriselt ka arvate, et sõrmuses on tuju tundmise tehnoloogia sees ja sellest poleks ülemaailmset uudist tehtud? Kui taoline tehnoloogia oleks avastatud, siis teeks neid sõrmuseid Apple ja müüks 999 euro eest ja säutsuks sulle pidevalt psühholoogilisi juhendeid. Aju-uurijad, psühholoogid ja kasvõi poliitikud oleks pöördes, et kuidas inimese käitumist mõjutada ja kuidas tal üldse erinevad tujud tekivad. Praegu on see lihtsalt odav trikk. Ega mulle meeldivad ka muutuva värviga sõrmused, lihtsalt huvitav jälgida, aga tuju see küll ei näita.
 
Aita-Leida Kuusepuu 15. aprill 2016, kl 00.09
Mul on sellised tupekuulid, et kui mul tuju tuleb, siis nad hakkavad tupes kolksuma.
 
Mul on ka tujud 07. november 2021, kl 14.29
Lahedad tujusõrmused on siin: https://www.sipelgapood.ee/et/c/tundesormused
 
Agneke 12. november 2021, kl 12.29
Söögiisu sõrmused! Aga ma ei viitsi kanda, kuld tõstab vererõhku ja tekitab kadedust ja tirib hullumaja poole! Hullumajas võetakse ehted ära ja antakse tagasi, pärast, kui sa sinna Ei unusta! Kui Sa Ei unusta küsida! Narkar pole, kui kuld alles!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!