Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kui nibud paistavad riiete alt
 
Aadu Abjast 10. veebruar 2014, kl 22.49
ma jälle ajasin enda rutskuuesed hommikul jalga ja kerad rippusid säärest välja, üks üest teine teisest, müstika! mis nüüd siis teha?
 
Vellu 11. veebruar 2014, kl 15.52
Lõika püksid vahelt läbi, siis saavad kerad kokku. Koos ikka lõbusam!
 
M 24 18. juuli 2016, kl 15.36
n21 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mehed ja naised, rääkige mida arvate, kui mõnel naisel
> nibud kikkis? Eriti kui kokkupuude on tööalane või ametlik?



Arvamus on 110% positiivne. Pigem tekib tavaliselt küsimus naiste riietuse kohta, et miks nad selle rinnahoidja alla on toppinud, eriti kui see veel läbi kumab.
 
Ilus õhtu 18. juuli 2016, kl 20.44
Kiskus alasti ja mul ka püksid maha ja mune imema, niikui kõvaks sai siis kumm peale ja lutsutama. Kergete abistavate tõugetega kuklast imes lõpuks riista munadeni suhu ja deepthroatis täiesti arvestatavalt, paar korda kukkus puristama ja kurja kurguhäält tegema kuid sai kiiresti enesekontrolli tagasi ja pooleli ei jätnud. Lasin 10 minutit toimetada tal seal kuid mul lihtsalt pole võimalik kummiga lahti imeda niiet võtsin kummi maha ja käskisin mune imeda. Tagusin siis pihku ja neiu lutsutas mune ja surus keelt sitakasse vaheldumisi. Lisaks on neiu nats naiivne, seks ja suuseks kõik 100% kummiga ja et tema ilma ei tee ja tema terve tüdruk ja blablabla ja siis kui küsin, et ka näkku võib lõpetada siis pakub ise, et ei ära näkku lase, meik läheb laiali, sihi suhu....ja sinna mu vaev kaduski. Lutsutas nats otsa veel ja sülitas kupatuse üle auto lävepaku ülima professionaalsusega säravvalgesse lumme. Ilus.
 
naine 18. juuli 2016, kl 21.24
Mind paneb hämmastama, et keegi pole küsinud, et mis suurusest me räägime.
Ilmselgelt kannab aa oma nibud kuidagi välja ka töövestluse ajal. d seda ei tee, mitte ühelgi juhul.
 
Mega 18. juuli 2016, kl 21.31
Ilus õhtu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kiskus alasti ja mul ka püksid maha ja mune imema,
> niikui kõvaks sai siis kumm peale ja lutsutama. K
> ergete abistavate tõugetega kuklast imes lõpuks ri
> ista munadeni suhu ja deepthroatis täiesti arvesta
> tavalt, paar korda kukkus puristama ja kurja kurgu
> häält tegema kuid sai kiiresti enesekontrolli taga
> si ja pooleli ei jätnud. Lasin 10 minutit toimetad
> a tal seal kuid mul lihtsalt pole võimalik kummiga
> lahti imeda niiet võtsin kummi maha ja käskisin m
> une imeda. Tagusin siis pihku ja neiu lutsutas mun
> e ja surus keelt sitakasse vaheldumisi. Lisaks on
> neiu nats naiivne, seks ja suuseks kõik 100% kummi
> ga ja et tema ilma ei tee ja tema terve tüdruk ja
> blablabla ja siis kui küsin, et ka näkku võib lõpe
> tada siis pakub ise, et ei ära näkku lase, meik lä
> heb laiali, sihi suhu....ja sinna mu vaev kaduski.
> Lutsutas nats otsa veel ja sülitas kupatuse üle a
> uto lävepaku ülima professionaalsusega säravvalges
> se lumme. Ilus.


Ilus mälestus, kadestan!
 
hahaa 19. juuli 2016, kl 00.30
Mulle ei meeldi just sellised kõrvale tõmbavad ja sosistavad tädikesed, kes räägivad hirmus piinlikkust väljendava häälega, et ui, ui tissid on näha. Tissid on tissid ja inimesel peavadki tissid olema. Selline hädaldamine ja vagatsemine on just nõme. Ütleks siis normaalse häälega 1 kord, mitte ei tekita ise meelega piinlikku olukorda, justkui peaks sina oma silmad peast välja häbenema. Seelikusaba jäi vöö vahele, uih ja aih, mis nüüd saab, nibud näha, kutsume politsei, liiga suur dekoltee, paneme häbiposti.
 
Eki 19. juuli 2016, kl 21.58
Töises keskkonnas pole läbi pluusi kumavad nibud kohased ja mulle ei meeldi üleüldse kui nibud pluusist lääbi näha on. Rinnahoidja peab polsterdusega olema muidu on ebamugav.
 
viimase puhul... 19. juuli 2016, kl 22.42
...pole igatahes tegu normaalse ja kompleksivaba inimesega.
 
hahaa 20. juuli 2016, kl 23.01
Ma saan veel aru, kui kedagi tööl nibud häirivad, aga siis saab normaalselt öelda, mitte niimoodi piinlikult hädaldades ja sosistades, nagu eeldades, et teine hakkab häbi pärast maa alla vajuma. Ja need pole mingid vanad tädid, vaid noored naised, kes kõrvale tõmbavad ja demonstatiivselt sosistavad, et oi, oi ma pean sulle ütlema, et sul on dekoltee näha! Või pastakatriip põsel. Ja vahivad sulle surnumatja näoga otsa, justkui oleks perekonnaliikme surma kuulutanud. Et oi-oi, teised juba nägid, mis nüüd siis saab. Sosistatakse isegi siis, kui kedagi teist läheduses pole. Oi, sul on kampsuni all tissikumerused näha, enne kui istusid, siis kummardasin laua alla ja sul olid aluspüksid näha! Uiuiuiui
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!