Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kui pikk kasv on liiga pikk?
 
??? 21. veebruar 2009, kl 22.38
Mis on mehe ideaalne pikkus kasvu mõttes? Kas on olemas ka piir, mille puhul mees on liiga pikk?
 
n 21. veebruar 2009, kl 22.45
Minu puhul ideaalne 185-195. Üle 195 oleks juba liiga pikk ja alla 180cm mehi põhimõtteliselt ei vaata, jupatsid minu jaoks, sest armastan kõrgeid kontsi. Ise olen 171.
 
Margit 21. veebruar 2009, kl 23.17
Jah, on küll piir olemas. Naise enda pikkus on tavaliselt selleks piiriks, mis paneb naisi tahtma kas pikki või lühemaid mehi.
 
Feliks 21. veebruar 2009, kl 23.20
jajaa..pikkus on oluine iseloomujoon ja kaal aru...
 
pikk 21. veebruar 2009, kl 23.44
Mis on mehe ideaalne pikkus kasvu mõttes?

mis mõttes mehe pikkus veel võiks olla :D
 
hmmmmmm 21. veebruar 2009, kl 23.47
Et 195cm on ok, aga 196 juba liiga pikk? Ja 185cm ok, aga 184 liiga lühike? Veider.
 
üldiselt 22. veebruar 2009, kl 00.20
180 on keskmisest pikem, alates 185 cm-st on pikk, üle 190 cm on väga pikk ja üle 195 hiiglane. alla 180 on keskmine ja alla 175 lühike. ise eelistan 185-190 cm pikkuseid mehi, eriti kui nad on veel suured (tursked, mitte ülemäära rasvunud).
 
... 22. veebruar 2009, kl 06.53
ega liiga pikad naised ka kedagi ei eruta.
 
... 22. veebruar 2009, kl 06.57
..st et kogemus ütleb, et väga pikad naised jäävad sageli kepita.
 
'-' 22. veebruar 2009, kl 09.01
väiksed ja kõhnad on kõige etemad. suured naised on laisad.
mehed on alati normaalpikkuses.
 
tähelepanek 22. veebruar 2009, kl 09.38
pikad ja saledad naised näevad tundumalt efektsemad välja kui lühemad suguõed aga kuna eesti mehe keskmine pikkus on nigel, siis nad paraku lihtsalt ei saagi endale lubada sellist modellimõõtu naist ja peavad lühemad valima ja ega pikem naine ka ei taha endale kaenla alla mingit pampu. Arvestatav meeste pikkus algab ikka 180 cm
 
Mida sa jamad? 22. veebruar 2009, kl 09.49
tähelepanek, eesti mehe pikkus on Euroopa toppis. Samas teie unelmate brasiilia ja muud ladina mehed on keskmiselt 170 pikkusad.

http://en.wikipedia.org/wiki/Human_height

Sa postitasid oma jama ainult sellepärast, et ise oled kindlasti liiga pikk naise jaoks ja seega mitte nii tahetav.
 
i 22. veebruar 2009, kl 09.52
pikemad ja saledad naised näevad tõepoolest efektsemad välja, olen seda isegi tähele pannud. Naise puhul on liiga pikk üle 180 cm ma arvan. Mehe puhul kuskil 2 meetrit. Aga mulle pikad meeldivad:)
 
bioloog 22. veebruar 2009, kl 09.54
"kuna eesti mehe keskmine pikkus on nigel"

Naiste lemmikud latiinomehed on keskmiselt 172-176cm pikad, Eestis oli 2003 keskmine meeste keskmine pikkus 179.1, Norras näiteks 179.7, Madalmaades 180.8, Saksamaal 180.3, Rootsis 177.9, Suurbritannias 175.3, USAs 176.3, Vietnamis 162.1, Tais 167.5, Türgis 173.0, Peruus 164.0 jne.

Üks-kaks senti edasi-tagasi ei mängi sisuliselt mingit rolli. Kui mehed liiga väikesed tunduvad, siis ilmselt on meil ülipalju kääbuseid pluss mingi väike hulk hiiglaseid. Või siis terve kari keskmise pikkusega mehi, kes samas ei jää kuidagi alla Euroopa keskmisele. Naiste keskmine pikkus seevastu ei ületa MITTE KUSKIL maailmas 170cm.

19. sajandil pandi tähele, et keskmiselt lühematel meestel olid pojad neist tavaliselt pikemad ja keskmisest pikematel isadel sündisid neist lühemad pojad. Ehk siis loodus püüab meeste pikkust ühtlustada.
 
k 22. veebruar 2009, kl 10.02
kes see siin pealkirja muudab?

et siis vastuseks teemaalgatajale: liiga pikk pole kunagi, liiga lühike on alla 185 cm.
 
tähelepanek 22. veebruar 2009, kl 10.26
to: mida sa jamad?
Sul vist endal probleeme kasvuga
aga pean sinu kurvastuseks mainima et vaatamata üle keskmise pikkusele (175 cm) mees täiesti olemas (190 cm) ja talle meeldivad just pikad naised.
 
Mida sa jamad? 22. veebruar 2009, kl 10.29
Ja ei, pikemad naised ei ole effektsemad.

"Most males exhibit a preference for females of shorter physical stature than themselves. One possible (but unproven) explanation is that shorter females may reach sexual maturity earlier than their taller counterparts."

Meestele meeldivad lühikesed naised samad põhjusel, miks naistele meeldivad pikkad mehed. Pole vaja siin arvata, et teie pikk kasv on eesti mehele liiga effektne või ma ei tea mis moel te püüate oma alaväärsuse tunnet parandada.
 
bioloogia 22. veebruar 2009, kl 10.36
pikk naine ei pruugi sugugi ebaeffektne olla, aga üldiselt on nii, et keskmise pikkusega eesti meestel paistab olevat mänguruumi enam kui küll, rääkimata keskmisest pikematest meestest, kuid keskmisest pikematel naistel seda ilmselt väga palju pole. ühest küljest seetõttu, et keskmisest pikem mees võib eelistada ka keskmisest lühemaid naisi, samas kui keskmisest pikem naine eelistab enamasti ainult keskmisest pikemaid mehi.
 
tähelepanek 22. veebruar 2009, kl 10.37
to: mida sa jamad? seksuaalse küpsuse varasem saavutamine on kindlasti üks olulisemaid asju, mille järgi abikaasat valida- primitiivne lähenemine ikka küll, ilmselt jah, lõbumajades on varaküpsed ja lühemat kasvu naised tööl. Alaväärsustunde all ei ole kunagi kannatanud, pigem meeste liigse tähelepanu all
 
naine 159 cm 22. veebruar 2009, kl 10.41
No kuulge! Mis ajast peale pikk naine pole ilus? Kohmakaid ja inetuid, ka rasvunuid leidub lühikeste ja pikkade hulgas (viimaste hulgas siiski vähem). Eluaeg on olemas väljend:Ilus pikk naine. Isegi Balzacil on mitmes kohas väljend:Ilus suur (!!) naine. Ise olen eluaeg kadestanud oma naabrinaist, kes on 172 cm ja kui kena, uhke peahoiakuga ta on; kui ilus! Aga tegelikult, mis mõtet on üldse mingil kasvul? selge see, et ega 180 cm naine ja 150 cm mees paari ei lähe.
muide, vaadake paljusid tuntud näitlejaid-lauljaid - paljudel lühikestel meestel on endast pikemad k, kenad uhked naised.
 
bioloogia 22. veebruar 2009, kl 10.45
to professor:

õige! inglise keel peksab sisse:D
 
oijah 22. veebruar 2009, kl 10.47
pikkus pole enda teha, seepärast on minu meelest solvav kasutada selliseid väljendeid nagu jupats ja pamp lühemate meeste kohta.
 
alu 22. veebruar 2009, kl 11.09
solvav on ka lühikese suguorgani kohta kasutatav väljend miniviiner.
 
palu 22. veebruar 2009, kl 11.16
alu, muidugi on see solvav, aga miks sa ise teiste inimeste (eriti just naiste) kohta alati solvavaid väljendeid kasutad? - sest tavaliselt ju vaid ironiseerid siin foorumis?
 
alu 22. veebruar 2009, kl 12.45
keegi 4kymbine naisalu räägib viineritest, ehk sellest, mis ainsana meeles mõlgub-sõltumata sellest, millise põrsanäo kyljes see ripub.

mis vahe on yldse pikkusel, kui näolapp on põrsa oma?
 
keemik 22. veebruar 2009, kl 13.02
alu, sinu viiner ripub siis põrsanäo küljes? ei arvanudki, et su lõualotid kõhuni ripuvad, irw.
 
lühike mees 22. veebruar 2009, kl 14.13
Vanasõna: voodis on kõik ühepikkused ;)
 
sly 22. veebruar 2009, kl 18.50
mina ei usu, et mingi ideaalpikkus on üldse olemas - see on igaühe isilklik arvamus, mis talle meeldib. ja minu meelest samuti on solvav nimetada kedagi liiga pikaks v liiga lühikeseks. me ju jäme inimsega kokku ikka tema isikuomaduste pärast, ning kuidas see pikkus üldse siia puutuda saaks. peale selle, ei ole pikkus tõepoolest enda teha. kindlasti on välimus üle haibitud ja tõelised väärtused on kahjuks jäänud tahaplaanile.
 
lühemat sorti mees 22. veebruar 2009, kl 20.11
Oo, lemmikteema...

Mingi loogika ütleb, et naistele peaks kõige rohkem meeldima keskmist kasvu või veidi pikemad mehed. Äärmuste suhtes vast ollakse ettevaatlikud, seal võib midagi geneetiliselt mäda olla. Muidugi, keskmine mees paistab naistele juba pikk:) Samuti, kui tahetakse tarka meest, ei peeta ju silmas poolhullu geeniust, pigem ikka keskmist edukat juristi.

Mina teistele oma vaateid peale suruma ei hakka. Kui tõesti ainult korvpallurid meeldivad, eks ise tea. Aga kui suur hulk kandidaate esimesest pilgust kõrvale jäetakse, võib hea kaaslase leidmine keeruliseks minna. Siin tuleb ka endalt küsida, miks pikkus tundub oluline, kas see on oma maitse või avaliku arvamuse surve.

Statistikat ka. Tuleb jälgida aastakäiku, noored on igal pool pikemad. Ma arvan, Eestis võib meeste keskmine vanuses 20-30 aastat olla 1,85. See tundub optimistlik pakkumine, aga võibolla ongi eestlased maailma pikim rahvas?;) Kõike, mis räägitakse, ei maksa ka uskuda. Kilosid ja aastaid ümardatakse alla, sentimeetreid ikka üles, eks ole ju. Kui olen mõnele öelnud oma täpse pikkuse, on seni kõik suured silmad teinud: ei ole võimalik, sa pole nii väike! Milles asi, eks igaüks ise võib oletada.

Wikipedia Human Height lehelt leiab päris asjaliku statistika mitme rahvuse kohta aastakäikude kaupa. Kõige pikemad seal on taanlased. 1978.-ndal sündinud (praegu umbes 30-aastased) Taani meeste keskmine pikkus on 182,6cm, standardhälbega 6,8cm. Selle järgi võiks teha niisuguse jaotuse:

üle 199,6 - väga pikk
192,8 - 199,6 pikk
186 - 192,8 - üle keskmise
179,2 - 186 - keskmine
172,4 - 179,2 - alla keskmise
165,6 - 172,4 - lühike
alla 165,6 - väga lühike

Tundub mõistlik? Pakun, et naiste lemmik-kategooriad siin on teine ja kolmas. Kes leiab, et ülemist piiri üldse ei ole, mõelge, kas 2,15 kolakas on ikka teile ideaalne...

Plärtsutamine jupatsite ja pampude teemal on tõesti solvav ja näitab pealegi rääkija pinnapealsust või noorust. Kui te arvate, et väikesed mehed on mõttetud, uurige, kellega on Jennifer Lopez abielus;)

Olgu, aitab sellest. Lähen nüüd põdema, et habe ei taha ette kasvada (mingeid vahendeid kellelgi välja pakkuda?). Tänan tähelepanu eest.
 
lühemat sorti mees 22. veebruar 2009, kl 20.15
Lugesin üle, leidsin näpuka. Lemmik-kategooriateks pakun ikka kolmanda ja neljanda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!