Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mis on petmine?
 
paloma 16. jaanuar 2009, kl 14.55
Mis on teie arvates petmine? On see seks teisega või juba suudlemine või isegi "süütu" flirt? Kust läheb piir?
 
... 16. jaanuar 2009, kl 14.58
ei tea,k.epp nagu ilmselt,kui seegi.
 
... 16. jaanuar 2009, kl 15.01
usu endasse ja kõik toimib,ei mingit põdemist,kust maalt hakkab petmine või mitte jne
 
arvan 16. jaanuar 2009, kl 15.05
Minu jaoks isegi flirtimine, see näitab, et midagi on vajaka.
 
vastus 16. jaanuar 2009, kl 15.12
http://naistekas.delfi.ee/foorum/search.php?f=15&search=mis+on+petmine&match=3&date=0&fldsubject=1&fldbody=1
 
... 16. jaanuar 2009, kl 15.12
mõnel töö selline,et k.epib teistega,mis variant siis on?
 
K 16. jaanuar 2009, kl 15.21
Minu jaoks küll petmine nii kitsa tähendusega ei ole. Näiteks Liis Haavel tegeles vanameeste petmisega, mustlased petavad piddevalt jne. Poodides ka petetakse vahel. Petmine on see, kui jätad teisele inimesele mingist asjast mulje, mida tegelikult ei ole, lood illusiooni, eesmärgiga panna see inimene tegema midagi sulle soovitut (nt andma sulle korterit, raha, olema sinu abikaasa jne).
 
horvath rudolf 16. jaanuar 2009, kl 15.36
Mu mammi lubas poest õlut tuua aga tõi hoopis küpsist! No sulaselge petmine ju!
 
oeh 16. jaanuar 2009, kl 15.46
 
S 16. jaanuar 2009, kl 17.46
suudlemine ja seks
 
mina 16. jaanuar 2009, kl 21.02
füüsiliselt polegi petmist olemas, keegi pole kellegi eraomand.
 
mina 16. jaanuar 2009, kl 21.02
füüsiliselt polegi petmist olemas, keegi pole kellegi eraomand.
 
mh 16. jaanuar 2009, kl 21.32
mõni arvab,et suuseks pole petmine-minu arust on küll.juba teist suudelda on petmine-see on füüsiline intiimne kokkupuude kellegi teisega ja seda nim petmiseks....eraomand küll mitte,aga kui seejuures varjatakse ja valetatakse ja pannakse siiski oma kaaslast midagi muud arvama,siis sry-see on petmine.siis tuleb juba omavahel kokku leppida,et pole eraomand ja mõlemad võivad teha,mida tahavad ja keppida,keda tahavad,et ei tekiks hilisemaid valesid arusaamasid,kas nüüd on petmine või ei ole ja pole vaja tõmmelda,et teada ei saadaks kõrvalhüpetest.
miks üldse siis varjatakse oma tegusid ja iga hinna eest tehakse kõik,et oma kaaslane vaid teada ei saaks?eks ikka alateadlikult tuntakse ka,et petab ja paraku teeb see haiget teisele.
 
xxx 16. jaanuar 2009, kl 22.07
h. rudolfi mammi moodi käitun ma pidevalt (unustan või söön ära tee peal kommid ja ütlen, et ei olnud poes kommi; õlut me ei joo), aga need on elulised lubatud pisivaled.
 
eneL 16. jaanuar 2009, kl 22.53
Musi ei ole, aga suudlemine juba on. Ja nimetus "petmine" on juba oma olemuselt vale. Ehkki ka mina saan aru, mida selle sõnaga antud juhul öeldakse.

Petmine peaks ikka tähendama seda, et valetatakse või ei peeta lubadustest kinni. Aga kui lubadusi pole antud? Samas muidugi olulise info varjamine läheb küll petmise nimekirja.
 
Feliks 16. jaanuar 2009, kl 23.50
petmine on teadlik teise desinformeerimine. simple
 
xxx 17. jaanuar 2009, kl 00.10
musi ei ole, aga suudelmine juba on? see on nagu natuke rase või "panen ääre peale, siise ei pane.." mida, kuradit, peab teist (võõrast ehk mitte oma meest/naist) üldse musitama jne?
 
on ju 17. jaanuar 2009, kl 12.31
tegelikult nii et mis vahet milline see petmine on, naised andestavad igal juhul. mees petab naine andestab, väike vahe, mees petab jälle, naine andestab jälle jne. süüdlane on alati teine naine sest lohistab vägisi pidevalt, korduvalt teie mehe ära ja vägistab ära ka veel iga kord ja mitu korda järjest. see on nii ära leierdatud teema ja samuti on teada kõigile see et enamus abielus naisi andestavad. sõna võiksid võtta ainult need kes on reaalis selle läbi teinud korra või korduvalt, igalühel omad põhjused andestamiseks. olen ise samasuguses lootusetus seisus, issi käib kord kvartalis teatamas et armastab mind ja last ja jääbki armastama ja kõik muud suured ja ilusad sõnad sinna juurde ja siis kaob. ei ela koos, ei jaga voodit aga elame ühes vallas seega paratamatult juhtume nägema eemalt. kuratlikult raske on kui niimoodi käiakse narrimas, tahaks ta maha lüüa.
 
imho 17. jaanuar 2009, kl 13.33
petmine/truudusemurdmine on see, mida sa pead vajalikuks oma partneri eest salata ja varjata
 
geiša 17. jaanuar 2009, kl 13.58
eneL,

musi ei ole petmine, aga suudlemine on?? küll on hea, et mõnel piirid nii täpselt paika pandud. ja hoidku jumal mehe nahka, kes peaks piirist millimeetri jagu üle astuma.

aga kui musi antakse tussu peale?:p
 
teadmiseks 17. jaanuar 2009, kl 17.32
musi antakse ka vahel sõbrale põse peale, näiteks sünnipäeva puhul. musitatakse ka oma emasid, isasid ja vanaemasid. nendega suudlemine oleks juba hoopis teine teema.
 
hh 17. jaanuar 2009, kl 19.41
minu jaoks on petmine seks...ja ka see on petmine kui partner on sinuga vahekorras mõeldes teisele...
 
oioi 17. jaanuar 2009, kl 21.16
xxx
no sel juhul, kui musi on petmine, koosneb näiteks kogu inglismaa litsidest ja liiderdajatest...:)))
seal on musitamine hästi tavaline, nagu meil tere ütlemine ja õnne soovimine.

aga petmine - kuidas kellelegi. mõne jaoks on k.epp lihtsalt seks, aga petmiseks läheb alles siis, kui armastus ja tunded mängu tulevad.
 
pe 17. jaanuar 2009, kl 23.23
petmine on igajaoks erinev ei saa täitsa üheselt võtta. esiteks kas ühtlaadi petmine või teistlaadi, nt kas petad midagi välja, või oled petetud truudusetuses.
kõik oleneb, mina nt. ei teaks enne petmise tähendust, kui pole seda ära kogend..ega loodetavasti ei koge ka, tean juba oma elukaaslast vägagi hästi.
eks kõik oleneb. aga eks juba mõtted teisele, seks, suudlus sinnapoole lähe jah. aga kõik sõltub igaühele omamoodi, rohkem ei räägiks.
 
Tibi 19. november 2014, kl 09.04
Ma arvan, et petmine on ka mõtlemine kellegile ja siis helistamine. Eriti kui kõned on pikad, paari tunnised.
 
Tibi2 19. november 2014, kl 09.46
petmine on ikka see kui ots on sees
 
petmine on 19. november 2014, kl 11.05
illusioon.
 
Malle123 14. veebruar 2021, kl 17.36
Kas avara pluusi kandmine, mida poiss ei luba kanda on ka petmine vä?
PS. Asjaga on kiire.
 
Karumõmm 14. veebruar 2021, kl 17.38
No otseselt ei ole, aga selle särgi kandmine võib kaasata petmist
 
14. veebruar 2021, kl 17.49
Kas petmisega on kiire?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!